Nazwa Data Organizatorzy Obsługa SI Dodano Status wyników Pkt. rank
Puchar ABC - Etap 1 2024-01-01 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Liga Harpagana E3 - Etap 1 2024-01-11 PKO Harpagan, Gdańsk
Nocny Azymut - Etap IV - Etap 1 2024-01-18 UKS Azymut 45, Gdynia
Liga Harpagana E4 - Etap 1 2024-01-25 PKO Harpagan, Gdańsk
Liga Harpagana E5 - Etap 1 2024-02-15 PKO Harpagan, Gdańsk
Nocny Azymut - Etap V - Etap 1 2024-02-22 UKS Azymut 45, Gdynia
1 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur ORIENT OLSZTYN - Etap 1 2024-02-24 UMKS ORKAN, Ostróda 2024-04-14
Liga Harpagana E6 - Etap 1 2024-02-29 PKO Harpagan, Gdańsk
Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO - Etap 2 2024-03-02 HKS Azymut, Mochy
Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO - Etap 1 2024-03-02 HKS Azymut, Mochy
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO – Etap 1 i 3 - Etap 1 2024-03-02 HKS Azymut, Mochy
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO – Etap 1 i 3 - Etap 3 2024-03-03 HKS Azymut, Mochy
Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO - Etap 3 2024-03-03 HKS Azymut, Mochy
XXXVI International Trophy Murcia Costa Cálida - Middle 2024-03-03
Nocny Azymut - Etap VI - Etap 1 2024-03-07 UKS Azymut 45, Gdynia
Wyspa O-Cup - Etap 1 2024-03-09 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2024-03-22
Wyspa O-Cup - Etap 2 2024-03-09 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2024-03-22
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w BnO - Etap 1 2024-03-10 Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej, MKS Skarmat, Toruń 2024-04-08
Wyspa O-Cup - Etap 3 2024-03-10 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2024-03-22
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego, XXXI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w BnO - Etap 1 2024-03-10 MKS Skarmat, Toruń
PWiM w RJnO 2024 I runda - Etap 1 2024-03-16 UKS Falenica, Warszawa Wroniak Adam 2024-05-16
PWiM w RJnO 2024 I runda - Etap 3 2024-03-17 UKS Falenica, Warszawa Wroniak Adam 2024-05-16
PWiM w RJnO 2024 I runda - Etap 2 2024-03-17 UKS Falenica, Warszawa Wroniak Adam 2024-05-16
XXI BnO Powitanie Wiosny - Etap 1 2024-03-23 MKS Metalowiec, Łódź, UKS Orientuś, Łódź
Puchar Koziołka 2024 - Bieg klasyczny 2024-03-23 AZS UMCS, Lublin
Puchar Pomorza 2024 w średniodystansowym bno - Etap 1 2024-03-23 UMKS, Kwidzyn 2024-04-08
Puchar Wiosny - Etap 1 2024-03-24 HKS Azymut, Mochy
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno - Etap 1 2024-03-24 LUKS Azymek, Zdzieszowice
Puchar Koziołka 2024 - Bieg Średniodystansowy 2024-03-24 AZS UMCS, Lublin
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 2024 w klasycznym bno - Etap 1 2024-03-24 UMKS, Kwidzyn 2024-04-08
Swedish League - Middle 2024-03-30
Tajemnice Dolnego Śląska - Trening 2024-04-05 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 2024-04-06 UKS Orientpark.pl, Iwiny 2024-04-09
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Sprint 2024-04-06 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-04-06
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - bieg średniodystansowy 2024-04-06 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-04-07
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - KMP SPRINT 2024-04-06 LKS Górzanka, Nawojowa Góra Zazu Sport 2024-04-28
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - MP/KMP/PN SZTAFETA 2024-04-06 LKS Górzanka, Nawojowa Góra Zazu Sport 2024-04-28
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 2024-04-06 UKS Orientpark.pl, Iwiny 2024-04-09
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - MP/PN DYSTANS DŁUGI 2024-04-07 LKS Górzanka, Nawojowa Góra Zazu Sport 2024-04-28
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO - Etap 1 2024-04-07 UKS Siódemka, Rumia 2024-04-21
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk 2024-04-07 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-04-07
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 2024-04-07 UKS Orientpark.pl, Iwiny 2024-04-09
Kuyavia CUP - Etap 1 2024-04-13 Sports Entertainment by Bartosz Pawlak Orientharper.pl 2024-05-07
Puchar Roztocza 2024 - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2024-04-13 UKS Azymut, Siedliska 2024-05-05
PWiM w RJnO 2024 II runda - Etap 1 2024-04-13 UKS Falenica, Warszawa Wroniak Adam 2024-05-16
PWiM w RJnO 2024 II runda - Etap 2 2024-04-13 UKS Falenica, Warszawa Wroniak Adam 2024-05-16
2 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur, Mistrzostwa Olsztynka - Etap 1 2024-04-13 UMKS ORKAN, Ostróda 2024-04-14
Puchar Roztocza 2024 - Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego 2024-04-14 UKS Azymut, Siedliska 2024-05-05
Kuyavia CUP - Etap 2 2024-04-14 Sports Entertainment by Bartosz Pawlak Orientharper.pl 2024-05-07
PWiM w RJnO 2024 II runda - Etap 3 2024-04-14 UKS Falenica, Warszawa Wroniak Adam 2024-05-16
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda - Sprint 2024-04-19 MKS Paulinum, Jelenia Góra 2024-04-22
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda - Klasyk 2024-04-20 MKS Paulinum, Jelenia Góra 2024-04-22
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda - Sztafeta 2024-04-21 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Dzienny Azymut - Etap 1 2024-04-25 UKS Azymut 45, Gdynia
Nocna Wataha - Nocna Wataha 2024-04-26 BKS Wataha, Warszawa
WOM w średniodystansowym BnO - WOM średni 2024-04-27 BKS Wataha, Warszawa Zazu Sport
Kwalifikacje do Pucharu Świata - I runda - Etap 1 2024-04-27 Polski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w BnO - Etap 1 2024-04-27 UKS Grom, Sokolniki Marcin Fastyn
PWiM w RJnO 2024 III runda - Etap 2 2024-04-27 UKS Falenica, Warszawa Wroniak Adam 2024-05-16
Puchar Wisły 2024 - Etap 1 2024-04-27 MKS Skarmat, Toruń 2024-05-15
XVII Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa Warmii i Mazur 2024 - Rundy 3 i 4 - E1 - bieg klasyczny 2024-04-27 UKS Technik, Ruciane-Nida Marek Sobiegraj
PWiM w RJnO 2024 III runda - Etap 1 2024-04-27 UKS Falenica, Warszawa Wroniak Adam 2024-05-16
PWiM w RJnO 2024 III runda - Etap 3 2024-04-28 UKS Falenica, Warszawa Wroniak Adam 2024-05-16
XVII Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa Warmii i Mazur 2024 - Rundy 3 i 4 - E2 - bieg średniodystansowy 2024-04-28 UKS Technik, Ruciane-Nida Marek Sobiegraj
WOM w sztafetowym BnO - WOM sztafety / średni 2024-04-28 BKS Wataha, Warszawa Zazu Sport
Kwalifikacje do Pucharu Świata - I runda - Etap 2 2024-04-28 Polski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Wisły 2024 - Etap 2 2024-04-28 MKS Skarmat, Toruń 2024-05-15
Bukowa Cup XI - Etap 1 2024-05-01 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-05-02
MP, MPW, KMP w RJnO - MP-sprint 2024-05-01 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Zazu Sport 2024-05-10
Bukowa Cup XI - Etap 2 2024-05-01 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-05-02
Bukowa Cup XI - Etap 4 2024-05-02 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-05-03
MP, MPW, KMP w RJnO - MP-Klasyk 2024-05-02 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Zazu Sport 2024-05-10
Bukowa Cup XI - Etap 3 2024-05-02 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-05-02
Bukowa Cup XI - Etap 6 2024-05-03 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-05-04
UNTS Cup - Trening Niekłań 2024-05-03 UNTS, Warszawa
MP, MPW, KMP w RJnO - KMP-Sredni 2024-05-03 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Zazu Sport 2024-05-10
Bukowa Cup XI - Etap 5 2024-05-03 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-05-04
UNTS Cup - E1 - Nocny 2024-05-03 UNTS, Warszawa
Bukowa Cup XI - Etap 7 2024-05-04 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-05-04
UNTS Cup - E3 - Średni (po południu) 2024-05-04 UNTS, Warszawa
UNTS Cup - E2 - Średni (rano) 2024-05-04 UNTS, Warszawa
UNTS Cup - Trening Bliżyn 2024-05-05 UNTS, Warszawa
Bukowa Cup XI - Etap 8 2024-05-05 KOS BnO, Szczecin Hubert Świerczyński 2024-05-05
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO - Trening 2024-05-11 UNTS, Warszawa Zazu Sport
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno Etap 2 - Etap 2 2024-05-11 LUKS Azymek, Zdzieszowice
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO - Bieg nocny 2024-05-11 UNTS, Warszawa Zazu Sport 2024-05-16
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rowerowej jeździe na orientację - Etap 1 2024-05-11 LUKS Azymek, Zdzieszowice
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO - Bieg średniodystansowy 2024-05-12 UNTS, Warszawa Zazu Sport 2024-05-16
Dzienny Azymut - Etap 2 2024-05-16 UKS Azymut 45, Gdynia
5 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur, Mistrzostwa Kobułt - Etap 1 2024-05-18 UMKS ORKAN, Ostróda
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Etap 1 2024-05-18 UKS Orientuś, Łódź Marcin Fastyn
Grand Prix Mazowsza - Etap 1 2024-05-18 Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej Zazu Sport 2024-05-23
Grand Prix Mazowsza - Etap 2 2024-05-18 Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej Zazu Sport 2024-05-23
Puchar Kaszub - III i IV Runda Pucharu Pomorza w BnO - Etap 1 2024-05-18 UKS Azymut 45, Gdynia Pesta Anna 2024-05-30
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim BnO - Etap 1 2024-05-19 UKS Azymut, Siedliska
Puchar Kaszub - III i IV Runda Pucharu Pomorza w BnO - Etap 2 2024-05-19 UKS Azymut 45, Gdynia Pesta Anna 2024-05-30
Grand Prix Mazowsza - Etap 3 2024-05-19 Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej Zazu Sport 2024-05-23
Pomorze Sprint Cup 2024 - Etap 1 2024-05-24 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2024-05-26
Pomorze Sprint Cup 2024 - Etap 3 2024-05-25 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2024-05-26
Pomorze Sprint Cup 2024 - Etap 2 2024-05-25 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2024-05-26
Pomorze Sprint Cup 2024 - Etap 4 2024-05-26 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2024-05-26
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 1 2024-05-28 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 2 2024-05-29 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 3 2024-05-30 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 2024-05-31 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej 2024-06-10
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 4 2024-05-31 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk 2024-06-01 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej 2024-06-06
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 5 2024-06-01 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Puchar Najmłodszych w BnO - Sztafeta Leśna 2024-06-02 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO - Etap 6 2024-06-02 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Dzienny Azymut - Etap 3 2024-06-06 UKS Azymut 45, Gdynia
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - MP Sprint 2024-06-08 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl 2024-06-15
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - MP Sztafeta Sprinterska 2024-06-09 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - KMP=Sprint 2024-06-14 Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej, Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Zazu Sport 2024-06-23
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni - Etap 1 2024-06-15 PKO Harpagan, Gdańsk 2024-06-25
Mistrzostwa Inowrocławia w BnO SOLANKI 2024 - Etap 1 2024-06-15 MKS Skarmat, Toruń
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - KMP-Średni 2024-06-15 Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej, Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Zazu Sport 2024-06-23
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - MP,PN-Pościgowy 2024-06-15 Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej, Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Zazu Sport 2024-06-23
Puchar Pomorza w klasycznym BnO - Etap 1 2024-06-16 PKO Harpagan, Gdańsk, 2024-06-25
Puchar Lata - Etap 1 2024-06-16 HKS Azymut, Mochy
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - MP,PN,KMP - Masowy 2024-06-16 Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej, Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Zazu Sport 2024-06-23
Puchar Pomorza w klasycznym BnO - Etap 2 2024-06-17 PKO Harpagan, Gdańsk,
EYOC - Etap 1 2024-06-22 KOS BnO, Szczecin
Grand Prix Polonia - Etap 1 2024-06-22 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2024-06-23
EYOC - Etap 2 2024-06-23 KOS BnO, Szczecin
Grand Prix Polonia - Etap 2 2024-06-23 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2024-06-23
Grand Prix Polonia - Etap 3 2024-06-24 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2024-06-24
EYOC - Etap 3 2024-06-24 KOS BnO, Szczecin
Mazury Cup - Etap 1 2024-06-28 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Mazury Cup - Etap 2 2024-06-29 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Mazury Cup - Etap 3 2024-06-30 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Patria Cup - Etap 1 2024-07-05 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl
Patria Cup - Etap 2 2024-07-06 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl
Patria Cup - Etap 3 2024-07-07 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl
43. Wawel Cup - Etap 1 2024-07-11 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
43. Wawel Cup - Etap 2 2024-07-12 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
43. Wawel Cup - Etap 3 2024-07-12 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
43. Wawel Cup - Etap 4 2024-07-13 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
43. Wawel Cup - Etap 5 2024-07-14 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 1 2024-07-25 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 2 2024-07-26 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 3 2024-07-27 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 4 2024-07-28 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
XXX Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację (EFOL) - Etap 1 2024-08-10
Zawody sprinterskie z okazji Święta Wojska Polskiego - Etap 1 2024-08-15 UKS Siódemka, Rumia
XXX Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację (EFOL) - Etap 2 2024-08-15
XXIX Puchar Bałtyku - Etap 1 2024-08-16 UKS Siódemka, Rumia
XXIX Puchar Bałtyku - Etap 2 2024-08-17 UKS Siódemka, Rumia
XXIX Puchar Bałtyku - Etap 3 2024-08-18 UKS Siódemka, Rumia
Grand Prix Pomorza - Etap 1 2024-08-23 UKS Azymut 45, Gdynia
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 1 2024-08-23 UKS Azymut 45, Gdynia
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 2 2024-08-24 UKS Azymut 45, Gdynia
Grand Prix Pomorza - Etap 2 2024-08-24 UKS Azymut 45, Gdynia
Grand Prix Pomorza - Etap 3 2024-08-25 UKS Azymut 45, Gdynia
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 3 2024-08-25 UKS Azymut 45, Gdynia
Gdańsk City Race - Etap 1 2024-08-30 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Gdańsk City Race - Etap 2 2024-08-31 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Gdańsk City Race - Etap 3 2024-09-01 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Dzienny Azymut - Etap 4 2024-09-05 UKS Azymut 45, Gdynia
X Warszawska Mila - Etap 2 2024-09-07 KOS Warszawa Zazu Sport
XXXIII Puchar Ślęży - Etap 1 2024-09-07 WKS Śląsk, Wrocław
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno etap 3 i etap 4 - Etap 4 2024-09-07 LUKS Azymek, Zdzieszowice
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno etap 3 i etap 4 - Etap 3 2024-09-07 LUKS Azymek, Zdzieszowice
X Warszawska Mila - Etap 1 2024-09-07 KOS Warszawa Zazu Sport
XXXIII Puchar Ślęży - Etap 2 2024-09-08 WKS Śląsk, Wrocław
X Warszawska Mila - Etap 3 2024-09-08 KOS Warszawa Zazu Sport
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - MP_Klasyk 2024-09-14 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - Etap 2 2024-09-15 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
Klubowe Mistrzostwa Polski 2. Runda - KMP-Sprint 2024-09-20 Małopolski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Klubowe Mistrzostwa Polski 2. Runda - KMP-Średni 2024-09-21 Małopolski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Klubowe Mistrzostwa Polski 2. Runda - KMP-Sztafeta klubowa 2024-09-22 Małopolski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - KMP-Sprint 2024-09-28 UKS Dąb, Leszno
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO - Etap 1 2024-09-28 UKS Włóczykij, Osiek
Puchar Paulinum - Etap 1 2024-09-28 MKS Paulinum, Jelenia Góra
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - MP/PN - średni 2024-09-28 UKS Dąb, Leszno
Puchar Paulinum - Etap 2 2024-09-28 MKS Paulinum, Jelenia Góra
MP, MPW, PN i KMP w RJnO - KMP-Klasyk 2024-09-29 UKS Dąb, Leszno
Dolnośląski Festiwal Bieg u na Orientację - Etap 1 2024-09-29 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint - Etap 1 2024-09-29 UKS Siódemka, Rumia
MMM Strefa D - Etap 1 2024-10-05
MMM Strefa C - Etap 2 2024-10-05
MMM Strefa B - Etap 2 2024-10-05
MMM Strefa A - Etap 1 2024-10-05
MMM Strefa C - Etap 1 2024-10-05
MMM Strefa A - Etap 2 2024-10-05
MMM Strefa B - Etap 1 2024-10-05
MMM Strefa D - Etap 2 2024-10-05
MMM Strefa C - Etap 3 2024-10-06
MMM Strefa D - Etap 3 2024-10-06
MMM Strefa A - Etap 3 2024-10-06
MMM Strefa B - Etap 3 2024-10-06
Rybino Cup - Etap 1 2024-10-12 UKS Reflex, Rybnik
Rybino Cup - Etap 2 2024-10-12 UKS Reflex, Rybnik
Rybino Cup - Etap 3 2024-10-13 UKS Reflex, Rybnik
MP, MPW w długodystansowym BnO - MP - Long 2024-10-20 LKS Górzanka, Nawojowa Góra Orientharper.pl