K21
1 Hanna Wiśniewska WKS Grunwald, Poznań 1286
2 Hanna Sudoł WKS Śląsk, Wrocław 1252
3 Aleksandra Hornik WKS Grunwald, Poznań 1242
Więcej
K20
1 Natalia Kurtycz WKS Wawel, Kraków 1292
2 Jowita Pudełek LKS Górzanka, Nawojowa Góra 1200
3 Iga Muller UMKS, Kwidzyn 1120
Więcej
K18
1 Antonina Mianowska UNTS, Warszawa 1258
2 Iga Mikuła WKS Śląsk, Wrocław 1254
3 Antonina Słońska WKS Wawel, Kraków 1251
Więcej
K16
1 Jaśmina Olejnik WKS Wawel, Kraków 1271
2 Julia Biskupska WKS Wawel, Kraków 1200
3 Małgorzata Porzycz UKS Siódemka, Rumia 1187
Więcej
K14
1 Katarzyna Szafarewicz UMKS, Kwidzyn 1205
2 Antonia Roman UKS Siódemka, Rumia 1197
3 Anna Kożyczkowska UKS Siódemka, Rumia 1171
Więcej
K12
1 Amalia Novikava UKS Azymut 45, Gdynia 1189
2 Zofia Kaczyńska PKO Harpagan, Gdańsk 1168
3 Maria Biskupska WKS Wawel, Kraków 1150
Więcej
K10
1 Marta Mazur UKS Azymut, Pabianice 1205
2 Lena Podgruszewska HKS Azymut, Mochy 1116
3 Matylda Mazur UKS Azymut, Pabianice 979
Więcej
K35
1 Maria Pabich UKS Azymut, Pabianice 1265
2 Katarzyna Ślusarczyk OK! Sport, Warszawa 1178
3 Anna Kalinichenko UNTS, Warszawa 1156
Więcej
K40
1 Wioletta Konkol-Klimczak UKS Siódemka, Rumia 1277
2 Ilona Śliwczyńska Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1246
3 Klara Wigier Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1216
Więcej
K45
1 Katarzyna Konc UKS Azymut, Pabianice 1189
2 Agnieszka Biolik UNTS, Warszawa 1187
3 Maja Roszak UMKS, Kwidzyn 1150
Więcej
K50
1 Barbara Nowak HKS Azymut, Mochy 1250
2 Beata Nowak UKS Siódemka, Rumia 1197
3 Aleksandra Lemańczyk PKO Harpagan, Gdańsk 1149
Więcej
K55
1 Anna Górnicka-Antonowicz Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1300
2 Ewa Wołek UNTS, Warszawa 1108
3 Teresa Bugaj WKS Wawel, Kraków 1036
Więcej
K60
1 Urszula Czerkawska LKS Górzanka, Nawojowa Góra 1239
2 Irena Morawska Indywidualni Pomorskie 1225
3 Alicja Hornik WKS Grunwald, Poznań 1052
Więcej
K65
1 Jolanta Wysocka UKS Kometa, Gliwice 1255
2 Hanna Kamińska-Socha Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1216
3 Ewa Lewoń UMKS ORKAN, Ostróda 1128
Więcej
K70
1 Krystyna Galicz BKS Wataha, Warszawa 1250
2 Małgorzata Czabańska Indywidualni Pomorskie 373
3
Więcej
K75
1 Maria Hnatków Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1300
2 Barbara Glińska UNTS, Warszawa 312
3
Więcej
K80
1
2
3
Więcej
K85
1
2
3
Więcej
K90
1
2
3
Więcej
M21
1 Michał Olejnik WKS Grunwald, Poznań 1290
2 Piotr Parfianowicz UNTS, Warszawa 1258
3 Mateusz Kula WKS Śląsk, Wrocław 1242
Więcej
M20
1 Wiktor Muller UMKS, Kwidzyn 1227
2 Kacper Podworski UKS OSiR, Góra Kalwaria 1177
3 Jan Majowski WKS Śląsk, Wrocław 1117
Więcej
M18
1 Jędrzej Pachnik UKS Orientpark.pl, Iwiny 1264
2 Stanisław Drapella PKO Harpagan, Gdańsk 1261
3 Tymoteusz Bultrowicz WKS Śląsk, Wrocław 1258
Więcej
M16
1 Tomasz Rzeńca UKS Orientuś, Łódź 1283
2 Antoni Trzeciak UKS Orientuś, Łódź 1209
3 Krzysztof Ukleja PKO Harpagan, Gdańsk 1189
Więcej
M14
1 Jakub Jędras UMKS, Kwidzyn 1193
2 Paweł Pękal UMKS, Kwidzyn 1164
3 Łukasz Duda UKS Traper, Złocieniec 1145
Więcej
M12
1 Aleksander Szutko UKS Traper, Złocieniec 1180
2 Tomasz Mokrosz UMKS, Kwidzyn 1161
3 Aleksander Rygiel WKS Wawel, Kraków 1139
Więcej
M10
1 Łukasz Drapella PKO Harpagan, Gdańsk 1225
2 Kacper Mazan KOS BnO, Szczecin 1094
3 Kornel Koniszuk UMKS, Kwidzyn 1047
Więcej
M35
1 Edward Kożyczkowski UKS Siódemka, Rumia 1197
2 Tomasz Kunikowski MKS Metalowiec, Łódź 1171
3 Karol Galicz BKS Wataha, Warszawa 1156
Więcej
M40
1 Dariusz Sokalski KU AZS WAT, Warszawa 1299
2 Vladyslav Laskarzhevsky UNTS, Warszawa 1283
3 Piotr Kaczyński PKO Harpagan, Gdańsk 1153
Więcej
M45
1 Jacek Nowak UKS Siódemka, Rumia 1278
2 Karol Gmur WKS Śląsk, Wrocław 1222
3 Paweł Tadejewski UMKS ORKAN, Ostróda 1210
Więcej
M50
1 Marcin Krasuski OK! Sport, Warszawa 1218
2 Mariusz Plesiński Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1215
3 Kalikst Sobczyński WKS Śląsk, Wrocław 1205
Więcej
M55
1 Piotr Cych WKS Śląsk, Wrocław 1300
2 Paweł Moszkowicz WKS Wawel, Kraków 1242
3 Dariusz Nadera CX80 Kalisz 1175
Więcej
M60
1 Piotr Niessner WKS Wawel, Kraków 1204
2 Marek Wołowczyk UNTS, Warszawa 1189
3 Piotr Młynarczyk UKS Orientuś, Łódź 1175
Więcej
M65
1 Romuald Guga WKS Śląsk, Wrocław 1233
2 Jerzy Kryjomski KS Kościelec, Chrzanów 1202
3 Ludomir Parfianowicz WKS Wawel, Kraków 1177
Więcej
M70
1 Jerzy Parzewski KU AZS WAT, Warszawa 1230
2 Henryk Gliński KS Artemis, Wrocław 1193
3 Bogdan Świerczyński PKO Harpagan, Gdańsk 1150
Więcej
M75
1 Stanisław Wasilewski KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 1248
2 Tadeusz Patejko KOS Warszawa 1163
3 Józef Kmieciński KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 1140
Więcej
M80
1 Waldemar Pietkiewicz CX80 Kalisz 704
2 Zygmunt Wronicz LKS Górzanka, Nawojowa Góra 426
3 Edward Pokora UMKS, Kwidzyn 63
Więcej
M85
1 Kazimierz Dura WKS Śląsk, Wrocław 1005
2
3
Więcej
M90
1
2
3
Więcej
Nazwa Utworzono Pliki Typ Komentarz