Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint (2018-06-10)
..........................: K16 :..........................
1. 02922Nowak Maria K16 2003-KS Hades 04.04
2. 03217Zielińska Oliwia K16 2003PUKS Młode Orły-W03 865081904.05 8650819
3. 02391Chabiera Lena K16 2003UNTS-W87 844499910.05 8444999
4. 02409Nitsch Aleksandra K16 2003UNTS-W87 828080310.05 8280803
5. 02575Gradek Zuzanna K16 2003UKS Traper-Z06 865089616.05 8650896
6. 03317Przeszłowska Hanna K16 2003UKS Traper-Z06 865088316.05 8650883
7. 03503Berlińska Paulina K16 2003UKS Orientuś-E75 720016821.05 7200168
8. 03854Doreń Wiktoria K16 2003UKS Orientuś-E75 864629721.05 8646297
9. 03046Gielec Zuzanna K16 2002UKS Orientuś-E75 864092721.05 8640927
10. 02986Nyga Julia K16 2002UKS Kometa-S28 202137323.05 2021373
11. 02490Pogoda Kinga K16 2002UKS Kometa-S28 201648123.05 2016481
12. 02462Polewka Aleksandra K16 2002UKS Kometa-S28 68242423.05 682424
13. 02507Pluta Aleksandra K16 2003UKS Arkady-P35 910267425.05 9102674
14. 03058Przygoda Klaudia K16 2003UKS Arkady-P35 89523925.05 895239
15. 03055Ziętek Aleksandra K16 2003UKS Arkady-P35 201621025.05 2016210
16. Filipiak Adrianna K16 2003-KS Hades Poznań 50114626.05 501146
?
17. 02611Leśnicka Agnieszka K16 2002UKS Azymut Dębów-R22 800800726.05 8008007
18. 04057Orzechowska Aleksandra K16 2003UKS Azymut Dębów-R22 863659726.05 8636597
19. 02649Kołodziejczyk Marta K16 2003UKS Azymut-E71 88721627.05 887216
20. 02651Krempińska Julia K16 2003UKS Azymut-E71 864090827.05 8640908
21. 02751Borzym Izabela K16 2002BKS Wataha-W11 702080627.05 7020806
22. 02748Dolińska Zuzanna K16 2003BKS Wataha-W11 706040327.05 7060403
23. 02116Żurek Marta K16 2002UKS Siódemka-G14 865081527.05 8650815
24. 02117Moskal Zuzanna K16 2002UKS Siódemka-G14 88722727.05 887227
25. 02377Kędzierska Nadia K16 2002HKS Azymut-P58 27.05
26. 02374Piwowar Lidia K16 2002HKS Azymut-P58 27.05
27. 02384Zając Magdalena K16 2002HKS Azymut-P58 27.05
28. 04182Cepurdej Nina K16 2003UMKS Kwidzyn-G03 27.05
29. 02623Pudlis Natalia K16 2002UMKS Kwidzyn-G03 27.05
30. 02741Pesta Anna K16 2003UKS Azymut 45-G17 920183927.05 9201839
31. 02992Wójcik Natalia K16 2002WKS Wawel-K30 865088127.05 8650881
32. 04113Breska Nadia K16 2002UKS Azymut 45-G17 88721727.05 887217
33. 03453Sadzikowska Magdalena IIIK16 2003KOS BnO-Z01 27.05
34. 04159Lipińska Julia K16 2002WKS Śląsk-D95 27.05
35. 02222Mazurek Joanna K16 2003WKS Śląsk-D95 27.05
36. 03491Sudoł Hanna K16 2003WKS Śląsk-D95 27.05
..........................: K18 :..........................
37. 01927Filipczak Natalia K18 2000PUKS Młode Orły-W03 864091404.05 8640914
38. 02366Deptulska Maria K18 2000UNTS-W87 863144210.05 8631442
39. 02754Głowacz Julia K18 2000UNTS-W87 10.05
40. 02096Mianowska Julia K18 2001UNTS-W87 822100110.05 8221001
41. 02136Staszak Alicja K18 2001UNTS-W87 10.05
42. 02057Dzierwa Hanna K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863652410.05 8636524
43. 02059Ohlaszeny Zuzanna K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863844410.05 8638444
44. 01942Chrubczyńska Patrycja K18 2000UKS Traper-Z06 865088516.05 8650885
45. 02504Niezgódka Dominika K18 2001UKS Arkady-P35 201619925.05 2016199
46. 02427Olszanka Gabriela K18 2001KS OK!Sport-W02 822070126.05 8220701
47. 02163Bielecka Aleksandra K18 2000UKS Siódemka-G14 910184227.05 9101842
48. 01954Nowacka Katarzyna K18 2000HKS Azymut-P58 27.05
49. 02175Seidel Jagoda K18 2001HKS Azymut-P58 27.05
50. Pudełek Michalina K18 2000-Górzanka 212111527.05 2121115
?
51. 01509Biederman Adrianna K18 2000WKS Wawel-K30 812020027.05 8120200
52. 01585Garbacik Maja K18 2000WKS Wawel-K30 864090927.05 8640909
53. 02935Topór Magdalena K18 2001WKS Wawel-K30 865089427.05 8650894
54. 01827Ciesiółka Katarzyna K18 2000WKS Śląsk-D95 27.05
55. 03696Ciura Aleksandra K18 2001WKS Śląsk-D95 27.05
56. 02223Mazurek Agnieszka K18 2001WKS Śląsk-D95 27.05
..........................: K20 :..........................
57. 02046Kostrzewska Justyna K20 1998UNTS-W87 862573910.05 8625739
58. 02836Fortuniak Weronika K20 1998UKS Orientuś-E75 864629321.05 8646293
59. 01420Maciejewska Katarzyna K20 1999UKS Traper-Z06 865089824.05 8650898
60. 02102Bielecka Alicja K20 1998UKS Siódemka-G14 50220627.05 502206
61. 02202Dawidowska Natalia K20 1999UKS Siódemka-G14 865081627.05 8650816
62. 02203Kreft Oliwia K20 1999UKS Siódemka-G14 141095327.05 1410953
63. 03255Murawska Marta K20 1998HKS Azymut-P58 863618527.05 8636185
64. 01627Morawska Zuzanna K20 1999UKS Azymut 45-G17 865610027.05 8656100
65. 01530Listek Marta K20 1999WKS Wawel-K30 865329227.05 8653292
66. 02099Cych Agnieszka K20 1999WKS Śląsk-D95 27.05
67. 01828Zięba Emilia K20 1998WKS Śląsk-D95 27.05
..........................: K21 :..........................
68. Koziołek Julia K21 1984-Aktywni Gdynia 24.03
?
69. 00932Dominiak Dagmara K21 1997PUKS Młode Orły-W03 720536704.05 7205367
70. 01481Żebrowska Barbara K21 1995UNTS-W87 10.05
71. 00037Kubicka Zuzanna K21 1993UNTS-W87 800199310.05 8001993
72. 01962Polishchuk Mariya K21 1994UNTS-W87 844492410.05 8444924
73. 02971Gorczyca Maria K21 1997WKS Grunwald-P69 206784418.05 2067844
74. 01524Hornik Aleksandra K21 1996WKS Grunwald-P69 966968918.05 9669689
75. 01569Matyba Anna K21 1996WKS Grunwald-P69 88709118.05 887091
76. 00384Gwóźdź Ewa K21 1990UKS Orientuś-E75 862554321.05 8625543
77. 00413Kaźmierczak Aneta K21 1995UKS Orientuś-E75 821109521.05 8211095
78. 00376Stankiewicz Agata K21 1994UKS Orientuś-E75 864629421.05 8646294
79. 00167Borychowska Marlena K21 1988MKS Paulinum-D93 201583021.05 2015830
80. 00727Kowalczyk (Koconka) Anna K21 1990Stowarzyszenie Aktywni-G30 25.05
81. 00722Koziołek Julia K21 1984Stowarzyszenie Aktywni-G30 25.05
82. 02600Izydorczyk Urszula K21 1996MKS Paulinum-D93 88669925.05 886699
83. 02434Miśkiewicz Martyna K21 1989KS OK!Sport-W02 720038226.05 7200382
84. 03480Ślusarczyk Katarzyna K21 1989KS OK!Sport-W02 863652226.05 8636522
85. 00339Biniecka Małgorzata K21 1987UKS Azymut-E71 50500227.05 505002
86. 01783Jaśkiewicz Magdalena K21 1997UKS Azymut-E71 720493227.05 7204932
87. 01990Konkol-Klimczak Wioletta K21 1980UKS Siódemka-G14 50220727.05 502207
88. 03584Durzyńska Katarzyna K21 1992HKS Azymut-P58 863651127.05 8636511
89. 00234Morawska Anna K21 1993UKS Azymut 45-G17 140616227.05 1406162
90. 00810Bączek-Motała Barbara K21 1972WKS Wawel-K30 200301927.05 2003019
91. 00836Cygler Paulina K21 1991WKS Wawel-K30 89523427.05 895234
92. 03706Prekiel Katarzyna K21 1988KS OK!Sport-W02 206171627.05 2061716
93. 01586Cych Weronika K21 1996WKS Śląsk-D95 27.05
94. 00724Wiśniewska Hanna K21 1990WKS Śląsk-D95 864091327.05 8640913
..........................: K35 :..........................
95. 04412Ner Monika K35 1983-HKS Mochy 22.05
96. 00350Mazur Katarzyna K35 1983UKS Azymut-E71 27.05
97. 04287Bańska-Bodziona Aneta K35 1979HKS Azymut-P58 27.05
98. 03675Golinowska Elżbieta K35 1980HKS Azymut-P58 863651427.05 8636514
99. 03591Sobczak Izabela K35 1983HKS Azymut-P58 863651227.05 8636512
100. 04188Pabian Patrycja K35 1980UMKS Kwidzyn-G03 27.05
101. 04121Strugała Barbara K35 1981WKS Wawel-K30 88632927.05 886329
..........................: K40 :..........................
102. 02178Biolik Agnieszka K40 1977UNTS-W87 819777810.05 8197778
103. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 10.05
104. 04194Pryjma Katarzyna K40 1976UNTS-W87 10.05
105. 00944Bultrowicz Agnieszka K40 1977-KS Hades Poznań 206784119.05 2067841
106. Bultrowicz Agnieszka K40 1977-KS Hades Poznań 206784119.05 2067841
?
107. Filipiak Agnieszka K40 1975-KS Hades Poznań 206783126.05 2067831
?
108. 02953Konc Katarzyna K40 1975UKS Azymut-E71 720465127.05 7204651
109. 02729Nowicka-Bielecka Kornelia K40 1974UKS Siódemka-G14 139088127.05 1390881
110. 00193Paterek Honorata K40 1974HKS Azymut-P58 27.05
111. 04177Kędzior Katarzyna K40 1975UMKS Kwidzyn-G03 27.05
112. 04192Roszak Maja K40 1975UMKS Kwidzyn-G03 27.05
..........................: K45 :..........................
113. 02367Deptulska Agnieszka K45 1971UNTS-W87 910263710.05 9102637
114. 02407Nitsch Joanna K45 1973UNTS-W87 828120010.05 8281200
115. 02418Staszak Anna K45 1970UNTS-W87 10.05
116. 01208Wołek Ewa K45 1968UNTS-W87 865594210.05 8655942
117. 03306Gorczyca Magdalena K45 1971-KS Hades 206784214.05 2067842
118. 02460Polewka Beata K45 1971UKS Kometa-S28 201695223.05 2016952
119. 01222Nowak Barbara K45 1970HKS Azymut-P58 27.05
120. 00144Nowak Beata K45 1973UKS Azymut 45-G17 920183627.05 9201836
121. 00238Witkowska Izabela K45 1970UKS Azymut 45-G17 713030327.05 7130303
122. 00091Górnicka-Antonowicz Anna K45 1968-Indywidualny 824066827.05 8240668
..........................: K50 :..........................
123. 00100Parfianowicz Joanna K50 1964UNTS-W87 10.05
124. 03313Bugaj Teresa K50 1968WKS Wawel-K30 211486727.05 2114867
..........................: K55 :..........................
125. 01296Hornik Alicja K55 1963WKS Grunwald-P69 55347518.05 553475
126. 03248Deredos Nina K55 1961UKS Orientuś-E75 88724021.05 887240
127. 00160Morawska Irena K55 1962UKS Azymut 45-G17 88665727.05 886657
128. 03901Movko Marina K55 1960UKS Azymut 45-G17 230054027.05 2300540
129. 00151Porzycz Agata K55 1960UKS Azymut 45-G17 88630127.05 886301
..........................: K60 :..........................
130. 02181Wysocka Jolanta K60 1956UKS Kometa-S28 88661923.05 886619
131. 00129Lewoń Ewa K60 1955UMKS ORKAN-N61 88967627.05 889676
132. 03899Lazareva Natalia K60 1955UKS Azymut 45-G17 205510727.05 2055107
..........................: K65 :..........................
133. 00428Glińska Barbara K65 1949-UNTS-W87 141118522.05 1411185
134. 03142Galicz Krystyna K65 1951BKS Wataha-W11 195182627.05 1951826
135. 00233Czabańska Małgorzata K65 1952UKS Azymut 45-G17 21912327.05 219123
..........................: M16 :..........................
136. 02127Bartos Zbigniew M16 2003UKS Orientuś-E75 720017221.05 7200172
137. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 10.05
138. 03543Osak Maciej M16 2003UKS Traper-Z06 865089516.05 8650895
139. 02159Smyk Bartosz M16 2002UKS Traper-Z06 865088616.05 8650886
140. 04098Kulesza Igor M16 2003UKS Orientuś-E75 88724421.05 887244
141. 04111Ledzion Piotr M16 2003UKS Orientuś-E75 89525421.05 895254
142. 03929Nowak Michał M16 2003UKS Orientuś-E75 864629521.05 8646295
143. 02837Słomczyński Ignacy M16 2003UKS Orientuś-E75 720016721.05 7200167
144. 03104Jończy Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 720017621.05 7200176
145. 04297Pachnik Stanisław M16 2003MKS Paulinum-D93 139672421.05 1396724
146. 03231Kołodziejczyk Łukasz M16 2003UKS Kometa-S28 202614123.05 2026141
147. 03359Towarek Michał M16 2003UKS Kometa-S28 201696523.05 2016965
148. 03063Kaczocha Szymon M16 2003UKS Arkady-P35 201619125.05 2016191
149. 03005Roman Szymon M16 2003UKS Azymut Dębów-R22 863659826.05 8636598
150. 03868Sobiński Adrian M16 2003MKS Paulinum-D93 209992227.05 2099922
151. 02192Andrzejczak Maciej M16 2002UKS Azymut-E71 88725227.05 887252
152. 02653Sztranek Jan M16 2003UKS Azymut-E71 140762127.05 1407621
153. 03828Dobrowolski Jakub M16 2003KU AZS UMCS-L03 27.05
154. 02757Czernicki Michał M16 2003BKS Wataha-W11 198600427.05 1986004
155. 03150Nowakowski Maciej M16 2002BKS Wataha-W11 198600127.05 1986001
156. 02566Grobelny Alex M16 2002HKS Azymut-P58 863618427.05 8636184
157. 02376Paterek Mikołaj M16 2003HKS Azymut-P58 863618627.05 8636186
158. 03361Gąsior Rafał M16 2002UMKS Kwidzyn-G03 27.05
159. 02578Muller Wiktor M16 2004UMKS Kwidzyn-G03 27.05
160. Pudełek Błażej M16 2002-Górzanka 211833827.05 2118338
?
161. 02743Borek Zbigniew M16 2002UKS Azymut 45-G17 88721827.05 887218
162. 02370Nowak Grzegorz M16 2003UKS Azymut 45-G17 865609627.05 8656096
163. 02371Porzycz Grzegorz M16 2002UKS Azymut 45-G17 865609927.05 8656099
164. 03834Tarnawski Jan M16 2003WKS Wawel-K30 140147727.05 1401477
165. 03441Baczulis Miłosz M16 2002KOS BnO-Z01 27.05
166. 03442Biernat Michał IIM16 2002KOS BnO-Z01 27.05
167. 03447Grzegorczyk Mateusz M16 2002KOS BnO-Z01 27.05
168. 03663Kondys Jakub IIM16 2002KOS BnO-Z01 27.05
169. 03666Kula Mateusz IIM16 2003KOS BnO-Z01 863699627.05 8636996
170. 03281Łagoda Franciszek M16 2003WKS Śląsk-D95 27.05
171. 04001Kędzierski Nataniel M16 2003WKS Śląsk-D95 27.05
172. 02225Kurzyp Stanisław M16 2002WKS Śląsk-D95 27.05
173. 03279Plezia Mikołaj M16 2003WKS Śląsk-D95 27.05
174. 04160Strugarek Łukasz M16 2003WKS Śląsk-D95 27.05
175. 02141Toborek Jakub M16 2003WKS Śląsk-D95 27.05
..........................: M18 :..........................
176. 02365Choroś Tomasz M18 2000PUKS Młode Orły-W03 140309204.05 1403092
177. 01935Kajzer Marcel M18 2001PUKS Młode Orły-W03 720038904.05 7200389
178. 02980Michalak Kacper M18 2001UNTS-W87 865594110.05 8655941
179. 02061Starzykiewicz Kacper M18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863844310.05 8638443
180. 02161Łaszkiewicz Dominik M18 2001UKS Traper-Z06 865089716.05 8650897
181. 02130Bartos Grzegorz M18 2001UKS Orientuś-E75 865609721.05 8656097
182. 02839Deredos Bruno M18 2001UKS Orientuś-E75 864092521.05 8640925
183. 02129Rzeńca Piotr M18 2001UKS Orientuś-E75 864092421.05 8640924
184. 02464Kucharczyk Jakub M18 2001UKS Kometa-S28 202137823.05 2021378
185. 02612Huba Karol M18 2000UKS Azymut Dębów-R22 863660026.05 8636600
186. 03729Gładecki Dawid M18 2000UKS OSiR-W81 141985727.05 1419857
187. 02027Kalisiak Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 720596927.05 7205969
188. 01785Płóciennik Konrad M18 2000UKS Azymut-E71 88724527.05 887245
189. 02186Zając Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 88724627.05 887246
190. 02756Gumowski Szymon M18 2001BKS Wataha-W11 198600327.05 1986003
191. 02112Żurek Grzegorz M18 2000UKS Siódemka-G14 910184127.05 9101841
192. 02118Ogdowski Bartłomiej M18 2000UKS Siódemka-G14 865088727.05 8650887
193. 02947Niebielski Bartosz M18 2001-UKS Falenica 27.05
194. 02742Pesta Piotr M18 2001UKS Azymut 45-G17 865609827.05 8656098
195. 03734Sienkiewicz Maksymilian M18 2001UKS Azymut 45-G17 920183427.05 9201834
196. 02994Kijak Jakub M18 2000WKS Wawel-K30 864092227.05 8640922
197. 02619Krzysztyński Michał M18 2000WKS Wawel-K30 140147427.05 1401474
198. 02173Seidel Nikodem M18 2001HKS Azymut-P58 27.05
199. 03452Petersburski Krystian M18 2001KOS BnO-Z01 27.05
200. 01976Czapliński Jakub M18 2000WKS Śląsk-D95 27.05
201. 02226Krawczyński Mikołaj M18 2000WKS Śląsk-D95 27.05
202. 01970Ledniowski Filip M18 2000WKS Śląsk-D95 27.05
203. 02227Rosłaniec Mateusz M18 2000WKS Śląsk-D95 27.05
..........................: M20 :..........................
204. 04096Bednarski Jan M20 1998UNTS-W87 801049810.05 8010498
205. 01115Mossakowski Wojciech M20 1998UNTS-W87 822039810.05 8220398
206. 02672Pryjma Fryderyk M20 1998UNTS-W87 10.05
207. 02250Rutka Jan M20 1998UNTS-W87 812199810.05 8121998
208. 01724Zuchmański Przemysław M20 1998UKS Orientuś-E75 864629621.05 8646296
209. 03411Szwaja Mateusz M20 1999UKS Kometa-S28 201697823.05 2016978
210. Filipiak Mateusz M20 1998-KS Hades Poznań 206783026.05 2067830
?
211. 02606Kruk Michał M20 1999UKS Azymut Dębów-R22 863659926.05 8636599
212. 01697Cupryś Gracjan M20 1999HKS Azymut-P58 863618327.05 8636183
213. 01508Biederman Marcin M20 1998WKS Wawel-K30 807059827.05 8070598
214. 02032Kuca Kacper M20 1999WKS Wawel-K30 863652527.05 8636525
215. 04161Krivda Tomas M20 1999WKS Śląsk-D95 865659227.05 8656592
..........................: M21 :..........................
216. 04155Żubrowski Damian M21 1989-KS Hades 08.05
217. 00102Parfianowicz Piotr M21 1994UNTS-W87 864091610.05 8640916
218. 00488Wołowczyk Krzysztof M21 1995UNTS-W87 864091510.05 8640915
219. 02921Druciarek Mikołaj M21 1997WKS Grunwald-P69 55347618.05 553476
220. 00340Olejnik Michał M21 1992WKS Grunwald-P69 864091018.05 8640910
221. 00898Pawlak Bartosz M21 1990WKS Grunwald-P69 864520018.05 8645200
222. 00909Stefański Dawid M21 1989WKS Grunwald-P69 50405018.05 504050
223. 00369Chmielecki Piotr M21 1987UKS Orientuś-E75 88723421.05 887234
224. 00423Paszyński Piotr M21 1981UKS Orientuś-E75 864092921.05 8640929
225. 00410Podziński Rafał M21 1991UKS Orientuś-E75 864091721.05 8640917
226. 01725Rzeńca Krzysztof M21 1996UKS Orientuś-E75 864093021.05 8640930
227. 01101Dzioba Mateusz M21 1995MKS Paulinum-D93 865082221.05 8650822
228. 00853Kalata Michał M21 1989MKS Paulinum-D93 816088921.05 8160889
229. 01936Jurczyk Tomasz M21 1994UKS Sparta Czyżowice-S03 864024624.05 8640246
230. 00230Kowalczyk Jacek M21 1984Stowarzyszenie Aktywni-G30 25.05
231. 00236Włodarczyk Kamil M21 1987Stowarzyszenie Aktywni-G30 25.05
232. 00774Dutkowski Mikołaj M21 1992UKS Arkady-P35 801019225.05 8010192
233. 00684Drągowski Kuba M21 1990KS OK!Sport-W02 862869826.05 8628698
234. 04260Mazurkiewicz Jakub M21 1993KS OK!Sport-W02 41230726.05 412307
235. 00689Piłkowski Tadeusz M21 1990KS OK!Sport-W02 865308326.05 8653083
236. 02657Łubis Michał M21 1985UKS Azymut-E71 88721427.05 887214
237. 03558Gąsiorowski Adam M21 1989UKS Azymut-E71 27.05
238. 00336Gryzio Łukasz M21 1988UKS Azymut-E71 88723527.05 887235
239. 00338Pabich Mariusz M21 1988UKS Azymut-E71 828128827.05 8281288
240. 01853Galicz Karol M21 1986BKS Wataha-W11 777198627.05 7771986
241. 00149Richert Marcin M21 1979UKS Siódemka-G14 910116127.05 9101161
242. 03671Pokrzywiński Zbigniew M21 1987HKS Azymut-P58 27.05
243. 03590Put Janusz M21 1984HKS Azymut-P58 863651727.05 8636517
244. 01625Piotrowski Radosław M21 1996UKS Azymut 45-G17 910179927.05 9101799
245. 01402Bernaciak Aleksander M21 1983WKS Śląsk-D95 27.05
246. 00710Kowalski Wojciech M21 1982WKS Śląsk-D95 864091827.05 8640918
..........................: M35 :..........................
247. Łysek Grzegorz M35 1981-Szczecin 27.03
?
248. 03698Zamiara Piotr M35 1981-Ks Hades 11.04
249. 02892Golinowski Paweł M35 1979-Azymut Mochy/10BKPan 864867530.04 8648675
250. 00147Grabowski Maciej M35 1981UNTS-W87 10.05
251. 03707Cwalina Karol M35 1983KS OK!Sport-W02 141871427.05 1418714
252. 02952Mazur Michał M35 1983UKS Azymut-E71 140308627.05 1403086
253. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003027.05 7900030
254. 03694Jędras Przemysław M35 1981UMKS Kwidzyn-G03 27.05
255. 03713Bobrowski Wojciech M35 1983HKS Azymut-P58 27.05
256. 00530Patejko Przemysław M35 1982KS Spójnia Warszawa-W80 862361227.05 8623612
257. 04318Nagórek Kamil M35 1983GKS Luzino-G27 206644127.05 2066441
258. 01406Majasow Kostiantyn M35 1983WKS Śląsk-D95 27.05
..........................: M40 :..........................
259. 03438Walicki Rafał M40 1978-HKS Mochy 203695705.04 2036957
260. 02177Biolik Grzegorz M40 1976UNTS-W87 10.05
261. 02109Ławecki Szymon M40 1978MKS Pogoń-W86 865594419.05 8655944
262. 03927Ciupa Marcin M40 1978UKS Orientuś-E75 88723821.05 887238
263. 03251Lisiak Paweł M40 1974UKS Orientuś-E75 88724821.05 887248
264. 03930Nowak Paweł M40 1977UKS Orientuś-E75 88724921.05 887249
265. 01298Jończy Daniel M40 1975MKS Paulinum-D93 141101521.05 1411015
266. 04282Pawlak Tomasz M40 1976-JW 1517 Leszno 26.05
267. 02652Krempiński Piotr M40 1976UKS Azymut-E71 720277927.05 7202779
268. 03307Borzyszkowski Jacek M40 1974UKS Siódemka-G14 863580027.05 8635800
269. 02866Mol Krzysztof M40 1975HKS Azymut-P58 863651527.05 8636515
270. 04379Sitnicki Mariusz M40 1977HKS Azymut-P58 27.05
271. 00143Nowak Jacek M40 1976UKS Azymut 45-G17 920183727.05 9201837
272. 02933Czapla Przemysław M40 1974WKS Wawel-K30 828127427.05 8281274
273. 03252Kuryj Marek M40 1978WKS Wawel-K30 910130327.05 9101303
274. 04396Rotter Daniel M40 1978KOS BnO-Z01 27.05
275. 00718Cych Piotr M40 1968WKS Śląsk-D95 809196827.05 8091968
276. 01237Gmur Karol M40 1976WKS Śląsk-D95 27.05
277. 04162Svadlena Pavel M40 1975WKS Śląsk-D95 27.05
..........................: M45 :..........................
278. 01304PLESIŃSKI Mariusz M45 1973-HKS Aymut Mochy 720019203.04 7200192
279. 00907Nowak Remigiusz M45 1972-KS Hades 04.04
280. 01304Plesinski Mariusz M45 1973-HKS Aymut Mochy 720019209.04 7200192
281. 02068Mianowski Rafał M45 1973UNTS-W87 10.05
282. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 10.05
283. 01093Nitsch Tomasz M45 1971UNTS-W87 802297110.05 8022971
284. 02013Staszak Artur M45 1970UNTS-W87 812377710.05 8123777
285. 03305Gorczyca Jacek M45 1971-KS Hades 206784314.05 2067843
286. 03242ŻAK Tomasz M45 1973-UKS ENERGETYK Dychów 203694416.05 2036944
287. 01690KRAMSKI Mariusz M45 1970-UKS ENERGETYK Dychów 202387316.05 2023873
288. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 720016121.05 7200161
289. 03001Słomczyński Robert M45 1972UKS Orientuś-E75 88725021.05 887250
290. 00301Polewka Tomasz M45 1973UKS Kometa-S28 88721523.05 887215
291. Filipiak Marek M45 1973-KS Hades Poznąń 206783226.05 2067832
?
292. 02972Dobrowolski Piotr M45 1973KU AZS UMCS-L03 27.05
293. 03143Doliński Grzegorz M45 1972BKS Wataha-W11 197205927.05 1972059
294. 00232Porzycz Janusz M45 1973UKS Siódemka-G14 910116527.05 9101165
295. 03588Murawski Piotr M45 1973HKS Azymut-P58 27.05
296. 03673Wójcik Rafał M45 1972HKS Azymut-P58 27.05
297. Skorupa Mariusz M45 1970-Górzanka 141985227.05 1419852
?
298. 02857Pesta Adam M45 1969UKS Azymut 45-G17 50066327.05 500663
299. 00158Witkowski Adam M45 1970UKS Azymut 45-G17 700515127.05 7005151
300. 03284Borychowski Mariusz M45 1972GKS Luzino-G27 206644427.05 2066444
301. 00717Sobczyński Kalikst M45 1971WKS Śląsk-D95 810010127.05 8100101
..........................: M50 :..........................
302. 03730Klasa Tomasz M50 1966-KS Hades Poznan 196642301.05 1966423
303. 02368Deptulski Tomasz M50 1965UNTS-W87 910263610.05 9102636
304. 01756Pryjma Tomasz M50 1964UNTS-W87 10.05
305. 03699Burchardt Sławomir M50 1966-Ks Hades 17.05
306. 03294Młynarczyk Piotr M50 1964UKS Orientuś-E75 715026421.05 7150264
307. 04154Grzywacz Andrzej M50 1965-KS HADES POZNAŃ 920200621.05 9202006
308. ELIAS Sławomir M50 1968-UKS ENERGETYK Dychów 202387021.05 2023870
?
309. 00522Urbaniak Krzysztof M50 1967-Pzos 864090527.05 8640905
310. 02577Muller Tomasz M50 1968UMKS Kwidzyn-G03 27.05
311. 01064Widziewicz Remigiusz M50 1966WKS Śląsk-D95 27.05
..........................: M55 :..........................
312. 01055Deptuła Jerzy M55 1959-UKS Energetyk Dychów 864091920.04 8640919
313. 03247Deredos Andrzej M55 1963UKS Orientuś-E75 88724321.05 887243
314. 03895Klawczyński Zbigniew M55 1962-1 Brygada Logistyczn 24.05
315. 00145Morawski Paweł M55 1962UKS Azymut 45-G17 50066127.05 500661
316. 00154Porzycz Jerzy M55 1961UKS Azymut 45-G17 920183527.05 9201835
317. 02725Niessner Piotr M55 1963WKS Wawel-K30 205714527.05 2057145
..........................: M60 :..........................
318. 00963Kryjomski Jerzy M60 1958KS Kościelec Chrzanów-K48 88635010.05 886350
319. 01554Hornik Zbigniew M60 1956BUKOS-P01 88708926.05 887089
320. 00101Parfianowicz Ludomir M60 1955UNTS-W87 50509227.05 505092
321. 04180Cepurdej Aleksandr M60 1958UMKS Kwidzyn-G03 27.05
322. 02885Mądrzyński Zbigniew M60 1956UMKS Kwidzyn-G03 27.05
323. 00528Krochmal Andrzej M60 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015627.05 9040156
324. 00547Chułek Aleksander M60 1956UKS Azymut 45-G17 910130227.05 9101302
325. 00716Guga Romuald M60 1955WKS Śląsk-D95 27.05
..........................: M65 :..........................
326. 00885Świerczyński Bogdan M65 1953KOS Modrzew-F54 21.05
327. 02697Wysocki Andrzej M65 1951UKS Kometa-S28 22289323.05 222893
328. 00179Jakielaszek Ryszard M65 1949GKS Luzino-G27 863145027.05 8631450
..........................: M70 :..........................
329. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946PUKS Młode Orły-W03 862661704.05 8626617
330. 00884Królikowski Władysław M70 1947KOS Modrzew-F54 21.05
331. 00742Michałek Janusz M70 1948KOS Modrzew-F54 21.05
332. 00189Blimke Roman M70 1946-ind. śląskie 27.05
333. 00521Patejko Tadeusz M70 1948KS Spójnia Warszawa-W80 816061227.05 8160612
334. 00886Wołochowicz Władysław M70 1947KOS BnO-Z01 27.05
..........................: M75 :..........................
335. 01053Ostojski Jerzy M75 1942-UKS ENERGETYK Dychów 88631120.04 886311
336. 00883Płuciennik Waldemar M75 1943KOS Modrzew-F54 21.05
337. 00514Czabański Edward M75 1939UKS Azymut 45-G17 21912527.05 219125
..........................: M85 :..........................
338. 750Zielczyński Mieczysław M85 1930-Atomy(indMAZ) 27.05
339. 00523Wysocki Stanisław M85 1929KS Spójnia Warszawa-W80 88158027.05 881580

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Berecz EvaBaranowski OskarDżygało KatarzynaGromow WeronikaKoliński DariuszKozłowska JoannaKrawczyk DariuszKurek ElżbietaMazur AlicjaMstowska JuliaPatynkowski MichałRejniak MateuszWięcław LambertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies