https://bno.bydgoszcz.pl/mistrzostwa-bydgoszczy
Etap 3

Bydgoszcz   2024-03-03   Term. zgłoszeń: 2024-02-27 (pierwszy: 2024-01-31)
 indywidualne  klasyk

  https://bno.bydgoszcz.pl/mistrzostwa-bydgoszczy
Etap 3

ok. Bydgoszczy   2024-03-03
 rank: 0,70  indywidualne  klasyk

  https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Etap 1

Gdynia   2024-03-07   Term. zgłoszeń: 2024-03-05
 indywidualne  sprint

Zawody Data Dodano Status wyników Pkt. rank
PWiM w RJnO 2023 IX runda - Etap 3
2023-10-15 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IX runda - Etap 2
2023-10-14 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IX runda - Etap 1
2023-10-14 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VIII runda - Etap 2
2023-10-07 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VIII runda - Etap 1
2023-10-07 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VIII runda - Etap 3
2023-10-08 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VII runda - Etap 3
2023-10-01 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VII runda - Etap 2
2023-09-30 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VII runda - Etap 1
2023-09-30 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VI runda - Etap 3
2023-06-11 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VI runda - Etap 2
2023-06-10 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 V runda - Etap 3
2023-06-09 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IV runda - Etap 2
2023-05-27 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IV runda - Etap 1
2023-05-27 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IV runda - Etap 3
2023-05-28 2023-11-11
Zawody Data Ranga Organizatorzy Strona www Pliki
Puchar ABC  pon.  1/1 2024 WKS Wawel, Kraków
Liga Harpagana E3  czw.  11/1 2024 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Nocny Azymut - Etap IV  czw.  18/1 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Liga Harpagana E4  czw.  25/1 2024 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Liga Harpagana E5  czw.  15/2 2024 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Nocny Azymut - Etap V  czw.  22/2 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
1 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur ORIENT OLSZTYN  sob.  24/2 2024 UMKS ORKAN, Ostróda https://www.ekogryf.pl/1-runda-mistrzostw-warmii-i-mazur-orient-olsztyn-start-palac-mlodziezy-w-olsztynie-24-luty-godz-1100-zapraszamy/
Liga Harpagana E6  czw.  29/2 2024 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO  sob.  2/3 - niedz.  3/3 2024 HKS Azymut, Mochy https://bno.bydgoszcz.pl/mistrzostwa-bydgoszczy
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO – Etap 1 i 3  sob.  2/3 - niedz.  3/3 2024 regionalne HKS Azymut, Mochy https://bno.bydgoszcz.pl/mistrzostwa-bydgoszczy
Nocny Azymut - Etap VI  czw.  7/3 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Wyspa O-Cup  sob.  9/3 - niedz.  10/3 2024 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/wyspa/
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego, XXXI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w BnO  niedz.  10/3 2024 MKS Skarmat, Toruń http://www.kpozos.pl/pl/
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w BnO  niedz.  10/3 2024 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji SportowejMKS Skarmat, Toruń http://www.kpozos.pl
Puchar Pomorza 2024 w średniodystansowym bno  sob.  23/3 2024 regionalne UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/999-puchar-pomorza-2024-w-sredniodystansowym-bno
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 2024 w klasycznym bno  niedz.  24/3 2024 regionalne UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/1000-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-2024-w-klasycznym-bno
Tajemnice Dolnego Śląska  sob.  6/4 - niedz.  7/4 2024 UKS Orientpark.pl, Iwiny http://www.orientpark.pl
MP, MPW, PN i KMP w RJnO  sob.  6/4 - niedz.  7/4 2024 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO  niedz.  7/4 2024 regionalne UKS Siódemka, Rumia
Kuyavia CUP  sob.  13/4 - niedz.  14/4 2024 CTZ Sports Entertainment by Bartosz Pawlak http://kuyaviacup.sportsentertainment.pl/
Puchar Roztocza 2024  sob.  13/4 - niedz.  14/4 2024 UKS Azymut, Siedliska https://azymutsiedliska.pl/category/aktualnosci/puchar-roztocza-bno/
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda  pt.  19/4 - niedz.  21/4 2024 CTZ MKS Paulinum, Jelenia Góra http:/www.kmp2024.pl
Puchar Wisły 2024 w biegu średnim i klasycznym  sob.  27/4 - niedz.  28/4 2024 CTZ Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Puchar Wisły 2024  sob.  27/4 - niedz.  28/4 2024 MKS Skarmat, Toruń https://pucharwisly.github.io/pucharwisly/
Bukowa Cup XI  śr.  1/5 - niedz.  5/5 2024 ogólnopolskie CTZ KOS BnO, Szczecin https://bukowacup.pl/
MP, MPW, KMP w RJnO  śr.  1/5 - pt.  3/5 2024 CTZ Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
UNTS Cup  pt.  3/5 - sob.  4/5 2024 regionalne UNTS, Warszawa
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO  sob.  11/5 - niedz.  12/5 2024 CTZ UNTS, Warszawa http://mistrzostwa2024.pl/
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO  sob.  18/5 2024 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia
Puchar Pomorza w klasycznym BnO  niedz.  19/5 2024 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia
Pomorze Sprint Cup 2024  pt.  24/5 - niedz.  26/5 2024 UMKS, Kwidzyn http://umkskwidzyn.pl/aktualnosci-psc-2023
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO  wt.  28/5 - niedz.  2/6 2024 międzynarodowe Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Puchar Najmłodszych w BnO  pt.  31/5 - niedz.  2/6 2024 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://pn24.dzos.pl
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich  sob.  8/6 - niedz.  9/6 2024 CTZ UKS Azymut, Dębów
MP, MPW, PN i KMP w MTBO  pt.  14/6 - niedz.  16/6 2024 CTZ Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji SportowejStowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa https://mazovia2024.team360.pl/pl/frontpage
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni  sob.  15/6 2024 regionalne PKO Harpagan, Gdańsk
Puchar Pomorza w klasycznym BnO  niedz.  16/6 2024 regionalne PKO Harpagan, Gdańsk
EYOC  sob.  22/6 - pon.  24/6 2024 międzynarodowe KOS BnO, Szczecin
Grand Prix Polonia  sob.  22/6 - pon.  24/6 2024 CTZ KOS BnO, Szczecin
Mazury Cup  pt.  28/6 - niedz.  30/6 2024 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej https://mazurycup.pl
Patria Cup  pt.  5/7 - niedz.  7/7 2024 CTZ UKS Patria, Młynne http://patriacup.pl/
43. Wawel Cup  czw.  11/7 - niedz.  14/7 2024 CTZ WKS Wawel, Kraków https://wawelcup.pl/pl/
Sudety Cup  czw.  25/7 - niedz.  28/7 2024 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej https://sudetycup.pl/
XXX Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację (EFOL)  sob.  10/8 - czw.  15/8 2024 międzynarodowe
XXIX Puchar Bałtyku  pt.  16/8 - niedz.  18/8 2024 CTZ UKS Siódemka, Rumia
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej  pt.  23/8 - niedz.  25/8 2024 CTZ WRE polskie UKS Azymut 45, Gdynia
Grand Prix Pomorza  pt.  23/8 - niedz.  25/8 2024 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia
Gdańsk City Race  pt.  30/8 - niedz.  1/9 2024 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk
XXXIII Puchar Ślęży  sob.  7/9 - niedz.  8/9 2024 CTZ WKS Śląsk, Wrocław
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO  sob.  14/9 - niedz.  15/9 2024 CTZ UKS Azymut, Dębów
KMP w BnO II Runda  pt.  20/9 - niedz.  22/9 2024 CTZ Małopolski Związek Orientacji Sportowej
MP, MPW, PN i KMP w RJnO  sob.  28/9 - niedz.  29/9 2024 CTZ UKS Dąb, Leszno
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO  sob.  28/9 2024 regionalne UKS Włóczykij, Osiek
Dolnośląski Festiwal Bieg u na Orientację  niedz.  29/9 2024 UKS Orientpark.pl, Iwiny http://www.orientpark.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint  niedz.  29/9 2024 regionalne UKS Siódemka, Rumia
MMM Strefa A  sob.  5/10 - niedz.  6/10 2024 CTZ
MMM Strefa B  sob.  5/10 - niedz.  6/10 2024 CTZ
MMM Strefa C  sob.  5/10 - niedz.  6/10 2024 CTZ
MMM Strefa D  sob.  5/10 - niedz.  6/10 2024 CTZ
MP, MPW w długodystansowym BnO  niedz.  20/10 2024 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra