Polski Związek Orientacj Sportowej
Medale Mistrzostw Polski
Nazwa  Miejsce TerminUwagi
wykaz przygotowany dzięki pomocy m.in. p. Zbigniewa Kostki
2017
MP w RJnO sztafeta dwuzmianowa Nawojowa Góra 01.04
MP w Długodystansowym BnO Wzgórza Dylewskie 08.04
MP w RJnO na dystansie długim Załęcze Małe 14.05
MP w Orientacji Precyzyjnej- Pre-O 4 Świnoujście 27.05
MP w Orientacji Precyzyjnej- Temp-O 4 Świnoujście 28.05
MP w Sztafetowym Sprinterskim BnO Lublin 03.06
MP w Sprinterskim BnO Lublin 04.06
MP w RJnO na dystansie spritnerskim Polanica-Zdrój 24.06
MP w klasycznym BnO Puszcza Darżlubska 23.09
MP w Sztafetowym BnO Puszcza Darżlubska 24.09
MP w RJnO na dystansie klasycznym Warszawa 16.09
MP w RJnO na dystansie średnim Warszawa 17.09
MP w Nocnym BnO Piechowice 7.10
MP w Średniodystansowym BnO Piechowice 8.10
2016
Długodystansowe MP w BnO Suwałki 17.04
MP w RJnO na dystansie klasycznym Zdzieszowice 24.04
MP w RJnO na dystansie średnim Czarna Białostocka 26.05
Sprinterskie MP w BnO Łódź 4.06
MP w Sztafetowym Sprinterskim BnO Uniejów 05.06
MP w RJnO na dystansie spritnerskim Oborniki Śląskie 10.09
MP w Klasycznym BnO Batorz 17.09
MP w Sztafetowym BnO Batorz 18.09
MP w Nocnym BnO Zielona Góra 1.10
MP w Średniodystansowym BnO Zielona Góra 2.10
MP w RJnO sztafeta dwuzmianowa Czerwonak 8.10
MP w RJnO na dystansie długim Czerwonak 9.10
2015
Długodystansowe MP w BnO Sztutowo 12.04
Sprinterskie MP w BnO Kraków 30.05
Średniodystansowe MP w BnO Kraków 31.05
MP w Klasycznym BnO Jakuszyce 19.09
MP w Sztafetowym BnO Jelenia Góra 20.09
MP w Nocnym BnO Wrocław 17.10
MP w Sztafetowym Sprinterskim BnO Wrocław 18.10
MP w Sztafetowym Sprinterskim BnO seniorów Wrocław 07.11
MP w Sprinterskim NBnO Żelazko k. Ogrodzieńca 07.02
MP w Klasycznym NBnO Żelazko k. Ogrodzieńca 08.02
MP w Sztafetowym NBnO Żelazko k. Ogrodzieńca 07.02
MP w RJnO na dystansie średnim Lucynów 25.04
MP w RJnO w scorelauf Lucynów 26.04
MP w RJnO na dystansie długim Supraśl 03.05
MP w RJnO sztafety mix Supraśl 02.05
MP w RJnO na dystansie spritnerskim Dąbrowa Górnicza 26.09
MP w RJnO sztafety dwuzmianowe Dąbrowa Górnicza 26.09
MP w RJnO na dystansie klasycznym Dąbrowa Górnicza 27.09
MP w Orientacji Precyzyjnej- PreO 4 Warszawa-Bemowo 13.06
MP w Orientacji Precyzyjnej- TempO 4 Warszawa-Bemowo 14.06
2014
Długodystansowe MP w BnO Mechowo 13.04
Sprinterskie MP w BnO Warszawa 07.06
Średniodystansowe MP w BnO Młodzieszyn 08.06
MP w Klasycznym BnO Nowy Dwór Wejherowski 20.09
MP w Nocnym BnO Warszawa 4.10
MP w Sztafetowym BnO Nowy Dwór Wejherowski 21.09
MP w Sprinterskim Sztafetowym BnO Warszawa 5.10
2013
Długodystansowe MP w BnO Kraków 13.10
Sprinterskie MP w BnO Zamość 7.06
Średniodystansowe MP w BnO Jacnia 8.06
2012
Długodystansowe MP w BnO Załęcze Małe k. Wielunia, 14.10
Sprinterskie MP w BnO Poznań 1.06
Średniodystansowe MP w BnO Czerwonak k. Poznania 2.06
2011
Długodystansowe MP w BnO Przewóz 22.10
Sprinterskie MP w BnO Nowy Wiśnicz 3.06
Średniodystansowe MP w BnO Pogwizdów 4.06
2010
Długodystansowe MP w BnO Sulejów 17.10
Sprinterskie MP w BnO Gdańsk 11.06
Średniodystansowe MP w BnO Gdańsk 12.06
2009
MP w Długodystansowym BnO Brok 18.10
Sprinterskie MP w BnO Olsztynek 19.06
Średniodystansowe MP w BnO Olsztynek 20.06
MP w Klasycznym BnO Olsztynek 21.06
MP w Nocnym BnO Stary Zamość 2.10
MP w Sztafetowym BnO Majdan Sitaniecki 4.10
2008
XXVIII Długodystansowe MP w BnO Lipno k. Leszna 06.04
VIII MP Sprinterskim BnO Wrocław 06.06
IV MP Średniodystansowym BnO Sobótka 07.06
XXXI MP w Sztafetowym BnO Sobótka 08.06
XXIX MP w Nocnym BnO Celestynów 19.09
XXXI MP w Klasycznym BnO Celestynów 21.09
XIV OOM Toruń 08-12.07
MP w Klasycznym BnO Olsztynek 21.06
2007
XXVII Długodystansowe MP w BnO Dęblin 15.04
XIII OOM Pełczyce 10-14.07
XXX MP w Klasycznym BnO Przemyśl 09.06
XXX MP w Sztafetowym BnO Przemyśl 10.06
III MP w Średniodystansowym BnO Jelenia Góra 22.09
XXVIII MP w Nocnym BnO Jelenia Góra 21.09
VII MP w Sprinterskim BnO Jelenia Góra 23.09
XXVIII MP w Nocnym BnO Przesieka 26.10 powtórka M-20 i M-21
2006
VIII MP w Sprinterskim, Średniodystansowym, Sztafetowym i Klasycznym NBnO Białystok 11-12.02
XXVI MP w Długodystansowym BnO Orzesze-Woszczyce 1.04
VI MP w RJnO Sztafetowe Rybnik 8.04
II MP w Średniodystansowym BnO Nowy Dwór Maz. 10.06
VI MP w Sprinterskim BnO Nowy Dwór Maz. 9.06
XII OOM Łódź 10-14.07
XXIX MP w Klasycznym BnO Limanowa 08.09
XXIX MP w Sztafetowym BnO Augustówka 24.09
XXVII MP w Nocnym BnO Otwock 22.09
2005
VII MP w Krótkodystansowym NBnO Czechy 8-9.01
VII MP w Sprinterskim NBnO Supraśl 15-16.01
VII MP w Klasycznym i Sztafetowym NBnO Czechy 5-6.02
XXV MP w Długodystansowym BnO Lębork 17.04
V MP w RJnO na dystansie klasycznym Pietrasze 30.04-3.05
XXVIII MP w Klasycznym BnO Gdynia 21-22.05
XXVIII MP w Sztafetowym BnO Gdynia 21-22.05
V MP w RJnO na dystansie krótkim Warszawa 4-5.06
XI OOM Pułtusk 11-15.07
V MP w RJnO na dystansie sprinterskim Biskupiec 27-31.07
V MP w RJnO w Scorelauf Wrocław 26-28.08
V MP w RJnO na dystansie długim Zdzieszowice 3.09
XXVI MP w Nocnym BnO Milicz 8-9.10
V MP w Sprinterskim BnO Milicz 8-9.10
I MP Średniodystansowym BnO Milicz 8-9.10
2004
VI MP w Klasycznym NBnO Trutnow 3-4.01
VI MP w Krótkodystansowym i Sztafetowym NBnO Harrachov 17-18.01
VI MP w Sprinterskim NBnO Białystok 31.01-1.02
XXIV MP w Długodystansowym BnO Skwierzyna 4.04
IV MP w RJnO sztafetowe i scorelauf Białystok 1-3.05
IV MP w RJnO na dystansie krótkim i klasycznym Warszawa 5-6.06
IV MP w RJnO na dystansie sprinterskim i długim Szklarska Poręba 27-29.08
X OOM Skwierzyna 12-15.07
XXVII Indywidualne MP w BnO Salino 29-30.05
IV MP w Sprinterskim BnO Nowy Dwór Maz. 2-3.10
XXVII MP w Sztafetowym BnO Salino 29-30.05
XIV MP w Krótkodystansowym BnO Nowy Dwór Maz. 2-3.10
XXV MP w Nocnym BnO Nowy Dwór Maz. 2-3.10
2003
V MP w Sprinterskim NBnO Goładap 11-12.01
XXIII MP w Długodystansowym BnO Kielce 13.04
III MP w RJnO Warszawa 31.05-1.06
IX OOM Ostrzyce 7-11.07
XXVI MP Indywidualne w BnO Ostrzyce-Kościerzyna 12-14.09
III MP w Sprinterskim BnO Ostrzyce-Kościerzyna 12-14.09
XXVI MP w Sztafetowym BnO Wejherowo 11.05
XIII MP w Krótkodystansowym BnO Wejherowo 10.05
XXIV MP w Nocnym BnO Ostrzyce-Kościerzyna 12-14.09
2002
IV MP w Sprinterskim i Sztafetowym NBnO Jakuszyce 15-17.03
XXII MP w Długodystansowym BnO Wrocław 20-21.04
II MP w RJnO Warszawa 11-12.05
VIII OOM Strzelin 18-21.08
XXV MP Indywidualne w BnO Jelenia Góra 30.08
II MP w Sprinterskim BnO Jelenia Góra 31.08
XXV MP w Sztafetowym BnO Jelenia Góra 1.09
XII MP w Krótkodystansowym BnO Warszawa 12.10
XXIII MP w Nocnym BnO Warszawa 13.10
2001
III MP w NBnO Jakuszyce 15-17.03
XXI MP w Długodystansowym BnO Sieraków 8.04
I MP w RJnO Giżycko 16-18.07
VII OOM Piła 28.07-1.08
XI MP w Krótkodystansowym BnO Rumia 14.09
XXIV MP Indywidualne w BnO Rumia 15.09
XXIV MP w Sztafetowym BnO Rumia 16.09
XXII MP w Nocnym BnO Wrocław 29.09
I MP w Sprinterskim BnO Wrocław 30.09
2000
II MP w średniodystansowym, klasycznym i sztafetowym NBnO Jakuszyce 17-19.03
XX MP w Długodystansowym BnO Ostróda 16.04
I MP w Parkowym BnO Warszawa 13.05
VI OOM Żory 13-16.07
XXIII MP Indywidualne w BnO Warszawa 9-10.09
XXIII MP w Sztafetowym BnO Warszawa 9-10.09
XXI MP w Nocnym BnO Żelazko 22-24.09
X MP w Krótkodystansowym BnO Żelazko 22-24.09
1999
I MP w średniodystansowym, klasycznym i sztafetowym NBnO Jakuszyce 21-23.02
XIX MP w Długodystansowym BnO Olkusz 18.04
XXII MP Indywidualne w BnO Boguszów-Gorce 12.06
XXII MP w Sztafetowym BnO Boguszów-Gorce 13.06
V OOM Krosno Odrzańskie 13-17.07
XX MP w Nocnym BnO Szemud 24-26.09
IX MP w Krótkodystansowym BnO Szemud 24-26.09
1998
XVIII MP w Długodystansowym BnO Czerwony Bór 26.04
IV OOM Sobótka 14-17.07
XXI MP Indywidualne w BnO Złocieniec 5.09
XXI MP w Sztafetowym BnO Złocieniec 6.09
XIX MP w Nocnym BnO Białka 23.10
VIII MP w Krótkodystansowym BnO Białka 25.10
VIII MP w Krótkodystansowym BnO Jaślików 8.11 powt. K-18 i K-20
1997
XVII MP w Długodystansowym BnO Gołdap 13.04
VII MP w Krótkodystansowym BnO Kraków 20.07 tylko K-18 i M-18
XX MP Indywidualne w BnO Kraków 21.07 tylko K-18 i M-18
XX MP w Sztafetowym BnO Kraków 22.07 tylko K-18 i M-18
XX MP Indywidualne w BnO Trzebnica 13.09
XX MP w Sztafetowym BnO Trzebnica 14.09
XVIII MP w Nocnym BnO Żarnowiec 26.09
VII MP w Krótkodystansowym BnO Białogard 27.09 finał 28.09
1996
XVI MP w Długodystansowym BnO Choczewo 14.04
XIX MP Indywidualne w BnO Rumia 14.09
XIX MP w Sztafetowym BnO Rumia 15.09
XVII MP w Nocnym BnO Mienia 27.09
VI MP w Krótkodystansowym BnO Stoczek Łukowski 28.09 finał 29.09
VI MP w Krótkodystansowym BnO Ogrodzieniec 13.10 powtórka K-15
1995
XV MP w Długodystansowym BnO Wejherowo 9.04
XVIII MP Indywidualne w BnO Mosina 19.07
XVIII MP w Sztafetowym BnO Mosina 21.07
XVIII MP Indywidualne w BnO Otomin 9.09
XVIII MP w Sztafetowym BnO Otomin 10.09
XVI MP w Nocnym BnO Czerwony Bór 22.09
V MP w Krótkodystansowym BnO Czerwony Bór 23.09 finał 24.09
V MP w Krótkodystansowym BnO Czerwony Bór 15.10 powtórka M-21
1994
XIV MP w Długodystansowym BnO Jamna 17.04
XVII MP Indywidualne w BnO Twardogóra 10.09
XVII MP w Sztafetowym BnO Twardogóra 11.09
XV MP w Nocnym BnO Koszalin 14.10
IV MP w Krótkodystansowym BnO Koszalin 15.10 finał 16.10
1993
XIII MP w Długodystansowym BnO Kostkowo 4.04
XVI MP Indywidualne w BnO Kaczów 11.09
XVI MP w Sztafetowym BnO Jelenia Góra 12.09
XIV MP w Nocnym BnO Zabieżki 24.09
III MP w Krótkodystansowym BnO Lipniak 25.09
XVI MP w Sztafetowym BnO Stara Miłosna 26.09
1992
XII MP w Długodystansowym BnO Lubniewice 12.04
XV MP Indywidualne w BnO Dębica 12.09
XV MP w Sztafetowym BnO Dębica 13.09
XIII MP w Nocnym BnO Raduń 9.10
II MP w Krótkodystansowym BnO Raduń 10.10 finał 11.10
1991
XI MP w Długodystansowym BnO Sobótka 14.04
XIV MP Indywidualne w BnO Bielsko-Biała 3.08
XIV MP w Sztafetowym BnO Bielsko-Biała 4.08
I MP w Krótkodystansowym BnO Milicz 5.10
XII MP w Nocnym BnO Milicz 5.10
1990
X MP w Długodystansowym BnO Okunin 8.04
XIII MP Indywidualne w BnO Gryfino 21.07 tylko K-17 i M-17
XIII MP w Sztafetowym BnO Gryfino 22.07 tylko KJ i MJ
XIII MP Indywidualne w BnO Elbląg 22.09
XIII MP w Sztafetowym BnO Elbląg 23.09
XI MP w Nocnym BnO Wiązowna 13.10
1989
IX MP w Długodystansowym BnO Janowice Wielkie 16.04
XII MP w Sztafetowym BnO Ryczów 11.06
XII MP Indywidualne w BnO Darżlubie 10.09
X MP w Nocnym BnO Antolka 14.10
1988
VIII MP w Długodystansowym BnO Wałcz 17.04
XI MP w Sztafetowym BnO Oborniki Śląskie 18.06
XI MP Indywidualne w BnO Gdańsk 11.09
IX MP w Nocnym BnO Nieporęt 15.10
1987
VII MP w Długodystansowym BnO Szczecin 12.04
X MP w Sztafetowym BnO Rzeszów 30.05
X MP Indywidualne w BnO Kostkowice 13.09
VIII MP w Nocnym BnO Ostrów 10.10
1986
VI MP w Długodystansowym BnO Wieżyca 13.04
IX MP Indywidualne w BnO Chodzież 28.09
VII MP w Nocnym BnO Wolica 11.10
IX MP w Sztafetowym BnO Parchatka 19.10
1985
V MP w Długodystansowym BnO Gniewkowo 14.04
VIII MP w Sztafetowym BnO Stare Jabłonki 7.09
VIII MP Indywidualne w BnO Zgórsko 15.09
VI MP w Nocnym BnO Magdalena 19.10
VIII MP Indywidualne w BnO Sikorzyno 27.10 powtórka K-19
1984
IV MP w Długodystansowym BnO Sopot 15.04
VII MP Indywidualne w BnO Złoty Potok 2.09 tylko M-21
VII MP Indywidualne w BnO Złoty Potok 9.09
VII MP w Sztafetowym BnO Tyniec 6.10
V MP w Nocnym BnO Regut 13.10
1983
III MP w Długodystansowym BnO Warszawa-Miedzeszyn 8.05
IV MP w Nocnym BnO Lgiń 4.06
VI MP Indywidualne w BnO Kołowo 11.09
VI MP w Sztafetowym BnO Przyłubie 18.09
1982
II MP w Długodystansowym BnO Grotniki 9.05
V MP Indywidualne w BnO Sobótka-Górka 5.09
V MP w Sztafetowym BnO Dominice 19.09
V MP Indywidualne w BnO Sobótka-Górka 3.10 powtórka K-19
III MP w Nocnym BnO Kalisz-Winiary 16.10
1981
I MP w Długodystansowym BnO Radomicko 26.04
IV MP Indywidualne w BnO Czeruchy 12.09
IV MP w Sztafetowym BnO Czeruchy 13.09
II MP w Nocnym BnO Grotniki 17.10
1980
III MP Indywidualne w BnO Brzeziny 23.08
III MP w Sztafetowym BnO Brzeziny 24.08
I MP w Nocnym BnO Międzyborów 25.10
1979
II MP Indywidualne w BnO Zgorzałe 8.09
II MP w Sztafetowym BnO Zgorzałe 9.09
II MP Indywidualne w BnO Złoty Las 18.11 powtóka K-19 i M-21
1978
I MP Indywidualne w BnO Iława 25.08
I MP w Sztafetowym BnO Iława 27.08
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Brzostowska KatarzynaMendel WitoldPołeć PatrycjaSłomczyński FilipSkrzypczak ErykSkrzypczak TomaszTomanek KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies