Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Puchar Pomorza - średni (2018-05-27)
..........................: 10N :..........................
1. Januszewicz Michał 10N 2010UKS Azymut 45-G17 50220921.05 502209
2. Majewski Jakub 10N 2008UKS Siódemka-G14 21917922.05 219179
..........................: 10R :..........................
3. Mientki Kajetan 10R 2013UMKS ORKAN-N61 21.05
4. Ławrynowicz Lena 10R 2010UKS Siódemka-G14 41896622.05 418966
..........................: K10 :..........................
5. Ciećwierz Małgorzata K10 2008UKS Azymut 45-G17 204131021.05 2041310
6. 04252Porzycz Małgorzata K10 2008UKS Siódemka-G14 22.05
7. Bielecka Marta K10 2008UKS Siódemka-G14 22.05
8. Szmidtka Martyna K10 2008UKS Siódemka-G14 34994822.05 349948
9. Łysoń Łucja K10 2008UKS Siódemka-G14 21919322.05 219193
10. Lewandowska Antonina K10 2008UKS Siódemka-G14 21917822.05 219178
11. Trzebiatowska Martyna K10 2008UKS Siódemka-G14 34994422.05 349944
..........................: K12 :..........................
12. 02858Nowak Anna K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183121.05 9201831
13. 03121Ukleja Patrycja K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183221.05 9201832
14. 04366Ciećwierz Weronika K12 2006UKS Azymut 45-G17 910264221.05 9102642
..........................: K14 :..........................
15. 03295Melzer Anna K14 2005UKS Siódemka-G14 88630622.05 886306
16. 03391Pupiec Agata K14 2005UKS Siódemka-G14 89525122.05 895251
..........................: K16 :..........................
17. 02741Pesta Anna K16 2003UKS Azymut 45-G17 920183921.05 9201839
18. 02116Żurek Marta K16 2002UKS Siódemka-G14 865081522.05 8650815
19. 02117Moskal Zuzanna K16 2002UKS Siódemka-G14 88722722.05 887227
..........................: K18 :..........................
20. 02114Melzer Zofia K18 2001UKS Siódemka-G14 865081422.05 8650814
21. 02890Susek Julia K18 2001UKS Siódemka-G14 701062622.05 7010626
..........................: K20 :..........................
22. 01627Morawska Zuzanna K20 1999UKS Azymut 45-G17 865610021.05 8656100
..........................: K21 :..........................
23. 00234Morawska Anna K21 1993UKS Azymut 45-G17 140616221.05 1406162
24. Januszewicz Katarzyna K21 1984UKS Azymut 45-G17 88665521.05 886655
..........................: K35/40 :..........................
25. 03714Ukleja Ewa K35/40 1980UKS Azymut 45-G17 920184021.05 9201840
..........................: K45/50 :..........................
26. 00144Nowak Beata K45/50 1973UKS Azymut 45-G17 920183621.05 9201836
27. 00238Witkowska Izabela K45/50 1970UKS Azymut 45-G17 713030321.05 7130303
..........................: K55/60 :..........................
28. 03899Lazareva Natalia K55/60 1955UKS Azymut 45-G17 205510721.05 2055107
29. 03901Movko Marina K55/60 1960UKS Azymut 45-G17 230054021.05 2300540
30. 00151Porzycz Agata K55/60 1960UKS Azymut 45-G17 88630121.05 886301
..........................: M10 :..........................
31. 03120Ukleja Krzysztof M10 2008UKS Azymut 45-G17 920183321.05 9201833
..........................: M12 :..........................
32. 03941Ciechanowicz Mikołaj M12 2006UKS Azymut 45-G17 88665621.05 886656
33. 04126Kilichowski Kacper M12 2006UKS Azymut 45-G17 88721721.05 887217
34. Stefaniak Robert M12 2006UKS Azymut 45-G17 88721821.05 887218
..........................: M14 :..........................
35. 02855Bielecki Michał M14 2004UKS Siódemka-G14 89523822.05 895238
..........................: M16 :..........................
36. 02370Nowak Grzegorz M16 2003UKS Azymut 45-G17 865609621.05 8656096
37. 02371Porzycz Grzegorz M16 2002UKS Azymut 45-G17 865609921.05 8656099
38. 02530Życzkowski Jakub M16 2002UKS Siódemka-G14 22.05
..........................: M18 :..........................
39. 02742Pesta Piotr M18 2001UKS Azymut 45-G17 865609821.05 8656098
40. 02118Ogdowski Bartłomiej M18 2000UKS Siódemka-G14 865088722.05 8650887
..........................: M21 :..........................
41. 00162Hewelt Maciej M21 1990UKS Azymut 45-G17 50066221.05 500662
..........................: M35/40 :..........................
42. 01440Banach Krzysztof M35/40 1974UMKS ORKAN-N61 720407421.05 7204074
43. 00806Mientki Sebastian M35/40 1976UMKS ORKAN-N61 41339221.05 413392
44. 00143Nowak Jacek M35/40 1976UKS Azymut 45-G17 920183721.05 9201837
..........................: M45/50 :..........................
45. 02857Pesta Adam M45/50 1969UKS Azymut 45-G17 50066321.05 500663
46. 00158Witkowski Adam M45/50 1970UKS Azymut 45-G17 700515121.05 7005151
..........................: M55/60 :..........................
47. 00142Miszewski Romuald M55/60 1954UKS Azymut 45-G17 88896321.05 888963
48. 04047Movko Sergei M55/60 1955UKS Azymut 45-G17 230005021.05 2300050
49. 00154Porzycz Jerzy M55/60 1961UKS Azymut 45-G17 920183521.05 9201835
50. 01624Andrzejewski Leszek M55/60 1959UKS Azymut 45-G17 84265321.05 842653
..........................: M65/70 :..........................
51. 00788Mientki Tadeusz M65/70 1952UMKS ORKAN-N61 41339121.05 413391
..........................: M70 :..........................
52. 01297Wojtyła Jerzy M70 1948UMKS ORKAN-N61 41338821.05 413388
53. 00514Czabański Edward M70 1939UKS Azymut 45-G17 21912521.05 219125

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bogusz EwaBreksa BlankaDzik MirosławJaworski KacperMalik WiktoriaMajewski BartoszMasztalski PawełNadachewicz JarosławOlbrycht AnnaSobczyk DanielWdowczyk PiotrZielczyńska HelenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies