Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2017-088-2463-DLŚ Orientpark - Leśny Potok BnO 2017 1:10.000
2017-087-2462-DLŚ Bolesławiec - Os. 1000-lecia BnO 2017 1:4.000
2017-086-2461-MAZ Hawajska BnO 2017 1:4.000
2017-085-2460-DLŚ Bobrowe Skały II BnO 2017 1:10.000
2017-084-2459-DLŚ Bobrowe Skały I BnO 2017 1:15.000
2017-083-2458-ZPM Droga Dolinna BnO 2017 1:10.000
2017-082-2457-POM Kwidzyn - 3 maja BnO 2017 1:4.000
2017-081-2456-ŚLS Kolonia Fryderyk BnO 2017 1:10.000
2017-080-2455-LBS Nowy Zagór BnO 2017 1:10.000
2017-079-2454-LBS Dychów - Osiedle BnO 2017 1:4.000
2017-078-2453-ZPM Osiedle Książąt Pomorskich BnO 2017 1:4.000
2017-077-2452-MAZ Jezioro Gocławskie BnO 2017 1:4.000
2017-076-2451-MAZ Wesoła Wschód MTBO RJnO 2017 1:10.000
2017-075-2450-MAZ Wiązowna MTBO RJnO 2017 1:10.000
2017-074-2449-POM Sikorzyno lI BnO 2017 1:10.000
2017-073-2448-POM Sikorzyno l BnO 2017 1:15.000
2017-072-2444-ZPM Stargard - Starówka BnO 2017 1:4.000
2017-071-2446-DLŚ RYBNIK - Gzel BnO 2017 1:10.000
2017-070-2445-ŚLS RYBNIK - Kampus BnO 2017 1:4.000
2017-069-2444-MAZ Cypel Czerniakowski BnO 2017 1:4.000
2017-068-2443-ZPM Osiedle Słoneczne BnO 2017 1:4.000
2017-067-2442-MAZ Radość BnO 2017 1:10.000
2017-066-2441-ŁDZ Gałkówek Wschód BnO 2017 1:10.000
2017-065-2440-WM Jelenia Dolina 2 Południe BnO 2017 1:10.000
2017-064-2439-MŁP Krzeszowice - Ośrodek Rehabilitacji BnO 2017 1:1000
2017-063-2438-POM Piaśnica BnO 2017 1:10.000
2017-062-2437-POM Muza 2 BnO 2017 1:10.000
2017-061-2436-POM Muza 1 BnO 2017 1:7.500
2017-060-2435-POM Lipowy Kamień BnO 2017 1:10 000
2017-059-2434-MŁP STARA WIEŚ - Cichoń BnO 2017 1:10.000
2017-058-2433-MŁP Łysa Góra BnO 2017 1:10.000
2017-057-2432-MŁP Ostra BnO 2017 1:10.000
2017-056-2431-DLŚ Bartków - Białe Błoto BnO 2017 1:10.000
2017-055-2430-ŁDZ Brus BnO 2017 1:10.000
2017-054-2429-ŚLS Tworóg - Wytoki BnO 2017 1:10.000
2017-053-2428-MŁP Jaroszowiec 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-052-2427-MŁP Olkusz Dołki BnO 2017 1:4.000
2017-051-2426-MŁP Rabsztyn 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-050-2425-LBS Okunin BnO 2017 1:10.000
2017-049-2424-DLŚ Wrocław - ZOO BnO 2017 1:4.000
2017-048-2423-DLŚ Trzebnica - Las Bukowy BnO 2017 1:10.000
2017-047-2422-DLŚ Wrocław - Stare Miasto BnO 2017 1:4.000
2017-046-2421-DLŚ Praski Trakt - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-045-2420-DLŚ Piekielna Góra - MTBO RJnO 2017 1:7.500
2017-044-2419-DLŚ Polanica Zdrój - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-043-2418-OPL Brzeg - Park Wolności BnO 2017 1:4.000
2017-042-2417-MAZ Nowolipki BnO 2017 1:4.000
2017-041-2416-ŚLS Gliwice - Las Żorek BnO 2017 1:10.000
2017-040-2415-KP Rudnik - południe 2 BnO 2017 1:10.000
2017-039-2413-MAZ Zespół Szkolno-Przedszk. nr 7 (część płn) BnO 2017 1:1000
2017-038-2412-WM Las Kumiecie BnO 2017 1:10.000
2017-037-2411-MAZ Park Kultury Powsin BnO 2017 1:5.000
2017-036-2410-MAZ Hipodrom Stara Miłosna BnO 2017 1:10.000
2017-035-2409-MAZ Park Odkrywców Polskich BnO 2017 1:4.000
2017-034-2408-ZPM Niemierzyn BnO 2017 1:4.000
2017-033-2407-MAZ Pałac Kultury i Nauki BnO 2017 1:4.000
2017-032-2406-LBL Lublin - Wąwóz Jana Pawła II BnO 2017 1:4.000
2017-031-2405-LBL Lublin - Stare Miasto BnO 2017 1:4.000
2017-030-2404-POM Sadlinki Południe BnO 2017 1:10.000
2017-029-2403-DLŚ Wrocław - Centrum Historii Zajezdnia BnO 2017 1:500
2017-028-2402-MAZ Biblioteka Główna WAT BnO 2017 1:4.000
2017-027-2401-ZPM Małpiak BnO 2017 1:4.000
2017-026-2400-ŁDZ Załęcze Małe - Bugajowe Góry RJnO 2017 1:20.000
2017-025-2399-ŁDZ Załęcze Małe - Niwa RJnO 2017 1:10.000
2017-024-2398-ŁDZ Załęcze Małe - Stara Wieś RJnO 2017 1:15.000
2017-023-2397-MAZ Radiostacja Babice (maszty 5-6) BnO 2017 1:7.500
2017-022-2396-ŁDZ Las Rydzyny BnO 2017 1:10.000
2017-021-2395-MAZ Twierdza Modlin 2 BnO 2017 1:4.000
2017-020-2394-MAZ Choszczówka 2 BnO 2017 1:10.000
2017-019-2393-ZPM Osiedle Zawadzkiego Wschód BnO 2017 1:4.000
2017-018-2392-MAZ Dęby Gajowego BnO 2017 1:10.000
2017-017-2391-ZPM Świnoujście - Fort Zachodni BnO 2017 1:4.000
2017-016-2390-ZPM Świnoujście - Park Zdrojowy BnO 2017 1:4.000
2017-015-2389-DLŚ Orientpark-Świeradów-Zdrój BnO 2017 1:5.000
2017-014-2388-MAZ Rzymowskiego BnO 2017 1:4.000
2017-013-2387-WLP Papiernia BnO 2017 1:10.000
2017-012-2386-MŁP Pustynia Błędowska BnO 2017 1:10.000
2017-011-2385-WM Wzgórza Dylewskie 2017 BnO 2017 1:15.000
2017-010-2384-MŁP Nawojowa Góra MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-009-2383-MŁP Zamek Tenczyn RJnO 2017 1:7.500
2017-008-2382-OPL Zdzieszowice - Osiedle Korfantego i Kościuszki BnO 2017 1:4.000
2017-007-2381-DLŚ Ślęża - Wieżyca BnO 2017 1:10.000
2017-006-2380-DLŚ Ślęża - Gozdnica BnO 2017 1:5.000
2017-005-2379-ŁDZ Park Podolski BnO 2017 1:4.000
2017-004-2370-MAZ Nowy Kampus SGGW BnO 2017 1:4.000
2017-003-2369-MAZ Poligon narciarski 2017 NBnO 2017 1:7.500
2017-002-2368-MAZ Forty Korotyńskiego BnO 2017 1:4.000
2017-001-2367-MAZ AWF BnO 2017 1:4.000
2016-136-2414-KP Balczewo BnO 2016 1:10.000
2016-135-2378-ŁDZ Radogoszcz Wschód BnO 2016 1:4.000
2016-134-2377-ŁDZ ASP BnO 2016 1:4.000
2016-133-2376-ŁDZ Centrum Kliniczno-Dydaktyczne BnO 2016 1:4.000
2016-132-2375-ŁDZ Osiedle Lodowa BnO 2016 1:3.000
2016-131-2366-DLŚ Wrocław - Park Złotnicki BnO 2016 1:4.000
2016-130-2365-ŚLS LAS PASTUSZYNIEC BnO 2016 1:10.000
2016-129-2364-ŚLS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bogoczowiec BnO 2016 1:4.000
2016-128-2363-ŚLS SKRZYSZÓW - Szotkowice BnO 2016 1:10.000
2016-127-2362-MAZ Park Moczydło BnO 2016 1:4.000
2016-126-2361-MŁP OSIEDLE PIASTÓW - Fort 48a Mistrzejowice BnO 2016 1:5.000
2016-125-2360-MŁP BRONOWICE NOWE i Zarzecze BnO 2016 1:4.000
[1]23456789101112131415161718192021222324252627następne
10.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint
Dunajska ZuzannaGrajewski JakubNowakowski WiktorPogorzelska AgataPoteracki-Bendarczyk IgorŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies