Polski Związek Orientacj Sportowej
Tereny zamknięte
Zawody Od Do Plik
Puchar Najmłodszych - sztafety 2018-02-01 2018-06-03 invoice_evisa.pdf
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 3 sztafeta klubowa 2018-02-01 2018-09-09 invoice_evisa.pdf
Grand Prix Polonia - Etap 3 2018-02-01 2018-08-12 invoice_evisa.pdf
XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 1 2018-02-01 2018-07-27 invoice_evisa.pdf
XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 2018-02-01 2018-07-28 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 1 - sztafeta sprinterska 2018-02-01 2018-06-10 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 2018-02-01 2018-06-10 invoice_evisa.pdf
Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 2018-02-01 2018-06-01 invoice_evisa.pdf
Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny 2018-02-01 2018-06-02 invoice_evisa.pdf
Grand Prix Polonia - Etap 1 2018-02-01 2018-08-10 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Klubowe Mistrzostwa Polski - Etap 1 2018-02-01 2018-09-07 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 2018-02-01 2018-09-23 invoice_evisa.pdf
V Bukowa Cup - Etap 1 2018-02-01 2018-10-19 invoice_evisa.pdf
V Bukowa Cup - Etap 2 2018-02-01 2018-10-21 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 2018-02-01 2018-10-14 invoice_evisa.pdf
Puchar Warszawy - Etap 1 2018-02-01 2018-10-06 invoice_evisa.pdf
Puchar Warszawy - Etap 2 2018-02-01 2018-10-07 invoice_evisa.pdf
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 2018-01-20 2018-04-15 invoice_evisa.pdf
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 2018-01-20 2018-04-13 invoice_evisa.pdf
Puchar Wawelu - Etap 1 2018-01-01 2018-07-08 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 2018-01-01 2018-04-08 invoice_evisa.pdf
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a