Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Puchar Wawelu - Etap 4 z dnia: 2018-07-07
2 BISKUPSKA Julia 08 03646 WKS Wawel13.39 440
3 WŁODARCZYK Wiktoria 08 03546 UKS Traper Złocieniec14.40 369
4 CIEĆWIERZ Małgorzata 08 00000 UKS Azymut 4514.59
5 PLONE Luize 09 00000 Alnis OK -JNSC15.22
6 OLIINYK Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel15.32 308
7 HAVRDOVA Selina 09 00000 Sportcentrum Jičín15.35
8 DUDA Kornelia 09 04141 UKS Traper Złocieniec16.41 227
9 BIELECKA Marta 08 04398 UKS Siódemka Rumia18.38 90
10 JANATOVÁ Viola 09 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs19.57
11 DŻUMAGA Sara 09 04233 UKS Dąb Leszno20.43 0
12 Dutkiewicz Wiktoria 08 03881 MKS Paulinum Jelenia Góra21.00 0
13 PODGÓRSKA Gabriela 09 04164 KS Kościelec Chrzanów22.41 0
14 KRASOŃ Julia 09 00000 MUKS Junior Ochędzyn28.57
15 PIEKIELNA Maja 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn51.55
nkl OLEJNIK Jaśmina 08 03938 WKS Wawel
nkl WASILEWSKA Olga 08 04251 UKS OSiR Góra Kalwaria
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 NIESSNER Pola 07 03651 WKS Wawel13.00 550
2 SŁOŃSKA Antonina 07 03190 WKS Wawel15.00 473
3 NOWAK Anna 06 02858 UKS Azymut 4515.00 473
5 KULA Maja 07 03962 KOS BnO Szczecin15.27 455
6 NOVAKOVA Viktorie 07 00000 ZOOB Rumburk16.27
7 UKLEJA Patrycja 06 03121 UKS Azymut 4517.00 396
9 JUMIKE Ilze 07 00000 Alnis OK -JNSC17.00
10 MIANOWSKA Antonina 07 03554 UNTS Warszawa17.00 396
11 CIEĆWIERZ Weronika 06 04366 UKS Azymut 4518.23 343
12 KRUMINA Laura 07 00000 Alnis OK -JNSC18.37
13 HECZKOVÁ Anna 06 00000 Slavia Liberec orienteering19.19
16 HAVRDOVA Sheila 07 00000 Sportcentrum Jičín20.00
17 DZWONKOWSKA Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria20.00 281
18 WĄSIEWICZ Urszula 07 00000 Team 36022.00
19 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria23.36 142
20 Miłaszewicz Magdalena 07 03887 UKS Traper Złocieniec23.51 133
21 SIKORA Sandra 07 03613 KS Kościelec Chrzanów24.13 119
22 GRISCHUK Maria 06 00000 KSO Korostyshiv24.29
23 CEGIEŁKA Milena 06 04115 GOK Galewice25.20 76
24 WEJTKO Diana 07 03360 UMKS Kwidzyn26.00 50
25 PRAIS Julia 06 04225 UKS Dąb Leszno26.29 32
26 GERASIMOVAITE Viktorija 06 00000 SM Gaja26.51
27 SOBIEPANEK Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria28.00 0
28 KONOVALOVA Daria 06 00000 O-Kompas29.26
29 RYCHLÁ Karolína 07 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov30.19
30 ROMAN Zuzanna 07 00000 UKS Siódemka Rumia30.57
31 SEGLINA Mara 07 00000 Alnis OK -JNSC32.29
32 PODGÓRSKA Marta 07 03611 KS Kościelec Chrzanów32.46 0
33 LOCMELE Liva 06 00000 Alnis OK -JNSC34.26
35 KRIEVINA LinaKarina 07 00000 Alnis OK -JNSC38.40
36 JABŁOŃSKA Emilia 06 00000 MUKS Junior Ochędzyn40.26
37 KIEŁBIK Nikola 06 00000 Grom Sokolniki42.22
40 KOZŁOWSKA Natalia 07 00000 Grom Sokolniki59.47
nkl BOREK Alicja 07 03314 UKS Traper Złocieniec
nkl HAŁUCHA Milena 07 03936 WKS Wawel
K12B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 GORODINSKA Maria 05 00000 KSO Korostyshiv14.38
4 BŁYSKOSZ Magdalena 04 04269 WKS Wawel17.33 275
5 SYNCHUK Ivanka 04 00000 KSO Korostyshiv21.21
6 GRISCHUK Katya 04 00000 KSO Korostyshiv21.26
7 NADERA Katarzyna 04 00000 CX80 Kalisz21.29
8 MOLNÁR Emese 04 00000 SDS25.30
9 HAŁUCHA Martyna 04 04265 WKS Wawel28.17 169
10 JAROCKA Maja 07 00000 Indywidualnie30.58
11 BUCHNAJZER ZuzannaMatylda 04 00000 CX80 Kalisz35.18
13 GENDEK Marta 04 04136 UNTS Warszawa81.36 0
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 CEPURDEJ Katarzyna 04 04183 UMKS Kwidzyn19.19 660
2 GIELEC Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź25.24 503
4 POWICHROWSKA Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria27.00 462
5 KĘDZIOR Alicja 05 03563 UMKS Kwidzyn27.30 449
6 KRIPULEVIČIUTE Vytaute 04 00000 SM Gaja28.21
7 BURYLKO Victoria 04 00000 KSO Korostyshiv28.26
8 JANIK Patrycja 04 04117 GOK Galewice29.37 394
9 MULLER Iga 05 02764 UMKS Kwidzyn30.50 363
10 ŠVIDRNOCHOVÁ Eliška 04 00000 TJ Opava31.09
11 URBAN Aneta 04 02910 UKS Traper Złocieniec31.13 353
12 HODUR Katarzyna 04 04108 Grom Sokolniki32.06 330
13 RAUTIO Ulrika 05 00000 Espoon Suunta32.37
14 FIJAŁKOWSKA Klaudia 04 03397 UKS OSiR Góra Kalwaria32.53 310
15 SZCZURKO Paulina 05 03545 UKS Traper Złocieniec33.49 286
16 PUŁCZYŃSKA Hanna 05 03193 WKS Wawel35.14 249
17 KRUMINA Mara 05 00000 Alnis OK -JNSC36.47
18 LAMPARSKA Maja 05 03832 WKS Wawel37.03 202
19 PUDEŁEK Jowita 05 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra37.56
20 MELZER Anna 05 03295 UKS Siódemka Rumia39.24 142
21 BILOBROVETS Elena 04 00000 KSO Korostyshiv39.30
22 Sucha Andżelinka 05 04110 Grom Sokolniki40.58 101
23 DOMAGAŁA Emilia 05 03835 Grom Sokolniki41.34 86
25 Krzyżostanek Partycja 05 03838 Grom Sokolniki44.57 0
26 BRAKMANE SindijaLeticija 05 00000 Alnis OK -JNSC46.54
27 KURTYCZ Natalia 05 04021 WKS Wawel47.38 0
28 Wiśniewska Hana 05 04222 UKS Orientuś Łódź59.39 0
29 MICHNO Marta 05 03937 WKS Wawel65.30 0
K16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KODYTKOVÁ Denisa 02 00000 OK Slavia Hradec Králové22.14
2 KREMPIŃSKA Julia 03 02651 UKS Azymut Pabianice22.49 825
3 CHERNYKH Zoya 02 00000 Khimki24.00
4 BLOCK Amelia 02 02132 UKS Orientuś Łódź24.18 768
5 SUDOŁ Hanna 03 03491 WKS Śląsk Wrocław24.56 743
6 GIELEC Zuzanna 02 03046 UKS Orientuś Łódź25.00 741
7 MRÓZEK Teresa 02 00000 TJ TŽ Třinec25.00
8 SUCHÁ Simona 03 00000 OK Slavia Hradec Králové25.56
9 PERFIKOWSKA Hanna 04 03363 UMKS Kwidzyn26.51 670
10 CEPURDEJ Nina 03 04182 UMKS Kwidzyn27.33 644
11 BERLIŃSKA Paulina 03 03503 UKS Orientuś Łódź28.14 617
12 NAGY Szilvia 03 00000 SDS28.31
13 PESTA Anna 03 02741 UKS Azymut 4528.40 601
14 DOREŃ Wiktoria 03 03854 UKS Orientuś Łódź28.52 594
15 PUDLIS Natalia 02 02623 UMKS Kwidzyn30.22 536
16 GRADEK Zuzanna 03 02575 UKS Traper Złocieniec30.47 520
17 DANKOVA OLENA 02 00000 O-Kompas33.32
18 BUHOLCA Anna 03 00000 Alnis OK -JNSC33.46
19 GOLA Martyna 03 03048 UKS Orientuś Łódź34.26 381
21 INGESEN AdineBlakkestad 02 00000 Sarpsborg OL35.11
22 STRÓZIK Sandra 03 02665 MUKS Junior Ochędzyn37.22 269
23 MOSKAL Zuzanna 02 02117 UKS Siódemka Rumia38.47 215
24 PRZESZŁOWSKA Hanna 03 03317 UKS Traper Złocieniec41.12 121
25 ANGYAL Anna 02 00000 SDS41.14
26 MIKOŁAJCZYK Klaudia 03 02663 MUKS Junior Ochędzyn49.03 0
27 NOWAK Maria 03 02922 KS Hades Poznań52.26 0
nkl ZIELIŃSKA Oliwia 03 03217 PUKS Młode Orły
nkl ŻUREK Marta 02 02116 UKS Siódemka Rumia
K18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 WAALER LinnMei 00 00000 Maren OK26.33
3 ŠKLÍBOVÁ Veronika 01 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn27.42
4 RIBY Rose 00 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice28.00
5 KRONIKOVÁ Štěpánka 01 00000 OK Slavia Hradec Králové28.21
6 SUSEK Julia 01 02890 UKS Siódemka Rumia30.33 880
7 Leśnicka Agnieszka 02 02611 UKS Azymut Dębów31.16 855
8 DZIERWA Hanna 01 02057 KS Kościelec Chrzanów31.33 846
9 NOVOTNÁ Tereza 00 00000 TJ Zlaté Hory34.07
10 FILIPCZAK Natalia 00 01927 PUKS Młode Orły35.15 718
11 MAZUREK Agnieszka 01 02223 WKS Śląsk Wrocław35.51 697
12 OHLASZENY Zuzanna 01 02059 KS Kościelec Chrzanów37.26 643
13 Bączek Małgorzata 01 04014 UKS Technik Ruciane Nida37.42 633
14 PUDEŁEK Michalina 00 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra39.11
15 CHRUBCZYŃSKA Patrycja 00 01942 UKS Traper Złocieniec40.53 524
16 MELZER Zofia 01 02114 UKS Siódemka Rumia41.07 516
17 LOHUNOVSKA Anastasiia 00 00000 O-Kompas41.16
18 KONOVALOVA Anna 00 00000 O-Kompas41.39
19 MIKODA Joanna 00 00000 Indywidualnie45.34
20 TYWONEK Julia 01 04100 UKS OSiR Góra Kalwaria69.30 0
K20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PETRICHENKO Viktoria 98 00000 KSO Korostyshiv51.45
2 INGESEN RikkeBlakkestad 99 00000 Sarpsborg OL52.26
3 DAWIDOWSKA Natalia 99 02202 UKS Siódemka Rumia56.03 990
4 DAMBRAUSKAITE Ieva 99 00000 SM Gaja56.17
5 PORADA Lilianna 98 02045 UKS Reflex Rybnik58.43 881
6 BIELECKA Alicja 98 02102 UKS Siódemka Rumia61.10 782
7 BIELECKA Aleksandra 00 02163 UKS Siódemka Rumia61.56 750
8 VASILENOK Maria 99 00000 Orion102.35
K21A
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ZIMNY Urszula 85 00000 Indywidualnie36.00
2 MARCHUK Wioletta 91 02019 UNTS Warszawa41.24
4 PACEK Karolina 88 02346 Indywidualnie42.58 550
5 BIALOZYTNA Tereza 99 00000 Indywidualnie43.45
6 BIAŁA Weronika 86 00000 Indywidualnie45.02
7 LÖNNFELDT Julia 99 00000 OK7745.12
9 VILANOVA Agnes 82 00000 A.E. Gastant Keks51.42
10 JAHNZ Karolina 84 00000 BWD WKP-W52.09
11 ŚLIWIŃSKA Nina 92 00000 1.bdm57.47
12 KACZMAREK ANNA 86 04234 UKS Dąb Leszno61.45 0
13 RASCZUPKINA Nina 84 04181 UMKS Kwidzyn62.38 0
14 WARDECKA Adrianna 88 00000 Indywidualnie74.00
nkl KURIATNYK Nataliia 85 00000 O-Kompas
K21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Janina 99 00000 OK7722.53
2 KREJČÍKOVÁ Marie 92 00000 SKOB Zlín23.46
3 DURZYŃSKA Katarzyna 92 03584 5 pułk artylerii Sulechów24.46 275
4 OREKHOVA Alisa 90 00000 O-Club Moscow26.00
5 GOLDMANN Dóra 93 00000 SDS30.53
6 NOVOTNÁ Klára 98 00000 TJ Zlaté Hory31.18
7 BINIECKA Małgorzata 87 00339 UKS Azymut Pabianice31.40 220
8 DUSZA Anna 89 00094 UNTS Warszawa31.48 219
9 Ewiak - Paszyńska Alicja 87 00363 UKS Orientuś Łódź31.51 219
10 Kuźba Justyna 94 01349 UKS Siódemka Rumia32.21 215
11 BORCZYK Iwona 86 00000 2psap32.52
12 DELIŃSKA Natalia 84 00000 1 BLog33.44
14 BERDOVA Katsiaryna 99 00000 BSMU35.18
15 PUTERNICKA Joanna 87 02550 Orientop Wrocław35.38
16 RAY Jenny 95 00000 OK7736.09
17 TROJECKA Marta 83 01610 OK!Sport Warszawa36.35 182
19 CIARKOWSKA Magdalena 87 03909 JW480837.16 176
21 RYCHLÁ Pavla 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov38.22
22 CYGAN Marta 94 00000 KU AZS WAT Warszawa39.16
23 REDA Kinga 93 00000 KU AZS WAT Warszawa39.39
24 CZĄBA Agnieszka 95 00000 KU AZS WAT Warszawa41.47
25 STRAUTNIECE Krista 93 00000 Alnis OK -JNSC42.10
26 KOMSA Małgorzata 84 00366 UKS Orientuś Łódź42.36 134
27 GOLDMANN Kata 00 00000 SDS44.45
28 KOCIŃSKA Agnieszka 87 00508 UMKS Orkan Ostróda45.10 113
29 POŹNIAK Aleksandra 89 00000 Indywidualnie50.16
30 TURCZYŃSKA Alicja 97 00000 KU AZS WAT Warszawa57.23
31 Bąkowska Dominika 92 04215 PKO Harpagan57.52 13
32 HEROLD Katrin 86 00000 Kaulsdorfer OLV73.31
33 WIERCIŃSKA Anna 88 02670 MKS Metalowiec Łódź79.39 0
nkl DETTLAFF Anna 89 03872 UKS Włóczykij
nkl ZALEŚKIEWICZ Iga 85 00000 7BOW
nkl OWCZARZ Hanna 90 00000 10BKPanc
K21E
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 CYGLER Paulina 91 00836 WKS Wawel45.17 1100
4 SKOGVIK Ida-Marie 91 00000 OK7748.53
5 GORCZYCA Maria 97 02971 WKS Grunwald49.04 1026
6 Kaźmierczak Aneta 95 00413 UKS Orientuś Łódź50.33 997
7 JELÍNKOVÁ Šárka 91 00000 Jeleni51.07
8 NAJMAN Natalia 88 02851 OK!Sport Warszawa52.26 961
10 JELÍNKOVÁ Zora 88 00000 Jeleni53.35
11 PABICH Maria 82 00330 UKS Azymut Pabianice53.36 937
12 Bączek-Motała Barbara 72 00810 WKS Wawel55.53 893
13 ŚLUSARCZYK Katarzyna 89 03480 OK!Sport Warszawa59.09 829
14 DONNER Isabel 97 00000 OK7759.34
16 BORYCHOWSKA Marlena 88 00167 MKS Paulinum Jelenia Góra59.46 817
17 NERADOVA Alena 85 00000 KOB Litvinov60.28
18 CYCH Weronika 96 01586 WKS Śląsk Wrocław63.08 752
19 WICHA Małgorzata 91 00484 WKS Wawel63.56 736
20 DOMINIAK Dagmara 97 00932 PUKS Młode Orły64.56 717
21 KONKOL-KLIMCZAK Wioletta 80 01990 UKS Siódemka Rumia64.56 717
22 GÓRSKA Kinga 89 00747 UMKS Orkan Ostróda66.33 685
23 MYRONENKO Olena 91 00000 Voshod67.06
25 Miśkiewicz Martyna 89 02434 OK!Sport Warszawa71.45 583
26 KUREK Marta 86 00000 Indywidualnie72.25
27 MACHOWSKA Weronika 86 00483 UKS OSiR Góra Kalwaria76.06 499
29 Jaśkiewicz Magdalena 97 01783 UKS Azymut Pabianice108.08 0
nkl EWIAK Natalia 92 00416 UKS Orientuś Łódź
nkl MAZAN Aleksandra 95 00328 UKS Traper Złocieniec
nkl BERECZ Eva 84 02239 MKS Metalowiec Łódź
K35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SVOBODOVA Jitka 74 00000 USK PRAHA28.47
2 KUNTSEVICH NATALLIA 83 00000 STARZ29.13
3 JANATOVÁ Lucie 81 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs30.00
4 HORÁČKOVÁ Vladimíra 77 00000 SKOB Ostrava37.24
5 ZBROJA-NOWAK Justyna 80 00915 KS Hades Poznań38.18 847
6 UKLEJA Ewa 80 03714 UKS Azymut 4538.33 831
7 MAZUR Katarzyna 83 00350 UKS Azymut Pabianice40.07 736
8 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ Helena 77 00000 RCI Kraków46.25
10 SOBCZAK Magdalena 80 00000 RCI Kraków47.25
11 ŠVIDRNOCHOVÁ Hana 77 00000 TJ Opava47.52
12 STRUGAŁA Barbara 81 04121 WKS Wawel53.07 0
K35B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 UHROVA Zuzana 80 00000 USK PRAHA34.16
2 GNIADEK Monika 81 04211 GKS Luzino36.53 424
3 NOWICKA-BIELECKA Kornelia 74 02729 UKS Siódemka Rumia40.00 324
4 GOLINOWSKA Elżbieta 80 03675 5 pułk artylerii Sulechów40.01 324
5 MAREK Agnieszka 99 00000 Indywidualnie42.22
6 BAŃSKA-BODZIONA Aneta 79 04287 10BKPanc44.29 182
7 PAWLOS-DOROCICZ Elzbieta 81 00000 Szarotki46.00
8 OLINYK Alona 99 00000 WKS Wawel49.33
9 MARGOL-SZUWARA Agnieszka 80 00000 1 batalin drogowo - mostowy50.34
10 PABIAN Patrycja 80 04188 UMKS Kwidzyn51.26 0
11 Machowska- Łącka Magdalena 83 03908 UKS OSiR Góra Kalwaria58.01 0
nkl BĄCZEK Patrycja 82 00000 JW 4808 GOŁDAP
nkl JIŘÍČKOVÁ Bětka 83 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov
nkl GÓRNIAK Monika 81 00000 Indywidualnie
K40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 HECZKOVA Bohdana 77 00000 Slavia Liberec orienteering26.43
2 SEMENOVA Yuliya 76 00000 OMEGA-Moscow29.47
3 ŠKLÍBOVÁ Jana 76 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn35.26
4 SYVORONOVA Olga 77 00000 O-Kompas36.01
5 HAVRDOVA Renata 77 00000 Sportcentrum Jičín38.12
6 BULTROWICZ Agnieszka 77 00944 KS Hades Poznań38.41 847
7 SHERENKOVSKA OLENA 74 00000 O-CLUB40.48
8 BALUSKOVÁ Ida 73 00000 OK24 Praha41.10
9 ROSŁANIEC Anna 78 00000 Indywidualnie45.40
10 KRONIKOVÁ Jana 73 00000 OK Slavia Hradec Králové46.44
11 JERABKOVA Tereza 75 00000 OK BOR47.22
12 NOVAKOVA Marketa 74 00000 ZOOB Rumburk47.53
13 KONC Katarzyna 75 02953 UKS Azymut Pabianice48.18 468
14 KĘDZIOR Katarzyna 75 04177 UMKS Kwidzyn50.45 372
15 MARSZAŁEK Maria 74 04147 UKS Kometa Gliwice51.51 328
16 GRADEK Beata 75 03885 UKS Traper Złocieniec54.10 237
17 SZTRANEK Iwona 74 00000 UKS Azymut Pabianice56.58
19 SVIRIDOVA Anastasiia 78 00000 OC L-MED, Tula59.11
20 BACZULIS Magdalena 77 03744 KOS BnO Szczecin62.07 0
21 KLEPCZYŃSKA Sylwia 76 00000 Indywidualnie78.07
nkl MAKAROVA Olga 76 00000 OC L-MED, Tula
nkl DUDZIAK Karolina 78 04240 UKS Dąb Leszno
nkl FRENZEL Frieda 75 00000 ESV Lok Schöneweide
nkl OLEJNIK Ewa 76 04120 WKS Wawel
K40B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ŁUKASZYK Sylwia 77 04235 UKS Dąb Leszno23.39 424
2 SŁOŃSKA Bogusława 76 03655 WKS Wawel27.00 153
3 SIRMA Gerda 65 00000 Alnis OK -JNSC27.32
4 MELZER Hanna 68 00000 UKS Siódemka Rumia28.19
6 WESTBERG-ARRAKOSKI Annika 66 00000 OK7736.45
7 SŁOMCZYŃSKA Ewa 80 00000 UKS Orientuś Łódź41.10
8 NADERA Agata 69 00000 CX80 Kalisz44.26
9 LOCKEROVA Milena 72 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn60.20
K45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DEPTA Monika 70 00165 MKS Paulinum Jelenia Góra19.25 847
2 NOWAK Beata 73 00144 UKS Azymut 4523.00 715
3 PTÁČKOVÁ Kateřina 73 00000 Kartografie Praha25.58
4 WOŁEK Ewa 68 01208 UNTS Warszawa26.47 575
5 BOROS Anna 68 00000 SDS27.00
6 KOVARIK Maria 99 00000 TJ TŽ Třinec28.37
7 RIBY Kateřina 72 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice28.56
8 BERGENFUR Eva-Lill 71 00000 IK Vikings OK31.04
9 KRECKOVA Petra 99 00000 KOB ZPV31.45
11 NITSCH Joanna 73 02407 UNTS Warszawa34.00 309
12 TARNOWSKA Ewa 71 00821 KU AZS UMCS Lublin34.18 298
13 TRYKOZKO Urszula 69 02691 Team 36035.05 269
14 KADĚROVÁ Barbora 99 00000 OB Havířov37.12
15 GORCZYCA Magdalena 71 03306 KS Hades Poznań38.07 157
16 BEDARAVA Julia 71 00000 SC BUG39.53
17 VABULNIECE Liga 69 00000 Aluksne-Ape OK40.09
18 TOPÓR Monika 70 03372 WKS Wawel43.36 0
19 WĄSIEWICZ Marzena 70 00000 Team 36044.30
21 NOVOTNÁ Jitka 70 00000 TJ Zlaté Hory46.15
22 NAGY Ákosné 72 00000 SDS49.17
nkl HEJNOVA Martina 73 00000 USK PRAHA
2 INGESEN ToneKarina 68 00000 Sarpsborg OL33.46
3 SILTERE Vija 67 00000 Auseklis IK34.32
4 JAKUBECZ Andrea 67 00000 BBB37.07
5 WOŁOWCZYK Mariola 68 00112 UNTS Warszawa37.27 847
6 BUGAJ Teresa 68 03313 WKS Wawel39.55 754
7 ESCHLBOECK Gudrun 68 00000 Naturfreunde Linz40.26
8 TORP-DONNER Heidi 68 00000 OK7741.25
9 KUCIŃSKA Magdalena 68 00000 CX80 Kalisz43.21
10 WAŃCZYK Magdalena 68 01485 PUKS Młode Orły43.26 624
11 TICHA Jana 64 00000 SJH Jindrichuv Hradec44.33
12 NEMECKOVA Jarmila 66 00000 USK PRAHA45.40
13 JASTRZEMBSKÁ Jarmila 64 00000 TJ TŽ Třinec47.54
14 NOVÁKOVÁ Irena 66 00000 OK24 Praha49.41
16 WOŁEK Małgorzata 66 03556 UNTS Warszawa59.36 19
17 ŁASKA Renata 64 00000 KInO Stowarzysze66.52
nkl ARGALÁŠOVÁ Gabriela 68 00000 TJ TŽ Třinec
nkl GOMES SIMONE 66 00000 Rumos e Rotas
nkl TITENKOVA Olga 68 00000 Orion
nkl SOLOGUBOVA Elena 64 00000 OC L-MED, Tula
K55
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MOVKO Marina 60 03901 UKS Azymut 4526.48 847
2 KÖNIG Kirsten 62 00000 OLG Ortenau27.14
3 ERONEN Jaana 63 00000 Pihkaniskat27.26
4 KEJSER Mariann 62 00000 OK Pan Aarhus33.24
5 LAEV Riina 63 00000 SK Mercury34.09
6 MIKIELSKA Danuta 59 00138 UMKS Orkan Ostróda37.01 524
8 DEREDOS Nina 61 03248 UKS Orientuś Łódź41.03 396
9 CZERKAWSKA Urszula 62 01495 UKS Sparta Czyżowice41.34 379
10 UFIMTSEVA Nina 62 00000 OC L-MED, Tula43.20
11 BIALOŽYTOVÁ Pavla 63 00000 TJ TŽ Třinec45.13
12 RUDYCH LIUDMYLA 63 00000 Orion Kiew47.11
13 ANDROSOVA TAMILA 63 00000 KARNIKA50.58
nkl ZENCHENKO TAMARA 60 00000 KARNIKA
nkl OREKHOVA Ludmila 58 00000 O-Club Moscow
nkl PORZYCZ Agata 60 00151 UKS Azymut 45
nkl Wojarska Kamila 60 03369 Bielsko-Biała O-Team
K60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SOLOVEVA Elena 58 00000 PionerSK34.45
2 DAMBRAUSKIENE Genute 56 00000 SM Gaja36.56
4 KROCHMAL Małgorzata 58 00075 KU AZS WAT Warszawa42.01 847
5 LAZAREVA Natalia 55 03899 UKS Azymut 4542.12 840
6 HAVRYLENKO Lidia 55 00000 Lubny43.27
7 LEWOŃ Ewa 55 00129 UMKS Orkan Ostróda46.00 681
8 OLBRYCHT Anna 56 00229 OLBnO51.47 439
9 SMIRNOVA Natalia 56 00000 PionerSK60.35
10 EGOROVA Ludmila 57 00000 OC L-MED, Tula61.54
11 WRÓBLEWSKA Bogna 58 00225 OK!Sport Warszawa64.11 0
12 JELÍNKOVÁ Radana 58 00000 Jeleni65.30
14 KORALEWSKA Grażyna 99 00000 Indywidualnie74.51
15 COLLIENNE Irma 55 00000 OLVE77.32
16 KASJANENKO KAROLYNA 58 00000 POBEDA100.30
nkl BUCHOLC Teresa 54 00000 Indywidualnie
K65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KŘÍŽOVÁ Zdenka 50 00000 SKP Zdar40.19
2 HORBUNOVA Tetiana 48 00000 Orion Kiew40.49
3 CZABAŃSKA Małgorzata 52 00233 UKS Azymut 4544.01 847
4 KORIAKOVA-SAVOISKA Valentina 49 00000 Indywidualnie47.44
5 LINDBLOM Inger 49 00000 OK Orinto73.06
6 SEMUSHINA Galina 53 00000 PionerSK74.35
7 DECK Krystyna 50 00000 Indywidualnie76.53
K70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MIASNIKOVA Ludmila 47 00000 PskovRus27.56
2 MARCHENKO Nadiia 46 00000 Indywidualnie28.38
nkl NAZWISKO IMIĘ 99 KLA 00000 KLUB
2 UKLEJA Krzysztof 08 03120 UKS Azymut 4513.13 440
3 CIUPA Jan 08 03926 UKS Orientuś Łódź13.21 431
4 CHODLEWSKI Szymon 08 03603 KS Kościelec Chrzanów15.15 298
5 PUŁCZYŃSKI Jeremi 09 04019 WKS Wawel16.20 221
6 PRAULINS Ralfs 08 00000 Alnis OK -JNSC16.51
8 DOMAGAŁA Jakub 08 00000 Grom Sokolniki18.24
9 Wiśniewski Adam 10 04406 UKS Azymut Pabianice21.43 0
10 TREPCZYŃSKI Franciszek 09 04220 UKS Orientuś Łódź24.57 0
12 MŁYNARCZYK Michał 08 00000 InO Jura50.30
nkl ŚLUSARCZYK Jakub 10 00000 WKS Wawel
nkl RZEŃCA Tomasz 08 03712 UKS Orientuś Łódź
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BULTROWICZ Tymoteusz 06 03700 KS Hades Poznań15.23 550
2 HECZKO Erik 08 00000 Slavia Liberec orienteering15.32
3 SOLMANIS Uvis 06 00000 Auseklis IK16.53
4 PISAREK Kordian 06 04263 WKS Wawel17.18 519
5 KOTKOWIAK Bartosz 06 03664 KOS BnO Szczecin17.40 512
6 Cepurdej Wladyslaw 06 04184 UMKS Kwidzyn18.41 496
7 PLONIS Gustavs 06 00000 Alnis OK -JNSC19.00
8 MŁYNARCZYK Maksymilian 07 03711 UKS Orientuś Łódź19.32 482
9 SVALBE Kevins 07 00000 Alnis OK -JNSC19.55
10 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria20.18 470
11 KLAKLA Kacper 07 03608 KS Kościelec Chrzanów21.33 449
12 LUDWIN Jakub 07 03610 KS Kościelec Chrzanów21.53 444
13 BASHINSKY Anton 06 00000 KSO Korostyshiv22.48
14 KREMPIŃSKI Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice22.55 427
15 RIBY Philip 07 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice23.00
16 NAROŻNY Kacper 07 04119 GOK Galewice23.51 411
17 SZTRANEK Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice24.15 405
18 GRAŽYS Emilis 06 00000 SM Gaja24.27
19 GRADEK Mateusz 07 03542 UKS Traper Złocieniec24.37 400
20 PTAK Szymon 07 03793 UNTS Warszawa26.15 372
21 ŁUKASZYK Maksymilian 06 04236 UKS Dąb Leszno26.24 370
22 LITEWKA Tymon 06 00000 Indywidualnie26.50
23 FILIPCZAK-DUDZIAK Bartosz 06 04241 UKS Dąb Leszno26.51 363
24 DROSIK Marcel 07 03779 UNTS Warszawa27.00 361
25 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut Pabianice27.39 350
26 MURASHKA Usiaslau 07 00000 Orion27.46
27 PERFIKOWSKI Paweł 07 03568 UMKS Kwidzyn29.00 328
28 ZIELIŃSKI Tomasz 07 03701 KS Hades Poznań30.41 300
30 CHODLEWSKI Antoni 08 03602 KS Kościelec Chrzanów33.28 254
31 ZYCHOWICZ Krystian 07 03616 KS Kościelec Chrzanów35.31 221
32 LENDZIOSZEK Antoni 06 03640 KS Spójnia Warszawa38.05 180
33 KILICHOWSKI Kacper 06 04126 UKS Azymut 4540.18 143
34 SUKHENKO Denis 07 00000 KSO Korostyshiv41.41
35 OLEJNIK Tomasz 76 04270 GOK Galewice44.57 67
36 MARSZAŁEK Alan 06 04389 Grom Sokolniki47.03 34
37 KUREČKA Jonáš 07 00000 TJ TŽ Třinec48.11
38 MOLNÁR István 07 00000 SDS49.34
39 GRZEGORCZYK Borys 06 00000 WKS Wawel50.47
40 SŁOMCZYŃSKI Filip 07 03765 UKS Orientuś Łódź60.47 0
41 MELNIK Tsimur 07 00000 Orion79.08
M12B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BERGENFUR Hugo 05 00000 IK Vikings OK13.35
2 VEREBÉLYI Attila 05 00000 SDS15.00
3 Leśniak Jan 05 04066 WKS Wawel17.00
4 GUTSKO Ivan 05 00000 KSO Korostyshiv17.00
5 NEKRASHEVICH Aliaksandr 05 00000 Orion18.00
6 Miśków Krzysztof 05 04165 KS Kościelec Chrzanów18.43 275
8 HARPATIN Ilya 04 00000 KSO Korostyshiv22.27
9 DONNER Jeremy 07 00000 OK7722.39
nkl Leśniak Tomasz 05 04067 WKS Wawel
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BELYAEV Ivan 04 00000 KSO Korostyshiv21.41
2 RAUTIO Daniel 04 00000 Espoon Suunta22.21
3 DAMEK Ondřej 05 00000 TJ TŽ Třinec25.20
4 SAFONOV Nikolay 05 00000 KSO Korostyshiv25.39
5 BRASAVS-MUIZNIEKS Markuss 04 00000 Alnis OK -JNSC25.41
6 IDYARTOV Oleksandr 04 00000 KSO Korostyshiv27.16
7 MAJOWSKI Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria28.31 660
8 SOBIEPANEK Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria29.40 624
9 MARSZAŁEK Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice29.45 622
10 BYRTUS Jakub 05 00000 TJ TŽ Třinec30.00
11 BIELECKI Michał 04 02855 UKS Siódemka Rumia30.00 614
12 BEDARAU Arseni 04 00000 SC BUG30.14
13 KOVARIK Tomas 99 00000 TJ TŽ Třinec30.40
14 KRUMINS Edvards 05 00000 Alnis OK -JNSC30.42
15 SEGLINS Jekabs 04 00000 Alnis OK -JNSC31.09
16 MRÓZEK Pawel 04 00000 TJ TŽ Třinec31.34
17 DONNER Jesper 99 00000 OK7731.43
18 WÓJCIK Paweł 05 02991 WKS Wawel31.50 558
19 PODWORSKI Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria33.15 514
20 CZYŃSKI Miłosz 04 03443 KOS BnO Szczecin33.27 508
21 MULLER Wiktor 04 02578 UMKS Kwidzyn34.59 462
22 MAŁECKI Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn35.10 456
23 LISIAK Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź36.10 425
24 PAWŁOWSKI Leon 05 03451 KOS BnO Szczecin36.47 407
25 SKINKIS Oskars 04 00000 Alnis OK -JNSC37.26
26 GINEIKA Julius 05 00000 SM Gaja39.01
27 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR Góra Kalwaria40.24 295
28 FRONIA Jakub 05 04116 GOK Galewice45.50 128
29 BUBLIK Piotr 05 04018 WKS Wawel49.00 31
30 WĄSIEWICZ Jerzy 05 00000 Team 36050.00
31 PIVEC Jan 05 00000 MLOK Mariánské Lázně51.25
32 KWIATKOWSKI Olaf 05 03968 KOS BnO Szczecin52.08 0
33 SIKORA Matěj 05 00000 TJ TŽ Třinec52.41
35 HRYCIUK Mikołaj 05 03836 Grom Sokolniki56.38 0
36 HEJNA Viktor 04 00000 USK PRAHA57.48
37 BLOŽE Marius 05 00000 SM Gaja57.58
38 HEJNA Igor 04 00000 USK PRAHA60.44
39 TYWONEK Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria60.52 0
40 MALIK Patryk 04 04109 Grom Sokolniki63.15 0
41 SIMKUNAS Edvinas 05 00000 SM Gaja68.58
42 ASTAPOVYCH Mykhailo 04 00000 KharkivOBLSUTUR70.46
43 ERTEL Jacek 99 00000 MUKS Junior Ochędzyn76.57
44 KOZŁOWSKI Jakub 05 00000 Grom Sokolniki86.33
nkl KOTKOWIAK Piotr 04 03665 KOS BnO Szczecin
nkl KOREK Kacper 05 03837 Grom Sokolniki
nkl JABŁOŃSKI Piotr 05 00000 MUKS Junior Ochędzyn
nkl WASILEWSKI Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria
M16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ANDRZEJCZAK Maciej 02 02192 UKS Azymut Pabianice22.00 825
2 SZTRANEK Jan 03 02653 UKS Azymut Pabianice22.40 808
3 BIALOŽYT Marek 03 00000 TJ TŽ Třinec23.31
4 NOWAK Grzegorz 03 02370 UKS Azymut 4523.34 785
5 SŁOMCZYŃSKI Ignacy 03 02837 UKS Orientuś Łódź25.39 733
6 NOWAK Michał 03 03929 UKS Orientuś Łódź26.00 725
7 SKOMOROKHA Maksym 02 00000 O-Kompas26.31
8 KULA Mateusz 03 03666 KOS BnO Szczecin27.20 691
9 LISICHYK Yury 02 00000 SC BUG27.53
10 FLEGL Martin 03 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn28.19
11 Gąsior Rafał 02 03361 UMKS Kwidzyn28.50 654
12 KUTSENKO Dima 02 00000 KSO Korostyshiv30.00
13 KONDYS Jakub 02 03663 KOS BnO Szczecin32.31 562
14 LOCKER Daniel 02 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn34.15
15 BJOLEK Michal 03 00000 SKOB Frýdek-Místek35.19
16 SLIŽ Rostislav 03 00000 TJ TŽ Třinec36.19
17 LEDZION Piotr 03 04111 UKS Orientuś Łódź36.30 462
18 TÓTH Ábel 02 00000 SDS36.34
19 WACHNICKI Michał 02 00000 Indywidualnie36.46
20 SMYK Bartosz 02 02159 UKS Traper Złocieniec38.08 421
21 NOVAK Daniel 03 00000 ZOOB Rumburk41.14
22 OGORODNIK Dmitry 04 00000 KSO Korostyshiv42.49
23 BACZULIS Miłosz 02 03441 KOS BnO Szczecin50.33 111
24 KĘDZIERSKI Nataniel 03 04001 WKS Śląsk Wrocław51.10 97
25 BOROWIEC PAWEŁ 02 03971 PKO Harpagan56.19 0
26 OSAK Maciej 03 03543 UKS Traper Złocieniec83.21 0
nkl TOBOREK Jakub 03 02141 WKS Śląsk Wrocław
nkl PUDEŁEK Błażej 02 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra
nkl GRZEGORCZYK Mateusz 02 03447 KOS BnO Szczecin
nkl CHERNYKH Misha 02 00000 Khimki
nkl BARTOS Zbigniew 03 02127 UKS Orientuś Łódź
nkl PORZYCZ Grzegorz 02 02371 UKS Azymut 45
M18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Jonny 99 00000 OK7728.00
2 Svadlena Michal 01 04163 WKS Śląsk Wrocław28.41 880
3 SOLMANIS Davis 01 00000 Auseklis IK28.58
4 PŁÓCIENNIK Konrad 00 01785 UKS Azymut Pabianice30.36 834
5 RAUTIO Mikael 00 00000 Espoon Suunta31.39
6 KALISIAK Dawid 00 02027 UKS Azymut Pabianice32.38 785
7 KEJSER Jeppe 00 00000 OK Pan Aarhus32.40
9 PETERSBURSKI Krystian 01 03452 KOS BnO Szczecin34.05 750
10 KOVARIK Martin 99 00000 TJ TŽ Třinec34.59
11 PESTA Piotr 01 02742 UKS Azymut 4535.32 715
12 DEREDOS Bruno 01 02839 UKS Orientuś Łódź35.56 705
13 BERGENFUR Elias 01 00000 IK Vikings OK36.49
14 Choroś Tomasz 00 02365 PUKS Młode Orły37.25 670
15 Zając Dawid 00 02186 UKS Azymut Pabianice38.54 634
16 SEMIK Jakub 00 00000 USK PRAHA39.07
17 VEREBÉLYI Márton 00 00000 SDS40.16
18 BARTOS Grzegorz 01 02130 UKS Orientuś Łódź41.19 576
19 VASS Dániel 00 00000 SDS43.38
20 ROSŁANIEC Mateusz 00 02227 WKS Śląsk Wrocław46.50 444
21 KADĚRA Vojtěch 99 00000 OB Havířov48.34
22 SIENKIEWICZ Maksymilian 01 03734 UKS Azymut 4556.59 200
23 GŁADECKI Dawid 00 03729 UKS OSiR Góra Kalwaria57.46 180
nkl FRENZEL OskarNiklas 00 00000 ESV Lok Schöneweide
nkl MELNIK Artsiom 01 00000 Orion
M20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 YAROSH Valentun 99 00000 O-Kompas34.37
2 LYTVYN Oleksandr 99 00000 O-Kompas36.15
3 BRYNDAK YEVHENII 99 00000 Zelesta38.03
4 LOCKER Tomáš 98 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn39.27
6 ŠKLÍBA Michal 99 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn44.46
7 LYTVYN Oleksii 98 00000 O-Kompas50.46
8 BRYCH Milosz 98 00000 Technikum nr 8 Katowice61.42
2 RYCHLÝ Pavel 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov39.10
3 PIŁKOWSKI Tadeusz 90 00689 OK!Sport Warszawa40.11 550
5 BAZHUK Dzmitry 97 00000 OC BSU43.31
7 ŁUBIS Michał 85 02657 UKS Azymut Pabianice48.08 385
8 KREMPIŃSKI Piotr 76 02652 UKS Azymut Pabianice48.36 375
9 STORK Mihaly 99 00000 SDS48.57
12 GUZAL Kamil 87 00000 100 b56.43
13 PIETRZAK Konrad 89 03347 KU AZS UMCS Lublin57.12 198
14 KOGUCIUK Konrad 91 03298 KU AZS UMCS Lublin59.56 141
15 SIMMONS George 95 00000 Guildford Orienteers60.07
16 KACZYŃSKI Piotr 84 04349 PKO Harpagan62.48 82
17 Gąsiorowski Adam 89 03558 UKS Azymut Pabianice66.10 12
18 ŚWIERCZYŃSKI Hubert 88 02361 KOS BnO Szczecin68.50 0
19 WIESZACZEWSKI Jacek 85 02549 Orientop Wrocław71.17
20 MATVIEIEV VOLODYMYR 83 00000 O-CLUB71.34
21 Frątczak Sławomir 84 04370 GKS Luzino74.48 0
22 MICHALSKI Daniel 90 03561 UKS Azymut Pabianice90.34
23 BEDARAU Edvin 96 00000 SC BUG92.57
nkl PARYS Jarosław 89 03300 KU AZS UMCS Lublin
nkl HOWE Frazer 97 00000 NWOC
nkl KRZYMINIEWSKI Marek 85 00000 100 b
M21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 TICHY Tomas 92 04038 WKS Wawel19.33 275
2 CHMIELECKI Piotr 87 00369 UKS Orientuś Łódź21.16 242
3 DIOSZECZ Balint 99 00000 SDS25.43
4 SHVANTS Aliaksei 91 00000 Kronan26.52
5 WAŁACHOWSKI Piotr 91 00000 Indywidualnie30.24
6 PRZYWORSKI Kamil 91 03589 5 pułk artylerii Sulechów30.47 55
7 NOVOTNÝ Tomáš 70 00000 TJ Zlaté Hory31.20
8 LANGER Martin 84 00000 free.lepus.cz31.34
9 HORVÁTH Ádám 95 00000 SDS31.47
10 JAMROZIK Marcin 85 00000 5 pułk artylerii Sulechów34.22
11 CISZKOWSKI Jacek 84 00000 JW 4808 GOŁDAP35.12
12 MELZER Szymon 99 02115 UKS Siódemka Rumia35.14 0
13 NOVOTNÝ Erik 03 00000 TJ Zlaté Hory36.04
14 OREKHOV Anton 89 00000 O-Club Moscow38.41
15 KÖNIG Michael 90 00000 OLG Ortenau38.58
16 KRUPA Łukasz 90 04250 UKS OSiR Góra Kalwaria43.50 0
17 KAŹMIERCZAK Jan 96 00000 Indywidualnie44.46
20 PARFIANOWICZ Adam 94 00000 Indywidualnie81.30
nkl CEGIEŁKA Damian 89 00555 GOK Galewice
nkl FORYSTEK Konrad 93 02267 WKS Wawel
nkl BORCZYK Łukasz 86 00000 2psap
M21E
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PODZIŃSKI Rafał 91 00410 UKS Orientuś Łódź31.33 1100
2 BERNACIAK Aleksander 83 01402 WKS Śląsk Wrocław32.38 1059
3 HOVORKA Lukáš 90 00000 OK Lokomotiva Pardubice33.36
4 RAY Jonathan 97 00000 OK7733.45
5 PIOTROWSKI Radosław 96 01625 UKS Azymut 4534.11 1000
6 FLASAR Jan 99 00000 Indywidualnie34.27
7 DAY Jarrah 97 00000 Indywidualnie34.46
8 JANATA Martin 83 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs34.57
9 JÄRVENPÄÄ Antti 96 00000 OK7735.32
10 MAGIER Andrzej 86 00000 Brześć35.45
11 DLABAJA Tomas 83 00000 KOB Litvinov35.49
12 MARCHUK Ilya 87 02289 UNTS Warszawa37.14 882
13 TONNEAU Corentin 88 00000 OLVE38.52
14 JURCZYK Tomasz 94 01936 UKS Sparta Czyżowice38.53 820
15 PABICH Mariusz 88 00338 UKS Azymut Pabianice39.09 810
16 PASZYŃSKI Piotr 81 00423 UKS Orientuś Łódź39.21 803
17 GRYZIO ŁUKASZ 88 00336 UKS Azymut Pabianice40.41 751
19 JERN Tobias 97 00000 OK7741.51
20 KANKKUNEN Matias 93 00000 OK7741.54
22 CHARUBA Łukasz 90 00402 UKS Orientuś Łódź43.32 642
23 SKACHKOV Maksym 99 00000 Indywidualnie44.06
24 CZERNOW Sergej 86 00000 Königsberg46.10
25 KRASUSKI Marcin 72 02688 OK!Sport Warszawa48.18 460
26 JANKOWIAK Paweł 89 04208 Chyże BnO50.06 391
27 TONNEAU François 87 00000 OLVE51.11
30 NESTOROWICZ Łukasz 85 03301 KU AZS UMCS Lublin55.35 182
31 CYGLER Sławomir 90 00093 UNTS Warszawa56.59 129
32 BERECZ Gábor 84 00000 SDS59.03
33 MAZAN Bartłomiej 92 01319 WKS Śląsk Wrocław60.36 0
34 GAILIS Andris 92 00000 Auseklis IK60.54
35 MAN CHIKIN 88 00000 OAHK66.09
nkl SONTOWSKI Marcin 86 00000 Morenka Team
nkl Drągowski Kuba 90 00684 OK!Sport Warszawa
M35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 GACZYŃSKI MARCIN 83 00000 17 WBZ MIĘDZYRZECZ38.17
3 WIKTOROWICZ Mateusz 81 04382 LKS Górzanka Nawojowa Góra44.45 847
4 NAGÓREK Kamil 83 04318 GKS Luzino50.34 554
5 CIEĆWIERZ Sławomir 79 04338 UKS Azymut 4552.20 465
7 ŠKLÍBA Jan 75 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn52.44
8 BAŁDYGA Daniel 80 00000 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc53.11
9 VILA Francesc 77 00000 A.E. Gastant Keks53.24
10 KUTKIEWICZ Marcin 80 00000 RCI Kraków53.45
11 TREPCZYŃSKI Jarosław 83 04221 UKS Orientuś Łódź58.45 142
12 ZAMIARA Piotr 81 03698 KS Hades Poznań61.27 6
13 KACZMARSKI Paweł 80 04317 LKS Górzanka Nawojowa Góra64.07 0
14 KUNTSEVICH Sergey 82 00000 Belaya Rus66.18
15 Łącki Łukasz 82 01673 UKS OSiR Góra Kalwaria66.36 0
16 DOMAGAŁA Andrzej 80 00000 Grom Sokolniki71.38
17 MRÓZ Krzysztof 82 00000 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc84.52
nkl JĘDRAS Przemysław 81 03694 UMKS Kwidzyn
nkl MAZUR Michał 83 02952 UKS Azymut Pabianice
nkl WDOWCZYK Piotr 83 04186 2 PINŻ/ UMKS KWIDZYN
nkl MILIRUD Evgen 83 00000 O-Kompas
nkl HROUZA Jan 81 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov
M35B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 OBERNIKHIN Igor 81 00000 Orion24.16
2 GOCYŁA Mateusz 81 00000 KS Jurajskie Orły27.46
3 OLINYK Ilya 99 00000 WKS Wawel29.00
4 SZIKSZAI Szabolcs 76 00000 SDS29.38
9 STĘŻYCKI Grzegorz 82 00000 10BKPanc40.15
10 ŻYNDA Jakub 80 00000 JW 4808 GOŁDAP41.12
11 KUNISZYK PIOTR 81 00000 JW 4808 GOŁDAP43.13
M40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 NOWAK Jacek 76 00143 UKS Azymut 4528.18 847
2 Svadlena Pavel 75 04162 WKS Śląsk Wrocław30.00 804
3 BALMOWSKI RADOSŁAW 76 00000 2 Pułk Inżynieryjny32.49
4 SOŁOWIEJ Stanisław 75 02494 KU AZS UMCS Lublin35.19 670
5 ŁAWECKI Szymon 78 02109 MKS Pogoń Siedlce39.32 564
8 Wiśniewski Paweł 74 02932 WKS Wawel42.43 485
9 NOVAK Petr 74 00000 ZOOB Rumburk43.14
10 Mol Krzysztof 75 02866 5 pułk artylerii Sulechów45.18 420
11 CZAPLA Przemysław 74 02933 WKS Wawel45.40 410
12 KALSZTEIN KAROL 74 00985 PKO Harpagan47.23 368
13 FIEDOROWICZ Szczepan 76 02906 UKS Traper Złocieniec47.25 367
14 GERASKIN SERGII 77 00000 O-CLUB48.08
16 JANAS Sebastian 74 00000 RKInO JANAS-Y48.55
17 ŚWIDERSKI Władysław 74 00000 KU AZS UMCS Lublin49.31
18 Marte Michał 75 01940 KU AZS WAT Warszawa49.44 308
19 KHOLAD Pavel 76 00000 Eridan49.55
20 SŁOMCZYŃSKI Robert 72 03001 UKS Orientuś Łódź50.12 296
21 MELNIK Siarhei 75 00000 Orion51.07
22 WÓJCIK Grzegorz 74 03195 WKS Wawel53.11 222
24 WDOWIAK Robert 70 00000 Rodzinna Grupa Rowerowa z Mias56.32
25 BANASIAK Marcin 73 00000 Indywidualnie57.04
26 PIVEC Lukas 76 00000 MLOK Mariánské Lázně59.31
27 WEJTKO Michał 75 03916 UMKS Kwidzyn61.30 13
28 KHALAVA Yevhenii 74 00000 Lubny62.17
29 PERFIKOWSKI Piotr 76 04190 UMKS Kwidzyn62.20 0
30 NOWAK Paweł 77 03930 UKS Orientuś Łódź62.59 0
31 VAJDULIAK Juraj 61 00000 OB Tvrdosin73.28
nkl CHABRZYK Andrzej 78 00000 ChabTeam
nkl DUTKIEWICZ Damian 77 01279 MKS Paulinum Jelenia Góra
nkl BJOLEK Lukáš 76 00000 SKOB Frýdek-Místek
nkl LYSENKO Andrii 74 00000 O-Kompas
nkl CZAPLA Tomasz 76 03432 WKS Wawel
nkl DOMIN Tomasz 75 00000 sevencoins.pl
nkl FILIPEK Robert 77 00000 2psap
nkl WIECZOREK Piotr 73 03016 Indywidualnie
M40B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BYRTUS Petr 77 00000 TJ TŽ Třinec25.52
2 SZAJNA Robert 72 00000 WKS Wawel26.53
3 VEREBÉLYI Tibor 73 00000 SDS28.00
4 KOVARIK Martin 99 00000 TJ TŽ Třinec28.00
5 LATÁK Rudolf 74 00000 FŐMTERV SK28.50
6 LISIAK Paweł 74 03251 UKS Orientuś Łódź29.00 424
7 ZWONEK Paweł 69 00000 Indywidualnie29.37
8 PUDEŁEK Paweł 71 04339 LKS Górzanka Nawojowa Góra29.51 375
9 CIUPA Marcin 78 03927 UKS Orientuś Łódź29.56 370
10 OLAS Jacek 69 00422 UKS Orientuś Łódź30.00 367
11 GIELEC Artur 75 00000 UKS Orientuś Łódź30.44
12 BARTOS Maciej 72 04218 UKS Orientuś Łódź32.49 208
14 BODUSZEK Sebastian 78 00000 JW 4808 GOŁDAP34.12
15 SLIŽ Eduard 76 00000 TJ TŽ Třinec43.03
16 JAMROZIK Krzysztof 69 04266 WKS Wawel47.58 0
17 MOLNÁR István 77 00000 SDS53.24
18 ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 73 00000 10BKPanc64.52
nkl FORYSTEK Marek 73 02620 WKS Wawel
nkl MIKHAYLOV Victor 73 00000 Odessa Team
M45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Mikael 69 00000 OK7731.47
2 BORANEK Petr 70 00000 USK PRAHA33.56
4 BERGENFUR Mats 71 00000 IK Vikings OK35.35
5 PTÁČEK Jan 72 00000 Kartografie Praha36.03
6 SOLMANIS Egons 69 00000 Auseklis IK37.58
7 SOBCZYŃSKI Kalikst 71 00717 WKS Śląsk Wrocław39.11 847
8 GAVRILOV Igor 73 00000 Komenda OK40.40
10 POLTORATSKYI Denys 72 00000 Muhomor41.40
11 KUZNETSOV Vladimir 70 00000 OC Eridan Minsk42.32
12 BUCHNAJZER Mariusz 70 00000 CX80 Kalisz42.35
13 MIANOWSKI Rafał 73 02068 UNTS Warszawa42.45 736
14 SVIRIDOV Andrei 71 00000 OC L-MED, Tula44.32
15 CHOŁODY PAWEŁ 73 04151 KS Hades Poznań44.49 672
16 LOCKER Martin 70 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn45.10
17 JURCZYK Piotr 69 02928 UKS Sparta Czyżowice45.19 657
18 DOLIA Ievgen 69 00000 Muhomor47.16
19 KONOVALOV Andrii 70 00000 O-Kompas47.38
20 GORCZYCA Jacek 71 03305 KS Hades Poznań48.06 571
22 VAREV Aleksandr 73 00000 OC L-MED, Tula48.33
24 WIERTELAK Sławomir 73 00000 Szarotki49.14
25 SŁOŃSKI Marek 69 03192 WKS Wawel49.19 532
26 KIJEWSKI Jacek 70 00085 KU AZS WAT Warszawa50.11 505
27 KŁAK Andrzej 71 00000 Indywidualnie50.22
28 PORADA Robert 72 02084 UKS Reflex Rybnik50.51 485
29 TOPÓR Marek 73 03371 WKS Wawel51.23 469
30 KADĚRA Pavel 99 00000 OB Havířov51.35
31 STASZAK Artur 70 02013 UNTS Warszawa52.00 449
32 KOZYREV Andrew 73 00000 KSO Korostyshiv52.44
33 PISAREK Piotr 69 00000 WKS Wawel52.46
34 SHERENKOVSKYI OLEG 70 00000 O-CLUB52.50
36 NIEBIELSKI Bartosz 71 02945 UKS Falenica53.54 390
37 JERABEK Petr 71 00000 OK BOR54.50
38 SZTRANEK Paweł 70 00000 UKS Azymut Pabianice54.54
39 KRZYMINIEWSKI Sławomir 73 00000 100 b54.55
40 KRUPIŃSKI Andrzej 69 01175 PUKS Młode Orły54.58 357
41 MELZER Arkadiusz 73 00000 UKS Siódemka Rumia57.04
45 NITSCH Tomasz 71 01093 UNTS Warszawa60.14 194
46 GRAJEK Grzegorz 70 00000 2 Pułk Inżynieryjny60.53
47 WĄSIEWICZ Piotr 70 00000 Team 36061.20
48 GRADEK Jarosław 72 03886 UKS Traper Złocieniec62.59 108
49 MARSZAŁEK Marcin 70 03304 OK!Sport Warszawa66.28 1
50 KUTSENKO Dmitry 71 00000 KSO Korostyshiv67.55
51 RZEŃCA Piotr 70 02438 UKS Orientuś Łódź68.50 0
52 MARSZAŁEK Waldemar 73 04146 UKS Kometa Gliwice72.13 0
53 SMOTER Robert 72 00000 RCI Kraków83.56
55 WITKOWSKI Zbigniew 69 00000 Indywidualnie95.29
nkl ASCHERMANN Jan 69 00000 USK PRAHA
nkl NADERA Dariusz 68 00000 CX80 Kalisz
nkl WOJTCZAK Krzysztof 72 00000 CSWIiChem Wrocław
nkl BRYCH Marcin 72 00000 Lasy Państwowe Nadl. Koniecpol
M50
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MURASHKA Andrei 68 00000 Orion26.58
2 NEMECEK Jan 62 00000 USK PRAHA28.47
3 INGESEN Ole 66 00000 Sarpsborg OL29.39
4 HOLINKA Martin 99 00000 KOB ZPV29.47
5 BARTCZAK Jarosław 68 00743 UMKS Orkan Ostróda30.32 847
6 DEPTA Piotr 65 00148 MKS Paulinum Jelenia Góra30.37 844
7 NOVÁK Libor 65 00000 OK24 Praha31.27
8 TICHY Martin 64 00000 SJH Jindrichuv Hradec31.38
9 ARRAKOSKI Jori 67 00000 OK7732.45
10 NOVAK Ivo 62 00000 OK24 Praha33.08
11 DANKOV Sergey 68 00000 O-Kompas33.26
12 PAVLJUCHUK Aleh 65 00000 SC BUG33.30
13 DONNER Jan 66 00000 OK7733.52
14 VASILENOK Vladimir 65 00000 Orion33.53
15 DR.MOHÁCSY Tamás 64 00000 SDS35.04
16 KOVÁCS Gábor 67 00000 BBB35.06
17 TARNOWSKI Mirosław 64 00764 KU AZS UMCS Lublin36.46 652
18 HARTMAN Aleš 65 00000 USK PRAHA37.22
19 SEMIK Jan 65 00000 USK PRAHA37.36
20 GOLDMANN Róbert 68 00000 SDS37.59
21 FORYSTEK Józef 66 02080 WKS Wawel38.18 604
22 ESCHLBOECK Rainer 65 00000 Naturfreunde Linz38.41
23 LÖNNFELDT Erik 64 00000 OK7739.02
24 VABULNIEKS Maris 66 00000 Aluksne-Ape OK39.36
25 STYPIŃSKI MAREK 67 00000 GIBnO AMATOR40.10
26 MULLER Tomasz 68 02577 UMKS Kwidzyn40.15 543
27 WRZESIŃSKI Krzysztof 68 01138 6 MBOT Warszawa40.36 532
28 URBANIAK Krzysztof 67 00522 PZOS41.25 507
29 ZIELIŃSKI Paweł 68 00913 KS Hades Poznań41.26 506
30 MŁYNARCZYK Piotr 64 03294 UKS Orientuś Łódź41.32 502
31 SZOCIŃSKI Robert 65 00000 2 Pułk Inżynieryjny43.01
32 MORAWSKI Piotr 59 00000 Indywidualnie44.30
33 PIŁKOWSKI Paweł 66 00859 OK!Sport Warszawa46.11 357
34 SZURYGA Hubert 68 00683 KU AZS UMCS Lublin46.32 346
35 ŁASKI Tomasz 65 00000 KInO Stowarzysze47.14
36 WOŁEK Andrzej 64 03555 UNTS Warszawa49.02 268
37 ERTEL Radosław 99 00000 Indywidualnie50.27
38 SOBOŃ Leszek 68 00000 CSWL Poznań54.30
39 GRZYWACZ Andrzej 65 04154 KS Hades Poznań56.30 34
40 JERLECKI Mirosław 65 00000 RCI Kraków59.41
42 BURCHARDT Sławomir 66 03699 KS Hades Poznań60.07 0
43 KARSKI Ryszard 65 03807 MKS Paulinum Jelenia Góra64.16 0
44 WACHNICKI Jan 68 00000 Indywidualnie97.58
nkl MONIAK Andrzej 65 04326 LKS Górzanka Nawojowa Góra
2 NIESSNER Piotr 63 02725 WKS Wawel26.57 847
3 WOŁOWCZYK Marek 63 00113 UNTS Warszawa26.57 847
4 WAŁACHOWSKI Janusz 59 01173 PUKS Młode Orły27.00 845
5 SHIGAEV Anatoly 61 00000 OMEGA-Moscow27.27
6 KÖNIG Stefan 63 00000 OLG Ortenau28.19
7 MOSSAKOWSKI Przemysław 60 01758 Indywidualnie29.45 758
8 PORZYCZ Jerzy 61 00154 UKS Azymut 4530.31 733
9 KLAWCZYŃSKI Zbigniew 62 03895 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc30.37
10 KUDRIN VOLODYMYR 62 00000 Orion Kiew31.33
12 KROCHMAL Grzegorz 59 00076 KU AZS WAT Warszawa32.38 666
13 KRECEK Miroslav 99 00000 KOB ZPV33.23
15 WOJARSKI Krzysztof 60 01121 Bielsko-Biała O-Team34.44 600
16 LECH Bogdan 60 00789 UMKS Orkan Ostróda35.38 571
17 DEPTUŁA Jerzy 59 01055 UKS Energetyk Dychów37.18 517
18 MIKIELSKI Marek 60 00136 UMKS Orkan Ostróda38.46 471
19 MACHOWSKI Władysław 59 00482 UKS OSiR Góra Kalwaria38.54 467
22 VIESTURS Dandens 61 00000 Aluksne-Ape OK42.48
23 LAEV Urmas 62 00000 SK Mercury43.31
24 DENKOWSKI Wojciech 63 00000 Indywidualnie48.30
25 DEREDOS Andrzej 63 03247 UKS Orientuś Łódź49.10 139
26 KORF Aliaksandr 61 00000 SKO ORION49.27
27 CZERKAWSKI Wacław 60 01496 UKS Sparta Czyżowice50.24 100
28 SIMMONS Gary 60 00000 Guildford Orienteers50.24
29 BEDARAU Vadzim 62 00000 SC BUG58.15
31 COPERTINO Daniel 63 00000 Rumos e Rotas63.15
nkl GAILIS Ainars 62 00000 Auseklis IK
nkl CHERNYKH Sergey 62 00000 Khimki
nkl SYDOROV SERGII 59 00000 KARNIKA
nkl RUDIS Algimantas 62 00000 Saule OK
nkl JENSEN PerDahl 62 00000 OK Pan Aarhus
nkl KANKKUNEN Jarmo 62 00000 OK77
M60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 USENKO Serhii 57 00000 O-Kompas26.46
2 HROUZA Jan 54 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov28.58
3 KRYJOMSKI Jerzy 58 00963 KS Kościelec Chrzanów29.00 847
4 CAPPER Mike 55 00000 Limestone Cowboys32.38
5 OLBRYCHT Janusz 55 00228 OLBnO37.01 642
6 RYŠAVÝ Jiří 58 00000 TJ Opava37.25
7 BIALOŽYT Miroslav 57 00000 TJ TŽ Třinec37.56
8 PEKYHE Denes 99 00000 SDS40.06
9 BELOSHITSKIY Vasiliy 58 00000 SC BUG40.33
10 CEPURDEJ Aleksandr 58 04180 UMKS Kwidzyn42.23 506
11 TRYDZENSKI Henadzi 55 00000 Peleng-Vimpel44.45
12 KASJANENKO SERGII 54 00000 POBEDA45.00
13 MAŃKA Zbigniew 54 00567 KU AZS UMCS Lublin46.17 407
14 OLIINYK OLEKSANDR 58 00000 SIRIUS47.27
15 WRÓBLEWSKI Tadeusz 58 00226 OK!Sport Warszawa47.35 373
16 KRET Jacek 57 03723 LKS Górzanka Nawojowa Góra48.15 356
17 Mądrzyński Zbigniew 56 02885 UMKS Kwidzyn49.48 317
18 WIERCIŃSKI Piotr 56 01105 MKS Metalowiec Łódź50.12 306
19 MIROSHNITCHENKO Viktor 57 00000 PionerSK50.32
20 Sypuła Sławomir 58 00748 UNTS Warszawa56.43 140
21 DECK Wiesaw 54 00000 Indywidualnie60.37
22 WARMUZ Zdzisław 99 00000 Indywidualnie82.27
23 ŁAZOWSKI Krzysztof 55 00000 KInO Stowarzysze97.46
24 LEWANDOWSKI Krzysztof 58 00367 UKS Orientuś Łódź104.11 0
nkl PIETRUSIŃSKI Marek 56 01323 KS Artemis Wrocław
nkl KUSHNEROV Pavel 58 00000 SC BUG
nkl JARECKI Krzysztof 55 00566 KU AZS UMCS Lublin
nkl GUGA Romuald 55 00716 WKS Śląsk Wrocław
nkl MISZEWSKI Romuald 54 00142 UKS Azymut 45
nkl SOLOVEV Mikhail 56 00000 PionerSK
nkl HEIKO Ivan 57 00000 Lubny
M65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 UHER Petr 50 00000 USK PRAHA23.38
2 BOHACZEK Janusz 52 00135 UMKS Orkan Ostróda25.00 847
3 GACKOWSKI Bogdan 53 00846 PKO Harpagan29.00 619
4 JELÍNEK Martin 51 00000 Jeleni30.52
5 TRZPIL Lech 49 00691 OK!Sport Warszawa31.02 503
6 CHERNYKH Vladimir 52 00000 Kaliningrad32.28
7 JAKIELASZEK Ryszard 49 00179 GKS Luzino32.40 411
8 ZEMAN Ludvík 53 00000 BFM Frýdek - Místek32.48
9 PASZYŃSKI Józef 53 00383 UKS Orientuś Łódź34.39 298
10 BABICKÝ Tomáš 50 00000 ZOOB Rumburk36.42
11 ŁAPANOWSKI Jacenty 50 00190 KU AZS WAT Warszawa36.50 173
12 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan 53 00885 KOS Modrzew Skwierzyna38.43 66
13 POŹNIAK Szymon 53 00000 Indywidualnie38.57
14 DAMBRAUSKAS Algimantas 53 00000 SM Gaja42.24
nkl BLOCH Leszek 50 00000 Indywidualnie
nkl DVORAK Vlastimil 49 00000 Banik Ostrava
M70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 WASILEWSKI Stanisław 46 01168 PUKS Młode Orły28.00 847
2 KŘÍŽ Pavel 48 00000 SKP Zdar30.36
3 SIKORA Miroslav 48 00000 Banik Ostrava32.15
4 BARTKOWIAK Edward 48 00925 WKS Grunwald33.28 706
5 TSYHANOV Oleksandr 48 00000 Lubny34.21
6 KARPENKO SERGII 45 00000 POBEDA37.47
7 KRUCZEK Stanisław 48 00830 WKS Wawel39.12 558
8 LINDBLOM Ingemar 44 00000 OK Orinto43.20
9 Kmieciński Józef 47 00069 PUKS Młode Orły51.28 240
10 CHOJNACKI Marian 48 00000 Indywidualnie53.31
11 MIASNIKOV Sergei 47 00000 PskovRus54.31
12 WRONICZ Zygmunt 44 00000 Indywidualnie59.58
13 PTÁČEK Jiří 44 00000 Banik Ostrava65.15
14 Woźniak Henryk 48 00131 UMKS Orkan Ostróda78.21 0
nkl SEMYSYNOV Mikhailo 44 00000 Indywidualnie
M75
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PŁUCIENNIK Waldemar 43 00883 KOS Modrzew Skwierzyna30.13 847
2 PIETKIEWICZ Waldemar 43 01084 Indywidualnie31.34 796
3 CZABAŃSKI Edward 39 00514 UKS Azymut 4537.42 564
4 DURA Kazimierz 39 00720 WKS Śląsk Wrocław49.44 109
5 ŚLIWAKOWSKI Adam 40 00000 MUKS Junior Ochędzyn54.02
10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint
Cepurdej KatarzynaForystek MarekGoławski RafałHoman MonikaIgnaczak NataliaJackiewicz ArturLigocki PatrykSłoma GrzegorzSadzikowska MagdalenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies