Polski Związek Orientacj Sportowej
KONTAKTY
Nazwa Telefony Adres WWW Fax E-mail
  REDAKCJA SPORTOWA TVP  (22) 547-66-89
00-950 Warszawa, ul. Woronicza 17 547-42-70
„MARATON”,
Pl.Sportowy 5, 58-580 Szklarska Poręba (75) 717-31-25
„Pod Skocznią” (18) 201-50-21
201-49-06
ul.B.Czecha 1. 34-500 Zakopane
Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej (22) 592-93-40
592-93-43
02-034 Warszawa, ul. Wawelska 5 825-69-39
Centralny Ośrodek Sportu (22) 529-87-61
00-440 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
Centralny Ośrodek Sportu (22) 529-87-61
00-440 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a
COS Giżycko 0-87 428-23-35
ul. Moniuszki 22, 11-500 Giżycko 428-23-37
COS Spała (44) 724-23-46
ul. Mościckiego 6, 97-214 Spała 724-41-23
COS Władysławowo 0-58 674-04-11
ul. Sportowa 11/13, 84-120 Władysławowo 674- 07-44
COS Wałcz 258-44-61
Al.Zdobywców Wału Pom. 99, 78-600 Wałcz (67) 258-30-48
GAZETA WYBORCZA (22) 841-56-71
00-732 Warszawa, ul. Czerska 8/10 841-69-20
Hotel „Impreial” (18) 201-40-21
ul. Balzera 1, 34-500 Zakopane
Instytut Sportu (22)  835-09-81
01-892 Warszawa, ul. Trylogii 2/16
Ministerstwo Edukacji Narodowej Centrala : 628-04-61 w. 302 
Al.Szucha 25, 00-918 Warszawa
Ministerstwo Sportu i Turystyki
ul. Senatorska 14; 00-082 Warszawa
Ośrodek Sportowy „START” 855-24-14
ul. Olimpijska 1, 43-460 Wisła (33) 855-24-14
Pensjonat „Sportowiec” (18) 471-28-51
ul. Dąbrowskiego 21, 33-380 Krynica 471-39-29
POLONIA 1 (22) 810-86-49
03-833 Warszawa, ul. Podskarbińska 4 810-05-72
POLSAT (22) 810-40-01
04-028 Warszawa, Al.St.Zjednoczonych 53 813-27-79
POLSKA AGENCJA INFORMACYJNA S.A. PAI-PRE (22)  813-53-74
04-028 Warszawa,  Al.St.Zjednoczonych 53 813-49-24
POLSKA AGENCJA PRASOWA (22) 621-65-84
00-502 ul. Bracka 6/8 621-38-75
Polski Komitet Olimpijski (22) 560-37-02
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-532 Warszawa 560-37-35
POLSKIE RADIO S.A. Program II – 645-98-04
Program III – fax (22) 645-59-67
00-917 Warszawa, Al.Niepodległości 77/85 Redakcja Sportowa : Program I –  fax (22) 645-59-22
PRZEGLĄD SPORTOWY (22) 628-02-31
02-018 Warszawa, ul. Nowogrodzka 84/86 621-86-97
RADIO „Z” (22) 622-75-75
00-672 Warszawa, ul. Piękna 66a 622-79-00
RZECZPOSPOLITA  (22) 629-65-26,
02-015 Warszawa, Pl. Starynkiewicza 7/9 628-05-88
SPORT (Katowice) (32) 253-91-10
40-082 Katowice, ul. Sobieskiego 11 253-71-38
SPORT (Warszawa) ( 22) 629-44-18
00-680 Warszawa, ul. Poznańska 3 621-00-17
TEMPO (12) 623-55-97
30-520 Kraków, ul. Warneńczyka 14 623-55-81
TVN (22) 856-60-60
02-981 Warszawa, ul. Augustówka 3 856-66-66
WOT TELEWIZJA POLSKA S.A (22) 547-62-81
00-054 Warszawa, ul. Jasna 14/16 547-43-38
Zakład Prognoz i Analiz Wyników Sportowy (22)529-89-05
(22)529-87-61
00-449 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a (22)529-89-05
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies