Polski Związek Orientacj Sportowej
SĘDZIOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0010 Janowski KonradS-H 1985-01-19 2-nom. 1979-05-31
0015 Patejko TadeuszS-1 1986-02-08 2-nom. 1979-05-31
0016 Pietkiewicz WaldemarS-1 1998-05-25 2-nom. 1979-05-31
0019 Trzpil LechS-1 1986-02-08 2-nom. 1979-05-31
0022 Porzycz AgataS-1 1994-03-12 Nr 01 1980-02-19
0024 Olech AndrzejS-1 1993-03-27 Nr 02 1981-02-22
0028 Kozłowski JacekS-1 2001-09-09 Nr 03 1981-04-14
0029 Motała MichałS-1 1994-03-12 Nr 03 1981-04-14
0031 Drągowska MarzenaS-2 1991-04-12 Nr 06 1981-12-06
0032 Drągowski RobertS-3 1985-01-19 Nr 06 1981-12-06
0033 Patejko BarbaraS-1 1994-03-12 Nr 06 1981-12-06
0035 Woźniak JanS-3 2008-01-27 Nr 06 1981-12-06
0038 Cegiełka JanS-1 1999-02-22 Nr 09 1983-12-04
0041 Morawski PawełS-2 1992-03-27 Nr 09 1983-12-04
0046 Wołowczyk MarekS-3 1986-02-08 Nr 10 1984-02-26
0047 Wójcik BeataS-2 1993-03-27 Nr 10 1984-02-26
0050 Dyzio WłodzimierzS-2 1992-03-27 Nr 12 1984-04-14
0052 Król BenedyktS-1 1997-12-13 Nr 12 1984-04-14
0058 Deptuła JerzyS-3 1994-03-12 Nr 15 1985-03-10
0064 Ożarski RomualdS-1 1992-03-27 nr (15) 1985-03-10
0066 Włodarczyk MichałS-1 1998-06-15 Nr 15 1985-03-10
0067 Krochmal AndrzejS-1 2001-05-14 Nr 16 1985-03-26
0068 Krochmal GrzegorzS-1 2000-09-11 Nr 16 1985-03-26
0069 Krochmal MałgorzataS-1 2002-06-09 Nr 16 1985-03-26
0075 Zdanowicz JanS-1 2004-06-04 Nr 18 1985-09-24
0076 Chachurski RyszardS-3 1993-03-27 Nr 19 1985-12-03
0088 Antonowicz JerzyS-1 1994-03-12 Nr 23 1986-09-27
0090 Wołowczyk MariolaS-3 1995-12-16 Nr 23 1986-09-27
0092 Ratajczak JerzyS-3 1988-04-09 Nr 25 1987-01-18
0097 Porzycz JerzyS-1 1993-03-27 Nr 27 1987-04-09
0099 Błachut IgorS-3 1995-12-16 Nr 28 1987-09-25
0105 Porzycz JanuszS-3 1993-03-27 Nr 31 1988-01-17
0106 Nowak z d. Socha BeataS-1 2012-08-26 Nr 31 1988-01-17
0110 Tarnowski MirosławS-1 2004-06-21 Nr 32 1988-04-11
0111 Galla AndrzejS-4 1988-09-22 Nr 33 1988-09-22
0125 Nowak JacekS-3 2011-09-10 Nr 38 1991-02-17
0130 Tarnowska EwaS-1 2003-10-12 Nr 38 1991-02-17
0137 Parfianowicz JoannaS-3 1997-05-31 Nr 42 1992-05-17
0144 Płuciennik WaldemarS-3 1996-06-20 Nr 43 1992-05-29
0170 Koczko TomaszS-4 1993-11-21 Nr 50 1993-11-21
0175 Kmieciński JózefS-2 1998-03-30 Nr 51 1994-01-22
0179 Lendzioszek Paweł ArkadiuszS-4 1995-06-26 Nr 51 1994-01-22
0186 Szepelak JanS-1 2005-06-20 Nr 51 1994-01-22
0188 Wiejacki JanuszS-3 1996-03-10 Nr 51 1994-01-22
0189 Wysocki StanisławS-3 1995-03-26 Nr 51 1994-01-22
0197 Pacek SylwesterS-2 2004-07-17 Nr 54 1994-08-26
0198 Peceniuk AdamS-2 1998-04-06 Nr 54 1994-08-26
0211 Wierciński PiotrS-2 2001-10-29 Nr 55 1985-06-03
0218 Szmidtka WiesławS-3 1998-08-05 Nr 57 1995-11-26
0227 Patejko PrzemysławS-3 2004-10-05 Nr 58 1996-01-20
[1]234następne
10.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint
Dunajska ZuzannaGrajewski JakubNowakowski WiktorPogorzelska AgataPoteracki-Bendarczyk IgorŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies