Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ; MP i MPM BnO - sztafeta sprinterska
Numer id2549
Termin03.06.2017
Typ zawodówBnO - sztafety
Rangaogólnopolskie
RankingNie
OrganizatorKU AZS UMCS Lublin
MiejsceLublin
Województwolubelskie
Strona wwwsprinterskie.pl
Biuletynbit.ly/2m6pv2u
Wyniki
Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w sprinterskim i sztafetowy sprinterskim BnO

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ; MP i MPM BnO - sprint
Numer id: 2548
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 04.06.2017
Termin zgłoszeń: 17.05.2017
Ranking: 1.30
10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.25 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego - średniodystansowy06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski
Bartnik BożenaJaroch KrzysztofJarocki MichałKlimkowska HannaKobusińska AdriannaKilichowski KacperLekan AdamMelzer ZofiaStępnik AdamWołyniec JakubWysocki StanisławZwierzyński KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies