Polski Związek Orientacj Sportowej
KONTAKTY
Nazwa Telefony Adres WWW Fax E-mail
  REDAKCJA SPORTOWA TVP  (22) 547-66-89
00-950 Warszawa, ul. Woronicza 17 547-42-70
„MARATON”,
Pl.Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba (75) 717-31-25
„Pod Skocznią” (18) 201-50-21
201-49-06
ul.B.Czecha 1. 34-500 Zakopane
Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej (22) 592-93-40
592-93-43
02-034 Warszawa, ul. Wawelska 5 825-69-39
Centralny Ośrodek Sportu (22) 529-87-61
00-440 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
Centralny Ośrodek Sportu (22) 529-87-61
00-440 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
COS Giżycko 0-87 428-23-35
ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko 428-23-37
COS Spała (44) 724-23-46
ul. Mościckiego 6, 97-214 Spała 724-41-23
COS Władysławowo 0-58 674-04-11
ul. Sportowa 11/13, 84-120 Władysławowo 674- 07-44
COS Wałcz 258-44-61
Al.Zdobywców Wału Pom. 99, 78-600 Wałcz (67) 258-30-48
GAZETA WYBORCZA (22) 841-56-71
00-732 Warszawa, ul. Czerska 8/10 841-69-20
Hotel „Impreial” (18) 201-40-21
ul. Balzera 1, 34-500 Zakopane
Instytut Sportu (22)  835-09-81
01-892 Warszawa, ul. Trylogii 2/16
Ministerstwo Edukacji Narodowej Centrala : 628-04-61 w. 302 
Al.Szucha 25, 00-918 Warszawa
Ministerstwo Sportu i Turystyki
ul. Senatorska 14; 00-082 Warszawa
Ośrodek Sportowy „START” 855-24-14
ul. Olimpijska 1, 43-460 Wisła (33) 855-24-14
Pensjonat „Sportowiec” (18) 471-28-51
ul. Dąbrowskiego 21, 33-380 Krynica 471-39-29
POLONIA 1 (22) 810-86-49
03-833 Warszawa, ul. Podskarbińska 4 810-05-72
POLSAT (22) 810-40-01
04-028 Warszawa, Al.St.Zjednoczonych 53 813-27-79
POLSKA AGENCJA INFORMACYJNA S.A. PAI-PRE (22)  813-53-74
04-028 Warszawa,  Al.St.Zjednoczonych 53 813-49-24
POLSKA AGENCJA PRASOWA (22) 621-65-84
00-502 ul. Bracka 6/8 621-38-75
Polski Komitet Olimpijski (22) 560-37-02
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-532 Warszawa 560-37-35
POLSKIE RADIO S.A. Program II – 645-98-04
Program III – fax (22) 645-59-67
00-917 Warszawa, Al.Niepodległości 77/85 Redakcja Sportowa : Program I –  fax (22) 645-59-22
PRZEGLĄD SPORTOWY (22) 628-02-31
02-018 Warszawa, ul. Nowogrodzka 84/86 621-86-97
RADIO „Z” (22) 622-75-75
00-672 Warszawa, ul. Piękna 66a 622-79-00
RZECZPOSPOLITA  (22) 629-65-26,
02-015 Warszawa, Pl. Starynkiewicza 7/9 628-05-88
SPORT (Katowice) (32) 253-91-10
40-082 Katowice, ul. Sobieskiego 11 253-71-38
SPORT (Warszawa) ( 22) 629-44-18
00-680 Warszawa, ul. Poznańska 3 621-00-17
TEMPO (12) 623-55-97
30-520 Kraków, ul. Warneńczyka 14 623-55-81
TVN (22) 856-60-60
02-981 Warszawa, ul. Augustówka 3 856-66-66
WOT TELEWIZJA POLSKA S.A (22) 547-62-81
00-054 Warszawa, ul. Jasna 14/16 547-43-38
Zakład Prognoz i Analiz Wyników Sportowy (22)529-89-05
(22)529-87-61
00-449 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a (22)529-89-05
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Berecz EvaBaranowski OskarDżygało KatarzynaGromow WeronikaKoliński DariuszKozłowska JoannaKrawczyk DariuszKurek ElżbietaMazur AlicjaMstowska JuliaPatynkowski MichałRejniak MateuszWięcław LambertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies