Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Puchar Wawelu - Etap 1 z dnia: 2018-07-04
K10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 OLEJNIK Jaśmina 08 03938 WKS Wawel20.43 440
2 OLIINYK Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel21.00 430
3 BISKUPSKA Julia 08 03646 WKS Wawel22.41 372
4 HAVRDOVA Selina 09 00000 Sportcentrum Jičín23.00
5 WŁODARCZYK Wiktoria 08 03546 UKS Traper Złocieniec23.00 361
6 Dutkiewicz Wiktoria 08 03881 MKS Paulinum Jelenia Góra26.54 227
7 CIEĆWIERZ Małgorzata 08 00000 UKS Azymut 4529.02
8 DUDA Kornelia 09 04141 UKS Traper Złocieniec29.16 146
9 DŻUMAGA Sara 09 04233 UKS Dąb Leszno40.44 0
10 PODGÓRSKA Gabriela 09 04164 KS Kościelec Chrzanów41.37 0
11 BIELECKA Marta 08 04398 UKS Siódemka Rumia43.28 0
12 JANATOVÁ Viola 09 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs44.43
13 PLONE Luize 09 00000 Alnis OK -JNSC47.55
14 KRASOŃ Julia 09 00000 MUKS Junior Ochędzyn60.24
nkl PIEKIELNA Maja 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn
nkl WASILEWSKA Olga 08 04251 UKS OSiR Góra Kalwaria
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 NIESSNER Pola 07 03651 WKS Wawel17.43 550
2 SŁOŃSKA Antonina 07 03190 WKS Wawel18.15 543
3 UKLEJA Patrycja 06 03121 UKS Azymut 4519.22 526
4 KULA Maja 07 03962 KOS BnO Szczecin19.43 521
5 JUMIKE Ilze 07 00000 Alnis OK -JNSC20.00
6 Banasiak Anna 06 02912 MKS MOS Wrocław21.13 499
7 BOREK Alicja 07 03314 UKS Traper Złocieniec22.17 483
8 MIANOWSKA Antonina 07 03554 UNTS Warszawa22.23 482
9 HAVRDOVA Sheila 07 00000 Sportcentrum Jičín25.19
10 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria25.34 436
11 WĄSIEWICZ Urszula 07 00000 Team 36028.23
12 SEGLINA Mara 07 00000 Alnis OK -JNSC28.43
13 KRIEVINA LinaKarina 07 00000 Alnis OK -JNSC29.18
14 KONOVALOVA Daria 06 00000 O-Kompas29.23
15 Siek Barbara 06 03654 WKS Wawel29.52 373
16 HECZKOVÁ Anna 06 00000 Slavia Liberec orienteering30.25
17 Belica Milena 07 04397 LUKS IMPULS Szczercow31.13 354
18 CEGIEŁKA Milena 06 04115 GOK Galewice32.47 330
19 CIEĆWIERZ Weronika 06 04366 UKS Azymut 4532.59 328
20 GRISCHUK Maria 06 00000 KSO Korostyshiv33.30
21 DZWONKOWSKA Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria34.10 311
22 LOCMELE Liva 06 00000 Alnis OK -JNSC34.20
23 SOBIEPANEK Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria35.05 297
24 Miłaszewicz Magdalena 07 03887 UKS Traper Złocieniec36.23 278
25 RYCHLÁ Karolína 07 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov37.13
26 PODGÓRSKA Marta 07 03611 KS Kościelec Chrzanów37.32 262
27 PRAIS Julia 06 04225 UKS Dąb Leszno37.41 260
28 GERASIMOVAITE Viktorija 06 00000 SM Gaja38.13
29 WEJTKO Diana 07 03360 UMKS Kwidzyn40.16 221
30 NOVAKOVA Viktorie 07 00000 ZOOB Rumburk40.43
31 Ciszek Katarzyna 06 04290 MKS MOS Wrocław40.44 215
32 SIKORA Sandra 07 03613 KS Kościelec Chrzanów42.36 188
33 KRUMINA Laura 07 00000 Alnis OK -JNSC46.46
34 Malik Wiktoria 07 04386 Grom Sokolniki46.52 126
35 KIEŁBIK Nikola 06 00000 Grom Sokolniki49.52
36 Herbeć Anna 07 04430 MUKS Junior Ochędzyn50.34 72
37 ROMAN Zuzanna 07 00000 UKS Siódemka Rumia53.48
38 Jarczak Marika 07 04427 MUKS Junior Ochędzyn55.49 0
nkl NOWAK Anna 06 02858 UKS Azymut 45
nkl KOZŁOWSKA Natalia 07 00000 Grom Sokolniki
nkl JABŁOŃSKA Emilia 06 00000 MUKS Junior Ochędzyn
K12B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 GORODINSKA Maria 05 00000 KSO Korostyshiv24.55
2 Kubacka Wiktoria 05 04281 HKS Azymut Mochy26.31 275
3 SYNCHUK Ivanka 04 00000 KSO Korostyshiv28.24
4 BŁYSKOSZ Magdalena 04 04269 WKS Wawel29.36 129
5 Jarocka Alicja 04 03973 Indywidualnie30.38
6 Owsianka Wiktoria 05 03758 WKS Wawel30.47 73
7 MOLNÁR Emese 04 00000 SDS32.33
8 HAŁUCHA Martyna 04 04265 WKS Wawel33.47 0
9 NADERA Katarzyna 04 00000 CX80 Kalisz34.00
10 GRISCHUK Katya 04 00000 KSO Korostyshiv40.59
11 JAROCKA Maja 07 00000 Indywidualnie50.46
nkl NAZWISKO IMIĘ 99 KLA 00000 KLUB
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ŠVIDRNOCHOVÁ Eliška 04 00000 TJ Opava40.35
2 KĘDZIOR Alicja 05 03563 UMKS Kwidzyn40.40 660
3 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS Wrocław42.33 640
4 GIELEC Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź43.33 630
5 BRAKMANE SindijaLeticija 05 00000 Alnis OK -JNSC43.39
6 URBAN Aneta 04 02910 UKS Traper Złocieniec43.46 627
7 POWICHROWSKA Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria44.13 623
8 KRIPULEVIČIUTE Vytaute 04 00000 SM Gaja45.01
9 BILOBROVETS Elena 04 00000 KSO Korostyshiv46.22
10 PUŁCZYŃSKA Hanna 05 03193 WKS Wawel47.34 588
11 MULLER Iga 05 02764 UMKS Kwidzyn48.01 583
12 Krzyżostanek Partycja 05 03838 Grom Sokolniki48.09 581
13 DOMAGAŁA Emilia 05 03835 Grom Sokolniki49.44 565
14 BURYLKO Victoria 04 00000 KSO Korostyshiv52.35
15 PUDEŁEK Jowita 05 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra52.54
16 MICHNO Marta 05 03937 WKS Wawel53.29 525
17 LAMPARSKA Maja 05 03832 WKS Wawel53.56 521
18 KRUMINA Mara 05 00000 Alnis OK -JNSC54.21
19 KURTYCZ Natalia 05 04021 WKS Wawel55.18 507
20 SZCZURKO Paulina 05 03545 UKS Traper Złocieniec56.14 497
21 CEPURDEJ Katarzyna 04 04183 UMKS Kwidzyn58.29 474
22 RAUTIO Ulrika 05 00000 Espoon Suunta59.50
23 HODUR Katarzyna 04 04108 Grom Sokolniki62.41 430
24 Skorupa Maja 04 03724 LKS Górzanka Nawojowa Góra64.48 407
25 Wiśniewska Hana 05 04222 UKS Orientuś Łódź66.01 395
26 FIJAŁKOWSKA Klaudia 04 03397 UKS OSiR Góra Kalwaria67.05 384
27 JANIK Patrycja 04 04117 GOK Galewice69.05 363
28 Sucha Andżelinka 05 04110 Grom Sokolniki75.20 297
29 MELZER Anna 05 03295 UKS Siódemka Rumia79.12 257
30 GENDEK Marta 04 04136 UNTS Warszawa138.09 0
K16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KREMPIŃSKA Julia 03 02651 UKS Azymut Pabianice61.21 825
2 NAGY Szilvia 03 00000 SDS61.41
3 MRÓZEK Teresa 02 00000 TJ TŽ Třinec61.42
4 GIELEC Zuzanna 02 03046 UKS Orientuś Łódź74.09 687
5 BLOCK Amelia 02 02132 UKS Orientuś Łódź74.31 682
6 DANKOVA OLENA 02 00000 O-Kompas75.48
7 ANGYAL Anna 02 00000 SDS80.45
8 CHERNYKH Zoya 02 00000 Khimki81.42
9 PERFIKOWSKA Hanna 04 03363 UMKS Kwidzyn85.36 563
10 PUDLIS Natalia 02 02623 UMKS Kwidzyn97.21 436
11 BUHOLCA Anna 03 00000 Alnis OK -JNSC97.41
12 GRADEK Zuzanna 03 02575 UKS Traper Złocieniec99.49 409
13 MOSKAL Zuzanna 02 02117 UKS Siódemka Rumia100.49 399
14 SUCHÁ Simona 03 00000 OK Slavia Hradec Králové102.46
15 KODYTKOVÁ Denisa 02 00000 OK Slavia Hradec Králové102.48
16 CEPURDEJ Nina 03 04182 UMKS Kwidzyn103.30 369
17 ZIELIŃSKA Oliwia 03 03217 PUKS Młode Orły103.54 365
18 DOREŃ Wiktoria 03 03854 UKS Orientuś Łódź103.58 364
19 BERLIŃSKA Paulina 03 03503 UKS Orientuś Łódź104.22 360
20 GOLA Martyna 03 03048 UKS Orientuś Łódź109.05 309
21 SUDOŁ Hanna 03 03491 WKS Śląsk Wrocław109.06 309
22 Filipiak Adrianna 03 04153 KS Hades Poznań110.23 295
23 PESTA Anna 03 02741 UKS Azymut 45114.16 253
24 MIKOŁAJCZYK Klaudia 03 02663 MUKS Junior Ochędzyn114.17 252
25 NOWAK Maria 03 02922 KS Hades Poznań159.21 0
nkl ŻUREK Marta 02 02116 UKS Siódemka Rumia
nkl PRZESZŁOWSKA Hanna 03 03317 UKS Traper Złocieniec
nkl INGESEN AdineBlakkestad 02 00000 Sarpsborg OL
nkl STRÓZIK Sandra 03 02665 MUKS Junior Ochędzyn
K18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 RIBY Rose 00 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice90.26
2 ŠKLÍBOVÁ Veronika 01 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn91.34
3 KRONIKOVÁ Štěpánka 01 00000 OK Slavia Hradec Králové94.13
4 MAZUREK Agnieszka 01 02223 WKS Śląsk Wrocław96.56 880
5 FILIPCZAK Natalia 00 01927 PUKS Młode Orły98.36 858
6 WAALER LinnMei 00 00000 Maren OK100.01
7 DZIERWA Hanna 01 02057 KS Kościelec Chrzanów100.23 835
8 PUDEŁEK Michalina 00 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra100.27
9 OHLASZENY Zuzanna 01 02059 KS Kościelec Chrzanów103.09 800
10 Leśnicka Agnieszka 02 02611 UKS Azymut Dębów104.46 778
11 MELZER Zofia 01 02114 UKS Siódemka Rumia113.31 666
12 Bączek Małgorzata 01 04014 UKS Technik Ruciane Nida114.30 653
13 SUSEK Julia 01 02890 UKS Siódemka Rumia114.47 649
14 NOVOTNÁ Tereza 00 00000 TJ Zlaté Hory141.20
15 CHRUBCZYŃSKA Patrycja 00 01942 UKS Traper Złocieniec150.27 189
16 LOHUNOVSKA Anastasiia 00 00000 O-Kompas198.57
17 MIKODA Joanna 00 00000 Indywidualnie201.46
nkl KONOVALOVA Anna 00 00000 O-Kompas
nkl TYWONEK Julia 01 04100 UKS OSiR Góra Kalwaria
K20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 INGESEN RikkeBlakkestad 99 00000 Sarpsborg OL98.58
2 BIELECKA Aleksandra 00 02163 UKS Siódemka Rumia120.55 990
3 DAWIDOWSKA Natalia 99 02202 UKS Siódemka Rumia121.31 983
4 PETRICHENKO Viktoria 98 00000 KSO Korostyshiv154.02
5 VASILENOK Maria 99 00000 Orion176.16
6 BIELECKA Alicja 98 02102 UKS Siódemka Rumia178.57 288
7 PORADA Lilianna 98 02045 UKS Reflex Rybnik178.57 288
nkl DAMBRAUSKAITE Ieva 99 00000 SM Gaja
K21A
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SALMINEN Henna OK77105.37
2 PACEK Karolina 88 02346 Indywidualnie110.20 550
3 Sypuła Katarzyna 87 02834 UNTS Warszawa110.20 550
4 LÖNNFELDT Julia 99 00000 OK77134.56
5 BIALOZYTNA Tereza 99 00000 Indywidualnie136.07
6 RASCZUPKINA Nina 84 04181 UMKS Kwidzyn137.07 81
7 BIAŁA Weronika 86 00000 Indywidualnie148.17
8 JAHNZ Karolina 84 00000 BWD WKP-W148.27
9 KACZMAREK ANNA 86 04234 UKS Dąb Leszno151.21 0
10 ŚLIWIŃSKA Nina 92 00000 1.bdm171.46
nkl KURIATNYK Nataliia 85 00000 O-Kompas
K21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DURZYŃSKA Katarzyna 92 03584 5 pułk artylerii Sulechów52.01 275
2 DONNER Janina 99 00000 OK7754.02
3 BINIECKA Małgorzata 87 00339 UKS Azymut Pabianice56.32 240
4 Ewiak - Paszyńska Alicja 87 00363 UKS Orientuś Łódź56.56 237
5 RYCHLÁ Pavla 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov60.46
6 GOLDMANN Dóra 93 00000 SDS62.17
7 BERDOVA Katsiaryna 99 00000 BSMU66.29
8 DETTLAFF Anna 89 03872 UKS Włóczykij67.40 153
9 Kuźba Justyna 94 01349 UKS Siódemka Rumia67.45 152
10 CIARKOWSKA Magdalena 87 03909 JW480869.08 141
11 TURCZYŃSKA Alicja 97 00000 KU AZS WAT Warszawa70.13
12 DELIŃSKA Natalia 84 00000 1 BLog71.50
13 KREJČÍKOVÁ Marie 92 00000 SKOB Zlín72.30
14 Sobas Aleksandra 97 01024 76.44
15 Gajda-Morawska Monika 90 00096 UNTS Warszawa78.08
16 BORCZYK Iwona 86 00000 2psap81.30
17 OREKHOVA Alisa 90 00000 O-Club Moscow81.35
18 STRAUTNIECE Krista 93 00000 Alnis OK -JNSC85.11
19 GOLDMANN Kata 00 00000 SDS85.34
20 WIERCIŃSKA Anna 88 02670 MKS Metalowiec Łódź87.21 0
21 MALANOWSKA Anna 86 00000 Indywidualnie88.15
22 NOVOTNÁ Klára 98 00000 TJ Zlaté Hory90.27
23 HEROLD Katrin 86 00000 Kaulsdorfer OLV94.29
24 POŹNIAK Aleksandra 89 00000 Indywidualnie97.06
25 CHERVINKA KATERYNA 88 00000 Orion Kiew97.15
26 RAY Jenny 95 00000 OK77101.58
27 CYGAN Marta 94 00000 KU AZS WAT Warszawa107.09
28 Bąkowska Dominika 92 04215 PKO Harpagan108.24 0
29 KOMSA Małgorzata 84 00366 UKS Orientuś Łódź108.36 0
30 REDA Kinga 93 00000 KU AZS WAT Warszawa109.10
31 CZĄBA Agnieszka 95 00000 KU AZS WAT Warszawa127.26
nkl ZALEŚKIEWICZ Iga 85 00000 7BOW
nkl OWCZARZ Hanna 90 00000 10BKPanc
nkl Gordon Diana 90 02348 KU AZS WAT Warszawa
K21E
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 CYGLER Paulina 91 00836 WKS Wawel92.39 1100
2 GORCZYCA Maria 97 02971 WKS Grunwald95.37 1068
3 NERADOVA Alena 85 00000 KOB Litvinov96.04
4 DONNER Isabel 97 00000 OK7796.30
5 ŚLUSARCZYK Katarzyna 89 03480 OK!Sport Warszawa96.33 1058
6 Bączek-Motała Barbara 72 00810 WKS Wawel97.53 1044
7 PABICH Maria 82 00330 UKS Azymut Pabianice97.59 1043
8 SKOGVIK Ida-Marie 91 00000 OK7798.06
9 Goldmann Julia 96 02737 SDS107.21
10 MYRONENKO Olena 91 00000 Voshod107.51
11 Gwóźdź Ewa 90 00384 UKS Orientuś Łódź109.47 916
12 DOMINIAK Dagmara 97 00932 PUKS Młode Orły110.50 905
13 BORYCHOWSKA Marlena 88 00167 MKS Paulinum Jelenia Góra113.07 880
14 MACHOWSKA Weronika 86 00483 UKS OSiR Góra Kalwaria113.53 871
15 Kosińska Dorota 84 00515 Co Liege118.48
16 Kaźmierczak Aneta 95 00413 UKS Orientuś Łódź119.43 809
17 KONKOL-KLIMCZAK Wioletta 80 01990 UKS Siódemka Rumia120.37 799
18 JELÍNKOVÁ Šárka 91 00000 Jeleni123.32
19 JELÍNKOVÁ Zora 88 00000 Jeleni124.53
20 Jaśkiewicz Magdalena 97 01783 UKS Azymut Pabianice131.49 679
21 KUREK Marta 86 00000 Indywidualnie144.22
nkl ZIMNY Urszula 85 00000 Indywidualnie
nkl MAZAN Aleksandra 95 00328 UKS Traper Złocieniec
K35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KUNTSEVICH NATALLIA 83 00000 STARZ79.30
2 MAZUR Katarzyna 83 00350 UKS Azymut Pabianice89.10 847
3 JANATOVÁ Lucie 81 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs94.59
4 SVOBODOVA Jitka 74 00000 USK PRAHA106.47
5 HORÁČKOVÁ Vladimíra 77 00000 SKOB Ostrava114.58
6 UKLEJA Ewa 80 03714 UKS Azymut 45135.46 342
7 ŠVIDRNOCHOVÁ Hana 77 00000 TJ Opava146.02
8 ZBROJA-NOWAK Justyna 80 00915 KS Hades Poznań160.27 73
9 STRUGAŁA Barbara 81 04121 WKS Wawel160.42 71
10 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ Helena 77 00000 RCI Kraków167.57
11 SOBCZAK Magdalena 80 00000 RCI Kraków168.00
nkl BĄCZEK Patrycja 82 00000 JW 4808 GOŁDAP
K35B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 UHROVA Zuzana 80 00000 USK PRAHA55.43
2 GNIADEK Monika 81 04211 GKS Luzino61.10 424
3 NOWICKA-BIELECKA Kornelia 74 02729 UKS Siódemka Rumia62.56 385
4 GOLINOWSKA Elżbieta 80 03675 5 pułk artylerii Sulechów63.20 375
5 OLINYK Alona 99 00000 WKS Wawel64.00
6 PAWLOS-DOROCICZ Elzbieta 81 00000 Szarotki67.49
7 BAŃSKA-BODZIONA Aneta 79 04287 10BKPanc71.01 206
8 MAREK Agnieszka 99 00000 Indywidualnie80.23
9 MARGOL-SZUWARA Agnieszka 80 00000 1 batalin drogowo - mostowy80.24
10 PABIAN Patrycja 80 04188 UMKS Kwidzyn84.35 0
11 Machowska- Łącka Magdalena 83 03908 UKS OSiR Góra Kalwaria90.32 0
12 Jarocka Anna 78 01192 Indywidualnie114.30
nkl JIŘÍČKOVÁ Bětka 83 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov
nkl RYBIENIK Magdalena 81 00000 Indywidualnie
nkl GÓRNIAK Monika 81 00000 Indywidualnie
K40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SEMENOVA Yuliya 76 00000 OMEGA-Moscow68.46
2 HAVRDOVA Renata 77 00000 Sportcentrum Jičín71.14
3 HECZKOVA Bohdana 77 00000 Slavia Liberec orienteering71.29
4 KRONIKOVÁ Jana 73 00000 OK Slavia Hradec Králové91.40
5 SYVORONOVA Olga 77 00000 O-Kompas93.43
6 BALUSKOVÁ Ida 73 00000 OK24 Praha95.38
7 ŠKLÍBOVÁ Jana 76 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn96.50
8 KONC Katarzyna 75 02953 UKS Azymut Pabianice99.56 847
9 MAKAROVA Olga 76 00000 OC L-MED, Tula111.42
10 DUDZIAK Karolina 78 04240 UKS Dąb Leszno114.46 610
11 MARSZAŁEK Maria 74 04147 UKS Kometa Gliwice115.52 593
12 SHERENKOVSKA OLENA 74 00000 O-CLUB116.10
13 BULTROWICZ Agnieszka 77 00944 KS Hades Poznań117.01 575
14 JERABKOVA Tereza 75 00000 OK BOR117.17
15 NOVAKOVA Marketa 74 00000 ZOOB Rumburk118.04
16 SVIRIDOVA Anastasiia 78 00000 OC L-MED, Tula126.03
17 OLEJNIK Ewa 76 04120 WKS Wawel129.12 381
18 ROSŁANIEC Anna 78 00000 Indywidualnie147.10
19 BACZULIS Magdalena 77 03744 KOS BnO Szczecin171.49 0
20 GRADEK Beata 75 03885 UKS Traper Złocieniec171.49 0
nkl Mianowska Dorota 74 02405 UNTS Warszawa
nkl KĘDZIOR Katarzyna 75 04177 UMKS Kwidzyn
nkl FRENZEL Frieda 75 00000 ESV Lok Schöneweide
K40B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 WESTBERG-ARRAKOSKI Annika 66 00000 OK7735.14
2 SIRMA Gerda 65 00000 Alnis OK -JNSC42.43
3 SŁOŃSKA Bogusława 76 03655 WKS Wawel45.20 424
4 Bargiel Beata 65 00864 OK!Sport Warszawa51.31 269
5 MELZER Hanna 68 00000 UKS Siódemka Rumia51.58
6 LOCKEROVA Milena 72 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn53.29
7 ŁUKASZYK Sylwia 77 04235 UKS Dąb Leszno53.33 218
8 NADERA Agata 69 00000 CX80 Kalisz65.51
9 Filipiak Agnieszka 75 04413 KS Hades Poznań74.55 0
10 SŁOMCZYŃSKA Ewa 80 00000 UKS Orientuś Łódź87.41
K45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DEPTA Monika 70 00165 MKS Paulinum Jelenia Góra57.16 847
2 NOWAK Beata 73 00144 UKS Azymut 4571.13 710
3 BOROS Anna 68 00000 SDS74.33
4 NAGY Ákosné 72 00000 SDS84.16
5 PTÁČKOVÁ Kateřina 73 00000 Kartografie Praha87.03
6 BERGENFUR Eva-Lill 71 00000 IK Vikings OK94.40
7 WOŁEK Ewa 68 01208 UNTS Warszawa99.26 433
8 GORCZYCA Magdalena 71 03306 KS Hades Poznań100.13 425
9 KADĚROVÁ Barbora 99 00000 OB Havířov100.36
10 RIBY Kateřina 72 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice109.38
11 TOPÓR Monika 70 03372 WKS Wawel112.27 305
12 KRECKOVA Petra 99 00000 KOB ZPV114.57
13 WĄSIEWICZ Marzena 70 00000 Team 360140.31
14 VABULNIECE Liga 69 00000 Aluksne-Ape OK143.49
15 Lamparska Iwona 73 04272 RCI Kraków146.08 0
16 TRYKOZKO Urszula 69 02691 Team 360151.26 0
nkl BEDARAVA Julia 71 00000 SC BUG
nkl NOVOTNÁ Jitka 70 00000 TJ Zlaté Hory
K50
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 INGESEN ToneKarina 68 00000 Sarpsborg OL87.17
2 SILTERE Vija 67 00000 Auseklis IK87.19
3 VRIČANOVÁ Sylva 67 OB Havířov94.53
4 WOŁOWCZYK Mariola 68 00112 UNTS Warszawa95.09 847
5 NEMECKOVA Jarmila 66 00000 USK PRAHA95.11
6 TORP-DONNER Heidi 68 00000 OK77102.38
7 JAKUBECZ Andrea 67 00000 BBB103.27
8 JASTRZEMBSKÁ Jarmila 64 00000 TJ TŽ Třinec103.34
9 SOLOGUBOVA Elena 64 00000 OC L-MED, Tula106.11
10 BUGAJ Teresa 68 03313 WKS Wawel108.28 694
11 KUCIŃSKA Magdalena 68 00000 CX80 Kalisz111.53
12 Parfianowicz Joanna 64 00100 UNTS Warszawa117.41 587
13 ESCHLBOECK Gudrun 68 00000 Naturfreunde Linz125.46
14 WAŃCZYK Magdalena 68 01485 PUKS Młode Orły130.27 440
15 HANZLOVÁ Svatava 66 OB Havířov144.09
16 ŁASKA Renata 64 00000 KInO Stowarzysze151.58
17 NOVÁKOVÁ Irena 66 00000 OK24 Praha159.11
18 WOŁEK Małgorzata 66 03556 UNTS Warszawa160.12 98
19 TITENKOVA Olga 68 00000 Orion180.34
20 GOMES SIMONE 66 00000 Rumos e Rotas216.56
nkl ARGALÁŠOVÁ Gabriela 68 00000 TJ TŽ Třinec
K55
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 RUDAKOVA Olena 60 00000 Mayster59.20
2 MOVKO Marina 60 03901 UKS Azymut 4565.21 847
3 KÖNIG Kirsten 62 00000 OLG Ortenau65.42
4 ERONEN Jaana 63 00000 Pihkaniskat67.12
5 LAEV Riina 63 00000 SK Mercury70.37
6 ZENCHENKO TAMARA 60 00000 KARNIKA71.19
7 RUDYCH LIUDMYLA 63 00000 Orion Kiew74.54
8 KEJSER Mariann 62 00000 OK Pan Aarhus77.19
9 ANDROSOVA TAMILA 63 00000 KARNIKA88.27
10 MIKIELSKA Danuta 59 00138 UMKS Orkan Ostróda88.54 478
11 Wojarska Kamila 60 03369 Bielsko-Biała O-Team92.41 419
12 DEREDOS Nina 61 03248 UKS Orientuś Łódź99.45 308
13 PORZYCZ Agata 60 00151 UKS Azymut 45108.48 167
nkl OREKHOVA Ludmila 58 00000 O-Club Moscow
nkl BIALOŽYTOVÁ Pavla 63 00000 TJ TŽ Třinec
nkl UFIMTSEVA Nina 62 00000 OC L-MED, Tula
nkl CZERKAWSKA Urszula 62 01495 UKS Sparta Czyżowice
K60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Wysocka Jolanta 56 02181 UKS Kometa Gliwice45.34 847
2 KROCHMAL Małgorzata 58 00075 KU AZS WAT Warszawa49.36 749
3 DAMBRAUSKIENE Genute 56 00000 SM Gaja51.48
4 LAZAREVA Natalia 55 03899 UKS Azymut 4554.26 631
5 JELÍNKOVÁ Radana 58 00000 Jeleni58.10
6 LEWOŃ Ewa 55 00129 UMKS Orkan Ostróda58.33 530
7 HAVRYLENKO Lidia 55 00000 Lubny59.03
8 Bartnik Bożena 58 02708 KU AZS WAT Warszawa71.32
9 WRÓBLEWSKA Bogna 58 00225 OK!Sport Warszawa72.11 196
10 COLLIENNE Irma 55 00000 OLVE75.46
11 OLBRYCHT Anna 56 00229 OLBnO83.22 0
12 SMIRNOVA Natalia 56 00000 PionerSK84.47
13 KASJANENKO KAROLYNA 58 00000 POBEDA113.47
nkl SOLOVEVA Elena 58 00000 PionerSK
nkl KMIEĆ Barbara 56 00000 MUKS Junior Ochędzyn
nkl EGOROVA Ludmila 57 00000 OC L-MED, Tula
nkl BUCHOLC Teresa 54 00000 Indywidualnie
K65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KŘÍŽOVÁ Zdenka 50 00000 SKP Zdar58.26
2 CZABAŃSKA Małgorzata 52 00233 UKS Azymut 4562.46 847
3 SERDIUK Nadiia 53 00000 Centurion63.14
4 HORBUNOVA Tetiana 48 00000 Orion Kiew70.39
5 KORIAKOVA-SAVOISKA Valentina 49 00000 Indywidualnie70.49
6 SEMUSHINA Galina 53 00000 PionerSK77.47
7 DECK Krystyna 50 00000 Indywidualnie107.42
8 LINDBLOM Inger 49 00000 OK Orinto111.47
K70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MIASNIKOVA Ludmila 47 00000 PskovRus49.26
2 MARCHENKO Nadiia 46 00000 Indywidualnie51.27
K75
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 STEPANENKO Ellaida 41 00000 O-CLUB52.23
K80
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 POKH LILIIA 34 00000 Motorsicz45.37
M10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 RZEŃCA Tomasz 08 03712 UKS Orientuś Łódź16.00 440
2 CIUPA Jan 08 03926 UKS Orientuś Łódź19.31 324
3 UKLEJA Krzysztof 08 03120 UKS Azymut 4520.15 300
4 Wiśniewski Adam 10 04406 UKS Azymut Pabianice21.36 255
5 Wasilewski Antoni 08 04441 UKS OSiR Góra Kalwaria24.36
6 DOMAGAŁA Jakub 08 00000 Grom Sokolniki28.33
7 PUŁCZYŃSKI Jeremi 09 04019 WKS Wawel29.30 0
8 PRAULINS Ralfs 08 00000 Alnis OK -JNSC30.37
9 CHODLEWSKI Szymon 08 03603 KS Kościelec Chrzanów32.42 0
10 TREPCZYŃSKI Franciszek 09 04220 UKS Orientuś Łódź42.56 0
nkl SOROKIN Evgeny 09 00000 Samolet Moskva
nkl ŚLUSARCZYK Jakub 10 00000 WKS Wawel
nkl MADRY karolina 80 00000 Indywidualnie
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 HECZKO Erik 08 00000 Slavia Liberec orienteering23.37
2 PLONIS Gustavs 06 00000 Alnis OK -JNSC25.54
3 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria26.32 550
4 BASHINSKY Anton 06 00000 KSO Korostyshiv27.23
5 CHODLEWSKI Antoni 08 03602 KS Kościelec Chrzanów27.35 536
6 Cepurdej Wladyslaw 06 04184 UMKS Kwidzyn29.00 517
7 PISAREK Kordian 06 04263 WKS Wawel30.58 492
8 SOLMANIS Uvis 06 00000 Auseklis IK31.02
9 KOTKOWIAK Bartosz 06 03664 KOS BnO Szczecin31.00 492
10 SZTRANEK Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice31.45 482
11 KLAKLA Kacper 07 03608 KS Kościelec Chrzanów32.27 472
12 NAROŻNY Kacper 07 04119 GOK Galewice32.27 472
13 GRAŽYS Emilis 06 00000 SM Gaja33.13
14 BULTROWICZ Tymoteusz 06 03700 KS Hades Poznań33.25 460
15 KREMPIŃSKI Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice34.24 447
16 PERFIKOWSKI Paweł 07 03568 UMKS Kwidzyn35.31 433
17 LUDWIN Jakub 07 03610 KS Kościelec Chrzanów36.39 418
18 Tarnowski Przemysław 07 03939 WKS Wawel37.54 401
19 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut Pabianice38.43 391
20 MURASHKA Usiaslau 07 00000 Orion38.59
21 MŁYNARCZYK Maksymilian 07 03711 UKS Orientuś Łódź40.32 367
22 ZYCHOWICZ Krystian 07 03616 KS Kościelec Chrzanów41.30 355
23 SVALBE Kevins 07 00000 Alnis OK -JNSC41.39
24 FILIPCZAK-DUDZIAK Bartosz 06 04241 UKS Dąb Leszno42.44 339
25 MOLNÁR István 07 00000 SDS44.30
26 SUKHENKO Denis 07 00000 KSO Korostyshiv47.13
27 DROSIK Marcel 07 03779 UNTS Warszawa47.16 280
28 OLEJNIK Tomasz 76 04270 GOK Galewice47.49 272
29 PTAK Szymon 07 03793 UNTS Warszawa50.35 236
30 GRADEK Mateusz 07 03542 UKS Traper Złocieniec50.37 236
31 ZIELIŃSKI Tomasz 07 03701 KS Hades Poznań50.50 233
32 KILICHOWSKI Kacper 06 04126 UKS Azymut 4554.12 189
33 LENDZIOSZEK Antoni 06 03640 KS Spójnia Warszawa55.20 175
34 LITEWKA Tymon 06 00000 Indywidualnie55.47
35 GRZEGORCZYK Borys 06 00000 WKS Wawel56.10
36 SŁOMCZYŃSKI Filip 07 03765 UKS Orientuś Łódź56.20 162
37 RIBY Philip 07 00000 OOB TJ Lokomotiva Teplice57.59
38 ŁUKASZYK Maksymilian 06 04236 UKS Dąb Leszno73.21 0
39 MARSZAŁEK Alan 06 04389 Grom Sokolniki79.04 0
40 MELNIK Tsimur 07 00000 Orion79.42
nkl KUREČKA Jonáš 07 00000 TJ TŽ Třinec
nkl SOROKIN Vsevolod 06 00000 Samolet Moskva
2 BERGENFUR Hugo 05 00000 IK Vikings OK18.57
3 VEREBÉLYI Attila 05 00000 SDS24.58
4 GUTSKO Ivan 05 00000 KSO Korostyshiv28.41
5 Miśków Krzysztof 05 04165 KS Kościelec Chrzanów30.31 275
6 HARPATIN Ilya 04 00000 KSO Korostyshiv31.55
7 Leśniak Jan 05 04066 WKS Wawel39.34
8 NEKRASHEVICH Aliaksandr 05 00000 Orion46.32
9 Leśniak Tomasz 05 04067 WKS Wawel58.08
10 DONNER Jeremy 07 00000 OK7764.30
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DAMEK Ondřej 05 00000 TJ TŽ Třinec33.22
2 DONNER Jesper 99 00000 OK7734.05
3 RAUTIO Daniel 04 00000 Espoon Suunta36.48
4 BEDARAU Arseni 04 00000 SC BUG40.07
5 KRUMINS Edvards 05 00000 Alnis OK -JNSC40.46
6 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR Góra Kalwaria41.36 660
7 ASTAPOVYCH Mykhailo 04 00000 KharkivOBLSUTUR42.10
8 BRASAVS-MUIZNIEKS Markuss 04 00000 Alnis OK -JNSC42.40
9 MRÓZEK Pawel 04 00000 TJ TŽ Třinec43.03
10 PAWŁOWSKI Leon 05 03451 KOS BnO Szczecin43.51 637
11 WĄSIEWICZ Jerzy 05 00000 Team 36044.14
12 BELYAEV Ivan 04 00000 KSO Korostyshiv44.48
13 SAFONOV Nikolay 05 00000 KSO Korostyshiv45.14
14 BUBLIK Piotr 05 04018 WKS Wawel45.16 621
15 MAŁECKI Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn45.55 615
16 CZYŃSKI Miłosz 04 03443 KOS BnO Szczecin46.06 613
17 MAJOWSKI Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria46.06 613
18 WÓJCIK Paweł 05 02991 WKS Wawel46.19 611
19 SKINKIS Oskars 04 00000 Alnis OK -JNSC46.39
20 GINEIKA Julius 05 00000 SM Gaja48.54
21 LISIAK Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź49.05 583
22 MULLER Wiktor 04 02578 UMKS Kwidzyn49.12 581
23 FRONIA Jakub 05 04116 GOK Galewice49.50 574
24 PIVEC Jan 05 00000 MLOK Mariánské Lázně49.54
25 SOBIEPANEK Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria50.12 571
26 MARSZAŁEK Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice51.46 554
27 TYWONEK Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria52.00 552
28 PODWORSKI Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria56.20 508
29 HRYCIUK Mikołaj 05 03836 Grom Sokolniki57.03 499
30 MALIK Patryk 04 04109 Grom Sokolniki61.06 457
31 SEGLINS Jekabs 04 00000 Alnis OK -JNSC61.52
32 KOZŁOWSKI Jakub 05 00000 Grom Sokolniki68.07
33 KOTKOWIAK Piotr 04 03665 KOS BnO Szczecin68.29 381
34 BIELECKI Michał 04 02855 UKS Siódemka Rumia72.21 341
35 SIMKUNAS Edvinas 05 00000 SM Gaja82.00
36 ERTEL Jacek 99 00000 MUKS Junior Ochędzyn82.37
37 KOREK Kacper 05 03837 Grom Sokolniki91.29 143
38 KWIATKOWSKI Olaf 05 03968 KOS BnO Szczecin98.52 66
39 JABŁOŃSKI Piotr 05 00000 MUKS Junior Ochędzyn101.06
40 Fiedorowicz Hieronim 04 03884 UKS Traper Złocieniec132.20 0
nkl WASILEWSKI Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria
nkl BLOŽE Marius 05 00000 SM Gaja
nkl IDYARTOV Oleksandr 04 00000 KSO Korostyshiv
nkl BYRTUS Jakub 05 00000 TJ TŽ Třinec
nkl SIKORA Matěj 05 00000 TJ TŽ Třinec
M16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BIALOŽYT Marek 03 00000 TJ TŽ Třinec61.20
2 KULA Mateusz 03 03666 KOS BnO Szczecin64.50 825
3 SKOMOROKHA Maksym 02 00000 O-Kompas71.24
4 NOWAK Michał 03 03929 UKS Orientuś Łódź73.32 720
5 BJOLEK Michal 03 00000 SKOB Frýdek-Místek73.37
6 CHERNYKH Misha 02 00000 Khimki75.56
7 Gąsior Rafał 02 03361 UMKS Kwidzyn76.02 690
8 NOWAK Grzegorz 03 02370 UKS Azymut 4576.24 685
9 LOCKER Daniel 02 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn81.13
10 SŁOMCZYŃSKI Ignacy 03 02837 UKS Orientuś Łódź81.40 622
11 KONDYS Jakub 02 03663 KOS BnO Szczecin82.06 617
12 ANDRZEJCZAK Maciej 02 02192 UKS Azymut Pabianice85.24 577
13 PORZYCZ Grzegorz 02 02371 UKS Azymut 4585.43 573
14 PUDEŁEK Błażej 02 00000 LKS Górzanka Nawojowa Góra85.49
15 NOVAK Daniel 03 00000 ZOOB Rumburk86.46
16 SZTRANEK Jan 03 02653 UKS Azymut Pabianice87.46 548
17 TOBOREK Jakub 03 02141 WKS Śląsk Wrocław90.09 519
18 BARTOS Zbigniew 03 02127 UKS Orientuś Łódź91.32 503
19 LISICHYK Yury 02 00000 SC BUG95.27
20 KUTSENKO Dima 02 00000 KSO Korostyshiv96.38
21 SLIŽ Rostislav 03 00000 TJ TŽ Třinec100.05
22 OGORODNIK Dmitry 04 00000 KSO Korostyshiv100.14
23 TÓTH Ábel 02 00000 SDS103.52
24 LEDZION Piotr 03 04111 UKS Orientuś Łódź104.27 346
25 SMYK Bartosz 02 02159 UKS Traper Złocieniec118.51 172
26 BOROWIEC PAWEŁ 02 03971 PKO Harpagan128.09 60
27 BACZULIS Miłosz 02 03441 KOS BnO Szczecin138.21 0
28 GRZEGORCZYK Mateusz 02 03447 KOS BnO Szczecin138.30 0
29 WACHNICKI Michał 02 00000 Indywidualnie166.37
nkl KĘDZIERSKI Nataniel 03 04001 WKS Śląsk Wrocław
nkl FLEGL Martin 03 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn
nkl OSAK Maciej 03 03543 UKS Traper Złocieniec
M18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Jonny 99 00000 OK7770.09
2 KALISIAK Dawid 00 02027 UKS Azymut Pabianice74.06 880
3 KEJSER Jeppe 00 00000 OK Pan Aarhus79.56
4 RAUTIO Mikael 00 00000 Espoon Suunta80.14
5 PESTA Piotr 01 02742 UKS Azymut 4582.53 793
6 SOLMANIS Davis 01 00000 Auseklis IK93.20
7 Zając Dawid 00 02186 UKS Azymut Pabianice95.21 670
8 PŁÓCIENNIK Konrad 00 01785 UKS Azymut Pabianice95.37 668
9 DEREDOS Bruno 01 02839 UKS Orientuś Łódź95.47 667
10 ROSŁANIEC Mateusz 00 02227 WKS Śląsk Wrocław95.52 666
11 Svadlena Michal 01 04163 WKS Śląsk Wrocław101.03 615
12 PETERSBURSKI Krystian 01 03452 KOS BnO Szczecin103.47 588
13 BERGENFUR Elias 01 00000 IK Vikings OK104.45
14 SEMIK Jakub 00 00000 USK PRAHA110.31
15 VEREBÉLYI Márton 00 00000 SDS112.50
16 Choroś Tomasz 00 02365 PUKS Młode Orły113.37 491
17 SIENKIEWICZ Maksymilian 01 03734 UKS Azymut 45120.02 428
18 GŁADECKI Dawid 00 03729 UKS OSiR Góra Kalwaria124.29 384
19 BARTOS Grzegorz 01 02130 UKS Orientuś Łódź153.14 101
nkl FRENZEL OskarNiklas 00 00000 ESV Lok Schöneweide
nkl KADĚRA Vojtěch 99 00000 OB Havířov
nkl MELNIK Artsiom 01 00000 Orion
nkl VASS Dániel 00 00000 SDS
M20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 YAROSH Valentun 99 00000 O-Kompas88.02
2 BRYNDAK YEVHENII 99 00000 Zelesta97.29
3 LOCKER Tomáš 98 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn107.15
4 LYTVYN Oleksandr 99 00000 O-Kompas117.35
5 Filipiak Mateusz 98 04415 KS Hades Poznań120.02 990
6 LYTVYN Oleksii 98 00000 O-Kompas121.23
7 Urbaniak Jerzy 98 01515 UNTS Warszawa124.41 885
nkl ŠKLÍBA Michal 99 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn
nkl BRYCH Milosz 98 00000 Technikum nr 8 Katowice
M21A
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 RYCHLÝ Pavel 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov80.38
2 STORK Mihaly 99 00000 SDS83.38
3 PIŁKOWSKI Tadeusz 90 00689 OK!Sport Warszawa94.36 550
4 Wojarski Michał 90 01107 WKS Wawel95.52
5 NESTERENKO Viktor 93 KSO Korostyshiv106.01
6 ŁUBIS Michał 85 02657 UKS Azymut Pabianice107.43 399
7 Gędziorowski Maciej 90 01939 KU AZS WAT Warszawa110.37
8 Sokalski Dariusz 84 00715 KU AZS WAT Warszawa110.39 366
9 HOWE Frazer 97 00000 NWOC114.10
10 BAZHUK Dzmitry 97 00000 OC BSU116.46
11 GUZAL Kamil 87 00000 100 b126.32
12 Frątczak Sławomir 84 04370 GKS Luzino126.34 184
13 Gąsiorowski Adam 89 03558 UKS Azymut Pabianice130.43 136
14 KREMPIŃSKI Piotr 76 02652 UKS Azymut Pabianice130.43 136
15 KACZYŃSKI Piotr 84 04349 PKO Harpagan131.43 124
16 KOGUCIUK Konrad 91 03298 KU AZS UMCS Lublin135.55 77
17 PIETRZAK Konrad 89 03347 KU AZS UMCS Lublin137.57 53
18 ŚWIERCZYŃSKI Hubert 88 02361 KOS BnO Szczecin151.43 0
19 KRZYMINIEWSKI Marek 85 00000 100 b158.47
20 SIMMONS George 95 00000 Guildford Orienteers163.51
21 BEDARAU Edvin 96 00000 SC BUG191.56
nkl KRUPA Łukasz 90 04250 UKS OSiR Góra Kalwaria
nkl MATVIEIEV VOLODYMYR 83 00000 O-CLUB
nkl MICHALSKI Daniel 90 03561 UKS Azymut Pabianice
nkl PARYS Jarosław 89 03300 KU AZS UMCS Lublin
nkl ZAJDEL Wojciech 96 00000 CSWL Poznań
M21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 CHMIELECKI Piotr 87 00369 UKS Orientuś Łódź37.25 275
2 SHVANTS Aliaksei 91 00000 Kronan42.29
3 NOVOTNÝ Tomáš 70 00000 TJ Zlaté Hory44.27
4 HORVÁTH Ádám 95 00000 SDS47.19
5 DIOSZECZ Balint 99 00000 SDS53.42
6 CISZKOWSKI Jacek 84 00000 JW 4808 GOŁDAP57.11
7 MELZER Szymon 99 02115 UKS Siódemka Rumia58.03 99
8 PRZYWORSKI Kamil 91 03589 5 pułk artylerii Sulechów59.09 90
9 NOVOTNÝ Erik 03 00000 TJ Zlaté Hory62.18
10 OREKHOV Anton 89 00000 O-Club Moscow63.24
11 LANGER Martin 84 00000 free.lepus.cz63.44
12 Krochmal Adam 86 02400 UNTS Warszawa65.31
13 WAŁACHOWSKI Piotr 91 00000 Indywidualnie79.49
14 JAMROZIK Marcin 85 00000 5 pułk artylerii Sulechów83.18
15 BORCZYK Łukasz 86 00000 2psap85.24
16 FORYSTEK Konrad 93 02267 WKS Wawel101.45 0
17 KAŹMIERCZAK Jan 96 00000 Indywidualnie113.52
18 KÖNIG Michael 90 00000 OLG Ortenau117.52
nkl CEGIEŁKA Damian 89 00555 GOK Galewice
nkl PARFIANOWICZ Adam 94 00000 Indywidualnie
M21E
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DLABAJA Tomas 83 00000 KOB Litvinov104.45
2 PODZIŃSKI Rafał 91 00410 UKS Orientuś Łódź106.29 1100
3 JERN Tobias 97 00000 OK77106.37
4 RAY Jonathan 97 00000 OK77110.27
5 FLASAR Jan 99 00000 Indywidualnie110.27
6 HOVORKA Lukáš 90 00000 OK Lokomotiva Pardubice110.44
7 PIOTROWSKI Radosław 96 01625 UKS Azymut 45113.12 1018
8 SORSA LauriSorsa 83 Hiidenkiertäjät116.36
9 JÄRVENPÄÄ Antti 96 00000 OK77117.49
10 PASZYŃSKI Piotr 81 00423 UKS Orientuś Łódź118.03 959
11 JURCZYK Tomasz 94 01936 UKS Sparta Czyżowice121.28 918
12 SKACHKOV Maksym 99 00000 Indywidualnie125.47
13 GRYZIO ŁUKASZ 88 00336 UKS Azymut Pabianice129.25 822
14 KRASUSKI Marcin 72 02688 OK!Sport Warszawa131.21 799
15 DAY Jarrah 97 00000 Indywidualnie135.33
16 TONNEAU Corentin 88 00000 OLVE138.27
17 MAGIER Andrzej 86 00000 Brześć140.17
18 CZERNOW Sergej 86 00000 Königsberg148.56
19 KANKKUNEN Matias 93 00000 OK77153.06
20 JANKOWIAK Paweł 89 04208 Chyże BnO160.49 441
21 TONNEAU François 87 00000 OLVE167.38
22 CYGLER Sławomir 90 00093 UNTS Warszawa173.09 292
23 BERECZ Gábor 84 00000 SDS183.45
24 Bluza Łukasz 74 04209 Indywidualnie186.28 130
25 MAN CHIKIN 88 00000 OAHK192.32
nkl GAILIS Andris 92 00000 Auseklis IK
nkl MAZAN Bartłomiej 92 01319 WKS Śląsk Wrocław
nkl Morawski Jacek 89 00161 UNTS Warszawa
nkl NESTOROWICZ Łukasz 85 03301 KU AZS UMCS Lublin
nkl CHARUBA Łukasz 90 00402 UKS Orientuś Łódź
nkl BERNACIAK Aleksander 83 01402 WKS Śląsk Wrocław
nkl SONTOWSKI Marcin 86 00000 Morenka Team
nkl PABICH Mariusz 88 00338 UKS Azymut Pabianice
nkl JANATA Martin 83 00000 Oddíl OB Kotlářka, zs
nkl Kalata Michał 89 00853 10BKPanc
M35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ŠKLÍBA Jan 75 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn100.43
2 GACZYŃSKI MARCIN 83 00000 17 WBZ MIĘDZYRZECZ101.24
3 BAŁDYGA Daniel 80 00000 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc119.05
4 WDOWCZYK Piotr 83 04186 2 PINŻ/ UMKS KWIDZYN119.07 847
5 CIEĆWIERZ Sławomir 79 04338 UKS Azymut 45120.12 818
6 Łącki Łukasz 82 01673 UKS OSiR Góra Kalwaria123.44 724
7 KARPIŃSKI Łukasz 80 00000 Indywidualnie125.52
8 ZAMIARA Piotr 81 03698 KS Hades Poznań127.30 623
9 JĘDRAS Przemysław 81 03694 UMKS Kwidzyn130.31 544
10 WIKTOROWICZ Mateusz 81 04382 LKS Górzanka Nawojowa Góra136.36 381
11 MRÓZ Krzysztof 82 00000 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc140.47
12 KYSHCHENKO Oleh 82 00000 Mayster145.18
13 KUTKIEWICZ Marcin 80 00000 RCI Kraków147.02
14 NAGÓREK Kamil 83 04318 GKS Luzino152.55 0
15 TREPCZYŃSKI Jarosław 83 04221 UKS Orientuś Łódź168.39 0
16 DOMAGAŁA Andrzej 80 00000 Grom Sokolniki208.40
17 ŻYNDA Jakub 80 00000 JW 4808 GOŁDAP223.26
18 KUNISZYK PIOTR 81 00000 JW 4808 GOŁDAP223.27
nkl MILIRUD Evgen 83 00000 O-Kompas
nkl Łoniewski Grzegorz 82 02852 KU AZS WAT Warszawa
nkl KACZMARSKI Paweł 80 04317 LKS Górzanka Nawojowa Góra
nkl HROUZA Jan 81 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov
nkl FANKIDEJSKI Artur 78 03873 UKS Włóczykij
M35B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 OBERNIKHIN Igor 81 00000 Orion41.11
2 SZIKSZAI Szabolcs 76 00000 SDS41.53
3 GOCYŁA Mateusz 81 00000 KS Jurajskie Orły42.07
4 Pietrzak Patryk 81 01229 HKS Azymut Mochy48.24
5 Jarocki Michał 79 01001 PKO Harpagan48.25
6 STĘŻYCKI Grzegorz 82 00000 10BKPanc49.13
7 Sitnicki Mariusz 77 04379 10BKPanc52.08 424
8 OLINYK Ilya 99 00000 WKS Wawel52.52
9 KUNTSEVICH Sergey 82 00000 Belaya Rus60.12
nkl Zalewski Dominik 81 03705 zielonkacup.com
M40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 NOWAK Jacek 76 00143 UKS Azymut 4577.58 847
2 ŠVADLENA Pavel 75 04162 WKS Śląsk Wrocław84.28 770
3 SOŁOWIEJ Stanisław 75 02494 KU AZS UMCS Lublin95.20 642
4 Kuryj Marek 78 03252 RCI Kraków95.43 637
5 ŁAWECKI Szymon 78 02109 MKS Pogoń Siedlce95.49 636
6 BALMOWSKI RADOSŁAW 76 00000 2 Pułk Inżynieryjny95.52
7 Lendzioszek Paweł 77 01391 KS Spójnia Warszawa96.23 630
8 Mol Krzysztof 75 02866 5 pułk artylerii Sulechów97.54 611
9 LYSENKO Andrii 74 00000 O-Kompas98.21
10 CZAPLA Przemysław 74 02933 WKS Wawel98.39 602
11 DUTKIEWICZ Damian 77 01279 MKS Paulinum Jelenia Góra98.58 599
12 CZAPLA Tomasz 76 03432 WKS Wawel100.17 584
13 NOVAK Petr 74 00000 ZOOB Rumburk101.38
14 FIEDOROWICZ Szczepan 76 02906 UKS Traper Złocieniec101.43 566
15 KHOLAD Pavel 76 00000 Eridan101.56
16 GERASKIN SERGII 77 00000 O-CLUB117.06
17 KHALAVA Yevhenii 74 00000 Lubny117.09
18 BANASIAK Marcin 73 00000 Indywidualnie117.32
19 JANAS Sebastian 74 00000 RKInO JANAS-Y118.53
20 Wiśniewski Paweł 74 02932 WKS Wawel118.59 362
21 Marte Michał 75 01940 KU AZS WAT Warszawa121.37 332
22 NOWAK Paweł 77 03930 UKS Orientuś Łódź127.29 262
23 PIVEC Lukas 76 00000 MLOK Mariánské Lázně129.20
24 KALSZTEIN KAROL 74 00985 PKO Harpagan129.40 236
25 Ciszek Marcin 76 01330 WKS Śląsk Wrocław131.20
26 BORZYSZKOWSKI Jacek 74 03307 UKS Siódemka Rumia133.54 186
27 WÓJCIK Grzegorz 74 03195 WKS Wawel138.32 131
28 MELNIK Siarhei 75 00000 Orion138.47
29 ŚWIDERSKI Władysław 74 00000 KU AZS UMCS Lublin139.02
30 SŁOMCZYŃSKI Robert 72 03001 UKS Orientuś Łódź139.21 122
31 VAJDULIAK Juraj 61 00000 OB Tvrdosin141.19
32 LAURI Tarlap 75 Saku143.57
33 WEJTKO Michał 75 03916 UMKS Kwidzyn147.51 21
34 PERFIKOWSKI Piotr 76 04190 UMKS Kwidzyn148.00 19
35 CHABRZYK Andrzej 78 00000 ChabTeam172.47
nkl Dargacz Piotr 77 04271 WKS Wawel
nkl DOMIN Tomasz 75 00000 sevencoins.pl
nkl FILIPEK Robert 77 00000 2psap
nkl WIECZOREK Piotr 73 03016 Indywidualnie
nkl BJOLEK Lukáš 76 00000 SKOB Frýdek-Místek
M40B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PUDEŁEK Paweł 71 04339 LKS Górzanka Nawojowa Góra45.17 424
2 BYRTUS Petr 77 00000 TJ TŽ Třinec52.20
3 OLAS Jacek 69 00422 UKS Orientuś Łódź55.58 233
4 LISIAK Paweł 74 03251 UKS Orientuś Łódź57.55 198
5 MIKHAYLOV Victor 73 00000 Odessa Team59.07
6 VEREBÉLYI Tibor 73 00000 SDS59.44
7 Drągowski Marek 65 00860 OK!Sport Warszawa64.52 73
8 CIUPA Marcin 78 03927 UKS Orientuś Łódź67.44 22
9 BODUSZEK Sebastian 78 00000 JW 4808 GOŁDAP71.42
10 MOLNÁR István 77 00000 SDS72.48
11 SZAJNA Robert 72 00000 WKS Wawel73.08
12 LATÁK Rudolf 74 00000 FŐMTERV SK78.42
13 JAMROZIK Krzysztof 69 04266 WKS Wawel85.20 0
14 SLIŽ Eduard 76 00000 TJ TŽ Třinec89.59
15 ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 73 00000 10BKPanc93.25
16 GIELEC Artur 75 00000 UKS Orientuś Łódź95.45
nkl FORYSTEK Marek 73 02620 WKS Wawel
M45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DONNER Mikael 69 00000 OK7771.15
2 Nowak Remigiusz 72 00907 KS Hades Poznań76.58 847
3 Kramski Mariusz 70 01690 UKS Energetyk Dychów86.41 759
4 BORANEK Petr 70 00000 USK PRAHA86.56
5 GUTAK MYKHAYLO 69 00000 AZYMUT88.46
6 DOLIA Ievgen 69 00000 Muhomor98.16
7 SOBCZYŃSKI Kalikst 71 00717 WKS Śląsk Wrocław98.23 652
8 GAVRILOV Igor 73 00000 Komenda OK99.08
9 LOCKER Martin 70 00000 SOOB SPARTAK Rychnov nad Knezn100.25
10 SŁOŃSKI Marek 69 03192 WKS Wawel100.29 632
11 Dzik Mirosław 71 01195 LKS Górzanka Nawojowa Góra108.18 561
12 POLTORATSKYI Denys 72 00000 Muhomor109.01
13 BUCHNAJZER Mariusz 70 00000 CX80 Kalisz110.46
14 MARSZAŁEK Waldemar 73 04146 UKS Kometa Gliwice110.57 537
15 MIANOWSKI Rafał 73 02068 UNTS Warszawa111.15 535
16 Krzyżostanek Jarosław 73 02547 Grom Sokolniki112.02 527
17 SVIRIDOV Andrei 71 00000 OC L-MED, Tula112.27
18 GORCZYCA Jacek 71 03305 KS Hades Poznań114.38 504
19 Krasuski Bartłomiej 70 02210 Team 360114.50 502
20 NADERA Dariusz 68 00000 CX80 Kalisz115.15
21 KONOVALOV Andrii 70 00000 O-Kompas116.10
22 KRUPIŃSKI Andrzej 69 01175 PUKS Młode Orły116.56 482
23 PISAREK Piotr 69 00000 WKS Wawel117.00
24 SOLMANIS Egons 69 00000 Auseklis IK120.23
25 KOZYREV Andrew 73 00000 KSO Korostyshiv126.03
26 PORADA Robert 72 02084 UKS Reflex Rybnik127.31 386
27 KRZYMINIEWSKI Sławomir 73 00000 100 b127.51
28 WIERTELAK Sławomir 73 00000 Szarotki128.28
29 JURCZYK Piotr 69 02928 UKS Sparta Czyżowice134.07 326
30 PTÁČEK Jan 72 00000 Kartografie Praha134.09
31 Sławiński Marcin 71 01516 Indywidualnie134.52
32 STASZAK Artur 70 02013 UNTS Warszawa136.43 302
33 SOROKIN Ilya 71 00000 Samolet Moskva139.17
34 TOPÓR Marek 73 03371 WKS Wawel139.58 272
35 KŁAK Andrzej 71 00000 Indywidualnie140.10
36 KADĚRA Pavel 99 00000 OB Havířov140.38
37 GRADEK Jarosław 72 03886 UKS Traper Złocieniec142.51 246
38 VAREV Aleksandr 73 00000 OC L-MED, Tula145.03
39 RZEŃCA Piotr 70 02438 UKS Orientuś Łódź154.55 136
40 CHOŁODY PAWEŁ 73 04151 KS Hades Poznań155.42 129
41 MELZER Arkadiusz 73 00000 UKS Siódemka Rumia155.53
42 SHERENKOVSKYI OLEG 70 00000 O-CLUB157.27
43 Filipiak Marek 73 04414 KS Hades Poznań159.39 93
44 KUZNETSOV Vladimir 70 00000 OC Eridan Minsk160.24
45 WITKOWSKI Zbigniew 69 00000 Indywidualnie160.57
46 KIJEWSKI Jacek 70 00085 KU AZS WAT Warszawa161.52 73
47 JERABEK Petr 71 00000 OK BOR206.10
nkl Skorupa Mariusz 70 01004 LKS Górzanka Nawojowa Góra
nkl SMOTER Robert 72 00000 RCI Kraków
nkl ASCHERMANN Jan 69 00000 USK PRAHA
nkl BERGENFUR Mats 71 00000 IK Vikings OK
nkl GRAJEK Grzegorz 70 00000 2 Pułk Inżynieryjny
nkl KUTSENKO Dmitry 71 00000 KSO Korostyshiv
nkl WĄSIEWICZ Piotr 70 00000 Team 360
nkl WOJTCZAK Krzysztof 72 00000 CSWIiChem Wrocław
M50
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 NEMECEK Jan 62 00000 USK PRAHA80.35
2 DONNER Jan 66 00000 OK7782.41
3 PAVLJUCHUK Aleh 65 00000 SC BUG86.53
4 INGESEN Ole 66 00000 Sarpsborg OL88.09
5 ARRAKOSKI Jori 67 00000 OK7790.17
6 BARTCZAK Jarosław 68 00743 UMKS Orkan Ostróda94.11 847
7 DANKOV Sergey 68 00000 O-Kompas94.41
8 NOVÁK Libor 65 00000 OK24 Praha95.01
9 NOVAK Ivo 62 00000 OK24 Praha95.25
10 MURASHKA Andrei 68 00000 Orion95.33
11 VASILENOK Vladimir 65 00000 Orion99.27
12 HOLINKA Martin 99 00000 KOB ZPV100.07
13 SEMIK Jan 65 00000 USK PRAHA101.26
14 URBANIAK Krzysztof 67 00522 PZOS102.00 737
15 ZIELIŃSKI Paweł 68 00913 KS Hades Poznań103.21 718
16 FORYSTEK Józef 66 02080 WKS Wawel104.21 705
17 MULLER Tomasz 68 02577 UMKS Kwidzyn104.29 703
18 DEPTA Piotr 65 00148 MKS Paulinum Jelenia Góra104.58 696
19 DR.MOHÁCSY Tamás 64 00000 SDS105.31
20 GOLDMANN Róbert 68 00000 SDS105.51
21 WRZESIŃSKI Krzysztof 68 01138 6 MBOT Warszawa105.52 683
22 STYPIŃSKI MAREK 67 00000 GIBnO AMATOR107.38
23 ESCHLBOECK Rainer 65 00000 Naturfreunde Linz111.03
24 KOVÁCS Gábor 67 00000 BBB115.19
25 LÖNNFELDT Erik 64 00000 OK77120.53
26 VABULNIEKS Maris 66 00000 Aluksne-Ape OK124.39
27 HARTMAN Aleš 65 00000 USK PRAHA124.58
28 MŁYNARCZYK Piotr 64 03294 UKS Orientuś Łódź128.00 373
29 WOŁEK Andrzej 64 03555 UNTS Warszawa129.09 357
30 GRZYWACZ Andrzej 65 04154 KS Hades Poznań141.55 179
31 MORAWSKI Piotr 59 00000 Indywidualnie142.19
32 KARSKI Ryszard 65 03807 MKS Paulinum Jelenia Góra143.43 153
33 JERLECKI Mirosław 65 00000 RCI Kraków149.49
34 BURCHARDT Sławomir 66 03699 KS Hades Poznań155.59 0
35 SZOCIŃSKI Robert 65 00000 2 Pułk Inżynieryjny156.11
36 ERTEL Radosław 99 00000 Indywidualnie166.34
37 ŁASKI Tomasz 65 00000 KInO Stowarzysze168.26
38 SOBOŃ Leszek 68 00000 CSWL Poznań224.29
nkl PIŁKOWSKI Paweł 66 00859 OK!Sport Warszawa
nkl WACHNICKI Jan 68 00000 Indywidualnie
nkl EYNARD Thierry 64 Convergence
M55
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PALAHNIUK OLEKSANDR 61 00000 Orion Kiew49.13
2 RUDIS Algimantas 62 00000 Saule OK53.47
3 KRECEK Miroslav 99 00000 KOB ZPV56.34
4 SHIGAEV Anatoly 61 00000 OMEGA-Moscow56.58
5 WAŁACHOWSKI Janusz 59 01173 PUKS Młode Orły57.33 847
6 LECH Bogdan 60 00789 UMKS Orkan Ostróda59.57 806
7 WOŁOWCZYK Marek 63 00113 UNTS Warszawa60.26 797
8 RUDAKOV Volodymyr 59 00000 Mayster60.46
9 KÖNIG Stefan 63 00000 OLG Ortenau62.04
10 JENSEN PerDahl 62 00000 OK Pan Aarhus62.21
11 WOJARSKI Krzysztof 60 01121 Bielsko-Biała O-Team64.01 736
12 PORZYCZ Jerzy 61 00154 UKS Azymut 4565.31 709
13 MACHOWSKI Władysław 59 00482 UKS OSiR Góra Kalwaria66.53 686
14 LAEV Urmas 62 00000 SK Mercury67.32
15 DEPTUŁA Jerzy 59 01055 UKS Energetyk Dychów67.49 670
16 Klawczyński Zbigniew 62 03895 UMKS Kwidzyn68.12
17 MOSSAKOWSKI Przemysław 60 01758 Indywidualnie69.22 643
18 NIESSNER Piotr 63 02725 WKS Wawel69.24 643
19 KUDRIN VOLODYMYR 62 00000 Orion Kiew71.22
20 Klimasz Józef 62 00186 Szarotki72.17
21 KROCHMAL Grzegorz 59 00076 KU AZS WAT Warszawa73.36 570
22 Konstanciak Andrzej 59 00865 OK!Sport Warszawa76.03
23 GAILIS Ainars 62 00000 Auseklis IK76.50
24 MIKIELSKI Marek 60 00136 UMKS Orkan Ostróda77.03 510
25 KOCZKO Tomasz 62 00000 Indywidualnie77.37
26 DEREDOS Andrzej 63 03247 UKS Orientuś Łódź83.18 403
27 KANKKUNEN Jarmo 62 00000 OK7788.36
28 CHERNYKH Sergey 62 00000 Khimki91.24
29 VIESTURS Dandens 61 00000 Aluksne-Ape OK94.19
30 Żebrowski Dariusz 63 01532 OK!Sport Warszawa96.20 176
31 SIMMONS Gary 60 00000 Guildford Orienteers97.27
32 KORF Aliaksandr 61 00000 SKO ORION100.02
33 BEDARAU Vadzim 62 00000 SC BUG113.26
34 CZERKAWSKI Wacław 60 01496 UKS Sparta Czyżowice119.22 0
35 SYDOROV SERGII 59 00000 KARNIKA148.17
nkl Parfianowicz Marcin 63 02288 Indywidualnie
nkl COPERTINO Daniel 63 00000 Rumos e Rotas
nkl KUHTA Mikhail 59 00000 SC BUG
M60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 TRYDZENSKI Henadzi 55 00000 Peleng-Vimpel53.57
2 GUGA Romuald 55 00716 WKS Śląsk Wrocław57.33 847
3 RYŠAVÝ Jiří 58 00000 TJ Opava58.24
4 KRYJOMSKI Jerzy 58 00963 KS Kościelec Chrzanów59.56 807
5 BIALOŽYT Miroslav 57 00000 TJ TŽ Třinec60.25
6 HROUZA Jan 54 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov61.59
7 PEKYHE Denes 99 00000 SDS62.52
8 PIETRUSIŃSKI Marek 56 01323 KS Artemis Wrocław64.10 734
9 SOLOVEV Mikhail 56 00000 PionerSK65.39
10 OLIINYK OLEKSANDR 58 00000 SIRIUS65.57
11 CAPPER Mike 55 00000 Limestone Cowboys68.23
12 USENKO Serhii 57 00000 O-Kompas69.26
13 MIROSHNITCHENKO Viktor 57 00000 PionerSK71.14
14 KASJANENKO SERGII 54 00000 POBEDA71.30
15 KRET Jacek 57 03723 LKS Górzanka Nawojowa Góra74.16 560
16 WRÓBLEWSKI Tadeusz 58 00226 OK!Sport Warszawa75.17 543
17 KUSHNEROV Pavel 58 00000 SC BUG77.05
18 WIERCIŃSKI Piotr 56 01105 MKS Metalowiec Łódź82.30 420
19 OLBRYCHT Janusz 55 00228 OLBnO83.38 399
20 DECK Wiesaw 54 00000 Indywidualnie84.07
21 CEPURDEJ Aleksandr 58 04180 UMKS Kwidzyn85.05 375
22 BELOSHITSKIY Vasiliy 58 00000 SC BUG87.32
23 Sypuła Sławomir 58 00748 UNTS Warszawa89.11 304
24 Mądrzyński Zbigniew 56 02885 UMKS Kwidzyn99.29 127
25 LEWANDOWSKI Krzysztof 58 00367 UKS Orientuś Łódź110.44 0
26 ŁAZOWSKI Krzysztof 55 00000 KInO Stowarzysze127.55
nkl HEIKO Ivan 57 00000 Lubny
nkl MISZEWSKI Romuald 54 00142 UKS Azymut 45
M65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ŚWIERCZYŃSKI Bogdan 53 00885 KOS Modrzew Skwierzyna52.34 847
2 UHER Petr 50 00000 USK PRAHA53.12
3 BOHACZEK Janusz 52 00135 UMKS Orkan Ostróda54.39 797
4 JAKIELASZEK Ryszard 49 00179 GKS Luzino59.33 678
5 ŁAPANOWSKI Jacenty 50 00190 KU AZS WAT Warszawa60.37 653
6 TRZPIL Lech 49 00691 OK!Sport Warszawa60.49 648
7 ZEMAN Ludvík 53 00000 BFM Frýdek - Místek63.10
8 POŹNIAK Szymon 53 00000 Indywidualnie69.27
9 CHERNYKH Vladimir 52 00000 Kaliningrad69.56
10 DAMBRAUSKAS Algimantas 53 00000 SM Gaja71.18
11 BABICKÝ Tomáš 50 00000 ZOOB Rumburk71.53
12 JELÍNEK Martin 51 00000 Jeleni72.10
13 Wysocki Andrzej 51 02697 UKS Kometa Gliwice72.43 360
14 GACKOWSKI Bogdan 53 00846 PKO Harpagan99.23 0
15 PASZYŃSKI Józef 53 00383 UKS Orientuś Łódź108.38 0
nkl DVORAK Vlastimil 49 00000 Banik Ostrava
M70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 WASILEWSKI Stanisław 46 01168 PUKS Młode Orły42.16 847
2 Kmieciński Józef 47 00069 PUKS Młode Orły45.10 738
3 Woźniak Henryk 48 00131 UMKS Orkan Ostróda47.24 655
4 KARPENKO SERGII 45 00000 POBEDA48.00
5 SIKORA Miroslav 48 00000 Banik Ostrava48.59
6 TSYHANOV Oleksandr 48 00000 Lubny50.24
7 SERDIUK Vitalii 47 00000 Centurion50.29
8 KRUCZEK Stanisław 48 00830 WKS Wawel52.13 476
9 BARTKOWIAK Edward 48 00925 WKS Grunwald52.59 448
10 KŘÍŽ Pavel 48 00000 SKP Zdar54.51
11 MIASNIKOV Sergei 47 00000 PskovRus56.34
12 PTÁČEK Jiří 44 00000 Banik Ostrava65.52
13 BLIMKE Roman 46 00189 LKS Górzanka Nawojowa Góra66.17 0
14 WRONICZ Zygmunt 44 00000 Indywidualnie66.53
15 LINDBLOM Ingemar 44 00000 OK Orinto72.44
16 CHOJNACKI Marian 48 00000 Indywidualnie84.48
nkl SEMYSYNOV Mikhailo 44 00000 Indywidualnie
M75
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DURA Kazimierz 39 00720 WKS Śląsk Wrocław43.31 847
2 PIETKIEWICZ Waldemar 43 01084 Indywidualnie48.05 750
3 PŁUCIENNIK Waldemar 43 00883 KOS Modrzew Skwierzyna54.08 621
4 ŚLIWAKOWSKI Adam 40 00000 MUKS Junior Ochędzyn90.30
5 CZABAŃSKI Edward 39 00514 UKS Azymut 4590.33 0
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Berecz EvaBaranowski OskarDżygało KatarzynaGromow WeronikaKoliński DariuszKozłowska JoannaKrawczyk DariuszKurek ElżbietaMazur AlicjaMstowska JuliaPatynkowski MichałRejniak MateuszWięcław LambertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies