Polski Związek Orientacj Sportowej
KLUBY W POLSCE
NrNazwa MiastoE-mail Strona wwwSkładki
W11 BKS Wataha Warszawa
P01 BUKOS Stary Belęcin
G27 GKS Luzino Luzino
P58 HKS Azymut Mochy
K00 Indywidualni Małopolska
G00 Indywidualni Pomorskie
Z00 Indywidualni Zachodniopomorskie
E00 Indywidualny Łódzkie
D00 Indywidualny Dolnośląskie
C00 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie
L00 Indywidualny Lubelskie
F00 Indywidualny lubuskie
W00 Indywidualny Mazowsze
S00 Indywidualny Śląskie
O00 Indywidualny Opolskie
B00 Indywidualny Podlaskie
P00 Indywidualny Wielkopolskie
K02 InO Jura OS Morawica Morawica
F51 KB Piast Międzyrzecz
D03 KInO ORIENTOP Wrocław
Z01 KOS BnO Szczecin
F54 KOS Modrzew Skwierzyna
Z02 KS Aktywne Choszczno
D92 KS Artemis Wrocław
P02 KS Hades Poznań
K48 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
W02 KS OK!Sport Warszawa
W80 KS Spójnia Warszawa Warszawa
L03 KU AZS UMCS Lublin
W89 KU AZS WAT Warszawa
P40 LKO Leszno
K01 LKS Górzanka Nawojowa Góra
B50 LUKS Żubr
O47 LUKS Azymek Zdzieszowice
E17 MKS Metalowiec Łódź
D91 MKS MOS Wrocław
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
W86 MKS Pogoń Siedlce
R24 MKS San Jarosław
C32 MKS Skarmat Toruń
[1]2345następne
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Berecz EvaBaranowski OskarDżygało KatarzynaGromow WeronikaKoliński DariuszKozłowska JoannaKrawczyk DariuszKurek ElżbietaMazur AlicjaMstowska JuliaPatynkowski MichałRejniak MateuszWięcław LambertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies