Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny z dnia: 2018-06-02
K10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Olejnik Jaśmina 08 03938 WKS Wawel Kraków18.21 520
2 Biskupska Julia 08 03646 WKS Wawel Kraków24.04 471
3 Bielecka Marta 08 04398 UKS Siódemka Rumia26.08 454
4 Oliinyk Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel Kraków26.33 451
5 Duda Kornelia 09 04141 UKS Traper Złocieniec28.06 437
6 Zelek Martyna 08 03632 UKS Patria Młynne28.19 436
7 Wysocka Michalina 10 04012 MKS MOS Wrocław28.39 433
8 Kostek Kinga 08 04102 UMKS Kwidzyn30.07 420
9 Mielcarek Karolina 09 00000 HKS Azymut Mochy30.28
10 Kotłowska Julia 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice31.11
11 Zapart Julia 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice32.03
12 Staniec Julia 08 04346 MKS MOS Wrocław32.50 397
13 Śmigielska Weronika 08 04371 MKS Metalowiec Łódź33.55 389
14 Porzycz Małgorzata 08 04252 UKS Siódemka Rumia34.42 381
15 Podgórska Gabriela 09 04164 KS Kościelec Chrzanów35.24 376
16 Franc Antonina 08 04040 HKS Azymut Mochy36.41 364
17 Śmigielska Martyna 08 04372 MKS Metalowiec Łódź41.42 321
18 Ciećwierz Małgorzata 08 00000 UKS Azymut 45 Gdynia42.55
19 Dżumaga Sara 09 04233 UKS Dąb Leszno44.41 296
20 Ciastoń Oliwia 08 04312 MKS MOS Wrocław46.41 279
21 Wasilewska Olga 08 04251 UKS OSiR Góra Kalwaria48.20 266
22 Kotłowska Sonia 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice49.09
23 Piekielna Maja 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn50.08
24 Wróblewska Jagoda 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice50.19
25 Mielko Zuzanna 08 04362 UKS Azymut Siedliska62.35 144
26 Dutkiewicz Wiktoria 08 03881 MKS Paulinum Jelenia Góra78.17 10
27 Jabłońska Amelia 08 04313 MKS MOS Wrocław84.13 0
nkl Miś Milena 09 03575 HKS Azymut Mochy
nkl Stempniewska Nadia 08 04139 UKS Traper Złocieniec
nkl Łysoń Łucja 08 04399 UKS Siódemka Rumia
nkl Kukawska Julia 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn
K11
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Słońska Antonina 07 03190 WKS Wawel Kraków20.23 650
2 Kula Maja 07 03962 KOS BnO Szczecin21.35 635
3 Niessner Pola 07 03651 WKS Wawel Kraków21.49 632
4 Mianowska Antonina 07 03554 UNTS Warszawa22.22 625
5 Klecha Weronika 07 03574 HKS Azymut Mochy24.27 598
6 Mikuła Iga 07 03959 KOS BnO Szczecin24.30 598
7 Matyja Weronika 07 03958 KOS BnO Szczecin24.38 595
8 Fitrzyk Magdalena 07 03622 UKS Patria Młynne24.48 594
9 Szczygieł Hanna 07 02911 MKS MOS Wrocław26.41 570
10 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria27.40 557
11 Wąsiewicz Urszula 07 04082 Team 360 stopni Warszawa28.21 548
12 Chabiera Filomena 07 03856 UNTS Warszawa28.22 548
13 Borek Alicja 07 03314 UKS Traper Złocieniec28.28 547
14 Belica Milena 07 04397 LUKS Impuls Szczerców31.20 510
15 Halewicz Julia 07 03740 UKS Orientpark.pl Iwiny31.44 505
16 Wejtko Diana 07 03360 UMKS Kwidzyn31.55 503
17 Hałucha Milena 07 03936 WKS Wawel Kraków34.43 467
18 Wojtas Julia 07 04262 WKS Wawel Kraków35.28 458
19 Miłaszewicz Magdalena 07 03887 UKS Traper Złocieniec35.42 456
20 Szindler Aleksandra 07 03797 UNTS Warszawa35.49 453
21 Sikora Sandra 07 03613 KS Kościelec Chrzanów35.50 453
22 Kuciel Hanna 07 04295 MKS MOS Wrocław37.43 429
23 Jarczak Marika 07 04427 MUKS Junior Ochędzyn39.35 406
24 Żuczkowska Oliwia 07 04335 UKS GOK Galewice39.37 405
25 Gidel Bianca 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice39.44
26 Janiak Lena 07 04391 UKS Reflex Rybnik41.48 377
27 Herbeć Anna 07 04430 MUKS Junior Ochędzyn45.31 330
28 Myśliwiec Aleksandra 07 04341 UKS Kometa Gliwice45.40 329
29 Mamala Magdalena 07 03924 UKS Patria Młynne47.01 311
30 Grembowska Julia 07 04223 UKS Dąb Leszno47.37 303
31 Bożek Ewelina 07 04359 UKS Azymut Siedliska47.52 301
32 Malik Wiktoria 07 04386 UKS Grom Sokolniki51.17 256
33 Stefaniak Izabela 07 03767 KOS BnO Szczecin52.45 239
34 Janicka Hanna 07 04166 KS Kościelec Chrzanów64.06 94
35 Jańczak Matylda 07 04420 UKS Arkady Raszków74.04 0
36 Marciniak Weronika 07 04296 MKS MOS Wrocław79.42 0
37 Sierakowska Marta 07 04360 UKS Azymut Siedliska86.03 0
nkl Jagodzińska Malwina 07 00000 UKS Lotna Zdzieszowice
nkl Stanowska Milena 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice
nkl Podgórska Marta 07 03611 KS Kościelec Chrzanów
nkl Sudak Oliwia 07 04361 UKS Azymut Siedliska
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Ukleja Patrycja 06 03121 UKS Azymut 45 Gdynia25.50 650
2 Banasiak Anna 06 02912 MKS MOS Wrocław27.19 631
3 Ciszek Katarzyna 06 04290 MKS MOS Wrocław29.03 608
4 Nowak Anna 06 02858 UKS Azymut 45 Gdynia29.19 604
5 Ciećwierz Weronika 06 04366 UKS Azymut 45 Gdynia30.40 588
6 Borkowska Lena 06 03756 UKS OSiR Góra Kalwaria32.57 557
7 Hajduk Maria 06 03257 HKS Azymut Mochy35.15 527
8 Polewka Julianna 06 02461 UKS Kometa Gliwice35.28 524
9 Prais Julia 06 04225 UKS Dąb Leszno36.28 511
10 Zawada Zuzanna 06 03659 WKS Wawel Kraków36.47 507
11 Cegiełka Milena 06 04115 UKS GOK Galewice37.19 500
12 Mikołajczak Iga 06 04248 UKS Dąb Leszno38.46 481
13 Sobiepanek Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria38.51 479
14 Pieśniak Patrycja 06 03264 HKS Azymut Mochy39.18 473
15 Murek Emilia 06 03579 HKS Azymut Mochy44.34 405
16 Golinowska Aleksandra 06 04045 HKS Azymut Mochy44.54 400
17 Dzwonkowska Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria46.18 382
18 Młynkowiak Karolina 06 03262 HKS Azymut Mochy46.22 381
19 Białoń Maria 06 03777 UNTS Warszawa46.39 377
20 Wiktor Wiktoria 06 04089 UKS Kometa Gliwice46.53 374
21 Siek Barbara 06 03654 WKS Wawel Kraków50.18 329
22 Wrzyszcz Weronika 06 03031 UKS Orlik Rajbrot50.24 328
23 Jarosz Oliwia 06 04084 UKS Kometa Gliwice50.54 322
24 Jąder Sandra 06 04041 HKS Azymut Mochy52.41 298
25 Kotlińska Kamila 06 04056 UKS Azymut Dębów54.25 275
26 Parafiniuk Hanna 06 04384 MKS Metalowiec Łódź54.54 269
27 Markowska Natalia 06 04226 UKS Dąb Leszno56.29 249
28 Kiełbik Nikola 06 04387 UKS Grom Sokolniki71.05 56
29 Zimoch Nina 06 04292 MKS MOS Wrocław119.03 0
nkl Dziuba Justyna 06 04340 UKS Kometa Gliwice
nkl Uciechowska Amelia 06 04035 UKS Arkady Raszków
nkl Jabłońska Emilia 06 04428 MUKS Junior Ochędzyn
K13
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Muller Iga 05 02764 UMKS Kwidzyn27.14 780
2 Lamparska Maja 05 03832 WKS Wawel Kraków27.38 771
3 Kusztelska Natalia 05 03827 KOS BnO Szczecin29.34 729
4 Lechowska Agata 05 03609 KS Kościelec Chrzanów31.27 686
5 Gielec Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź31.29 686
6 Karkut Estera 05 03259 HKS Azymut Mochy32.33 662
6 Wiśniewska Hana 05 04222 UKS Orientuś Łódź32.33 662
8 Michno Marta 05 03937 WKS Wawel Kraków32.55 654
9 Krzyżostanek Partycja 05 03838 UKS Grom Sokolniki33.31 641
10 Kiełb Patrycja 05 03845 UKS Azymut Dębów34.06 628
11 Domagała Emilia 05 03835 UKS Grom Sokolniki34.29 619
12 Pułczyńska Hanna 05 03193 WKS Wawel Kraków34.34 618
13 Dreier Anna 05 03256 HKS Azymut Mochy34.39 615
14 Kędzior Alicja 05 03563 UMKS Kwidzyn35.05 606
15 Maciejewska Agata 05 04003 MKS MOS Wrocław35.16 602
16 Michalewicz Alicja 05 03261 HKS Azymut Mochy35.24 598
17 Kubacka Wiktoria 05 04281 HKS Azymut Mochy35.32 596
18 Pudełek Jowita 05 03998 LKS Górzanka Nawojowa Góra37.22 556
19 Sucha Andżelinka 05 04110 UKS Grom Sokolniki38.51 523
20 Melzer Anna 05 03295 UKS Siódemka Rumia40.32 485
21 Kochoń Julia 05 04061 UKS Kometa Gliwice41.40 461
22 Kurtycz Natalia 05 04021 WKS Wawel Kraków44.05 407
23 Szczurko Paulina 05 03545 UKS Traper Złocieniec45.14 381
24 Chmielarz Sandra 05 03061 UKS Arkady Raszków49.32 286
25 Kulka Wiktoria 05 03855 UKS Orientpark.pl Iwiny51.57 233
26 Pupiec Agata 05 03391 UKS Siódemka Rumia55.17 158
27 Owsianka Wiktoria 05 03758 WKS Wawel Kraków59.24 67
28 Saładajczyk Malwina 05 03878 UKS Azymut Pabianice76.07 0
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Perfikowska Hanna 04 03363 UMKS Kwidzyn32.50 780
2 Leśniak Matylda 04 03406 UKS Kometa Gliwice39.08 694
3 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS Wrocław39.11 693
4 Fijałkowska Klaudia 04 03397 UKS OSiR Góra Kalwaria41.33 660
5 Majewska Maja 04 03218 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.43.27 635
6 Urban Aneta 04 02910 UKS Traper Złocieniec50.59 531
7 Skrzypczak Marika 04 03864 HKS Azymut Mochy51.57 518
8 Cepurdej Katarzyna 04 04183 UMKS Kwidzyn52.42 507
9 Szkudlarska Weronika 04 04242 UKS Dąb Leszno53.55 491
10 Winiarska Kaja 04 03684 MKS MOS Wrocław55.55 464
11 Janik Patrycja 04 04117 UKS GOK Galewice58.46 424
12 Powichrowska Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria61.13 390
13 Dobroś Aleksandra 04 03060 UKS Arkady Raszków62.11 378
14 Kiełb Wiktoria 04 03413 UKS Azymut Dębów63.27 360
15 Kapska Nina 04 03912 HKS Azymut Mochy63.58 353
16 Czachura Anna 04 03749 UKS Patria Młynne64.15 349
17 Hodur Katarzyna 04 04108 UKS Grom Sokolniki67.41 302
18 Bosak Natalia 04 04017 LKS Górzanka Nawojowa Góra68.01
19 Dolińska Julia 04 03158 BKS Wataha Warszawa69.38 275
20 Skorupa Maja 04 03724 LKS Górzanka Nawojowa Góra70.45 260
21 Sienicz Klaudia 04 03683 MKS MOS Wrocław72.41 233
22 Zendran Maja 04 04243 UKS Dąb Leszno79.34 138
23 Zając Barbara 04 04393 UKS Reflex Rybnik85.29 57
24 Woch Natalia 04 04112 UKS Orientuś Łódź92.05 0
25 Cieluch Patrycja 04 04026 UKS Arkady Raszków107.44 0
nkl Hałucha Martyna 04 04265 WKS Wawel Kraków
nkl Reimann Julia 04 04284 HKS Azymut Mochy
M10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Ukleja Krzysztof 08 03120 UKS Azymut 45 Gdynia18.50 520
2 Rzeńca Tomasz 08 03712 UKS Orientuś Łódź19.21 516
3 Ciupa Jan 08 03926 UKS Orientuś Łódź22.22 492
4 Kociuba Wiktor 08 04002 MKS MOS Wrocław22.53 488
5 Franc Julian 09 00000 HKS Azymut Mochy24.50
6 Domagała Jakub 08 04388 UKS Grom Sokolniki25.58 464
7 Wiśniewski Adam 10 04406 UKS Azymut Pabianice27.38 451
8 Kaszkiewicz Tymon 09 00000 UKS Azymut 45 Gdynia28.27
9 Pułczyński Jeremi 09 04019 WKS Wawel Kraków32.09 415
10 Kisłowski Marek 08 03754 UMKS Kwidzyn32.46 409
11 Zychowicz Bartosz 10 04167 KS Kościelec Chrzanów34.29 397
12 Trepczyński Franciszek 09 04220 UKS Orientuś Łódź37.19 374
13 Zelek Filip 09 03631 UKS Patria Młynne37.51 370
14 Golinowski Piotr 09 04046 HKS Azymut Mochy37.54 369
15 Jankiewicz Radosław 08 03913 UMKS Kwidzyn40.38 348
16 Zasadzki Tymoteusz 10 00000 WKS Wawel Kraków41.59
17 Wasilewski Antoni 08 00000 UKS OSiR Góra Kalwaria42.58
18 Stefańczak Tymon 08 04344 MKS MOS Wrocław43.09 328
19 Dreger Jan 09 03921 UMKS Kwidzyn44.59 313
20 Joniec Hubert 08 03917 UMKS Kwidzyn51.45 259
21 Kaźmierczak Feliks 09 00000 UNTS Warszawa60.29
22 Mikołajczak Tymon 08 04224 UKS Dąb Leszno61.13 184
23 Kurnyta Dawid 09 03625 UKS Patria Młynne62.42 172
24 Mordarski Oskar 08 03628 UKS Patria Młynne68.33 126
25 Chodlewski Szymon 08 03603 KS Kościelec Chrzanów82.31 15
26 Ptak Maciej 08 04411 UKS Azymut Siedliska85.22 0
M11
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Chodlewski Antoni 08 03602 KS Kościelec Chrzanów21.29 650
2 Tarnowski Przemysław 07 03939 WKS Wawel Kraków24.11 609
3 Krempiński Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice24.55 597
4 Klakla Kacper 07 03608 KS Kościelec Chrzanów27.01 565
5 Zaremba Adam 07 03567 UMKS Kwidzyn27.32 557
6 Zieliński Tomasz 07 03701 KS Hades Poznań27.46 553
7 Droń Wiktor 07 03764 UMKS Kwidzyn28.00 549
8 Gradek Mateusz 07 03542 UKS Traper Złocieniec30.33 510
9 Wyrwa Tobiasz 07 03865 HKS Azymut Mochy31.08 502
10 Marcjanek Filip 07 03766 UKS Orientuś Łódź31.19 499
11 Olejnik Tomasz 07 04334 UKS GOK Galewice32.45 476
12 Perfikowski Paweł 07 03568 UMKS Kwidzyn33.10 470
13 Król Jan 07 04030 UKS Arkady Raszków33.28 465
14 Narożny Kacper 07 04119 UKS GOK Galewice33.32 464
15 Ludwin Jakub 07 03610 KS Kościelec Chrzanów34.16 453
16 Młynarczyk Maksymilian 07 03711 UKS Orientuś Łódź34.19 453
17 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut Pabianice36.13 422
18 Dammfeld Adam 07 03772 UKS Lotna Zdzieszowice37.00
19 Pękal Mikołaj 07 03569 UMKS Kwidzyn39.43 368
20 Ziółkiewicz Jan 07 03932 UKS Orientuś Łódź39.47 368
21 Bekier Daniel 07 04357 UKS Azymut Siedliska41.10 347
22 Słomczyński Filip 07 03765 UKS Orientuś Łódź42.05 332
23 Grajewski Jakub 07 03915 UMKS Kwidzyn42.32 326
24 Świtała Michał 07 03798 UNTS Warszawa43.22 313
25 Łukasik Szymon 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice45.50
26 Białasik Bartosz 07 04230 UKS Dąb Leszno48.44 230
27 Zychowicz Krystian 07 03616 KS Kościelec Chrzanów49.19 221
28 Drosik Marcel 07 03779 UNTS Warszawa49.44 215
29 Chachurski Mieszko 07 04193 UNTS Warszawa50.06 209
30 Konopka Tomasz 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice51.01
31 Murawski Rafał 07 03578 HKS Azymut Mochy54.12 146
32 Lis Antoni 07 00000 UKS Azymut Dębów65.40
33 Duplak Maciej 07 03621 UKS Patria Młynne83.44 0
34 Kipka Mateusz 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice84.01
nkl Dominiak Kacper 07 04305 UKS Orientpark.pl Iwiny
nkl Rygielski Wiktor 07 03570 UMKS Kwidzyn
nkl Pióro Dawid 07 04408 UKS Azymut Siedliska
nkl Woźniak Wojciech 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice
nkl Gimiński Dawid 07 00000 UKS Lotna Zdzieszowice
nkl Olejnik Mikołaj 07 04092 BKS Wataha Warszawa
nkl Pachucki Tymoteusz 07 04395 BKS Wataha Warszawa
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Cepurdej Wladyslaw 06 04184 UMKS Kwidzyn23.38 650
2 Maciejewski Bartłomiej 06 03943 BKS Wataha Warszawa24.42 636
3 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria25.38 624
4 Sztranek Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice25.41 624
5 Bultrowicz Tymoteusz 06 03700 KS Hades Poznań26.04 619
6 Kotkowiak Bartosz 06 03664 KOS BnO Szczecin26.21 615
7 Pisarek Kordian 06 04263 WKS Wawel Kraków26.51 609
8 Pachnik Jędrzej 06 03073 UKS Orientpark.pl Iwiny26.55 608
9 Jurczak Miłosz 06 03867 MKS Paulinum Jelenia Góra27.52 595
10 Gąsienica-Samek Adam 06 02573 UNTS Warszawa30.11 564
11 Kurzyp Michał 06 03271 MKS MOS Wrocław30.26 562
12 Szlafka Mikołaj 06 04289 HKS Azymut Mochy34.00 515
13 Stopczyński Bartosz 06 04093 BKS Wataha Warszawa34.26 510
14 Dwojak Gracjan 06 04123 UKS Orientpark.pl Iwiny40.25 432
15 Ładyko Bartłomiej 06 04365 BKS Wataha Warszawa43.21 393
16 Grzybowski Maciej 06 03898 UKS Azymut 45 Gdynia44.05 383
17 Burak Łukasz 99 00000 UKS Lotna Zdzieszowice44.49
18 Stefaniak Robert 06 00000 UKS Azymut 45 Gdynia46.06
19 Kloc Olaf 06 00000 UKS Kometa Gliwice46.45
20 Ciechanowicz Mikołaj 06 03941 UKS Azymut 45 Gdynia51.30 287
21 Kilichowski Kacper 06 04126 UKS Azymut 45 Gdynia53.14 264
22 Wolski Igor 06 04107 UKS Azymut Pabianice54.05 253
23 Skurznica Oskar 06 04174 UKS Azymut Pabianice54.52 243
24 Truty Jonasz 07 00000 WKS Wawel Kraków55.54
25 Łubisz Dominik 06 04169 UKS Azymut Pabianice58.56 190
26 Kardasz Jakub 06 04356 UKS Azymut Siedliska60.46 166
27 Marszałek Alan 06 04389 UKS Grom Sokolniki66.45 88
28 Łukaszyk Maksymilian 06 04236 UKS Dąb Leszno70.57 33
29 Grzegorczyk Borys 06 00000 WKS Wawel Kraków72.01
30 Wałczuk-Piech Wiktor 06 04358 UKS Azymut Siedliska89.56 0
nkl Wdowczyk Paweł 06 04036 UKS Arkady Raszków
M13
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Cupryś Amadeusz 05 02897 HKS Azymut Mochy30.18 780
2 Podworski Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria30.22 779
3 Marszałek Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice30.28 778
4 Antonowicz Jan 05 02385 UNTS Warszawa30.32 777
5 Pawłowski Leon 05 03451 KOS BnO Szczecin32.45 745
6 Majowski Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria33.02 741
7 Wąsiewicz Jerzy 05 04079 Team 360 stopni Warszawa35.55 699
8 Wójcik Paweł 05 02991 WKS Wawel Kraków36.56 686
9 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR Góra Kalwaria37.47 673
10 Lisiak Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź38.09 667
11 Tywonek Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria39.03 655
12 Bublik Piotr 05 04018 WKS Wawel Kraków40.58 627
13 Szczęsny Michał 05 03863 UKS Arkady Raszków45.24 564
14 Żesławski Jakub 05 03201 WKS Wawel Kraków48.24 521
15 Kawała Mateusz 05 04027 UKS Arkady Raszków49.08 511
16 Dembinski Patryk 05 04246 UKS Dąb Leszno50.01 498
17 Sieroń Karol 05 04404 UKS Azymut Pabianice51.22 479
18 Fronia Jakub 05 04116 UKS GOK Galewice51.28 477
19 Ważny Artur 05 04011 MKS MOS Wrocław51.47 473
20 Mielcarek Krzysztof 05 04283 HKS Azymut Mochy54.08 439
21 Chmielowski Bartosz 05 03918 UMKS Kwidzyn55.26 421
22 Górniaczyk Michał 05 03910 HKS Azymut Mochy56.13 410
23 Kaczocha Mikołaj 05 03860 UKS Arkady Raszków56.52 400
24 Hryciuk Mikołaj 05 03836 UKS Grom Sokolniki60.30 349
25 Miśków Krzysztof 05 04165 KS Kościelec Chrzanów68.50 229
26 Kwiatkowski Olaf 05 03968 KOS BnO Szczecin70.30 205
27 Jabłoński Piotr 05 04429 MUKS Junior Ochędzyn73.53 156
28 Modzelewski Mikołaj 05 03840 UKS Siódemka Rumia74.54 143
29 Skurak Adrian 05 04007 MKS MOS Wrocław75.56 128
30 Wasilewski Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria76.28 120
31 Nowacki Szymon 05 04031 UKS Arkady Raszków77.14 109
32 Kozłowski Jakub 05 04385 UKS Grom Sokolniki83.20 22
33 Rabiega Kamil 05 04355 UKS Azymut Siedliska84.34 3
34 Korek Kacper 05 03837 UKS Grom Sokolniki97.16 0
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Muller Wiktor 04 02578 UMKS Kwidzyn40.23 780
2 Czyński Miłosz 04 03443 KOS BnO Szczecin41.34 761
3 Malik Patryk 04 04109 UKS Grom Sokolniki42.46 741
4 Wołek Stanisław 04 03557 UNTS Warszawa43.41 726
5 Małecki Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn44.54 706
6 Trębacz Antoni 04 02871 KS Kościelec Chrzanów48.09 655
7 Brożyński Oliwier 04 02380 HKS Azymut Mochy50.46 612
8 Żesławski Mateusz 04 03200 WKS Wawel Kraków52.14 588
9 Wilk Wiktor 04 03362 UMKS Kwidzyn52.40 581
10 Staszak Tomasz 04 03727 MKS Paulinum Jelenia Góra54.19 555
11 Curzytek Krystian 04 03844 UKS Azymut Dębów54.41 549
12 Curzytek Kacper 04 03843 UKS Azymut Dębów57.07 510
13 Królikowski Dominik 05 04432 MKS Paulinum Jelenia Góra58.16 491
14 Tomalak Jakub 05 03869 MKS Paulinum Jelenia Góra61.29 439
15 Reck Mateusz 04 03981 UKS Reflex Rybnik62.11 428
16 Szabat Szymon 04 03469 UKS Kometa Gliwice65.58 366
17 Sobiepanek Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria68.57 318
18 Wołowiec Daniel 04 03483 UKS Azymut Dębów71.07 283
19 Vlasiuk Yaroslav 04 03674 KOS BnO Szczecin71.51 271
20 Zierałka Paweł 05 03105 MKS Paulinum Jelenia Góra74.29 229
21 Oczkowski Kacper 04 03862 UKS Arkady Raszków78.37 163
22 Błachut Roch 04 02681 Team 360 stopni Warszawa94.52 0
23 Ertel Jacek 04 00000 MUKS Junior Ochędzyn115.02
nkl Ślusarczyk Piotr 04 03853 LKS Górzanka Nawojowa Góra
nkl Skowron Wojciech 04 03719 UKS Kometa Gliwice
nkl Kotkowiak Piotr 04 03665 KOS BnO Szczecin
10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint
Cepurdej KatarzynaForystek MarekGoławski RafałHoman MonikaIgnaczak NataliaJackiewicz ArturLigocki PatrykSłoma GrzegorzSadzikowska MagdalenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies