Polski Związek Orientacj Sportowej
OSIĄGNIĘCIA
Naszą największą „bronią” są juniorzy, niezwykle zaangażowani i pełni pasji. Hanna Wiśniewska, Monika Gajda, Piotr Parfianowicz, Michał Olejnik, Maciek Gromadka (RJnO), to jedne z naszych największych sportowych nadziei, lecz nie można zapominać, iż cała kadra juniorów pokazuje wyrównany wysoki poziom.

Nasza kadra seniorów również z roku na rok pnie się w górę w tabeli wyników. Nasi zawodnicy ciężko trenują wyjeżdżając na obozy, biorąc udział w zawodach europejskich, reprezentując zagraniczne kluby. Wojciech Kowalski, Robert Banach, Wojciech Dwojak(BnO) , Anna Kamińska (RJnO), to oni w 2009 roku najlepiej zaprezentowali się na arenie międzynarodowej.

Tabela z medalami zdobytymi na arenie międzynarodowej

Najlepsze wyniki w ciągu ostatnich 3 lat:

Hanna Wiśniewska srebrny medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2010 w BnO, Dania, sprint.

Monika Gajda brązowy medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2010 w BnO, Dania, sprint.

Piotr Parfianowicz M-16 złoty medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2010, Hiszpania, sprinterski dystans.

Piotr Parfianowicz M-16 złoty medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2010, Hiszpania, klasyczny dystans.

Wojciech Dwojak, Robert Banach, Wojciech Kowalski 6 miejsce
Mistrzostwa Świata 2009, Węgry, sztafeta.

Anna Kamińska K-21 5 miejsce
Mistrzostw Świata 2009, Izrael, sprint. (MTBO)

Maciej Gromadka M-20 srebrny medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2009, Dania, średni dystans. (MTBO)

Maciej Gromadka M-20 srebrny medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2009, Dania, klasyczny dystans. (MTBO)

Piotr Parfianowicz M-16 srebrny medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2009, Serbia, klasyczny dystans.

Sebastian Wojtynek, Karol Myszkowski, Maciej Gromadka M-20 srebrny medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2008, Polska, sztafeta. (MTBO)

Maciej Gromadka M-20 brązowy medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2008, Polska, średni dystans. (MTBO)

Piotr Parfianowicz M-16 srebrny medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2008, Szwajcaria, sprint.

Michał Olejnik M-16 brązowy medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2008, Szwajcaria, klasyczny dystans.

Małgorzata Wicha K-18 brązowy medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2007, Węgry, sprint.

Hanna Wiśniewska K-18 srebrny medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2007, Węgry, sprint.

Monika Gajda K-18 złoty medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2007, Węgry, sprint.

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Barszczyk PawełDobrowolski MarekGórka KatarzynaHinc AleksandraKędzierski NatanielKleina AntoniMichalak MarcinPułczyńska NinaSobol MagdaStefaniak CzesławWiewióra KarinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies