Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Puchar Wawelu - Etap 2 z dnia: 2018-07-05
K10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BISKUPSKA Julia 08 03646 WKS Wawel20.00 440
2 OLEJNIK Jaśmina 08 03938 WKS Wawel20.21 432
3 PLONE Luize 09 00000 Alnis OK -JNSC24.44
4 Dutkiewicz Wiktoria 08 03881 MKS Paulinum Jelenia Góra26.00 309
5 BIELECKA Marta 08 04398 UKS Siódemka Rumia26.50 290
6 HAVRDOVA Selina 09 00000 Sportcentrum Jičín28.35
7 WŁODARCZYK Wiktoria 08 03546 UKS Traper Złocieniec28.59 244
8 JANATOVÁ Viola 09 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs31.40
9 CIEĆWIERZ Małgorzata 08 00000 UKS Azymut 4531.43
10 DUDA Kornelia 09 04141 UKS Traper Złocieniec33.05 154
11 DŻUMAGA Sara 09 04233 UKS Dąb Leszno35.05 111
12 OLIINYK Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel43.21 0
13 PIEKIELNA Maja 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn62.21
14 PODGÓRSKA Gabriela 09 04164 KS Kościelec Chrzanów88.58 0
nkl WASILEWSKA Olga 08 04251 UKS OSiR Góra Kalwaria
nkl KRASOŃ Julia 09 00000 MUKS Junior Ochędzyn
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 NIESSNER Pola 07 03651 WKS Wawel23.00 550
2 NOWAK Anna 06 02858 UKS Azymut 4524.39 531
3 MIANOWSKA Antonina 07 03554 UNTS Warszawa28.49 484
4 Banasiak Anna 06 02912 MKS MOS Wrocław29.16 478
5 UKLEJA Patrycja 06 03121 UKS Azymut 4531.00 458
6 Miłaszewicz Magdalena 07 03887 UKS Traper Złocieniec32.25 442
7 SŁOŃSKA Antonina 07 03190 WKS Wawel32.52 437
8 KULA Maja 07 03962 KOS BnO Szczecin32.58 436
9 WĄSIEWICZ Urszula 07 00000 Team 36033.36
10 JUMIKE Ilze 07 00000 Alnis OK -JNSC36.00
11 RYCHLÁ Karolína 07 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov36.35
12 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria36.50 392
13 HAVRDOVA Sheila 07 00000 Sportcentrum Jičín37.08
14 DZWONKOWSKA Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria37.29 384
15 NOVAKOVA Viktorie 07 00000 ZOOB Rumburk38.08
16 BOREK Alicja 07 03314 UKS Traper Złocieniec38.10 376
17 GRISCHUK Maria 06 00000 KSO Korostyshiv38.31
18 KONOVALOVA Daria 06 00000 O-Kompas38.34
19 Belica Milena 07 04397 LUKS IMPULS Szczercow39.14 364
20 SEGLINA Mara 07 00000 Alnis OK -JNSC41.29
21 CIEĆWIERZ Weronika 06 04366 UKS Azymut 4541.41 336
22 LOCMELE Liva 06 00000 Alnis OK -JNSC41.54
23 PRAIS Julia 06 04225 UKS Dąb Leszno42.10 330
24 PODGÓRSKA Marta 07 03611 KS Kościelec Chrzanów45.01 298
25 KRUMINA Laura 07 00000 Alnis OK -JNSC45.48
26 HECZKOVÁ Anna 06 00000 Slavia Liberec orienteering47.07
27 Ciszek Katarzyna 06 04290 MKS MOS Wrocław49.27 247
28 WEJTKO Diana 07 03360 UMKS Kwidzyn49.27 247
29 GERASIMOVAITE Viktorija 06 00000 SM Gaja50.06
30 SOBIEPANEK Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria51.54 219
31 Herbeć Anna 07 04430 MUKS Junior Ochędzyn54.51 185
32 SIKORA Sandra 07 03613 KS Kościelec Chrzanów57.35 154
33 CEGIEŁKA Milena 06 04115 GOK Galewice60.18 123
34 Jarczak Marika 07 04427 MUKS Junior Ochędzyn65.53 58
35 Malik Wiktoria 07 04386 Grom Sokolniki75.38 0
36 KIEŁBIK Nikola 06 00000 Grom Sokolniki77.49
37 JABŁOŃSKA Emilia 06 00000 MUKS Junior Ochędzyn81.51
38 ROMAN Zuzanna 07 00000 UKS Siódemka Rumia90.20
39 KRIEVINA LinaKarina 07 00000 Alnis OK -JNSC94.36
40 KOZŁOWSKA Natalia 07 00000 Grom Sokolniki110.52
nkl HAŁUCHA Milena 07 03936 WKS Wawel
nkl Siek Barbara 06 03654 WKS Wawel
K12B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 GORODINSKA Maria 05 00000 KSO Korostyshiv22.00
2 Kubacka Wiktoria 05 04281 HKS Azymut Mochy25.00 275
3 SYNCHUK Ivanka 04 00000 KSO Korostyshiv27.27
4 MOLNÁR Emese 04 00000 SDS33.24
5 NADERA Katarzyna 04 00000 CX80 Kalisz34.46
6 BŁYSKOSZ Magdalena 04 04269 WKS Wawel37.20 53
7 Jarocka Alicja 04 03973 Indywidualnie38.28
8 HAŁUCHA Martyna 04 04265 WKS Wawel41.42 0
9 Owsianka Wiktoria 05 03758 WKS Wawel46.16 0
10 BUCHNAJZER ZuzannaMatylda 04 00000 CX80 Kalisz55.09
nkl JAROCKA Maja 07 00000 Indywidualnie
nkl GRISCHUK Katya 04 00000 KSO Korostyshiv
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KRIPULEVIČIUTE Vytaute 04 00000 SM Gaja35.58
2 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS Wrocław37.38 660
3 GIELEC Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź39.07 636
4 MULLER Iga 05 02764 UMKS Kwidzyn40.23 615
5 Krzyżostanek Partycja 05 03838 Grom Sokolniki40.35 613
6 ŠVIDRNOCHOVÁ Eliška 04 00000 TJ Opava40.41
7 PUŁCZYŃSKA Hanna 05 03193 WKS Wawel43.20 568
8 DOMAGAŁA Emilia 05 03835 Grom Sokolniki45.40 531
9 BILOBROVETS Elena 04 00000 KSO Korostyshiv46.16
10 POWICHROWSKA Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria46.35 516
11 KRUMINA Mara 05 00000 Alnis OK -JNSC47.52
12 CEPURDEJ Katarzyna 04 04183 UMKS Kwidzyn48.23 488
13 KĘDZIOR Alicja 05 03563 UMKS Kwidzyn49.01 477
14 LAMPARSKA Maja 05 03832 WKS Wawel49.18 473
15 FIJAŁKOWSKA Klaudia 04 03397 UKS OSiR Góra Kalwaria52.08 427
16 Skorupa Maja 04 03724 LKS Górzanka Nawojowa Góra52.18 425
17 PUDEŁEK Jowita 05 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra54.10
18 MELZER Anna 05 03295 UKS Siódemka Rumia57.43 338
19 MICHNO Marta 05 03937 WKS Wawel57.55 335
20 KURTYCZ Natalia 05 04021 WKS Wawel59.50 304
21 HODUR Katarzyna 04 04108 Grom Sokolniki60.43 290
22 BURYLKO Victoria 04 00000 KSO Korostyshiv60.57
23 RAUTIO Ulrika 05 00000 Espoon Suunta61.36
24 BRAKMANE SindijaLeticija 05 00000 Alnis OK -JNSC63.19
25 URBAN Aneta 04 02910 UKS Traper Złocieniec66.20 200
26 SZCZURKO Paulina 05 03545 UKS Traper Złocieniec67.45 177
27 JANIK Patrycja 04 04117 GOK Galewice70.42 130
28 Wiśniewska Hana 05 04222 UKS Orientuś Łódź73.38 83
nkl GENDEK Marta 04 04136 UNTS Warszawa
nkl Sucha Andżelinka 05 04110 Grom Sokolniki
K16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KREMPIŃSKA Julia 03 02651 UKS Azymut Pabianice40.54 825
2 DANKOVA OLENA 02 00000 O-Kompas42.11
3 GIELEC Zuzanna 02 03046 UKS Orientuś Łódź43.42 782
4 GRADEK Zuzanna 03 02575 UKS Traper Złocieniec46.07 744
5 MRÓZEK Teresa 02 00000 TJ TŽ Třinec46.22
6 DOREŃ Wiktoria 03 03854 UKS Orientuś Łódź46.49 734
7 CHERNYKH Zoya 02 00000 Khimki47.21
8 PERFIKOWSKA Hanna 04 03363 UMKS Kwidzyn49.46 688
9 SUDOŁ Hanna 03 03491 WKS Śląsk Wrocław51.47 656
10 NAGY Szilvia 03 00000 SDS52.29
11 KODYTKOVÁ Denisa 02 00000 OK Slavia Hradec Králové53.06
12 ZIELIŃSKA Oliwia 03 03217 PUKS Młode Orły55.56 592
13 BLOCK Amelia 02 02132 UKS Orientuś Łódź56.01 592
14 ANGYAL Anna 02 00000 SDS56.55
15 CEPURDEJ Nina 03 04182 UMKS Kwidzyn64.36 458
16 SUCHÁ Simona 03 00000 OK Slavia Hradec Králové65.40
17 PRZESZŁOWSKA Hanna 03 03317 UKS Traper Złocieniec67.36 412
18 INGESEN AdineBlakkestad 02 00000 Sarpsborg OL68.51
19 MOSKAL Zuzanna 02 02117 UKS Siódemka Rumia76.32 273
20 Filipiak Adrianna 03 04153 KS Hades Poznań77.21 260
21 PUDLIS Natalia 02 02623 UMKS Kwidzyn83.25 167
22 BUHOLCA Anna 03 00000 Alnis OK -JNSC85.26
23 GOLA Martyna 03 03048 UKS Orientuś Łódź91.02 49
24 BERLIŃSKA Paulina 03 03503 UKS Orientuś Łódź93.34 9
25 NOWAK Maria 03 02922 KS Hades Poznań94.23 0
26 PESTA Anna 03 02741 UKS Azymut 4596.58 0
27 MIKOŁAJCZYK Klaudia 03 02663 MUKS Junior Ochędzyn105.06 0
28 STRÓZIK Sandra 03 02665 MUKS Junior Ochędzyn111.07 0
nkl ŻUREK Marta 02 02116 UKS Siódemka Rumia
K18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Garbacik Maja 00 01585 WKS Wawel64.39 880
2 SUSEK Julia 01 02890 UKS Siódemka Rumia70.08 806
3 WAALER LinnMei 00 00000 Maren OK74.09
4 ŠKLÍBOVÁ Veronika 01 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn74.50
5 OHLASZENY Zuzanna 01 02059 KS Kościelec Chrzanów76.07 726
6 KRONIKOVÁ Štěpánka 01 00000 OK Slavia Hradec Králové77.40
7 FILIPCZAK Natalia 00 01927 PUKS Młode Orły81.56 647
8 Bączek Małgorzata 01 04014 UKS Technik Ruciane Nida84.08 618
9 DZIERWA Hanna 01 02057 KS Kościelec Chrzanów85.38 598
10 RIBY Rose 00 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice88.53
11 MAZUREK Agnieszka 01 02223 WKS Śląsk Wrocław91.41 517
12 MELZER Zofia 01 02114 UKS Siódemka Rumia92.58 499
13 PUDEŁEK Michalina 00 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra96.38
14 LOHUNOVSKA Anastasiia 00 00000 O-Kompas97.37
15 LEŚNICKA Agnieszka 02 02611 UKS Azymut Dębów107.02 310
16 NOVOTNÁ Tereza 00 00000 TJ Zlaté Hory109.55
17 CHRUBCZYŃSKA Patrycja 00 01942 UKS Traper Złocieniec113.11 228
18 KONOVALOVA Anna 00 00000 O-Kompas122.48
nkl MIKODA Joanna 00 00000 Indywidualnie
nkl TYWONEK Julia 01 04100 UKS OSiR Góra Kalwaria
K20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BIELECKA Aleksandra 00 02163 UKS Siódemka Rumia72.01 990
2 DAWIDOWSKA Natalia 99 02202 UKS Siódemka Rumia72.29 980
3 INGESEN RikkeBlakkestad 99 00000 Sarpsborg OL78.28
4 DAMBRAUSKAITE Ieva 99 00000 SM Gaja84.15
5 BIELECKA Alicja 98 02102 UKS Siódemka Rumia99.11 402
6 PETRICHENKO Viktoria 98 00000 KSO Korostyshiv101.27
7 VASILENOK Maria 99 00000 Orion121.53
nkl PORADA Lilianna 98 02045 UKS Reflex Rybnik
K21A
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PACEK Karolina 88 02346 Indywidualnie65.05 550
2 SALMINEN Henna OK7767.48
3 Sypuła Katarzyna 87 02834 UNTS Warszawa68.01 465
4 BIAŁA Weronika 86 00000 Indywidualnie74.08
5 LÖNNFELDT Julia 99 00000 OK7774.33
6 BIALOZYTNA Tereza 99 00000 Indywidualnie76.11
7 RASCZUPKINA Nina 84 04181 UMKS Kwidzyn76.24 218
8 ŚLIWIŃSKA Nina 92 00000 1.bdm80.06
9 KACZMAREK ANNA 86 04234 UKS Dąb Leszno91.39 0
10 JAHNZ Karolina 84 00000 BWD WKP-W105.24
nkl KURIATNYK Nataliia 85 00000 O-Kompas
K21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Janina 99 00000 OK7741.40
2 BINIECKA Małgorzata 87 00339 UKS Azymut Pabianice49.53 275
3 RYCHLÁ Pavla 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov51.51
4 Ewiak - Paszyńska Alicja 87 00363 UKS Orientuś Łódź53.40 248
5 Kuźba Justyna 94 01349 UKS Siódemka Rumia54.23 243
6 GOLDMANN Dóra 93 00000 SDS56.48
7 OREKHOVA Alisa 90 00000 O-Club Moscow56.52
8 BERDOVA Katsiaryna 99 00000 BSMU57.47
9 KREJČÍKOVÁ Marie 92 00000 SKOB Zlín59.53
10 Gajda-Morawska Monika 90 00096 UNTS Warszawa61.23
11 DURZYŃSKA Katarzyna 92 03584 5 pułk artylerii Sulechów61.41 192
12 DELIŃSKA Natalia 84 00000 1 BLog61.58
13 Gordon Diana 90 02348 KU AZS WAT Warszawa68.38
14 NOVOTNÁ Klára 98 00000 TJ Zlaté Hory75.09
15 GOLDMANN Kata 00 00000 SDS75.11
16 BORCZYK Iwona 86 00000 2psap76.01
17 CIARKOWSKA Magdalena 87 03909 JW480879.04 69
18 REDA Kinga 93 00000 KU AZS WAT Warszawa80.41
19 DETTLAFF Anna 89 03872 UKS Włóczykij82.56 42
20 Bąkowska Dominika 92 04215 PKO Harpagan83.08 40
21 STRAUTNIECE Krista 93 00000 Alnis OK -JNSC84.37
22 HEROLD Katrin 86 00000 Kaulsdorfer OLV86.58
23 TURCZYŃSKA Alicja 97 00000 KU AZS WAT Warszawa87.45
24 RAY Jenny 95 00000 OK7788.47
25 MALANOWSKA Anna 86 00000 Indywidualnie90.45
26 POŹNIAK Aleksandra 89 00000 Indywidualnie96.05
27 CHERVINKA KATERYNA 88 00000 Orion Kiew102.09
28 WIERCIŃSKA Anna 88 02670 MKS Metalowiec Łódź103.56 0
29 CZĄBA Agnieszka 95 00000 KU AZS WAT Warszawa114.53
30 KOMSA Małgorzata 84 00366 UKS Orientuś Łódź118.57 0
31 CYGAN Marta 94 00000 KU AZS WAT Warszawa130.44
nkl Sobas Aleksandra 97 01024
nkl ZALEŚKIEWICZ Iga 85 00000 7BOW
nkl OWCZARZ Hanna 90 00000 10BKPanc
K21E
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Gwóźdź Ewa 90 00384 UKS Orientuś Łódź67.10 1100
2 GORCZYCA Maria 97 02971 WKS Grunwald71.43 1050
3 CYGLER Paulina 91 00836 WKS Wawel72.09 1046
4 ŚLUSARCZYK Katarzyna 89 03480 OK!Sport Warszawa73.34 1031
5 BORYCHOWSKA Marlena 88 00167 MKS Paulinum Jelenia Góra78.14 981
6 SKOGVIK Ida-Marie 91 00000 OK7779.18
7 DONNER Isabel 97 00000 OK7780.15
8 Goldmann Julia 96 02737 SDS81.11
9 MACHOWSKA Weronika 86 00483 UKS OSiR Góra Kalwaria82.11 938
10 PABICH Maria 82 00330 UKS Azymut Pabianice83.15 928
11 DOMINIAK Dagmara 97 00932 PUKS Młode Orły83.16 927
12 Bączek-Motała Barbara 72 00810 WKS Wawel83.39 923
13 KONKOL-KLIMCZAK Wioletta 80 01990 UKS Siódemka Rumia88.34 870
14 NERADOVA Alena 85 00000 KOB Litvinov90.04
15 MYRONENKO Olena 91 00000 Voshod90.38
16 Kosińska Dorota 84 00515 Co Liege92.09
17 Kaźmierczak Aneta 95 00413 UKS Orientuś Łódź92.43 826
18 JELÍNKOVÁ Zora 88 00000 Jeleni99.59
19 JELÍNKOVÁ Šárka 91 00000 Jeleni106.44
20 KUREK Marta 86 00000 Indywidualnie117.22
21 Jaśkiewicz Magdalena 97 01783 UKS Azymut Pabianice119.11 542
nkl ZIMNY Urszula 85 00000 Indywidualnie
nkl MAZAN Aleksandra 95 00328 UKS Traper Złocieniec
K35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KUNTSEVICH NATALLIA 83 00000 STARZ66.25
2 JANATOVÁ Lucie 81 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs83.22
3 SVOBODOVA Jitka 74 00000 USK PRAHA89.37
4 ZBROJA-NOWAK Justyna 80 00915 KS Hades Poznań94.44 847
5 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ Helena 77 00000 RCI Kraków100.28
6 ŠVIDRNOCHOVÁ Hana 77 00000 TJ Opava108.59
7 STRUGAŁA Barbara 81 04121 WKS Wawel122.42 343
8 UKLEJA Ewa 80 03714 UKS Azymut 45124.59 303
9 HORÁČKOVÁ Vladimíra 77 00000 SKOB Ostrava127.22
10 SOBCZAK Magdalena 80 00000 RCI Kraków154.42
nkl MAZUR Katarzyna 83 00350 UKS Azymut Pabianice
K35B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 UHROVA Zuzana 80 00000 USK PRAHA60.28
2 NOWICKA-BIELECKA Kornelia 74 02729 UKS Siódemka Rumia61.59 424
3 GNIADEK Monika 81 04211 GKS Luzino63.07 412
4 PAWLOS-DOROCICZ Elzbieta 81 00000 Szarotki67.45
5 BAŃSKA-BODZIONA Aneta 79 04287 10BKPanc70.47 332
6 MARGOL-SZUWARA Agnieszka 80 00000 1 batalin drogowo - mostowy75.03
7 GOLINOWSKA Elżbieta 80 03675 5 pułk artylerii Sulechów85.48 176
8 MAREK Agnieszka 99 00000 Indywidualnie90.03
9 GÓRNIAK Monika 81 00000 Indywidualnie102.05
10 Machowska- Łącka Magdalena 83 03908 UKS OSiR Góra Kalwaria128.31 0
11 Jarocka Anna 78 01192 Indywidualnie134.40
12 PABIAN Patrycja 80 04188 UMKS Kwidzyn143.50 0
nkl OLINYK Alona 99 00000 WKS Wawel
nkl BĄCZEK Patrycja 82 00000 JW 4808 GOŁDAP
nkl JIŘÍČKOVÁ Bětka 83 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov
K40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 HECZKOVA Bohdana 77 00000 Slavia Liberec orienteering50.02
2 SEMENOVA Yuliya 76 00000 OMEGA-Moscow58.04
3 HAVRDOVA Renata 77 00000 Sportcentrum Jičín60.13
4 BULTROWICZ Agnieszka 77 00944 KS Hades Poznań71.43 847
5 ŠKLÍBOVÁ Jana 76 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn73.49
6 SYVORONOVA Olga 77 00000 O-Kompas75.29
7 BALUSKOVÁ Ida 73 00000 OK24 Praha81.03
8 MAKAROVA Olga 76 00000 OC L-MED, Tula82.34
9 SHERENKOVSKA OLENA 74 00000 O-CLUB84.59
10 KRONIKOVÁ Jana 73 00000 OK Slavia Hradec Králové85.03
11 JERABKOVA Tereza 75 00000 OK BOR89.29
12 SVIRIDOVA Anastasiia 78 00000 OC L-MED, Tula92.40
13 KONC Katarzyna 75 02953 UKS Azymut Pabianice98.21 453
14 MARSZAŁEK Maria 74 04147 UKS Kometa Gliwice99.41 433
15 ROSŁANIEC Anna 78 00000 Indywidualnie113.11
16 KĘDZIOR Katarzyna 75 04177 UMKS Kwidzyn116.43 181
17 NOVAKOVA Marketa 74 00000 ZOOB Rumburk118.50
18 DUDZIAK Karolina 78 04240 UKS Dąb Leszno120.49 121
19 BACZULIS Magdalena 77 03744 KOS BnO Szczecin122.51 91
20 GRADEK Beata 75 03885 UKS Traper Złocieniec145.32 0
nkl FRENZEL Frieda 75 00000 ESV Lok Schöneweide
nkl OLEJNIK Ewa 76 04120 WKS Wawel
nkl Mianowska Dorota 74 02405 UNTS Warszawa
K40B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 WESTBERG-ARRAKOSKI Annika 66 00000 OK7736.15
2 SŁOŃSKA Bogusława 76 03655 WKS Wawel47.21 424
3 SIRMA Gerda 65 00000 Alnis OK -JNSC48.27
4 Filipiak Agnieszka 75 04413 KS Hades Poznań59.35 124
5 MELZER Hanna 68 00000 UKS Siódemka Rumia61.59
6 LOCKEROVA Milena 72 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn63.37
7 Janiczek Krystyna 74 04097 Indywidualnie64.48
8 ŁUKASZYK Sylwia 77 04235 UKS Dąb Leszno66.37 0
9 SŁOMCZYŃSKA Ewa 80 00000 UKS Orientuś Łódź99.05
10 NADERA Agata 69 00000 CX80 Kalisz103.55
nkl Bargiel Beata 65 00864 OK!Sport Warszawa
K45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DEPTA Monika 70 00165 MKS Paulinum Jelenia Góra37.18 847
2 NOWAK Beata 73 00144 UKS Azymut 4540.48 790
3 BOROS Anna 68 00000 SDS44.42
4 WOŁEK Ewa 68 01208 UNTS Warszawa47.03 686
5 BERGENFUR Eva-Lill 71 00000 IK Vikings OK53.00
6 PTÁČKOVÁ Kateřina 73 00000 Kartografie Praha54.19
7 KRECKOVA Petra 99 00000 KOB ZPV60.20
8 VABULNIECE Liga 69 00000 Aluksne-Ape OK60.39
9 TOPÓR Monika 70 03372 WKS Wawel63.32 413
10 GORCZYCA Magdalena 71 03306 KS Hades Poznań74.40 229
11 RIBY Kateřina 72 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice80.29
12 NAGY Ákosné 72 00000 SDS82.31
13 NOVOTNÁ Jitka 70 00000 TJ Zlaté Hory85.18
14 WĄSIEWICZ Marzena 70 00000 Team 36088.10
15 KADĚROVÁ Barbora 99 00000 OB Havířov89.06
16 TRYKOZKO Urszula 69 02691 Team 36094.10 0
17 Lamparska Iwona 73 04272 RCI Kraków98.03 0
18 BEDARAVA Julia 71 00000 SC BUG123.36
K50
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SOLOGUBOVA Elena 64 00000 OC L-MED, Tula55.12
2 WOŁOWCZYK Mariola 68 00112 UNTS Warszawa56.28 847
3 NEMECKOVA Jarmila 66 00000 USK PRAHA56.29
4 TORP-DONNER Heidi 68 00000 OK7759.36
5 JAKUBECZ Andrea 67 00000 BBB61.12
6 INGESEN ToneKarina 68 00000 Sarpsborg OL61.54
7 JASTRZEMBSKÁ Jarmila 64 00000 TJ TŽ Třinec63.48
8 VRIČANOVÁ Sylva 67 OB Havířov63.57
9 Parfianowicz Joanna 64 00100 UNTS Warszawa67.11 657
10 SILTERE Vija 67 00000 Auseklis IK70.31
11 ESCHLBOECK Gudrun 68 00000 Naturfreunde Linz70.53
12 BUGAJ Teresa 68 03313 WKS Wawel72.31 562
13 HANZLOVÁ Svatava 66 OB Havířov74.01
14 NOVÁKOVÁ Irena 66 00000 OK24 Praha74.26
15 ŁASKA Renata 64 00000 KInO Stowarzysze90.39
16 KUCIŃSKA Magdalena 68 00000 CX80 Kalisz96.12
17 WOŁEK Małgorzata 66 03556 UNTS Warszawa104.30 0
18 TITENKOVA Olga 68 00000 Orion107.15
19 GOMES SIMONE 66 00000 Rumos e Rotas155.25
nkl WAŃCZYK Magdalena 68 01485 PUKS Młode Orły
nkl ARGALÁŠOVÁ Gabriela 68 00000 TJ TŽ Třinec
K55
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MOVKO Marina 60 03901 UKS Azymut 4563.02 847
2 ERONEN Jaana 63 00000 Pihkaniskat68.22
3 ZENCHENKO TAMARA 60 00000 KARNIKA78.09
4 ANDROSOVA TAMILA 63 00000 KARNIKA82.17
5 LAEV Riina 63 00000 SK Mercury86.21
6 MIKIELSKA Danuta 59 00138 UMKS Orkan Ostróda91.36 500
7 RUDYCH LIUDMYLA 63 00000 Orion Kiew100.17
8 Wojarska Kamila 60 03369 Bielsko-Biała O-Team101.28 380
9 DEREDOS Nina 61 03248 UKS Orientuś Łódź105.17 334
10 KÖNIG Kirsten 62 00000 OLG Ortenau106.39
11 KEJSER Mariann 62 00000 OK Pan Aarhus112.07
12 UFIMTSEVA Nina 62 00000 OC L-MED, Tula114.47
13 BIALOŽYTOVÁ Pavla 63 00000 TJ TŽ Třinec118.14
14 PORZYCZ Agata 60 00151 UKS Azymut 45145.04 0
15 OREKHOVA Ludmila 58 00000 O-Club Moscow148.21
nkl CZERKAWSKA Urszula 62 01495 UKS Sparta Czyżowice
K60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Wysocka Jolanta 56 02181 UKS Kometa Gliwice49.04 847
2 DAMBRAUSKIENE Genute 56 00000 SM Gaja53.04
3 LAZAREVA Natalia 55 03899 UKS Azymut 4556.35 743
4 SOLOVEVA Elena 58 00000 PionerSK58.49
5 HAVRYLENKO Lidia 55 00000 Lubny67.05
6 KROCHMAL Małgorzata 58 00075 KU AZS WAT Warszawa74.04 501
7 JELÍNKOVÁ Radana 58 00000 Jeleni76.07
8 Bartnik Bożena 58 02708 KU AZS WAT Warszawa77.04
9 COLLIENNE Irma 55 00000 OLVE81.39
10 WRÓBLEWSKA Bogna 58 00225 OK!Sport Warszawa92.40 243
11 OLBRYCHT Anna 56 00229 OLBnO97.39 175
12 LEWOŃ Ewa 55 00129 UMKS Orkan Ostróda130.00 0
13 KASJANENKO KAROLYNA 58 00000 POBEDA146.45
nkl SMIRNOVA Natalia 56 00000 PionerSK
nkl KMIEĆ Barbara 56 00000 MUKS Junior Ochędzyn
nkl EGOROVA Ludmila 57 00000 OC L-MED, Tula
nkl BUCHOLC Teresa 54 00000 Indywidualnie
K65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 HORBUNOVA Tetiana 48 00000 Orion Kiew59.42
2 CZABAŃSKA Małgorzata 52 00233 UKS Azymut 4561.19 847
3 KORIAKOVA-SAVOISKA Valentina 49 00000 Indywidualnie76.20
4 KŘÍŽOVÁ Zdenka 50 00000 SKP Zdar85.52
5 SEMUSHINA Galina 53 00000 PionerSK87.44
6 DECK Krystyna 50 00000 Indywidualnie97.15
7 LINDBLOM Inger 49 00000 OK Orinto116.14
K70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MIASNIKOVA Ludmila 47 00000 PskovRus51.46
nkl MARCHENKO Nadiia 46 00000 Indywidualnie
nkl NAZWISKO IMIĘ 99 KLA 00000 KLUB
M10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 RZEŃCA Tomasz 08 03712 UKS Orientuś Łódź16.38 440
2 UKLEJA Krzysztof 08 03120 UKS Azymut 4518.30 378
3 PRAULINS Ralfs 08 00000 Alnis OK -JNSC21.40
4 CIUPA Jan 08 03926 UKS Orientuś Łódź24.50 169
5 Wasilewski Antoni 08 04441 UKS OSiR Góra Kalwaria26.00
6 TREPCZYŃSKI Franciszek 09 04220 UKS Orientuś Łódź29.00 32
7 CHODLEWSKI Szymon 08 03603 KS Kościelec Chrzanów30.53 0
8 PUŁCZYŃSKI Jeremi 09 04019 WKS Wawel31.44 0
9 Wiśniewski Adam 10 04406 UKS Azymut Pabianice34.59 0
10 DOMAGAŁA Jakub 08 00000 Grom Sokolniki45.26
nkl ŚLUSARCZYK Jakub 10 00000 WKS Wawel
nkl SOROKIN Evgeny 09 00000 Samolet Moskva
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BULTROWICZ Tymoteusz 06 03700 KS Hades Poznań27.40 550
2 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria28.25 542
3 SZTRANEK Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice29.49 528
4 HECZKO Erik 08 00000 Slavia Liberec orienteering29.53
5 BASHINSKY Anton 06 00000 KSO Korostyshiv30.00
6 NAROŻNY Kacper 07 04119 GOK Galewice30.26 521
7 PISAREK Kordian 06 04263 WKS Wawel30.42 519
8 MURASHKA Usiaslau 07 00000 Orion31.11
9 PLONIS Gustavs 06 00000 Alnis OK -JNSC31.25
10 KREMPIŃSKI Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice32.43 498
11 SOLMANIS Uvis 06 00000 Auseklis IK32.48
12 ZIELIŃSKI Tomasz 07 03701 KS Hades Poznań33.20 493
13 Cepurdej Wladyslaw 06 04184 UMKS Kwidzyn33.23 491
14 GRAŽYS Emilis 06 00000 SM Gaja34.45
15 LUDWIN Jakub 07 03610 KS Kościelec Chrzanów35.31 469
16 KLAKLA Kacper 07 03608 KS Kościelec Chrzanów39.00 434
17 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut Pabianice39.15 432
18 GRADEK Mateusz 07 03542 UKS Traper Złocieniec40.05 423
19 DROSIK Marcel 07 03779 UNTS Warszawa43.08 391
20 PERFIKOWSKI Paweł 07 03568 UMKS Kwidzyn45.13 370
21 LENDZIOSZEK Antoni 06 03640 KS Spójnia Warszawa46.14 360
22 CHODLEWSKI Antoni 08 03602 KS Kościelec Chrzanów47.47 343
23 OLEJNIK Tomasz 76 04270 GOK Galewice49.06 330
24 ZYCHOWICZ Krystian 07 03616 KS Kościelec Chrzanów49.33 326
25 PTAK Szymon 07 03793 UNTS Warszawa50.51 313
26 SVALBE Kevins 07 00000 Alnis OK -JNSC53.08
27 SŁOMCZYŃSKI Filip 07 03765 UKS Orientuś Łódź56.28 255
28 KOTKOWIAK Bartosz 06 03664 KOS BnO Szczecin57.36 243
29 Tarnowski Przemysław 07 03939 WKS Wawel59.38 222
30 RIBY Philip 07 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice60.36
31 SUKHENKO Denis 07 00000 KSO Korostyshiv61.07
32 KUREČKA Jonáš 07 00000 TJ TŽ Třinec66.20
33 MARSZAŁEK Alan 06 04389 Grom Sokolniki66.24 152
34 MŁYNARCZYK Maksymilian 07 03711 UKS Orientuś Łódź69.05 125
35 FILIPCZAK-DUDZIAK Bartosz 06 04241 UKS Dąb Leszno76.33 49
36 KILICHOWSKI Kacper 06 04126 UKS Azymut 4580.43 6
37 ŁUKASZYK Maksymilian 06 04236 UKS Dąb Leszno89.01 0
38 LITEWKA Tymon 06 00000 Indywidualnie94.41
39 GRZEGORCZYK Borys 06 00000 WKS Wawel105.32
nkl MELNIK Tsimur 07 00000 Orion
nkl MOLNÁR István 07 00000 SDS
nkl SOROKIN Vsevolod 06 00000 Samolet Moskva
2 VEREBÉLYI Attila 05 00000 SDS24.00
3 BERGENFUR Hugo 05 00000 IK Vikings OK24.27
4 GUTSKO Ivan 05 00000 KSO Korostyshiv26.14
5 HARPATIN Ilya 04 00000 KSO Korostyshiv35.12
6 Leśniak Jan 05 04066 WKS Wawel36.51
7 DONNER Jeremy 07 00000 OK7737.30
8 NEKRASHEVICH Aliaksandr 05 00000 Orion40.10
9 Miśków Krzysztof 05 04165 KS Kościelec Chrzanów45.40 275
nkl Leśniak Tomasz 05 04067 WKS Wawel
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Jesper 99 00000 OK7732.41
2 BELYAEV Ivan 04 00000 KSO Korostyshiv34.15
3 LISIAK Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź36.27 660
4 MRÓZEK Pawel 04 00000 TJ TŽ Třinec37.24
5 PAWŁOWSKI Leon 05 03451 KOS BnO Szczecin38.39 639
6 BRASAVS-MUIZNIEKS Markuss 04 00000 Alnis OK -JNSC38.40
7 MAJOWSKI Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria40.03 626
8 MARSZAŁEK Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice40.22 622
9 DAMEK Ondřej 05 00000 TJ TŽ Třinec40.40
10 CZYŃSKI Miłosz 04 03443 KOS BnO Szczecin41.03 616
11 MULLER Wiktor 04 02578 UMKS Kwidzyn41.03 616
12 SAFONOV Nikolay 05 00000 KSO Korostyshiv43.19
13 RAUTIO Daniel 04 00000 Espoon Suunta43.48
14 BYRTUS Jakub 05 00000 TJ TŽ Třinec45.13
15 KRUMINS Edvards 05 00000 Alnis OK -JNSC45.22
16 ASTAPOVYCH Mykhailo 04 00000 KharkivOBLSUTUR46.16
17 SEGLINS Jekabs 04 00000 Alnis OK -JNSC46.22
18 BIELECKI Michał 04 02855 UKS Siódemka Rumia46.46 562
19 MAŁECKI Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn47.30 555
20 PODWORSKI Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria47.43 553
21 BEDARAU Arseni 04 00000 SC BUG48.00
22 KOTKOWIAK Piotr 04 03665 KOS BnO Szczecin50.10 530
23 IDYARTOV Oleksandr 04 00000 KSO Korostyshiv52.19
24 GINEIKA Julius 05 00000 SM Gaja53.15
25 WÓJCIK Paweł 05 02991 WKS Wawel53.19 500
26 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR Góra Kalwaria55.29 479
27 WĄSIEWICZ Jerzy 05 00000 Team 36055.35
28 BUBLIK Piotr 05 04018 WKS Wawel58.40 449
29 SKINKIS Oskars 04 00000 Alnis OK -JNSC59.04
30 FRONIA Jakub 05 04116 GOK Galewice63.23 404
31 SIMKUNAS Edvinas 05 00000 SM Gaja65.44
32 TYWONEK Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria68.29 355
33 PIVEC Jan 05 00000 MLOK Mariánské Lázně69.11
34 HRYCIUK Mikołaj 05 03836 Grom Sokolniki75.30 289
35 BLOŽE Marius 05 00000 SM Gaja77.17
36 SIKORA Matěj 05 00000 TJ TŽ Třinec79.30
37 MALIK Patryk 04 04109 Grom Sokolniki80.13 244
38 KWIATKOWSKI Olaf 05 03968 KOS BnO Szczecin85.51 191
39 SOBIEPANEK Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria89.21 158
40 JABŁOŃSKI Piotr 05 00000 MUKS Junior Ochędzyn107.39
41 Fiedorowicz Hieronim 04 03884 UKS Traper Złocieniec122.58 0
42 KOZŁOWSKI Jakub 05 00000 Grom Sokolniki134.59
nkl WASILEWSKI Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria
nkl KOREK Kacper 05 03837 Grom Sokolniki
nkl ERTEL Jacek 99 00000 MUKS Junior Ochędzyn
M16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KULA Mateusz 03 03666 KOS BnO Szczecin47.47 825
2 SKOMOROKHA Maksym 02 00000 O-Kompas48.37
3 SZTRANEK Jan 03 02653 UKS Azymut Pabianice49.21 801
4 BIALOŽYT Marek 03 00000 TJ TŽ Třinec50.24
5 NOWAK Grzegorz 03 02370 UKS Azymut 4550.28 786
6 CHERNYKH Misha 02 00000 Khimki53.50
7 ANDRZEJCZAK Maciej 02 02192 UKS Azymut Pabianice54.07 731
8 LOCKER Daniel 02 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn58.43
9 NOWAK Michał 03 03929 UKS Orientuś Łódź60.03 644
10 Gąsior Rafał 02 03361 UMKS Kwidzyn61.03 629
11 FLEGL Martin 03 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn62.04
12 SLIŽ Rostislav 03 00000 TJ TŽ Třinec66.20
13 KUTSENKO Dima 02 00000 KSO Korostyshiv66.24
14 BJOLEK Michal 03 00000 SKOB Frýdek-Místek68.07
15 KONDYS Jakub 02 03663 KOS BnO Szczecin71.55 468
16 BARTOS Zbigniew 03 02127 UKS Orientuś Łódź72.37 458
17 SMYK Bartosz 02 02159 UKS Traper Złocieniec73.52 440
18 OGORODNIK Dmitry 04 00000 KSO Korostyshiv74.41
19 SŁOMCZYŃSKI Ignacy 03 02837 UKS Orientuś Łódź76.27 401
20 GRZEGORCZYK Mateusz 02 03447 KOS BnO Szczecin77.34 385
21 PUDEŁEK Błażej 02 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra79.27
22 LISICHYK Yury 02 00000 SC BUG83.37
23 NOVAK Daniel 03 00000 ZOOB Rumburk85.17
24 LEDZION Piotr 03 04111 UKS Orientuś Łódź94.11 139
25 TÓTH Ábel 02 00000 SDS96.03
26 BOROWIEC PAWEŁ 02 03971 PKO Harpagan101.39 29
27 WACHNICKI Michał 02 00000 Indywidualnie141.34
nkl OSAK Maciej 03 03543 UKS Traper Złocieniec
nkl TOBOREK Jakub 03 02141 WKS Śląsk Wrocław
nkl KĘDZIERSKI Nataniel 03 04001 WKS Śląsk Wrocław
nkl BACZULIS Miłosz 02 03441 KOS BnO Szczecin
nkl PORZYCZ Grzegorz 02 02371 UKS Azymut 45
M18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Svadlena Michal 01 04163 WKS Śląsk Wrocław51.21 880
2 SOLMANIS Davis 01 00000 Auseklis IK54.56
3 ROSŁANIEC Mateusz 00 02227 WKS Śląsk Wrocław54.59 809
4 PESTA Piotr 01 02742 UKS Azymut 4555.45 794
5 RAUTIO Mikael 00 00000 Espoon Suunta56.32
6 KEJSER Jeppe 00 00000 OK Pan Aarhus59.10
7 PETERSBURSKI Krystian 01 03452 KOS BnO Szczecin59.13 727
8 KALISIAK Dawid 00 02027 UKS Azymut Pabianice59.34 720
9 DONNER Jonny 99 00000 OK7760.26
10 PŁÓCIENNIK Konrad 00 01785 UKS Azymut Pabianice63.48 638
11 DEREDOS Bruno 01 02839 UKS Orientuś Łódź64.06 632
12 Zając Dawid 00 02186 UKS Azymut Pabianice66.33 584
13 VASS Dániel 00 00000 SDS71.36
14 SIENKIEWICZ Maksymilian 01 03734 UKS Azymut 4571.51 481
15 BARTOS Grzegorz 01 02130 UKS Orientuś Łódź72.59 459
16 BERGENFUR Elias 01 00000 IK Vikings OK74.00
17 VEREBÉLYI Márton 00 00000 SDS77.45
18 Choroś Tomasz 00 02365 PUKS Młode Orły81.25 295
19 GŁADECKI Dawid 00 03729 UKS OSiR Góra Kalwaria84.45 231
20 KADĚRA Vojtěch 99 00000 OB Havířov99.47
21 MELNIK Artsiom 01 00000 Orion143.02
nkl SEMIK Jakub 00 00000 USK PRAHA
nkl FRENZEL OskarNiklas 00 00000 ESV Lok Schöneweide
M20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 LOCKER Tomáš 98 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn67.49
2 YAROSH Valentun 99 00000 O-Kompas68.31
3 Urbaniak Jerzy 98 01515 UNTS Warszawa75.18 990
4 LYTVYN Oleksandr 99 00000 O-Kompas78.39
5 BRYNDAK YEVHENII 99 00000 Zelesta85.27
6 ŠKLÍBA Michal 99 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn87.06
7 LYTVYN Oleksii 98 00000 O-Kompas89.31
8 Filipiak Mateusz 98 04415 KS Hades Poznań134.30 88
nkl BRYCH Milosz 98 00000 Technikum nr 8 Katowice
M21A
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 NESTERENKO Viktor 93 KSO Korostyshiv66.49
2 RYCHLÝ Pavel 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov68.26
3 STORK Mihaly 99 00000 SDS70.35
4 Sokalski Dariusz 84 00715 KU AZS WAT Warszawa70.45 550
5 Wojarski Michał 90 01107 WKS Wawel81.08
6 PIŁKOWSKI Tadeusz 90 00689 OK!Sport Warszawa82.48 388
7 GUZAL Kamil 87 00000 100 b83.59
8 Gędziorowski Maciej 90 01939 KU AZS WAT Warszawa87.44
9 HOWE Frazer 97 00000 NWOC88.28
10 Gąsiorowski Adam 89 03558 UKS Azymut Pabianice94.35 230
11 Frątczak Sławomir 84 04370 GKS Luzino97.38 189
12 ŁUBIS Michał 85 02657 UKS Azymut Pabianice99.52 159
13 BAZHUK Dzmitry 97 00000 OC BSU100.22
14 PIETRZAK Konrad 89 03347 KU AZS UMCS Lublin102.49 120
15 KREMPIŃSKI Piotr 76 02652 UKS Azymut Pabianice108.08 48
16 KACZYŃSKI Piotr 84 04349 PKO Harpagan109.18 33
17 BEDARAU Edvin 96 00000 SC BUG112.04
18 MICHALSKI Daniel 90 03561 UKS Azymut Pabianice113.06
19 ŚWIERCZYŃSKI Hubert 88 02361 KOS BnO Szczecin118.12 0
20 SIMMONS George 95 00000 Guildford Orienteers118.18
21 ZAJDEL Wojciech 96 00000 CSWL Poznań122.11
22 MATVIEIEV VOLODYMYR 83 00000 O-CLUB133.13
nkl KRZYMINIEWSKI Marek 85 00000 100 b
nkl KRUPA Łukasz 90 04250 UKS OSiR Góra Kalwaria
nkl KOGUCIUK Konrad 91 03298 KU AZS UMCS Lublin
nkl PARYS Jarosław 89 03300 KU AZS UMCS Lublin
M21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SHVANTS Aliaksei 91 00000 Kronan54.49
2 DIOSZECZ Balint 99 00000 SDS61.56
3 CHMIELECKI Piotr 87 00369 UKS Orientuś Łódź66.17 275
4 NOVOTNÝ Tomáš 70 00000 TJ Zlaté Hory70.30
5 PRZYWORSKI Kamil 91 03589 5 pułk artylerii Sulechów73.24 219
6 HORVÁTH Ádám 95 00000 SDS75.02
7 MELZER Szymon 99 02115 UKS Siódemka Rumia76.38 193
8 JAMROZIK Marcin 85 00000 5 pułk artylerii Sulechów79.52
9 CISZKOWSKI Jacek 84 00000 JW 4808 GOŁDAP81.39
10 Krochmal Adam 86 02400 UNTS Warszawa90.21
11 LANGER Martin 84 00000 free.lepus.cz90.35
12 OREKHOV Anton 89 00000 O-Club Moscow98.56
13 KÖNIG Michael 90 00000 OLG Ortenau114.17
14 KAŹMIERCZAK Jan 96 00000 Indywidualnie115.58
15 BORCZYK Łukasz 86 00000 2psap117.06
16 WAŁACHOWSKI Piotr 91 00000 Indywidualnie129.01
17 PARFIANOWICZ Adam 94 00000 Indywidualnie145.11
18 FORYSTEK Konrad 93 02267 WKS Wawel154.59 0
nkl CEGIEŁKA Damian 89 00555 GOK Galewice
nkl NOVOTNÝ Erik 03 00000 TJ Zlaté Hory
M21E
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PODZIŃSKI Rafał 91 00410 UKS Orientuś Łódź62.27 1100
2 JURCZYK Tomasz 94 01936 UKS Sparta Czyżowice66.52 1003
3 FLASAR Jan 99 00000 Indywidualnie67.16
4 PIOTROWSKI Radosław 96 01625 UKS Azymut 4568.12 973
5 BERNACIAK Aleksander 83 01402 WKS Śląsk Wrocław68.20 970
6 RAY Jonathan 97 00000 OK7770.01
7 DLABAJA Tomas 83 00000 KOB Litvinov70.02
8 JANATA Martin 83 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs71.23
9 DAY Jarrah 97 00000 Indywidualnie71.54
10 JERN Tobias 97 00000 OK7772.44
11 SKACHKOV Maksym 99 00000 Indywidualnie74.43
12 HOVORKA Lukáš 90 00000 OK Lokomotiva Pardubice75.03
13 PASZYŃSKI Piotr 81 00423 UKS Orientuś Łódź76.02 801
14 Morawski Jacek 89 00161 UNTS Warszawa78.05
15 JÄRVENPÄÄ Antti 96 00000 OK7779.15
16 KRASUSKI Marcin 72 02688 OK!Sport Warszawa81.27 682
17 TONNEAU François 87 00000 OLVE83.30
18 GRYZIO ŁUKASZ 88 00336 UKS Azymut Pabianice83.32 635
19 KANKKUNEN Matias 93 00000 OK7786.27
20 JANKOWIAK Paweł 89 04208 Chyże BnO86.42 566
21 CHARUBA Łukasz 90 00402 UKS Orientuś Łódź89.15 510
22 MAGIER Andrzej 86 00000 Brześć89.54
23 MAZAN Bartłomiej 92 01319 WKS Śląsk Wrocław92.49 432
24 GAILIS Andris 92 00000 Auseklis IK95.21
25 SORSA LauriSorsa 83 Hiidenkiertäjät98.30
26 TONNEAU Corentin 88 00000 OLVE98.47
27 BERECZ Gábor 84 00000 SDS106.08
28 CYGLER Sławomir 90 00093 UNTS Warszawa107.55 99
29 NESTOROWICZ Łukasz 85 03301 KU AZS UMCS Lublin111.03 30
30 MAN CHIKIN 88 00000 OAHK111.21
31 CZERNOW Sergej 86 00000 Königsberg115.07
nkl PABICH Mariusz 88 00338 UKS Azymut Pabianice
nkl SONTOWSKI Marcin 86 00000 Morenka Team
nkl Kalata Michał 89 00853 10BKPanc
M35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ŠKLÍBA Jan 75 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn68.04
2 FANKIDEJSKI Artur 78 03873 UKS Włóczykij82.06 847
3 KARPIŃSKI Łukasz 80 00000 Indywidualnie83.41
4 KUNTSEVICH Sergey 82 00000 Belaya Rus85.36
5 NAGÓREK Kamil 83 04318 GKS Luzino88.56 648
6 Łącki Łukasz 82 01673 UKS OSiR Góra Kalwaria89.24 635
7 WIKTOROWICZ Mateusz 81 04382 LKS Górzanka Nawojowa Góra90.25 604
8 GACZYŃSKI MARCIN 83 00000 17 WBZ MIĘDZYRZECZ93.22
9 ZAMIARA Piotr 81 03698 KS Hades Poznań93.40 510
10 WDOWCZYK Piotr 83 04186 2 PINŻ/ UMKS KWIDZYN96.01 441
11 BAŁDYGA Daniel 80 00000 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc97.37
12 KUTKIEWICZ Marcin 80 00000 RCI Kraków99.10
13 JĘDRAS Przemysław 81 03694 UMKS Kwidzyn99.18 345
14 Łoniewski Grzegorz 82 02852 KU AZS WAT Warszawa100.54
15 CIEĆWIERZ Sławomir 79 04338 UKS Azymut 45104.42 187
16 MAZUR Michał 83 02952 UKS Azymut Pabianice106.32 134
17 MRÓZ Krzysztof 82 00000 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc112.37
18 TREPCZYŃSKI Jarosław 83 04221 UKS Orientuś Łódź130.37 0
19 DOMAGAŁA Andrzej 80 00000 Grom Sokolniki135.48
nkl KACZMARSKI Paweł 80 04317 LKS Górzanka Nawojowa Góra
nkl MILIRUD Evgen 83 00000 O-Kompas
nkl HROUZA Jan 81 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov
M35B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 OBERNIKHIN Igor 81 00000 Orion46.03
2 STĘŻYCKI Grzegorz 82 00000 10BKPanc53.08
3 SZIKSZAI Szabolcs 76 00000 SDS54.08
4 Jarocki Michał 79 01001 PKO Harpagan54.41
5 GOCYŁA Mateusz 81 00000 KS Jurajskie Orły55.17
6 Sitnicki Mariusz 77 04379 10BKPanc64.52 424
7 Pietrzak Patryk 81 01229 HKS Azymut Mochy65.29
8 OLINYK Ilya 99 00000 WKS Wawel66.25
9 ŻYNDA Jakub 80 00000 JW 4808 GOŁDAP87.57
10 KUNISZYK PIOTR 81 00000 JW 4808 GOŁDAP90.58
nkl Zalewski Dominik 81 03705 zielonkacup.com
M40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 NOWAK Jacek 76 00143 UKS Azymut 4552.38 847
2 Svadlena Pavel 75 04162 WKS Śląsk Wrocław59.49 747
3 ŁAWECKI Szymon 78 02109 MKS Pogoń Siedlce60.04 744
4 Kuryj Marek 78 03252 RCI Kraków65.49 664
5 Ciszek Marcin 76 01330 WKS Śląsk Wrocław68.09
6 LYSENKO Andrii 74 00000 O-Kompas69.03
7 Lendzioszek Paweł 77 01391 KS Spójnia Warszawa69.55 606
8 CZAPLA Przemysław 74 02933 WKS Wawel74.23 544
9 Marte Michał 75 01940 KU AZS WAT Warszawa75.29 529
10 LAURI Tarlap 75 Saku76.20
11 DUTKIEWICZ Damian 77 01279 MKS Paulinum Jelenia Góra77.06 506
12 WÓJCIK Grzegorz 74 03195 WKS Wawel77.06 506
13 KHOLAD Pavel 76 00000 Eridan78.02
14 SOŁOWIEJ Stanisław 75 02494 KU AZS UMCS Lublin83.32 417
15 KALSZTEIN KAROL 74 00985 PKO Harpagan83.45 413
16 CZAPLA Tomasz 76 03432 WKS Wawel85.58 383
17 JANAS Sebastian 74 00000 RKInO JANAS-Y86.21
18 WEJTKO Michał 75 03916 UMKS Kwidzyn86.38 374
19 FIEDOROWICZ Szczepan 76 02906 UKS Traper Złocieniec86.50 370
20 BALMOWSKI RADOSŁAW 76 00000 2 Pułk Inżynieryjny87.12
21 Dargacz Piotr 77 04271 WKS Wawel88.01 354
22 Wiśniewski Paweł 74 02932 WKS Wawel88.23 349
23 GERASKIN SERGII 77 00000 O-CLUB88.55
24 MELNIK Siarhei 75 00000 Orion89.41
25 ŚWIDERSKI Władysław 74 00000 KU AZS UMCS Lublin89.51
26 KHALAVA Yevhenii 74 00000 Lubny93.54
27 Mol Krzysztof 75 02866 5 pułk artylerii Sulechów95.18 252
28 BORZYSZKOWSKI Jacek 74 03307 UKS Siódemka Rumia99.24 196
29 PIVEC Lukas 76 00000 MLOK Mariánské Lázně103.13
30 BANASIAK Marcin 73 00000 Indywidualnie105.04
31 VAJDULIAK Juraj 61 00000 OB Tvrdosin105.55
32 CHABRZYK Andrzej 78 00000 ChabTeam110.41
33 SŁOMCZYŃSKI Robert 72 03001 UKS Orientuś Łódź111.06 32
34 PERFIKOWSKI Piotr 76 04190 UMKS Kwidzyn111.50 22
35 NOWAK Paweł 77 03930 UKS Orientuś Łódź124.15 0
36 BJOLEK Lukáš 76 00000 SKOB Frýdek-Místek160.56
nkl NOVAK Petr 74 00000 ZOOB Rumburk
nkl WIECZOREK Piotr 73 03016 Indywidualnie
nkl FILIPEK Robert 77 00000 2psap
nkl DOMIN Tomasz 75 00000 sevencoins.pl
M40B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PUDEŁEK Paweł 71 04339 LKS Górzanka Nawojowa Góra54.51 424
2 OLAS Jacek 69 00422 UKS Orientuś Łódź66.26 269
3 BYRTUS Petr 77 00000 TJ TŽ Třinec70.03
4 CIUPA Marcin 78 03927 UKS Orientuś Łódź70.20 218
5 LATÁK Rudolf 74 00000 FŐMTERV SK75.27
6 Drągowski Marek 65 00860 OK!Sport Warszawa77.08 128
7 MARODI Mate 74 00000 Indywidualnie77.49
8 ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 73 00000 10BKPanc80.35
9 SZAJNA Robert 72 00000 WKS Wawel80.59
10 LISIAK Paweł 74 03251 UKS Orientuś Łódź81.48 66
11 MIKHAYLOV Victor 73 00000 Odessa Team83.33
12 BODUSZEK Sebastian 78 00000 JW 4808 GOŁDAP86.52
13 VEREBÉLYI Tibor 73 00000 SDS87.01
14 GIELEC Artur 75 00000 UKS Orientuś Łódź88.21
15 SLIŽ Eduard 76 00000 TJ TŽ Třinec88.37
16 JAMROZIK Krzysztof 69 04266 WKS Wawel123.37 0
nkl FORYSTEK Marek 73 02620 WKS Wawel
nkl MOLNÁR István 77 00000 SDS
M45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Mikael 69 00000 OK7749.21
2 Nowak Remigiusz 72 00907 KS Hades Poznań55.31 847
3 SOBCZYŃSKI Kalikst 71 00717 WKS Śląsk Wrocław56.36 833
4 SVIRIDOV Andrei 71 00000 OC L-MED, Tula59.55
5 GAVRILOV Igor 73 00000 Komenda OK61.23
6 Dzik Mirosław 71 01195 LKS Górzanka Nawojowa Góra63.20 747
7 BORANEK Petr 70 00000 USK PRAHA64.59
8 SOLMANIS Egons 69 00000 Auseklis IK66.29
9 KOZYREV Andrew 73 00000 KSO Korostyshiv70.35
10 SŁOŃSKI Marek 69 03192 WKS Wawel71.37 639
11 MIANOWSKI Rafał 73 02068 UNTS Warszawa73.10 619
12 BERGENFUR Mats 71 00000 IK Vikings OK74.41
13 KRUPIŃSKI Andrzej 69 01175 PUKS Młode Orły76.54 572
14 BUCHNAJZER Mariusz 70 00000 CX80 Kalisz78.28
15 Krasuski Bartłomiej 70 02210 Team 36079.07 543
16 KRZYMINIEWSKI Sławomir 73 00000 100 b79.33
17 KONOVALOV Andrii 70 00000 O-Kompas80.40
18 LOCKER Martin 70 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn80.51
19 PTÁČEK Jan 72 00000 Kartografie Praha81.28
20 KIJEWSKI Jacek 70 00085 KU AZS WAT Warszawa81.29 513
21 Krzyżostanek Jarosław 73 02547 Grom Sokolniki81.43 510
22 TOPÓR Marek 73 03371 WKS Wawel82.03 505
23 GORCZYCA Jacek 71 03305 KS Hades Poznań82.16 503
24 POLTORATSKYI Denys 72 00000 Muhomor82.53
25 KŁAK Andrzej 71 00000 Indywidualnie82.58
26 MARSZAŁEK Waldemar 73 04146 UKS Kometa Gliwice85.03 467
27 PORADA Robert 72 02084 UKS Reflex Rybnik85.25 462
28 Kramski Mariusz 70 01690 UKS Energetyk Dychów85.46 458
29 KUZNETSOV Vladimir 70 00000 OC Eridan Minsk85.49
30 Sławiński Marcin 71 01516 Indywidualnie85.59
31 GRADEK Jarosław 72 03886 UKS Traper Złocieniec88.57 417
32 SOROKIN Ilya 71 00000 Samolet Moskva90.18
33 WIERTELAK Sławomir 73 00000 Szarotki90.24
34 STASZAK Artur 70 02013 UNTS Warszawa90.54 392
35 SHERENKOVSKYI OLEG 70 00000 O-CLUB91.00
36 DOLIA Ievgen 69 00000 Muhomor92.16
37 JERABEK Petr 71 00000 OK BOR94.12
38 MELZER Arkadiusz 73 00000 UKS Siódemka Rumia96.02
39 JURCZYK Piotr 69 02928 UKS Sparta Czyżowice97.37 305
40 PISAREK Piotr 69 00000 WKS Wawel98.44
41 CHOŁODY PAWEŁ 73 04151 KS Hades Poznań99.41 279
42 VAREV Aleksandr 73 00000 OC L-MED, Tula100.17
43 WĄSIEWICZ Piotr 70 00000 Team 360110.06
44 KUTSENKO Dmitry 71 00000 KSO Korostyshiv112.50
45 Filipiak Marek 73 04414 KS Hades Poznań120.03 16
46 WITKOWSKI Zbigniew 69 00000 Indywidualnie122.57
47 SMOTER Robert 72 00000 RCI Kraków125.21
48 RZEŃCA Piotr 70 02438 UKS Orientuś Łódź137.05 0
nkl WOJTCZAK Krzysztof 72 00000 CSWIiChem Wrocław
nkl Skorupa Mariusz 70 01004 LKS Górzanka Nawojowa Góra
nkl ASCHERMANN Jan 69 00000 USK PRAHA
nkl KOSONOWSKI Robert 72 00000 1 batalin drogowo - mostowy
nkl GRAJEK Grzegorz 70 00000 2 Pułk Inżynieryjny
nkl KADĚRA Pavel 99 00000 OB Havířov
nkl NADERA Dariusz 68 00000 CX80 Kalisz
nkl MĄCZKA Michał 99 00000 Indywidualnie
M50
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Jan 66 00000 OK7742.21
2 ARRAKOSKI Jori 67 00000 OK7746.45
3 NEMECEK Jan 62 00000 USK PRAHA48.12
4 BARTCZAK Jarosław 68 00743 UMKS Orkan Ostróda49.02 847
5 ZIELIŃSKI Paweł 68 00913 KS Hades Poznań49.27 839
6 MURASHKA Andrei 68 00000 Orion50.09
7 DR.MOHÁCSY Tamás 64 00000 SDS50.19
8 DANKOV Sergey 68 00000 O-Kompas51.19
9 VABULNIEKS Maris 66 00000 Aluksne-Ape OK51.38
10 URBANIAK Krzysztof 67 00522 PZOS51.51 797
11 NOVÁK Libor 65 00000 OK24 Praha52.13
12 INGESEN Ole 66 00000 Sarpsborg OL52.58
13 NOVAK Ivo 62 00000 OK24 Praha53.09
14 VASILENOK Vladimir 65 00000 Orion56.33
15 KOVÁCS Gábor 67 00000 BBB56.41
16 WRZESIŃSKI Krzysztof 68 01138 6 MBOT Warszawa57.25 697
17 SEMIK Jan 65 00000 USK PRAHA58.26
18 HOLINKA Martin 99 00000 KOB ZPV63.07
19 MULLER Tomasz 68 02577 UMKS Kwidzyn63.19 592
20 DEPTA Piotr 65 00148 MKS Paulinum Jelenia Góra65.08 560
21 PAVLJUCHUK Aleh 65 00000 SC BUG65.26
22 WOŁEK Andrzej 64 03555 UNTS Warszawa65.57 545
23 MŁYNARCZYK Piotr 64 03294 UKS Orientuś Łódź69.18 485
24 GOLDMANN Róbert 68 00000 SDS69.29
25 GRZYWACZ Andrzej 65 04154 KS Hades Poznań69.38 479
26 HARTMAN Aleš 65 00000 USK PRAHA73.37
27 MORAWSKI Piotr 59 00000 Indywidualnie78.20
28 ESCHLBOECK Rainer 65 00000 Naturfreunde Linz78.31
29 FORYSTEK Józef 66 02080 WKS Wawel83.00 241
30 STYPIŃSKI MAREK 67 00000 GIBnO AMATOR83.55
31 PIŁKOWSKI Paweł 66 00859 OK!Sport Warszawa84.08 221
32 LÖNNFELDT Erik 64 00000 OK7791.41
33 ŁASKI Tomasz 65 00000 KInO Stowarzysze93.39
34 SZOCIŃSKI Robert 65 00000 2 Pułk Inżynieryjny96.36
35 ERTEL Radosław 99 00000 Indywidualnie97.12
36 BURCHARDT Sławomir 66 03699 KS Hades Poznań101.51 0
37 KARSKI Ryszard 65 03807 MKS Paulinum Jelenia Góra106.56 0
38 JERLECKI Mirosław 65 00000 RCI Kraków107.19
39 EYNARD Thierry 64 Convergence121.37
40 SOBOŃ Leszek 68 00000 CSWL Poznań142.13
nkl WACHNICKI Jan 68 00000 Indywidualnie
M55
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 RUDIS Algimantas 62 00000 Saule OK43.09
2 KÖNIG Stefan 63 00000 OLG Ortenau45.29
3 KRECEK Miroslav 99 00000 KOB ZPV50.06
4 LECH Bogdan 60 00789 UMKS Orkan Ostróda51.17 847
5 WAŁACHOWSKI Janusz 59 01173 PUKS Młode Orły52.57 819
6 NIESSNER Piotr 63 02725 WKS Wawel53.05 817
7 WOŁOWCZYK Marek 63 00113 UNTS Warszawa54.42 790
8 SHIGAEV Anatoly 61 00000 OMEGA-Moscow55.38
9 WOJARSKI Krzysztof 60 01121 Bielsko-Biała O-Team56.17 764
10 GAILIS Ainars 62 00000 Auseklis IK56.21
11 DEPTUŁA Jerzy 59 01055 UKS Energetyk Dychów57.56 736
12 JENSEN PerDahl 62 00000 OK Pan Aarhus57.57
13 MACHOWSKI Władysław 59 00482 UKS OSiR Góra Kalwaria59.31 710
14 MOSSAKOWSKI Przemysław 60 01758 Indywidualnie60.23 696
15 KLAWCZYŃSKI Zbigniew 62 03895 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc62.03
16 KUDRIN VOLODYMYR 62 00000 Orion Kiew62.39
17 PORZYCZ Jerzy 61 00154 UKS Azymut 4563.04 651
18 VIESTURS Dandens 61 00000 Aluksne-Ape OK64.33
19 LAEV Urmas 62 00000 SK Mercury65.00
20 KOCZKO Tomasz 62 00000 Indywidualnie65.24
21 KROCHMAL Grzegorz 59 00076 KU AZS WAT Warszawa65.33 610
22 Klimasz Józef 62 00186 Szarotki65.53
23 Konstanciak Andrzej 59 00865 OK!Sport Warszawa70.36
24 KANKKUNEN Jarmo 62 00000 OK7773.04
25 MIKIELSKI Marek 60 00136 UMKS Orkan Ostróda74.31 460
26 CHERNYKH Sergey 62 00000 Khimki77.32
27 Żebrowski Dariusz 63 01532 OK!Sport Warszawa84.52 289
28 DEREDOS Andrzej 63 03247 UKS Orientuś Łódź92.19 165
29 COPERTINO Daniel 63 00000 Rumos e Rotas93.14
30 KORF Aliaksandr 61 00000 SKO ORION95.00
31 SIMMONS Gary 60 00000 Guildford Orienteers102.22
32 Parfianowicz Marcin 63 02288 Indywidualnie118.04
33 CZERKAWSKI Wacław 60 01496 UKS Sparta Czyżowice122.25 0
34 SYDOROV SERGII 59 00000 KARNIKA128.18
35 BEDARAU Vadzim 62 00000 SC BUG142.11
nkl KUHTA Mikhail 59 00000 SC BUG
M60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KRYJOMSKI Jerzy 58 00963 KS Kościelec Chrzanów47.27 847
2 BIALOŽYT Miroslav 57 00000 TJ TŽ Třinec47.46
3 TRYDZENSKI Henadzi 55 00000 Peleng-Vimpel48.15
4 HROUZA Jan 54 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov48.41
5 RYŠAVÝ Jiří 58 00000 TJ Opava49.50
6 USENKO Serhii 57 00000 O-Kompas50.03
7 GUGA Romuald 55 00716 WKS Śląsk Wrocław52.22 778
8 PIETRUSIŃSKI Marek 56 01323 KS Artemis Wrocław52.30 776
9 CAPPER Mike 55 00000 Limestone Cowboys55.41
10 KASJANENKO SERGII 54 00000 POBEDA57.43
11 CEPURDEJ Aleksandr 58 04180 UMKS Kwidzyn61.42 646
12 BELOSHITSKIY Vasiliy 58 00000 SC BUG62.59
13 SOLOVEV Mikhail 56 00000 PionerSK63.00
14 OLIINYK OLEKSANDR 58 00000 SIRIUS64.20
15 KUSHNEROV Pavel 58 00000 SC BUG65.23
16 MIROSHNITCHENKO Viktor 57 00000 PionerSK66.05
17 OLBRYCHT Janusz 55 00228 OLBnO67.30 564
18 PEKYHE Denes 99 00000 SDS70.52
19 WIERCIŃSKI Piotr 56 01105 MKS Metalowiec Łódź78.04 415
20 DECK Wiesaw 54 00000 Indywidualnie81.20
21 WRÓBLEWSKI Tadeusz 58 00226 OK!Sport Warszawa81.47 363
22 Sypuła Sławomir 58 00748 UNTS Warszawa85.18 313
23 KRET Jacek 57 03723 LKS Górzanka Nawojowa Góra89.33 254
24 Mądrzyński Zbigniew 56 02885 UMKS Kwidzyn98.05 133
25 LEWANDOWSKI Krzysztof 58 00367 UKS Orientuś Łódź113.01 0
26 ŁAZOWSKI Krzysztof 55 00000 KInO Stowarzysze135.27
nkl HEIKO Ivan 57 00000 Lubny
nkl MISZEWSKI Romuald 54 00142 UKS Azymut 45
M65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 UHER Petr 50 00000 USK PRAHA53.13
2 BOHACZEK Janusz 52 00135 UMKS Orkan Ostróda54.52 847
3 TRZPIL Lech 49 00691 OK!Sport Warszawa62.48 692
4 JAKIELASZEK Ryszard 49 00179 GKS Luzino65.29 639
5 BABICKÝ Tomáš 50 00000 ZOOB Rumburk65.30
6 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan 53 00885 KOS Modrzew Skwierzyna68.12 586
7 POŹNIAK Szymon 53 00000 Indywidualnie70.21
8 CHERNYKH Vladimir 52 00000 Kaliningrad71.30
9 ZEMAN Ludvík 53 00000 BFM Frýdek - Místek75.34
10 JELÍNEK Martin 51 00000 Jeleni80.46
11 ŁAPANOWSKI Jacenty 50 00190 KU AZS WAT Warszawa81.34 325
12 DAMBRAUSKAS Algimantas 53 00000 SM Gaja83.25
13 GACKOWSKI Bogdan 53 00846 PKO Harpagan83.27 287
14 Wysocki Andrzej 51 02697 UKS Kometa Gliwice101.57 0
15 PASZYŃSKI Józef 53 00383 UKS Orientuś Łódź118.47 0
nkl BLOCH Leszek 50 00000 Indywidualnie
nkl DVORAK Vlastimil 49 00000 Banik Ostrava
M70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 WASILEWSKI Stanisław 46 01168 PUKS Młode Orły41.21 847
2 KŘÍŽ Pavel 48 00000 SKP Zdar48.31
3 Kmieciński Józef 47 00069 PUKS Młode Orły48.38 699
4 KRUCZEK Stanisław 48 00830 WKS Wawel49.40 678
5 KARPENKO SERGII 45 00000 POBEDA50.26
6 LINDBLOM Ingemar 44 00000 OK Orinto53.26
7 TSYHANOV Oleksandr 48 00000 Lubny54.32
8 SIKORA Miroslav 48 00000 Banik Ostrava55.42
9 BARTKOWIAK Edward 48 00925 WKS Grunwald60.27 460
10 MIASNIKOV Sergei 47 00000 PskovRus63.54
11 PTÁČEK Jiří 44 00000 Banik Ostrava94.37
12 WRONICZ Zygmunt 44 00000 Indywidualnie98.33
13 CHOJNACKI Marian 48 00000 Indywidualnie103.53
14 Woźniak Henryk 48 00131 UMKS Orkan Ostróda115.05 0
nkl SEMYSYNOV Mikhailo 44 00000 Indywidualnie
M75
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DURA Kazimierz 39 00720 WKS Śląsk Wrocław50.51 847
2 PIETKIEWICZ Waldemar 43 01084 Indywidualnie57.00 722
3 PŁUCIENNIK Waldemar 43 00883 KOS Modrzew Skwierzyna60.47 645
4 ŚLIWAKOWSKI Adam 40 00000 MUKS Junior Ochędzyn73.05
5 CZABAŃSKI Edward 39 00514 UKS Azymut 4594.01 0
10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint
Cepurdej KatarzynaForystek MarekGoławski RafałHoman MonikaIgnaczak NataliaJackiewicz ArturLigocki PatrykSłoma GrzegorzSadzikowska MagdalenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies