Kadra narodowa 2024

Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Kula Mateusz WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy
Sudoł Hanna WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy
Pachnik Stanisław UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Seniorzy
Kurzyp Stanisław WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy
Olejnik Michał WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy A
Hornik Aleksandra WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy A
Parfianowicz Piotr UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Pryjma Fryderyk UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Kowalski Wojciech WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy B
Kuca Kacper UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Dzioba Mateusz UMKS, Kwidzyn BnO Seniorzy B
Wiśniewska Hanna WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy B
Bernaciak Ewa UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy B
Ślusarczyk Katarzyna OK! Sport, Warszawa BnO Seniorzy B
Olejnik Agata UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy B
Pawlak Bartosz WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy B
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Pudełek Jowita LKS Górzanka, Nawojowa Góra BnO Młodzieżowcy
Kurtycz Natalia WKS Wawel, Kraków BnO Młodzieżowcy
Majowski Jan WKS Śląsk, Wrocław BnO Młodzieżowcy
Ważny Artur WKS Śląsk, Wrocław BnO Młodzieżowcy
Podworski Kacper UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Młodzieżowcy
Muller Wiktor UMKS, Kwidzyn BnO Młodzieżowcy B
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Słońska Antonina WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy
Mianowska Antonina UNTS, Warszawa BnO Juniorzy
Młynarczyk Kaja UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy
Ciszek Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Mikuła Iga WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Kasprzyk Marta UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy
Chabiera Filomena UNTS, Warszawa BnO Juniorzy
Dzwonkowska Paulina UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy
Drapella Stanisław PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy
Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy
Maciejewski Bartłomiej UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy
Wodzicki Filip WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Bultrowicz Tymoteusz WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Krempiński Franciszek UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy
Sztranek Maciej UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy
Kociuba Kajetan WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Pachnik Antoni UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy
Rokita Antonina PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy
Kula Maja WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Mikuła Daria WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Biskupska Julia WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi
Hetnar Oliwia UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy młodsi
Nikołajuk Martyna UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy młodsi
Porzycz Małgorzata UKS Siódemka, Rumia BnO Juniorzy młodsi
Miś Milena HKS Azymut, Mochy BnO Juniorzy młodsi
Olejnik Jaśmina WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi
Duda Kornelia UKS Traper, Złocieniec BnO Juniorzy młodsi
Rzeńca Tomasz UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy młodsi
Lemańczyk Witold PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy młodsi
Ładomirski Szymon MKS Paulinum, Jelenia Góra BnO Juniorzy młodsi
Trzeciak Antoni UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy młodsi
Bałaziński Antoni UKS Patria, Młynne BnO Juniorzy młodsi
Pułczyński Jeremi Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa BnO Juniorzy młodsi
Łubisz Łukasz UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy młodsi
Kociuba Wiktor WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy młodsi
Golinowski Piotr HKS Azymut, Mochy BnO Juniorzy młodsi
Ukleja Krzysztof PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy młodsi
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Rogalska Wiktoria BKS Wataha, Warszawa MTBO Juniorzy
Wroniak Krzysztof Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy B
Janowski Filip UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy B
Szymański Norman UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy B
Burak Łukasz LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Juniorzy C
Wąsiewicz Jerzy Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy C
Brzezińska Maja UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy C
Prais Julia UKS Dąb, Leszno MTBO Juniorzy C
Łukasik Aleksandra LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Juniorzy C
Leśniak Matylda UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy C
Niebielski Jr Bartosz UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy A
Kamińska Anna KU AZS WAT, Warszawa MTBO Seniorzy A
Hyla Damian UKS Kometa, Gliwice MTBO Seniorzy B
Szaturska Aleksandra UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy B
Kielak Hubert UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy B
Nowak Grzegorz UKS Siódemka, Rumia MTBO Seniorzy B
Oleśniewicz Nina LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Seniorzy C
Tkaczuk Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Seniorzy C
Wąsiewicz Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi B
Malinowski Wojciech UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Dammfeld Adam LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Juniorzy młodsi C
Szymański Oskar UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Malinowski Bartosz UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Żmij Szymon UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi C
Marszałek Dawid UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi C
Hyla Natalia UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi C
Oleśniewicz Hanna LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Juniorzy młodsi C
Dżumaga Sara UKS Dąb, Leszno MTBO Juniorzy młodsi C
Pietrowska Matylda UKS Dąb, Leszno MTBO Juniorzy młodsi C
Benesz Olga Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Cieśluk Agata SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O
Bąk Zbigniew WKS Wawel, Kraków Trail-O
Zdanowicz Jan UKS Kometa, Gliwice Trail-O
Ludwiczak Agata UKS Orientuś, Łódź Trail-O
Borucka Marzena SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O
Drożdż Krzysztof MKS Metalowiec, Łódź Trail-O
Szulc Daniel MKS Metalowiec, Łódź Trail-O
Włodarski Mariusz MKS Metalowiec, Łódź Trail-O
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Nazwisko Imię Klub
Rzeńca Piotr UKS Orientuś, Łódź
Moszkowicz Julia WKS Wawel, Kraków
Wollenberg Bernd KOS BnO, Szczecin
Bomersbach Julia UKS Kometa, Gliwice
Muzioł Łukasz PKO Harpagan, Gdańsk
Kożyczkowska Anna UKS Siódemka, Rumia
Foland Katarzyna UKS Falenica, Warszawa

Zawodnicy

Numer Nazwisko Imię Kategoria Rok ur. Klub Aktywny do Licencje
00830 Kruczek Stanisław M75 1948 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
00073 Przybyła Sylwester M65 1957 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
01021 Niewiedziała Robert M21 1993 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
00151 Porzycz Agata K60 1960 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
00101 Parfianowicz Ludomir M65 1955 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
00165 Depta Monika K50 1970 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
00085 Kijewski Jacek M50 1970 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
00428 Glińska Barbara K75 1949 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
00074 Wołejszo Tadeusz M70 1951 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
00037 Parfianowicz Zuzanna K21 1993 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
00724 Wiśniewska Hanna K21 1990 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2025
01064 Widziewicz Remigiusz M55 1966 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00148 Depta Piotr M55 1965 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
00410 Podziński Rafał M21 1991 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
00061 Kamińska Anna K40 1983 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
00710 Kowalski Wojciech M21 1982 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00144 Nowak Beata K50 1973 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
00720 Dura Kazimierz M85 1939 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00717 Sobczyński Kalikst M50 1971 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00683 Szuryga Hubert M55 1968 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
00363 Ewiak - Paszyńska Alicja K35 1987 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
01029 Majasow Agata K35 1985 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00764 Tarnowski Mirosław M60 1964 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
00075 Krochmal Małgorzata K65 1958 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
00422 Olas Jacek M55 1969 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
00232 Porzycz Janusz M50 1973 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
00190 Łapanowski Jacenty M70 1950 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
00179 Jakielaszek Ryszard M75 1949 MKS Skarmat, Toruń 31 mar 2025
00826 Moszkowicz Paweł M55 1967 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
00193 Paterek Honorata K45 1974 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
00709 Krasulak Daniel M40 1981 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00065 Chachurski Ryszard M60 1963 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
00828 Karnia-Biskupska Anna K40 1980 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
00416 Ewiak Natalia K21 1992 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
00985 Kalsztein Karol M50 1974 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
00069 Kmieciński Józef M75 1947 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
00153 Wensław Mateusz M35 1987 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
00137 Mikielski Witold M35 1988 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00001 Klimkowska Hanna K21 1992 LKO, Leszno 31 mar 2025
00100 Parfianowicz Joanna K60 1964 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
00804 Grabowicz Andrzej M65 1957 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
00081 Cegiełka Jan M60 1962 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
00145 Morawski Paweł M60 1962 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2025
00149 Richert Marcin M45 1979 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
00716 Guga Romuald M65 1955 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00722 Koziołek Julia K40 1984 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00160 Morawska Irena K60 1962 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2025
00413 Olas Aneta K21 1995 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
00162 Hewelt Maciej M21 1990 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
00129 Lewoń Ewa K65 1955 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00202 Galla Jacek M21 1993 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
00233 Czabańska Małgorzata K70 1952 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2025
00154 Porzycz Jerzy M60 1961 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
00003 Wels Dominik M21 1992 LKO, Leszno 31 mar 2025
00423 Paszyński Piotr M21 1981 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
00990 Bilor Henryk M55 1965 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2025
00525 Janowski Konrad M75 1949 KOS Warszawa 31 mar 2025
00789 Lech Bogdan M60 1960 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00301 Polewka Tomasz M50 1973 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
00130 Lewoń Bogdan M65 1955 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00884 Królikowski Władysław M75 1947 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
00906 Woźniak Sławomir M50 1972 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2025
02371 Porzycz Grzegorz M21 2002 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
00350 Mazur Katarzyna K40 1983 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
00302 Zdanowicz Jan M65 1959 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
00331 Pabich Tomasz M40 1982 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
01171 Dudek Wojciech M21 1994 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
00340 Olejnik Michał M21 1992 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2025
00523 Wysocki Stanisław M90 1929 KOS Warszawa 31 mar 2025
00963 Kryjomski Jerzy M65 1958 KS Kościelec, Chrzanów 31 mar 2025
00320 Macul Martyna K21 1995 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
01173 Wałachowski Janusz M65 1959 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
00690 Drągowski Robert M65 1959 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
00927 Banach Robert M50 1974 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2025
01524 Hornik Aleksandra K21 1996 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2025
00229 Olbrycht Anna K65 1956 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2025
01168 Wasilewski Stanisław M75 1946 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
00860 Drągowski Marek M55 1965 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
01440 Banach Krzysztof M50 1974 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
00687 Drągowski Piotr M40 1982 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
00691 Trzpil Lech M75 1949 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
00530 Patejko Przemysław M40 1982 KOS Warszawa 31 mar 2025
00542 Patejko Patrycja K35 1988 KOS Warszawa 31 mar 2025
00693 Piekarski Ryszard M21 1991 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
00228 Olbrycht Janusz M65 1955 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2025
00904 Tadejewski Paweł M45 1979 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
01296 Hornik Alicja K60 1963 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2025
00215 Galla Katarzyna K21 1995 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
02118 Ogdowski Bartłomiej M21 2000 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
00911 Faltyński Władysław M75 1949 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2025
00705 Madej Mateusz M21 1991 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
00518 Wójcik Beata K55 1966 KOS Warszawa 31 mar 2025
00864 Bargiel Beata K55 1965 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
00853 Kalata Michał M21 1989 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
00521 Patejko Tadeusz M75 1948 KOS Warszawa 31 mar 2025
00774 Dutkowski Mikołaj M21 1992 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00898 Pawlak Bartosz M21 1990 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2025
00859 Piłkowski Paweł M55 1966 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
00865 Konstanciak Andrzej M65 1959 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
00944 Bultrowicz Agnieszka K45 1977 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
00908 Rutkowski Tadeusz M75 1946 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2025
00569 Wrzosek Zbigniew M50 1970 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2025
00135 Bohaczek Janusz M70 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00328 Mazan Aleksandra K21 1995 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
00131 Woźniak Henryk M75 1948 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
00091 Górnicka-Antonowicz Anna K55 1968 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
00846 Gackowski Bogdan M70 1953 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
00136 Mikielski Marek M60 1960 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00806 Mientki Sebastian M45 1976 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00743 Bartczak Jarosław M55 1968 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00488 Wołowczyk Krzysztof M21 1995 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
00747 Górska Kinga K35 1989 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
00339 Biniecka Małgorzata K35 1987 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
00810 Bączek-Motała Barbara K50 1972 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
00682 Kłos Józef M60 1963 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
00338 Pabich Mariusz M21 1988 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
00139 Mikielski Daniel M21 1990 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
01154 Biziuk Halina K65 1957 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00072 Parzewski Jerzy M70 1952 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
00786 Drągowska Malwina K35 1985 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
01527 Janowski Piotr M55 1965 KOS Warszawa 31 mar 2025
00367 Lewandowski Krzysztof M65 1958 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
01115 Mossakowski Wojciech M21 1998 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
00821 Tarnowska Ewa K50 1971 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
00134 Kraśniewski Krzysztof M60 1961 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
00133 Łuńska Regina K65 1956 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00706 Pachnik Dariusz M55 1969 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
00886 Wołochowicz Władysław M75 1947 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
01101 Dzioba Mateusz M21 1995 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
00788 Mientki Tadeusz M70 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00138 Mikielska Danuta K65 1959 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
00566 Jarecki Krzysztof M65 1955 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
00336 Gryzio Łukasz M35 1988 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
01302 Rycerski Bogdan M50 1971 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
01391 Lendzioszek Paweł M45 1977 KOS Warszawa 31 mar 2025
01122 Włodarczyk Anna Maria K45 1975 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
00715 Sokalski Dariusz M40 1984 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
01195 Dzik Mirosław M50 1971 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
00631 Markowski Marcin M40 1981 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
00780 Dutkowski Adam M60 1963 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
01146 Włodarczyk Michał M75 1949 KS Artemis, Wrocław 31 mar 2025
00112 Wołowczyk Mariola K55 1968 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
00102 Parfianowicz Piotr M21 1993 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
00508 Daruk Agnieszka K35 1987 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
01610 Trojecka Marta K40 1983 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
00189 Blimke Roman M75 1946 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
00885 Świerczyński Bogdan M70 1953 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
01279 Dutkiewicz Damian M45 1977 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
01237 Gmur Karol M45 1976 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
01004 Skorupa Mariusz M50 1970 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
00090 Antonowicz Jerzy M55 1968 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
01208 Wołek Ewa K55 1968 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02547 Krzyżostanek Jarosław M50 1973 UKS Grom, Sokolniki 31 mar 2025
02462 Polewka Aleksandra K21 2002 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
01690 Kramski Mariusz M50 1970 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2025
01402 Bernaciak Aleksander M21 1983 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
01503 Pokora Edward M80 1944 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
01716 Pyra Bartłomiej M45 1979 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
01323 Pietrusiński Marek M65 1956 KS Artemis, Wrocław 31 mar 2025
01044 Kozłowski Jacek M60 1963 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
02045 Porada Lilianna K21 1998 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2025
01495 Czerkawska Urszula K60 1962 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
01508 Biederman Marcin M21 1998 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
01055 Deptuła Jerzy M65 1959 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2025
01554 Hornik Zbigniew M65 1956 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
02084 Porada Robert M50 1972 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2025
01625 Piotrowski Radosław M21 1996 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
01569 Matyba Anna K21 1996 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
00704 Pachnik Wojciech M21 1991 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
02741 Pesta Anna K21 2003 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
01664 Szrama Zuzanna K21 1997 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
01724 Zuchmański Przemysław M21 1998 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
00225 Wróblewska Bogna K65 1958 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
01624 Andrzejewski Leszek M65 1959 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
00026 Kajzer Monika K45 1976 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
01564 Olech Przemysław M35 1985 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
01439 Skorupa Marek M21 1996 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
01533 Dyzio Włodzimierz M60 1961 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
01584 Garbacik Michał M21 1995 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
01620 Lippa Grzegorz M45 1978 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
01406 Majasow Kostiantyn M40 1983 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
01626 Porzycz Agnieszka K40 1984 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
01392 Sochacki Witold M60 1964 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
00226 Wróblewski Tadeusz M65 1958 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
01725 Rzeńca Krzysztof M21 1996 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
01936 Jurczyk Tomasz M21 1994 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
00132 Łuński Zbigniew M70 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
01802 Stryjak Tomasz M50 1973 MKS Skarmat, Toruń 31 mar 2025
02127 Bartos Zbigniew M21 2003 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02108 Janiak Paweł M40 1980 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02013 Staszak Artur M50 1970 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
00234 Morawska Anna K21 1993 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2025
02064 Jurczyk Maciej M21 1998 UKS Sparta, Czyżowice 31 mar 2025
01130 Sędłak Krystian M50 1973 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
01853 Galicz Karol M35 1986 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
02858 Nowak Anna K18 2006 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
02068 Mianowski Rafał M50 1973 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02106 Bala Radosław M40 1980 MKS Pogoń Siedlce 31 mar 2025
01990 Konkol-Klimczak Wioletta K40 1980 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
02109 Ławecki Szymon M45 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02005 Pasek Marcin M21 1996 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
02105 Bala Bogdan M70 1954 MKS Pogoń Siedlce 31 mar 2025
02611 Leśnicka Agnieszka K21 2002 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
01741 Szeliga Bartłomiej M21 1996 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
02129 Rzeńca Piotr (jr) M21 2001 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
01927 Filipczak Natalia K21 2000 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
01758 Mossakowski Przemysław M60 1960 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02576 Kmieć Zuzanna K21 2003 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
02572 Olszewski Bartłomiej M21 2002 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02141 Toborek Jakub M21 2003 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
02361 Świerczyński Hubert M35 1988 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
02374 Piwowar Lidia K21 2002 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
02145 Spiliszewski Piotr M50 1974 KS Artemis, Wrocław 31 mar 2025
02032 Kuca Kacper M21 1999 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02438 Rzeńca Piotr M50 1970 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02947 Niebielski Jr Bartosz M21 2001 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
02345 Marcjanek Maciej M40 1981 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02434 Miśkiewicz Martyna K35 1989 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
02376 Paterek Mikołaj M21 2003 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
02606 Kruk Michał M21 1999 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
02142 Mądra Magdalena K21 1999 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
01485 Wańczyk Magdalena K55 1968 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
02370 Nowak Grzegorz M21 2003 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
02267 Forystek Konrad M21 1993 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
02490 Pogoda Kinga K21 2002 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
02391 Chabiera Lena K21 2003 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02181 Wysocka Jolanta K65 1956 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
02226 Krawczyński Mikołaj M21 2000 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
02451 Ludwiczak Agata K45 1979 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02437 Gapiński Włodzimierz M60 1964 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02202 Dawidowska Natalia K21 1999 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
02146 Spiliszewska Róża K50 1973 KS Artemis, Wrocław 31 mar 2025
02454 Wójcik Dariusz M55 1967 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
02390 Biolik Emil M21 2003 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02245 Bogucka-Jaroszek Anna K50 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02577 Muller Tomasz M55 1968 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
02368 Deptulski Tomasz M55 1965 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 31 mar 2025
02779 Wasilewski Mikołaj M20 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
02566 Grobelny Alex M21 2002 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
02495 Marcinkiewicz Grzegorz M35 1985 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02781 Powichrowska Ilona K20 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
02692 Waluga Ireneusz M50 1974 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02366 Deptulska Maria K21 2000 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 31 mar 2025
02653 Sztranek Jan M21 2003 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
02620 Forystek Marek M50 1973 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
02641 Oleszek Aleksandra K21 1999 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
02685 Jaskuła Kornel M40 1984 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02578 Muller Wiktor M20 2004 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
02725 Niessner Piotr M60 1963 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
02521 Chabiera Tomasz M45 1976 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02460 Polewka Beata K50 1971 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
02724 Wroniak Adam M55 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02691 Trykozko Urszula K55 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02657 Łubis Michał M35 1985 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
02651 Krempińska Julia K21 2003 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
02652 Krempiński Piotr M45 1976 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
02550 Puternicka Joanna K35 1987 KInO ORIENTOP, Wrocław 31 mar 2025
02346 Pacek Karolina K35 1988 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
02687 Mróz Jacek M65 1958 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02780 Podworski Kacper M20 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
02582 Smektała Patryk M21 2003 BUKOS, Stary Belęcin 31 mar 2025
02684 Indyka Maciej M40 1980 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
02837 Słomczyński Ignacy M21 2003 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02891 Ratajczak Izabela K40 1982 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
02848 Jendrych Marek M40 1984 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
02890 Susek Julia K21 2001 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
02894 Michałowska Agata K45 1978 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
02981 Michalak Tomasz M55 1969 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02843 Buciak Piotr M45 1979 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02911 Szczygieł Hanna K18 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
02982 Bogumił Dariusz M45 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02840 Senderek Łukasz M45 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
03019 Kielak Sławomir M50 1972 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
02836 Fortuniak Weronika K21 1998 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02857 Pesta Adam M55 1969 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
02928 Jurczyk Piotr M55 1969 UKS Sparta, Czyżowice 31 mar 2025
02986 Nyga Julia K21 2002 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
02979 Skonieczny Andrzej M65 1957 KInO ORIENTOP, Wrocław 31 mar 2025
02933 Czapla Przemysław M50 1974 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03046 Gielec Zuzanna K21 2002 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02980 Michalak Kacper M21 2001 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
02935 Topór Magdalena K21 2001 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
02883 Gostkiewicz Maciej M50 1975 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
02945 Niebielski Bartosz M50 1971 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
02946 Kielak Hubert M21 1996 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
02952 Mazur Michał M40 1983 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
03001 Słomczyński Robert M50 1972 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02953 Konc Katarzyna K45 1975 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
03017 Nowak Bartosz M21 1999 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
02853 Gruziel Magdalena K45 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02839 Deredos Bruno M21 2001 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
03201 Żesławski Jakub M20 2005 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03159 Daniluk Karina K50 1972 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
03120 Ukleja Krzysztof M16 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
03193 Pułczyńska Hanna K20 2005 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
03242 Żak Tomasz M50 1973 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2025
03259 Karkut Estera K20 2005 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03104 Jończy Jakub M21 2003 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03199 Szymański Norman M18 2006 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
02177 Biolik Grzegorz M45 1976 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
03190 Słońska Antonina K18 2007 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
02099 Cych Agnieszka K21 1999 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03262 Młynkowiak Karolina K18 2006 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03108 Ciastek Bogusław M40 1982 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2025
03253 Tkaczuk Tomasz M45 1979 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
03196 Bergier Tomasz M50 1971 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03060 Dobroś Aleksandra K20 2004 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
01827 Ciesiółka Katarzyna K21 2000 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03197 Szymański Adam M45 1977 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
03121 Ukleja Patrycja K18 2006 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
03192 Słoński Marek M55 1969 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03305 Gorczyca Jacek M50 1971 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
03475 Sikorski Marcin M21 2002 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
00567 Mańka Zbigniew M70 1954 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
03366 Dzwonkowska Paulina K18 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
02892 Golinowski Paweł M45 1979 Indywidualny Dolnośląskie 31 mar 2025
03433 Dyzio Anna K55 1968 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03360 Wejtko Diana K18 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03313 Bugaj Teresa K55 1968 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03406 Leśniak Matylda K20 2004 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
03294 Młynarczyk Piotr M60 1964 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
03298 Koguciuk Konrad M21 1991 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
03332 Hyla Damian M21 2001 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
03363 Perfikowska Hanna K20 2004 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03301 Nestorowicz Łukasz M35 1985 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
03306 Gorczyca Magdalena K50 1971 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
03307 Borzyszkowski Jacek M50 1974 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
03358 Towarek Ireneusz M50 1973 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
03300 Parys Jarosław M35 1989 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
03480 Ślusarczyk Katarzyna K35 1989 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2025
03296 Łącki Jakub M18 2006 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
03557 Wołek Stanisław M20 2004 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
03589 Przyworski Kamil M21 1991 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03459 Słomka Paweł M21 1990 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
03556 Wołek Małgorzata K55 1966 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
03628 Mordarski Oskar M16 2008 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
03644 Szuryga Bogusz M20 2005 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
03570 Rygielski Wiktor M18 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03491 Sudoł Hanna K21 2003 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03651 Niessner Pola K18 2007 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03631 Zelek Filip M16 2009 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
03625 Kurnyta Dawid M16 2009 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
03602 Chodlewski Antoni M16 2008 Indywidualni Małopolska 31 mar 2025
03506 Janowski Filip M20 2005 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
03565 Netkowski Tymon M18 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03558 Gąsiorowski Adam M35 1989 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
03479 Woźniak Maciej M21 2002 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
03478 Ogrodnik Magdalena K21 2003 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
03591 Mielcarek Izabela K40 1983 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03575 Miś Milena K16 2009 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03574 Klecha Weronika K18 2007 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03546 Włodarczyk Wiktoria K16 2008 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
03701 Zieliński Tomasz M18 2007 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
03660 Żesławski Wojciech M55 1966 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03672 Sadzikowski Andrzej M50 1971 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
03143 Doliński Grzegorz M50 1972 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
03699 Burchardt Sławomir M55 1966 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
03673 Wójcik Rafał M50 1972 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03702 Nowak Zofia K16 2008 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
03696 Ciura Aleksandra K21 2001 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03655 Słońska Bogusława K45 1976 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03661 Dobiecki Artur M50 1973 Indywidualni Zachodniopomorskie 31 mar 2025
03073 Pachnik Jędrzej M18 2006 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
03714 Ukleja Ewa K40 1980 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
03670 Płytnik Stanisław M55 1966 Indywidualni Zachodniopomorskie 31 mar 2025
03742 Szymańska Alida K45 1975 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
03252 Kuryj Marek M45 1978 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03438 Walicki Rafał M45 1978 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03754 Kisłowski Marek M16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03711 Młynarczyk Maksymilian M18 2007 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
03694 Jędras Przemysław M40 1981 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03359 Towarek Michał M21 2003 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
03726 Oleśniewicz Nina K21 2003 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
03712 Rzeńca Tomasz M16 2008 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02697 Wysocki Andrzej M70 1951 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
03369 Wojarska Kamilla K60 1960 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
03698 Zamiara Piotr M40 1981 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
03716 Grabowska Joanna K40 1979 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03729 Gładecki Dawid M21 2000 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
03753 Benesz Rafał M45 1975 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
03832 Lamparska Maja K20 2005 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03828 Dobrowolski Jakub M21 2003 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
03819 Smektała Justyna K40 1981 BUKOS, Stary Belęcin 31 mar 2025
03835 Domagała Emilia K20 2005 UKS Grom, Sokolniki 31 mar 2025
03772 Dammfeld Adam M18 2007 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
03845 Kiełb Patrycja K20 2005 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
03841 Tywonek Jan M20 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
03815 Klimkowska Maria K16 2009 BUKOS, Stary Belęcin 31 mar 2025
03933 Grydziuszko Marcin M45 1975 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2025
03927 Ciupa Marcin M45 1978 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
03882 Jończy Michał M16 2008 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
03938 Olejnik Jaśmina K16 2008 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03930 Nowak Paweł M45 1977 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
03903 Marszałek Marek M55 1966 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
03919 Klamecki Antoni M18 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03900 Miłkowski Jakub M18 2006 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
03926 Ciupa Jan M16 2008 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
03730 Klasa Tomasz M55 1966 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
03943 Maciejewski Bartłomiej M18 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
03671 Pokrzywiński Zbigniew M35 1987 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03959 Mikuła Iga K18 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03960 Mikuła Daria K18 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03889 Włodarczyk Łukasz M40 1980 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
03909 Ciarkowska Magdalena K35 1987 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
03934 Sochacki Marcin M50 1974 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2025
03881 Dutkiewicz Wiktoria K16 2008 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
03907 Dąbrowski Karol M20 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
03913 Jankiewicz Radosław M16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03944 Maciejewski Mikołaj M45 1976 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
03935 Forystek Szymon M16 2008 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03922 Poteracki-Bendarczyk Igor M16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03912 Kapska Nina K20 2004 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03879 Wiśniewski Jakub M18 2007 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
03987 Kujda Arkadiusz M45 1979 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 31 mar 2025
04046 Golinowski Piotr M16 2009 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
04011 Ważny Artur M20 2005 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03998 Pudełek Jowita K20 2005 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04035 Uciechowska Amelia K18 2006 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
04044 Jakubowska Monika K21 1991 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
04012 Wysocka Michalina K14 2010 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04002 Kociuba Wiktor M16 2008 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03988 Szymański Oskar M16 2008 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
04056 Kotlińska Kamila K18 2006 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
03986 Ziółkiewicz Krzysztof M55 1965 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04022 Moszkowicz Julia K16 2008 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04157 Nogaj Dorota K18 2007 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
04147 Marszałek Maria K50 1974 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
04080 Wąsiewicz Marzena K50 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
01290 Krzyżanowski Maciej M50 1973 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04151 Chołody Paweł M50 1973 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
04072 Gromadzki Wiktor M16 2009 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04138 Witczak Przemysław M50 1970 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2025
04081 Wąsiewicz Piotr M50 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04150 Meller Jan M16 2009 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
04143 Pruszkowski Paweł M45 1978 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
04139 Stempniewska Nadia K16 2008 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04094 Matuszewski Grzegorz M55 1968 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
04073 Lenczowski Adam M16 2008 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04079 Wąsiewicz Jerzy M20 2005 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04158 Włodarski Mariusz M55 1966 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
04142 Duda Łukasz M14 2011 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
00093 Cygler Sławomir M21 1990 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04121 Strugała Barbara K40 1981 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04096 Bednarski Jan M21 1998 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
04146 Marszałek Waldemar M50 1973 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
04168 Pabich Hanna K14 2011 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
04120 Olejnik Ewa K45 1976 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04090 Kruk Wojciech M18 2007 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
04136 Gendek Marta K20 2004 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
04144 Borek Adam M12 2012 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04217 Bartos Ryszard M16 2009 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04191 Perfikowska Aleksandra K50 1974 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04198 Borucka Marzena K45 1978 SnRRON 'Tur Borówka' Katowice 31 mar 2025
04187 Witulska Klaudia K16 2009 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04252 Porzycz Małgorzata K16 2008 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
04192 Roszak Maja K45 1975 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04251 Wasilewska Olga K16 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
04266 Jamrozik Krzysztof M55 1970 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04235 Łukaszyk Sylwia K45 1977 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
04248 Mikołajczak Iga K18 2006 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
04229 Pietrowska Matylda K16 2009 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
04190 Perfikowski Piotr M45 1976 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04221 Trepczyński Jarosław M40 1983 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
02367 Deptulska Agnieszka K50 1971 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 31 mar 2025
04179 Szafarewicz Katarzyna K14 2010 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04256 Machulak Mirosław M60 1963 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
04189 Halibożek Zuzanna K16 2009 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04193 Chachurski Mieszko M18 2007 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
04258 Polewski Dariusz M60 1961 Indywidualny Opolskie 31 mar 2025
04200 Cieśluk Agata K50 1973 SnRRON 'Tur Borówka' Katowice 31 mar 2025
04228 Pietrowska Dobrochna K21 2002 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
04169 Łubisz Dominik M18 2006 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
04236 Łukaszyk Maksymilian M18 2006 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
04263 Pisarek Kordian M18 2006 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04225 Prais Julia K18 2006 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
04216 Kaczyński Jakub M45 1978 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04234 Kaczmarek Anna K35 1986 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
04215 Bąkowska Dominika K21 1992 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04186 Wdowczyk Piotr M40 1983 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04360 Sierkowska Marta K18 2007 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
04299 Pachnik Antoni M16 2010 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
04271 Dargacz Piotr M45 1977 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04339 Pudełek Paweł M50 1971 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04336 Cegiełka Konrad M16 2009 UKS GOK, Galewice 31 mar 2025
04277 Grzywacz Agnieszka K50 1974 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04316 Zimoch Ida K14 2010 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2025
04282 Pawlak Tomasz M45 1976 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
04295 Kuciel Hanna K18 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04297 Pachnik Stanisław M21 2003 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
04272 Lamparska Iwona K50 1973 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04353 Kulec Anna K21 1990 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04338 Ciećwierz Sławomir M45 1979 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
04346 Staniec Julia K16 2008 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04326 Moniak Andrzej M55 1965 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04349 Kaczyński Piotr M40 1984 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04357 Bekier Daniel M18 2007 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
04408 Pióro Dawid M18 2007 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
03895 Klawczyński Zbigniew M60 1962 MKS Skarmat, Toruń 31 mar 2025
04414 Filipiak Marek M50 1973 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
04431 Kiersztyn Jakub M16 2008 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
04406 Wiśniewski Adam M14 2010 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
04195 Mysza Sławomir M45 1976 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04379 Sitnicki Mariusz M45 1977 Indywidualny lubuskie 31 mar 2025
04416 Uciechowska Oliwia K16 2009 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
04441 Wasilewski Antoni M16 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2025
01574 Prozorowski Wiesław M55 1968 LKO, Leszno 31 mar 2025
04361 Sudak Oliwia K18 2007 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
04435 Bączek Janusz M55 1967 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
04415 Filipiak Mateusz M21 1998 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
01504 Ratajczak Piotr M55 1969 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
04444 Pękal Paweł M14 2010 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04372 Śmigielska Martyna K16 2008 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
04097 Janiczek Krystyna K50 1974 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04398 Bielecka Marta K16 2008 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
04402 Łubisz Łukasz M16 2009 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
04268 Breksa Blanka K14 2010 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04646 Wodzicki Filip M18 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04826 Sztranek Iwona K50 1974 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
02223 Mazurek Agnieszka K21 2001 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
02080 Forystek Józef M55 1966 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04829 Dubro Lev M18 2006 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04274 Szewczykowska Anna K40 1980 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
03107 Rekowski Tomasz M50 1970 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
03569 Pękal Mikołaj M18 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04497 Tadejewski Nikodem M12 2012 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2025
04812 Bieńkowski Wojciech M14 2010 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
03555 Wołek Andrzej M60 1964 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
04498 Banach Janina K45 1976 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
04836 Kraszewski Przemysław M21 1997 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04752 Jucha Weronika K18 2007 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
04773 Siwek Marcin M35 1986 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
02679 Błachut Igor M50 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04746 Meller Błażej M40 1984 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
04093 Stopczyński Bartosz M18 2006 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
04840 Ryska Mateusz M21 2001 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
04838 Szrama Dariusz M21 1996 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
04818 Bek Michał M40 1981 Indywidualny Łódzkie 31 mar 2025
04751 Wojciechowska Honorata K16 2008 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
04737 Ładomirski Szymon M16 2009 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
03664 Kotkowiak Bartosz M18 2006 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
04388 Domagała Jakub M16 2008 UKS Grom, Sokolniki 31 mar 2025
04816 Bączek Jędrzej M14 2010 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
03695 Serocki Wojciech M45 1975 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04715 Król Adam M40 1980 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
04785 Kociuba Kajetan M18 2006 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04768 Bąk Zbigniew M40 1982 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04822 Jakubczyk Arkadiusz M21 1999 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
04494 Ślusarczyk Paweł M16 2009 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
02885 Mądrzyński Zbigniew M65 1956 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04792 Niedzielski Mikołaj M14 2010 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
04824 Żmij Jacek M45 1975 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
04748 Biskupska Małgorzata K14 2010 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
06260 Dorożyńska Zuznanna K12 2012 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
04827 Sztranek Paweł M50 1970 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
04815 Stolarek Piotr M18 2006 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04846 Lemańczyk Dariusz M50 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04854 Fankidejska Julia K14 2011 UKS Włóczykij, Osiek 31 mar 2025
04891 Kopczyński Adrian M35 1987 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04864 Mikosza Marcin M45 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04900 Małek Filip M20 2005 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04893 Szuwara Piotr M45 1978 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
04907 Kopytko Małgorzata K40 1981 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
04869 Siudek Agnieszka K21 2003 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04903 Gorzelniak Zofia K14 2010 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
04740 Lewkowicz Julia K18 2007 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
04870 Nowak Hanna K18 2007 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
00143 Nowak Jacek M45 1976 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
04861 Grabarz Kacper M14 2011 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
04878 Grzymkiewicz Mateusz M16 2008 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04904 Bohne Amelia K14 2009 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
04871 Siudek Julia K18 2006 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04749 Zasadzki Tymoteusz M14 2010 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04889 Pustkowski Wojciech M45 1978 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
02726 Byrczek Jan M21 2000 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
04648 Szczygieł Marcin M50 1971 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04880 Rawecka Zofia K18 2007 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04857 Pacyna Krzysztof M50 1973 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2025
04874 Siudek Krzysztof M16 2009 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04865 Mikosza Ewelina K40 1982 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04905 Szarlik Przemysław M50 1970 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
04845 Kubisiak Witold M21 2002 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 31 mar 2025
04876 Nowak Magdalena K45 1977 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04354 Kiełbasa Damian M35 1987 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
04873 Siudek Konrad M45 1977 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04892 Margol-Szuwara Agnieszka K40 1980 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
04909 Gorzelniak Karol M40 1983 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
04856 From Piotr M40 1983 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04884 Kardasz Karolina K14 2011 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
04877 Wojczyk Marta K20 2005 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
01105 Wierciński Piotr M65 1956 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
04885 Kość Krystian M16 2008 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
04651 Kraszewska Olga K18 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04886 Niewieczerzał Andrzej M40 1981 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
04887 Włóka Sebastian M35 1987 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
06262 Janczyk Patryk M21 1999 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
06261 Janczyk Kacper M14 2011 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
04013 Bączek Dariusz M55 1965 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
02509 Szczepański Marek M70 1954 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
04847 Lemańczyk Aleksandra K50 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04917 Sulich Filip M14 2011 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2025
04779 Szuwara Eryk M14 2010 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
04890 Różycka-Pustkowska Barbara K45 1979 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04573 Domagała Andrzej M40 1980 UKS Grom, Sokolniki 31 mar 2025
04915 Staśkiewicz Miłosz M16 2009 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04916 Tomala Maciej M16 2009 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04925 Pakulska Mieczysława K35 1986 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
04955 Małek Piotr M45 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04926 Małek Mikołaj M16 2008 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04950 Kowalik-Motyka Jan M14 2011 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
04930 Strugała Tymoteusz M14 2011 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04928 Uryga Artur M14 2010 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04970 Wronicz Zygmunt M80 1944 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04496 Wyznakiewicz Piotr M16 2009 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04958 Jaworski Antoni M16 2009 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04965 Trzasko Alicja K16 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04966 Trzasko Martyna K14 2011 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04954 Kaczyńska Amelia K14 2011 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04973 Nikołajuk Joanna K40 1983 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
04939 Malinowski Bartosz M-14 2010 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
04919 Szutko Aleksander M12 2012 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04959 Słowik Marcin M35 1985 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
04961 Lechniak Krzysztof M45 1978 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
04956 Małek Justyna K45 1975 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04924 Pakulska Natalia K16 2009 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
04495 Migacz Dawid M18 2007 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04957 Jaworski Stanisław M14 2010 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04974 Nikołajuk Bartosz M40 1981 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
04934 Koziak Michał M18 2007 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
04938 Malinowski Wojciech M18 2007 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
04963 Czok Klemens M20 2005 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
00718 Cych Piotr M55 1968 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04921 Szaturska Aleksandra K21 2001 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
04952 Kowal Julia K16 2009 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
04923 Magier Andrzej M35 1986 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
04653 Gliszczyński Janusz M50 1974 Indywidualny Wielkopolskie 31 mar 2025
04969 Zelek Urszula K40 1984 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
04931 Paruch Bartłomiej M14 2011 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
04370 Frątczak Sławomir M40 1984 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
04933 Kaszowska Zofia K18 2007 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
06282 Kromoliński Kacper M12 2012 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
06281 Nowak Aleks M10 2015 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
06280 Wilkońska Adrinna K10 2016 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
06279 Rabiega Szczepan M45 1975 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
06278 Koniszuk Kornel M10 2015 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
06294 Zamora Nadia K10 2016 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
06292 Wiktor Liliana K10 2016 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
06289 Kęska Emilia K10 2016 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
05062 Chilimoniuk Diana K18 2006 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
04941 Jurek Marta K16 2009 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2025
06300 Dworak Alicja K10 2016 KS Tęcza, Brzezia Łąka 31 mar 2025
06297 Kużaj Jan M14 2011 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
04945 Lendzioszek Michał M40 1982 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
00376 Olejnik Agata K21 1994 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04920 Szymanowski Natan M14 2011 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04971 Dorochowicz Alicja K21 1997 MKS Skarmat, Toruń 31 mar 2025
02690 Szymańska Zuzanna K45 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
06295 Maciaczyk Leon M12 2013 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
06269 Wiatr Laura K14 2011 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
06268 Walczak Antoni M12 2012 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
06267 Trzeszczak Emilia K16 2008 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
6310 Oryszczak Bartłomiej M40 1981 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
06266 Trzeciak Tatiana K14 2011 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
06264 Lorenc Samuel M10 2015 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
06263 Kowalczyk Lena K10 2015 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
06296 Wyrzykowski Igor M10 2017 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
06277 Ślubowska Amelia K16 2008 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
06299 Nogaj Natalia K45 1979 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
06276 Kijewska Wiktoria K20 2004 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
06275 Dawid Mikołaj M18 2007 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
06272 Wysocki Patryk M18 2007 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
06271 Skisiały Karol M20 2004 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
06285 Kromolińska Wiktoria K12 2013 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
06304 Karbownik Karmen K10 2014 KS Tęcza, Brzezia Łąka 31 mar 2025
04951 Szala Wiktoria K14 2010 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2025
06308 Pasieka Oliwia K14 2010 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
06309 Kycko Wiktoria K12 2012 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
06306 Gąsiorowski Mariusz M21 1996 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
06305 Chyćko Paulina K21 1993 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2025
06298 Kużaj Sławomir M35 1986 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
03906 Małecki Bartłomiej M45 1979 Indywidualny lubuskie 31 mar 2025
05841 Seń Justyna K12 2012 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
06311 Puka Hubert M50 1971 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
06307 Kulik Katarzyna K45 1975 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
06288 Szutko Tomasz M45 1978 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
06317 Sornat Natalia K10 2015 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
06316 Sornat Paweł M35 1986 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
06323 Mądraszek Antoni M10 2017 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
06322 Kasprowiak Julia K10 2017 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
06313 Zieliński Aleksander M12 2013 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
06312 Szerlowski Robert M10 2014 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
06314 Kurp Sonia K10 2016 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
06315 Kurp Bianka K12 2013 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
06324 Semen Husiev M10 2017 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
06319 Wesoła Alicja K10 2018 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
06318 Wesoły Leon M10 2019 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
06325 Musiał Izabela K60 1963 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04520 Hebda Julia K14 2010 KS Kościelec, Chrzanów 31 mar 2025
06327 Owcarz Zuzanna K10 2014 KS Kościelec, Chrzanów 31 mar 2025
06326 Owcarz Rafał M35 1986 KS Kościelec, Chrzanów 31 mar 2025
06328 Ławecki Jan M14 2010 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
06330 Chachurska Magdalena K45 1978 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
04763 Ferenc Jonas M21 2001 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
06335 Mrozik Lidia K10 2023 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
06334 Rajski Dawid M10 2015 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
06333 Rajski Kajetan M10 2017 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
06332 Siudek Joanna K45 1979 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
06331 Siudek Paweł M14 2011 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
06329 Novotny Tomas M50 1970 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
05042 Oleśniewicz Hanna K16 2009 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
04985 Kociuba Marek M40 1980 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
02549 Wieszaczewski Jacek M35 1985 KInO ORIENTOP, Wrocław 31 mar 2025
05009 Król Hanna K14 2011 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
05007 Wollenberg Bernd M75 1948 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
05028 Czok Teodor M18 2007 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
05011 Durka Martyna K18 2007 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
04993 Marcinkiewicz Marcin M50 1973 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
03568 Perfikowski Paweł M18 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
05015 Marszałek Marta K16 2009 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
03918 Chmielowski Bartosz M20 2005 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
00113 Wołowczyk Marek M60 1963 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
05002 Nadera Dariusz M55 1968 CX80 Kalisz 31 mar 2025
04994 Chmura Patryk M16 2008 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
00485 Wicha Iwona K35 1987 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
04998 Kiczka Julia K16 2009 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
05018 Szydłowska Magdalena K16 2009 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
05025 Wojczyk Zofia K16 2009 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
05006 Fleiss Sebastian M21 1996 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
05024 Trzeciak Antoni M16 2008 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04990 Suchenia Piotr M40 1980 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
05005 Bąk Piotr M45 1978 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
05003 Nadera Agata K55 1969 CX80 Kalisz 31 mar 2025
04989 Migacz Marcin M50 1974 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
05047 Paterek Hanna K16 2009 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
05034 Matusiak Wiktoria K16 2009 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
04074 Lenczowski Jan M45 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
05041 Broszczak Edyta K16 2009 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2025
05046 Pietrzak Bruno M14 2010 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
05013 Górski Igor M16 2008 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
06270 Wolski Ivo M12 2012 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
06265 Stępień Agata K16 2009 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
06274 Jurski Bartosz M18 2006 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
06273 Łosiewicz Maciej M18 2007 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
06287 Nowak Joanna K40 1984 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
06293 Pytel Rafał M10 2016 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
06291 Puchal Kinga K10 2016 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
06290 Dębski Antoni M10 2016 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
06321 Szopińska Zofia K10 2017 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
06320 Tomczyk Oskar M10 2017 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
04654 Ciupa Monika K45 1978 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
06337 Brzujszczak Kornelia K10 2015 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
06336 Grzymkiewicz Krzysztof M10 2014 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04999 Trzeciak Klaudia K16 2009 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
05049 Waśko Anna K16 2009 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
06302 Kłodowski Bernard M10 2015 KS Tęcza, Brzezia Łąka 31 mar 2025
06283 Konieczny Marcin M12 2013 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
06286 Horbik Wojciech M10 2015 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
04506 Rygielska Kinga K20 2005 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
05052 Roman Antonia K14 2010 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
04230 Białasik Bartosz M18 2007 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
03326 Wroniak Krzysztof M20 2004 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04082 Wąsiewicz Urszula K18 2007 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
03584 Durzyńska Katarzyna K21 1992 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
06259 Ambroż Maja K14 2011 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
03200 Żesławski Mateusz M20 2004 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
02461 Polewka Julianna K18 2006 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
04848 Rokita Antonina K16 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
05063 Chilimoniuk Paweł M50 1974 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2025
05055 Szulc Daniel M35 1988 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
00167 Wieleba Marlena K35 1988 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04413 Filipiak Agnieszka K45 1975 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
03281 Łagoda Franciszek M21 2003 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04021 Kurtycz Natalia K20 2005 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
00684 Drągowski Kuba M21 1990 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2025
06303 Marciniak Dorota K10 2018 KS Tęcza, Brzezia Łąka 31 mar 2025
03554 Mianowska Antonina K18 2007 UNTS, Warszawa 31 mar 2025
05051 Sądej Zofia K16 2008 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2025
02906 Fiedorowicz Szczepan M45 1976 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04655 Komorowska Marta K20 2005 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04250 Krupa Łukasz M21 1990 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04760 Porada Jagoda K16 2008 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2025
04220 Trepczyński Franciszek M16 2009 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
03592 Stroiński Cezary M50 1974 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
03962 Kula Maja K18 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
03700 Bultrowicz Tymoteusz M18 2006 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
04141 Duda Kornelia K16 2009 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
01121 Wojarski Krzysztof M60 1960 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
04394 Kruczkowska Alicja K16 2008 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2025
04105 Kielnierowski Wojciech M18 2006 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
06284 Horbik Szymon M12 2012 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2025
06338 Alba Daria K10 2014 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2025
03646 Biskupska Julia K16 2008 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
00087 Krzemiński Paweł M40 1982 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
01940 Marte Michał M45 1975 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2025
04657 Ledzion Grzegorz M50 1971 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
04500 Rożniata Tymoteusz M14 2011 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
06340 Bernaś Hanna K12 2013 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2025
05099 Malczewska Katarzyna K12 2012 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
05135 Urbaniak Maciej M21 1993 Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu 31 mar 2025
00330 Pabich Maria K35 1982 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
05075 Wójtowicz Nina K14 2010 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
05070 Włodarczyk Alicja K10 2015 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
05096 Biskupska Maria K12 2013 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
01330 Ciszek Marcin M45 1976 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
05065 Rubaj Konrad M16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
05147 Surma Grzegorz M40 1983 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
05137 Gruca Adam M21 1996 Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu 31 mar 2025
05162 Bruzi Jeremiasz M14 2011 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
05092 Walaś Olga K14 2011 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
05084 Depta Helena K14 2010 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
05158 Klejna Aleksander M10 2015 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
05064 Sandomierska Iga K16 2009 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
04803 Drapella Stanisław M18 2007 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
05068 Marszałek Karol M12 2012 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
05080 Iwanowska Michalina K16 2009 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2025
05091 Oliinyk Arina K12 2013 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
04508 Rożniata Dominika K16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
05066 Rubaj Maurycy M14 2011 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03562 Sztranek Maciej M18 2006 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2025
05121 Suliga Filip M21 1996 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
05097 Rawecka Hanna K14 2010 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2025
03160 Pańkowski Mateusz M40 1984 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
05132 Deda Bartosz M14 2010 KS Kościelec, Chrzanów 31 mar 2025
05078 Wyrzykowski Patryk M35 1985 KS Hades, Poznań 31 mar 2025
05069 Trela Eliza K12 2013 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
05134 Urbaniak Katarzyna K35 1988 Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu 31 mar 2025
06358 Mosiewicz Andrzej M50 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
05150 Ciborowska Pola K12 2013 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
05149 Ciborowski Borys M12 2013 KS Aktywne, Choszczno 31 mar 2025
04804 Lemańczyk Witold M16 2009 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
05145 Sikora Roger M45 1979 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2025
06356 Cywińska-Byrczek Katarzyna K60 1963 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2025
05107 Kość Kacper M12 2012 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2025
06344 Romanenko Rodion M14 2011 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2025
06341 Kravchuk Denis M12 2013 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2025
06342 Piaseczna Alicja K14 2010 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2025
06343 Staśkiewicz Makary M10 2014 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2025
05331 Raunder-Forystek Katarzyna K55 1966 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2025
03142 Galicz Krystyna K70 1951 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2025
06376 Wojtczak Marcelina K12 2013 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
05076 Lipiec Gabriel M14 2010 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
06347 Jobs Mateusz M12 2012 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
06355 Cichy Beata K21 1993 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2025
05071 Szydłowska Barbara K10 2014 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
05073 Szulc Adam M12 2012 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
05127 Saganowska Aleksandra K45 1975 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
06359 Parulski Alan M16 2008 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2025
04726 Hetnar Oliwia K16 2009 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2025
05122 Tomecki Tomasz M45 1979 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
06387 Piaskowski Michał M10 2014 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
05123 Wiktorska Andżelika K40 1981 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2025
04509 Jędras Jakub M14 2011 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
03361 Gąsior Rafał M21 2002 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2025
06362 Seredyński Tomasz M21 1998 UKS Patria, Młynne 31 mar 2025
03823 Marszałek Patryk M20 2005 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
06366 Łukasiewicz Julia K14 2010 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
06364 Parzych Jakub M14 2011 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
06363 Zdziebło Zuznanna K14 2011 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2025
06389 Hejdysz Igor M12 2012 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
06346 Gulajew Michał M35 1987 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2025
06380 Zarwalska-Lis Monika K35 1987 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2025
06379 Szmyt Liliana K14 2011