Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1996-56-649-WB Sasanka BnO 1996 1:15.000
1996-55-648/2-WB Międzygórze 2 BnO 1996 1:10.000
1996-54-648-WB Międzygórze BnO 1996 1:15.000
1996-53-647-WB Wyszki BnO 1996 1:15.000
1996-52-205/2-GD Stara Piła BnO 1996 1:15.000
1996-51-646-GD Piekiełko BnO 1996 1:15.000
1996-50-568/2-SE Letnisko BnO 1996 1:15.000
1996-49-645-SE Stoczek Łukowski BnO 1996 1:15.000
1996-48-644-BY Szwedzka Góra BnO 1996 1:15.000
1996-47-643-BY Przyłubie BnO 1996 1:15.000
1996-46-409/2-BY Myślęcinek 2 BnO 1996 1:15.000
1996-45-642-GD Komarowo BnO 1996 1:5.000
1996-44-397/2-GD Gdynia II BnO 1996 1:15.000
1996-43-641-KR Kleszczów BnO 1996 1:10.000
1996-42-640-KT Pustynia Błędowska część północno-wschodnia BnO 1996 1:15.000
1996-41-639-KT Podzamcze BnO 1996 1:10.000
1996-40-638-KT Hutki - Kanki BnO 1996 1:15.000
1996-39-637-KT Ogrodzieniec Krępa BnO 1996 1:15.000
1996-38-305/2-KT Rodaki II BnO 1996 1:15.000
1996-37-636-OL Mała Ruś BnO 1996 1:15.000
1996-36-635-WA Jary BnO 1996 1:2.000
1996-35-634-PT Piotrków Trybunalski - Raków BnO 1996 1:10.000
1996-34-633-SE Sadowne Węgierskie BnO 1996 1:15.000
1996-33-632-KT Katowice - Załęska Hałda BnO 1996 1:10.000
1996-32-631-GD AWF Gdańsk BnO 1996 1:5.000
1996-31-630-GD Gniewino BnO 1996 1:10.000
1996-30-629-GD Luzino BnO 1996 1:15.000
1996-29-628-WB Kukułka BnO 1996 1:15.000
1996-28-627-GD Bezimienna BnO 1996 1:15.000
1996-27-261/2-WA Pogorzelski Mszar BnO 1996 1:15.000
1996-26-626-ZG Syrena BnO 1996 1:15.000
1996-25-625-ZG Szarża BnO 1996 1:15.000
1996-24-624-KR Krzeszowice Miasto BnO 1996 1:6.000
1996-23-623-WA Lasek na Kole BnO 1996 1:5.000
1996-22-622-WA Fort Bema BnO 1996 1:5.000
1996-21-621-WA Boisko SP 335 BnO 1996 1:1.500
1996-20-620-WA Szkoła Podstawowa nr 66 BnO 1996 1:500
1996-19-619-LE Park Wolsztyński BnO 1996 1:10.000
1996-18-618-LE Łysa Góra Mochy BnO 1996 1:7.500
1996-17-617-LE Wzgórza Lgińskie BnO 1996 1:15.000
1996-16-616-JG Graniczny Wierch BnO 1996 1:15.000
1996-15-615-OL Ostróda SP nr 4 BnO 1996 1:2.000
1996-14-614-WA Zielonki BnO 1996 1:15.000
1996-13-613-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 6 BnO 1996 1:2.000
1996-12-612-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 3 BnO 1996 1:2.000
1996-11-611-LU Lasy Kozłowieckie BnO 1996 1:15.000
1996-10-610-WR Chybotek BnO 1996 1:11.000
1996-09-609-WR Kobierzyce BnO 1996 -
1996-08-608-WR Smoczy Las BnO 1996 1:8.000
1996-07-607-KI Kielce Góra Otrocz BnO 1996 1:15.000
1996-06-606-WR Ośrodek Szkoleniowy WSO im. Tadeusza Kościuszki BnO 1996 1:2.000
1996-05-605-WR Mapa do BnO UKS SP 93 Wrocław BnO 1996 1:1.000
1996-04-604-CH Okszów BnO 1996 1:15.000
1996-03-603-CH Olszanka BnO 1996 1:15.000
1996-02-602-ZG Łochowice BnO 1996 1:15.000
1996-01-601-WA Park Leśny Bródno BnO 1996 1:10.000
1995-57-600-LG Obiszów BnO 1995 1:15.000
1995-56-599-WR Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą BnO 1995 1:10.000
1995-55-598-CZ Kucoby BnO 1995 1:10.000
1995-54-105/2-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1995 1:10.000
1995-53-597-GD Karwiny BnO 1995 1:15.000
1995-52-596-GD Krzyżowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-51-595-LO Czerwony Bór - Patelnia BnO 1995 1:15.000
1995-50-594-KR Alwernia - Las Simota BnO 1995 1:10.000
1995-49-593-WA Góry Skierdowskie BnO 1995 1:15.000
1995-48-592-GD Bursztynowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-47-591-GD Otomin BnO 1995 1:15.000
1995-46-341/2-GD Źródło Marii II BnO 1995 1:15.000
1995-45-590-PO Żabno BnO 1995 1:15.000
1995-44-589-WA Księża Góra i Dębinki BnO 1995 1:10.000
1995-43-588-WR Sulistrowice 2 BnO 1995 1:15.000
1995-42-587-CZ Ostaniec BnO 1995 1:15.000
1995-41-586-CZ Góra Zborów BnO 1995 1:15.000
1995-40-585-CZ Morsko BnO 1995 1:15.000
1995-39-584-CZ Rzędkowice BnO 1995 1:15.000
1995-38-257/2-WA Anielin Jubileuszowy BnO 1995 1:15.000
1995-37-583-BB Wilczarnia BnO 1995 1:15.000
1995-36-582-WA Park Leśny - Młociny BnO 1995 1:10.000
1995-35-581-WA Zegrze Skubianka BnO 1995 1:10.000
1995-34-580-WA Zegrze Poligon BnO 1995 1:5.000
1995-33-579-KT Ruda Śląska - Mrówcza Górka BnO 1995 1:10.000
1995-32-578-WA Białobrzegi BnO 1995 1:15.000
1995-31-577-WA Park na Moczydle BnO 1995 1:5.000
1995-30-576-GD Zamkowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-29-575-OL Zwierzewo BnO 1995 1:15.000
1995-28-131/2-WA Pole Mokotowskie BnO 1995 1:5.000
1995-27-574-WR Wzgórze Słowiańskie BnO 1995 1:2.000
1995-26-573-TO Park Miejski w Toruniu BnO 1995 1:5.000
1995-25-572-WR II Park Zachodni BnO 1995 1:5.000
1995-24-571-ZA Cichobórz BnO 1995 1:15.000
1995-23-570-WR Pilczyce BnO 1995 1:4.500
1995-22-569-WA Przystanek BnO 1995 1:15.000
1995-21-568-SE Lasy Mieńskie BnO 1995 1:15.000
1995-20-567-WA/SE Ponurzyca Szatany BnO 1995 1:15.000
1995-19-566-WA Park Leśny Powsin BnO 1995 1:10.000
1995-18-565-WA Cybulice BnO 1995 1:10.000
1995-17-564-WR SP 78 BnO 1995 1:1.000
1995-16-563-WR Kuraszków II BnO 1995 1:7.500
1995-15-562-WR SP 107 BnO 1995 1:2.000
1995-14-561-WR Mapa do BnO UKS SP nr 82 BnO 1995 -
poprzednie12345678910111213141516171819202122232425262728następne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Barszczyk PawełDobrowolski MarekGórka KatarzynaHinc AleksandraKędzierski NatanielKleina AntoniMichalak MarcinPułczyńska NinaSobol MagdaStefaniak CzesławWiewióra KarinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies