Polski Związek Orientacj Sportowej
WYKAZ KOMISJI PZOS
Komisja Wychowania i Dyscypliny
przewodniczacy
Barbara Glińska
tel:
czlonek
Nina Deredos od: 19.03.2017
tel:
czlonek
Arleta Sosenko od: 19.03.2017
tel:
Komisja ds. Dzieci i Młodzieży
przewodniczacy
Andrzej Galla Mochy od: 22.08.2016
tel:
czlonek
Barbara Nowak Kaszczor od: 22.08.2016
tel:
email: basia_nowak@poczta.onet.pl
czlonek
Anna Górnicka-Antonowicz Warszawa od: 22.08.2016
tel:
czlonek
Tomasz Muller Kwidzyn od: 22.08.2016
tel:
email: bno@umkskwidzyn.pl
Główne Kolegium Sędziów
przewodniczacy
Stasnisław Leśnicki Przeworsk
tel:
czlonek
Henryk Marcinkiewicz Warszawa
tel:
czlonek
Marek Plich Lublin
tel:
Komisja Kartograficzna i Budowy Tras
przewodniczacy
Jacek Morawski Warszawa od: 17.03.2013
tel: 48661777692
email: kartografia@zielonysport.pl
czlonek
Maja Morawska Gdynia od: 22.08.2016
tel:
email: kartografia@zielonysport.pl
czlonek
Kostiantyn Majasow Wrocław od: 17.03.2013
tel: 48722228218
email: kartografia@zielonysport.pl
czlonek
Piotr Pietroń Kraków od: 17.03.2013
tel: 48600161613
email: kartografia@zielonysport.pl
czlonek
Adrian Kopczyński od: 19.03.2017
tel: +48 531989636
email: adrian.kopczynski.p@gmail.com
Komisja Międzynarodowa
przewodniczacy
Przemysław Patejko Warszawa
tel:
email: p.patejko@hotmail.com
czlonek
Jerzy Antonowicz Warszawa
tel:
email: jerzy.antonowicz@inetia.pl
czlonek
Ludomir Parfianowicz Warszawa
tel:
email: ludomir.p@interia.pl
Komisja Marketingu
czlonek
Sławomir Cygler Kraków / Warszawa od: 17.03.2013
tel: 48508127708
email: marketing@zielonysport.pl
czlonek
Jolanta Kołosińska Warszawa od: 22.08.2016
tel:
czlonek
Ewa Gwóźdź Łódź od: 22.08.2016
tel:
czlonek
Lilianna Etterle-Biederman Kraków od: 22.08.2016
tel:
Komisja IT
czlonek
Aleksander Bernaciak od: 17.03.2013
tel:
Komisja Rowerowej Jazdy na Orientację
przewodniczacy
Alicja Wojtala Wrocław od: 03.04.2017
tel:
czlonek
Igor Błachut Warszawa od: 03.04.2017
tel:
czlonek
Karol Kalsztein od: 03.04.2017
tel:
Komisja Orientacji Precyzyjnej
przewodniczacy
... ...
tel:
Komisja Rozwoju Narciarskiego Biegu na Orientację
przewodniczacy
... ...
tel:
Zespół Szkolenia
czlonek
Trener Kadry Narodowej RJnO
Jan Cegiełka Warszawa
tel:
email: jan_cegielka@sggw.pl
czlonek
Trener Kadry Narodowej Juniorów BnO
Tomasz Pabich Pabianice
tel:
email: pabicht@gmail.com
czlonek
Trener Kadry Narodowej Seniorów BnO
Dawid Stefański Poznań
tel:
email: stefanski.dawid@op.pl
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies