Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
XXIII Puchar Bałtyku - etap2 (2018-08-18)
..........................: :..........................
1. 02080Forystek Józef 1966-WKS Wawel 818036628.05 8180366
2. 02892Golinowski Paweł 1979-10BKPancAzymut Mochy 864866619.06 8648666
..........................: 10R :..........................
3. Patejko Zuzanna 10R 2012KS Spójnia Warszawa-W80 816061215.06 8160612
4. Patejko Jan 10R 2016KS Spójnia Warszawa-W80 815021615.06 8150216
..........................: M10 :..........................
5. 01308Rycerska Marzena M10 1975-11 brem Żagań 36184117.06 361841
..........................: M16 :..........................
6. 02530Życzkowski Jakub M16 2002UKS Siódemka-G14 16.05
..........................: M35 :..........................
7. 00530Patejko Przemysław M35 1982KS Spójnia Warszawa-W80 280017615.06 2800176
..........................: M40 :..........................
8. 03307Borzyszkowski Jacek M40 1974UKS Siódemka-G14 863580016.05 8635800
9. Walicki Rafał M40 1978-HKS MOCHY 203695722.05 2036957
?
10. Walicki Rafał M40 1978-HKS MOCHY 203695722.05 2036957
?
11. 02177Biolik Grzegorz M40 1976-UNTS 77032721.06 770327
..........................: M55 :..........................
12. 00136Mikielski Marek M55 1960UMKS ORKAN-N61 41337923.06 413379
..........................: M65 :..........................
13. 846Gackowski Bogdan M65 1953-PKO Harpagan 41244620.06 412446
..........................: W14 :..........................
14. 03295Melzer Anna W14 2005UKS Siódemka-G14 16.05
..........................: W16 :..........................
15. 02116Żurek Marta W16 2002UKS Siódemka-G14 865081516.05 8650815
..........................: W18 :..........................
16. 02114Melzer Zofia W18 2001UKS Siódemka-G14 865081416.05 8650814
17. 02890Susek Julia W18 2001UKS Siódemka-G14 701062616.05 7010626
..........................: W21S :..........................
18. 01626Porzycz Agnieszka W21S 1984UKS Siódemka-G14 84265516.05 842655
19. 00542Patejko Patrycja W21S 1988KS Spójnia Warszawa-W80 862361215.06 8623612
..........................: W35 :..........................
20. 01990Konkol-Klimczak Wioletta W35 1980UKS Siódemka-G14 50220716.05 502207
21. 02178Biolik Agnieszka W35 1977-UNTS 819777821.06 8197778
..........................: W40 :..........................
22. 02729Nowicka-Bielecka Kornelia W40 1974UKS Siódemka-G14 139088116.05 1390881
..........................: W55 :..........................
23. 00138Mikielska Danuta W55 1959UMKS ORKAN-N61 41338023.06 413380

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bogusz EwaBreksa BlankaDzik MirosławJaworski KacperMalik WiktoriaMajewski BartoszMasztalski PawełNadachewicz JarosławOlbrycht AnnaSobczyk DanielWdowczyk PiotrZielczyńska HelenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies