Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
03242 Żak Tomasz M-45 UKS Energetyk 1973 
01481 Żebrowska Barbara K-21 UNTS 1995  
01532 Żebrowski Dariusz M-55 KS OK!Sport 1963 
02119 Żebrowski Artur M-20 PKO Harpagan 1998  
03200 Żesławski Mateusz M-14 WKS Wawel 2004  
03201 Żesławski Jakub M-14 WKS Wawel 2005  
03660 Żesławski Wojciech M-50 WKS Wawel 1967  
03925 Żeziński Julian M-10 UKS Azymut 2008  
04065 Żółkiewicz Agnieszka K-12 UKS Kometa 2006  
04155 Żubrowski Damian M-21 KS Hades 1989  
04335 Żuczkowska Oliwia K-12 UKS GOK Galewice 2007 
02543 Żuraw Wiktor M-21 UKS Grom 1997 
03956 Żurawski Jakub M-21 KOS BnO 1992  
02112 Żurek Grzegorz M-18 UKS Siódemka 2000 
02113 Żurek Julia K-16 UKS Siódemka 2002 
02116 Żurek Marta K-16 UKS Siódemka 2002 
02530 Życzkowski Jakub M-16 UKS Siódemka 2002 
03573 Łącka Julia K-12 UKS OSiR 2007 
01673 Łącki Łukasz M-35 UKS OSiR 1982 
03296 Łącki Jakub M-12 UKS OSiR 2006 
02233 Łabuda Wiktoria K-18 UKS Kometa 2000  
04086 Łabuda Mateusz M-12 UKS Kometa 2006  
03762 Łabuzek Marta K-16 WKS Wawel 2003  
04365 Ładyko Bartłomiej M-12 BKS Wataha 2006  
03282 Łagoda Zofia K-14 MKS MOS 2004 
03281 Łagoda Franciszek M-16 WKS Śląsk 2003  
04044 Łakoma Monika K-21 HKS Azymut 1991  
03474 Łakomska Aleksandra K-18 LUKS Azymek 2001  
4459 Łakomy Karolina K-14 UKS Azymut Dębów 2005 
00190 Łapanowski Jacenty M-65 KU AZS WAT 1950 
02161 Łaszkiewicz Dominik M-18 UKS Traper 2001 
03552 ŁaszkowskaPłóciennik Tatiana K-35 MKS Metalowiec 1979 
02109 Ławecki Szymon M-40 MKS Pogoń 1978  
02657 Łubis Michał M-21 UKS Azymut 1985  
04169 Łubisz Dominik M-12 UKS Azymut 2006  
04402 Łubisz Łukasz M-10 UKS Azymut 2009  
04235 Łukaszyk Sylwia K-40 UKS Dąb Leszno 1977 
04236 Łukaszyk Maksymilian M-12 UKS Dąb Leszno 2006 
00133 Łuńska Regina K-60 UMKS ORKAN 1956  
00132 Łuński Zbigniew M-65 UMKS ORKAN 1952  
04399 Łysoń Łucja K-10 UKS Siódemka 2008 
04442 Abramczuk Natalia K-12 UNTS 2007 
04286 Alabrodzińska-Rycher Agnieszka K-21 HKS Azymut 1985  
00089 Anc Mateusz M-21 UNTS 1991  
04237 Andrzejak Zuzanna K-10 UKS Dąb Leszno 2008 
02192 Andrzejczak Maciej M-16 UKS Azymut 2002  
01623 Andrzejewska Agnieszka K-21 UKS Azymut 45 1997 
01624 Andrzejewski Leszek M-55 UKS Azymut 45 1959  
02385 Antonowicz Jan M-14 UNTS 2005  
04013 Bączek Dariusz M-50 UKS Technik Ruciane-Nida 1965  
04014 Bączek Małgorzata K-18 UKS Technik Ruciane-Nida 2001  
04435 Bączek Janusz M-50 UKS Technik Ruciane-Nida 1967  
00810 Bączek-Motała Barbara K-40 WKS Wawel 1972  
04215 Bąkowska Dominika K-21 PKO Harpagan 1992  
02679 Błachut Igor M-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1973  
02681 Błachut Roch M-14 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2004  
02682 Błachut Olgierd M-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2009  
04269 Błyskosz Magdalena K-14 WKS Wawel 2004  
03618 Bałaziński Karol M-12 UKS Patria 2006 
02930 Babych Serhiy M-35 UKS Azymut Dębów 1983 
03441 Baczulis Miłosz M-16 KOS BnO 2002  
03744 Baczulis Magdalena K-40 KOS BnO 1977  
01404 Badan Jurij M-21 WKS Śląsk 1994  
04392 Baj Zuzanna K-10 UKS Reflex Sekcja BnO 2008 
02105 Bala Bogdan M-60 MKS Pogoń 1954  
02106 Bala Radosław M-35 MKS Pogoń 1980  
02957 Bala Julia K-14 Indywidualny Dolnośląskie 2004  
02958 Bala Tymoteusz M-14 Indywidualny Dolnośląskie 2004  
04401 Balcerak Aleksandra K-10 UKS Azymut 2008  
01440 Banach Krzysztof M-40 UMKS ORKAN 1974  
00927 Banach Robert M-40 WKS Grunwald 1974  
02846 Banach Piotr M-16 UMKS ORKAN 2003  
02221 Banasiak Joanna K-14 MKS MOS 2004 
02912 Banasiak Anna K-12 MKS MOS 2006 
04287 Bańska-Bodziona Aneta K-35 HKS Azymut 1979  
01558 Baran Jan M-21 WKS Wawel 1997  
02036 Baran Grzegorz M-18 WKS Wawel 2001  
03849 Bargańska Julia K-16 GKS Luzino 2003 
00864 Bargiel Beata K-50 KS OK!Sport 1965 
00743 Bartczak Jarosław M-50 UMKS ORKAN 1968  
00925 Bartkowiak Edward M-70 WKS Grunwald 1948  
04083 Bartoń Bartosz M-12 UKS Kometa 2006  
02130 Bartos Grzegorz M-18 UKS Orientuś 2001  
02127 Bartos Zbigniew M-16 UKS Orientuś 2003  
04218 Bartos Maciej M-45 UKS Orientuś 1972  
04217 Bartos Ryszard M-10 UKS Orientuś 2009  
04278 Bartosiak Katarzyna K-21 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1984  
03349 Basiuk Anastazja K-21 UKS Azymut Dębów 1997 
04436 Bator Grażyna K-70 InO Jura OS Morawica 1947
04409 Batyra Filip M-10 UKS Azymut Siedliska 2008 
04039 Bauta Zofia K-10 HKS Azymut 2008  
02148 Becmer Dariusz M-45 WKS Śląsk 1971  
01981 Becmer Aleksandra K-16 WKS Śląsk 2002  
01967 Becmer Damian M-21 KU AZS WAT 1997 
04321 Bednarczuk Jerzy M-35 KU AZS UMCS 1983  
04096 Bednarski Jan M-20 UNTS 1998  
04196 Bednarski Rafał M-21 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1984
04357 Bekier Daniel M-12 UKS Azymut Siedliska 2007 
04397 Belica Milena K-12 Indywidualny Łódzkie 2007 
03751 Benesz Joanna K-35 Indywidualny Mazowsze 1979
03753 Benesz Rafał M-40 Indywidualny Mazowsze 1975
03751 Benesz Joanna K-35 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1979  
03753 Benesz Rafał M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1975  
02239 Berecz Eva K-21 MKS Metalowiec 1984 
04068 Bereźnicki Mateusz M-14 MKS San 2005 
03196 Bergier Tomasz M-45 WKS Wawel 1972  
03503 Berlińska Paulina K-16 UKS Orientuś 2003  
01402 Bernaciak Aleksander M-21 WKS Śląsk 1983  
03883 Bernaś Tomasz M-21 WKS Śląsk 1987  
04212 Bertrand Kornelia K-14 GKS Luzino 2004 
04213 Bertrand Łucja K-14 GKS Luzino 2004 
04230 Białasik Bartosz M-12 UKS Dąb Leszno 2007 
04197 Białogłowska Malwina K-21 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1987
03777 Białoń Maria K-12 UNTS 2006  
01390 Biederman Paweł M-45 WKS Wawel 1971  
01508 Biederman Marcin M-20 WKS Wawel 1998  
01509 Biederman Adrianna K-18 WKS Wawel 2000  
04264 Biegun Katarzyna K-18 WKS Wawel 2000  
02102 Bielecka Alicja K-20 UKS Siódemka 1998 
02163 Bielecka Aleksandra K-18 UKS Siódemka 2000 
04398 Bielecka Marta K-10 UKS Siódemka 2008 
02855 Bielecki Michał M-14 UKS Siódemka 2004 
02830 Biernaczyk Aleksandra K-16 BUKOS 2003 
03442 Biernat Michał M-16 KOS BnO 2002  
04042 Bilawa Karolina K-21 HKS Azymut 1995  
00990 Bilor Henryk M-50 Indywidualni Pomorskie 1965  
00339 Biniecka Małgorzata K-21 UKS Azymut 1987  
02178 Biolik Agnieszka K-40 UNTS 1977  
02390 Biolik Emil M-16 UNTS 2003  
02177 Biolik Grzegorz M-40 UNTS 1976  
03646 Biskupska Julia K-10 WKS Wawel 2008  
01154 Biziuk Halina K-60 UMKS ORKAN 1957  
00189 Blimke Roman M-70 LKS Górzanka 1946  
02132 Block Amelia K-16 UKS Orientuś 2002  
04209 Bluza Łukasz M-40 Indywidualny Śląskie 1974  
04359 Bożek Ewelina K-12 UKS Azymut Siedliska 2007 
03713 Bobrowski Wojciech M-35 HKS Azymut 1983  
02245 Bogucka-Jaroszek Anna K-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1970  
01299 Bogulak Adam M-70 MKS Paulinum 1948 
02982 Bogumił Dariusz M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1977  
00135 Bohaczek Janusz M-65 UMKS ORKAN 1952  
01737 Bonat Julia K-20 KS Spójnia Warszawa 1998 
04059 Borawski Dominik M-14 UKS Kometa 2005  
02743 Borek Zbigniew M-16 UKS Azymut 45 2002  
03314 Borek Alicja K-12 UKS Traper 2007 
04144 Borek Adam M-10 UKS Traper 2012 
01766 Borgiel Jarosław M-21 UKS Sparta Czyżowice 1997  
03756 Borkowska Lena K-12 UKS OSiR 2006 
03971 Borowiec Paweł M-16 PKO Harpagan 2002  
04198 Borucka Marzena K-40 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1978
[1]234567891011nastepne
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Berecz EvaBaranowski OskarDżygało KatarzynaGromow WeronikaKoliński DariuszKozłowska JoannaKrawczyk DariuszKurek ElżbietaMazur AlicjaMstowska JuliaPatynkowski MichałRejniak MateuszWięcław LambertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies