Polski Związek Orientacj Sportowej
KADRA NARODOWA
Nr lic.Nazwisko i imię Kateg.Klub RocznikDyscyplina Kadra 
00774 Dutkowski Mikołaj M-21UKS Arkady 1992 BnO seniorzy A
00384 Gwóźdź Ewa K-21UKS Orientuś 1990 BnO seniorzy A
01524 Hornik Aleksandra K-21WKS Grunwald 1996 BnO seniorzy A
00710 Kowalski Wojciech M-21WKS Śląsk 1982 BnO seniorzy A
00340 Olejnik Michał M-21WKS Grunwald 1992 BnO seniorzy A
00898 Pawlak Bartosz M-21WKS Grunwald 1990 BnO seniorzy A
00410 Podziński Rafał M-21UKS Orientuś 1991 BnO seniorzy A
00376 Stankiewicz Agata K-21UKS Orientuś 1994 BnO seniorzy A
00153 Wensław Mateusz M-21UKS Azymut 45 1987 BnO seniorzy A
00485 Wicha Iwona K-21KS OK!Sport 1987 BnO seniorzy A
00724 Wiśniewska Hanna K-21WKS Śląsk 1990 BnO seniorzy A
01402 Bernaciak Aleksander M-21WKS Śląsk 1983 BnO seniorzy B
00792 Kołosińska Jolanta K-21UNTS 1991 BnO seniorzy B
00102 Parfianowicz Piotr M-21UNTS 1994 BnO seniorzy B
01508 Biederman Marcin M-20WKS Wawel 1998 BnO młodzieżowcy A
01539 Galla Zofia K-20WKS Wawel 1998 BnO młodzieżowcy A
02971 Gorczyca Maria K-20WKS Grunwald 1997 BnO młodzieżowcy A
02672 Pryjma Fryderyk M-20UNTS 1998 BnO młodzieżowcy A
01664 Wańczyk Zuzanna K-20PUKS Młode Orły 1997 BnO młodzieżowcy A
01558 Baran Jan M-20WKS Wawel 1997 BnO młodzieżowcy B
00932 Dominiak Dagmara K-20PUKS Młode Orły 1997 BnO młodzieżowcy B
02046 Kostrzewska Justyna K-20WKS Śląsk 1998 BnO młodzieżowcy B
01908 Lucerski Maciej M-20MKS Paulinum 1997 BnO młodzieżowcy B
01831 Mądra Paulina K-20WKS Śląsk 1998 BnO młodzieżowcy B
02250 Rutka Jan M-20UNTS 1998 BnO młodzieżowcy B
01575 Sosenko Szymon M-20WKS Śląsk 1998 BnO młodzieżowcy B
00489 Wołowczyk Michał M-20UNTS 1997 BnO młodzieżowcy B
01509 Biederman Adrianna K-18WKS Wawel 2000 BnO juniorzy A
01787 Królik Kinga K-18UKS Azymut 1999 BnO juniorzy A
02032 Kuca Kacper M-18WKS Wawel 1999 BnO juniorzy A
01627 Morawska Zuzanna K-18UKS Azymut 45 1999 BnO juniorzy A
02129 Rzeńca Piotr M-16UKS Orientuś 2001 BnO juniorzy A
02626 Stanek Jerzy M-16WKS Wawel 2001 BnO juniorzy A
02890 Susek Julia K-16UKS Siódemka 2001 BnO juniorzy A
02112 Żurek Grzegorz M-18UKS Siódemka 2000 BnO juniorzy B
02163 Bielecka Aleksandra K-18UKS Siódemka 2000 BnO juniorzy B
02132 Block Amelia K-16UKS Orientuś 2002 BnO juniorzy B
01827 Ciesiółka Katarzyna K-18WKS Śląsk 2000 BnO juniorzy B
01697 Cupryś Gracjan M-18HKS Azymut 1999 BnO juniorzy B
02099 Cych Agnieszka K-18WKS Śląsk 1999 BnO juniorzy B
02839 Deredos Bruno M-16UKS Orientuś 2001 BnO juniorzy B
02057 Dzierwa Hanna K-16KS Kościelec Chrzanów 2001 BnO juniorzy B
02754 Głowacz Julia K-18UNTS 2000 BnO juniorzy B
01585 Garbacik Maja K-18WKS Wawel 2000 BnO juniorzy B
03046 Gielec Zuzanna K-16UKS Orientuś 2002 BnO juniorzy B
02377 Kędzierska Nadia K-16HKS Azymut 2002 BnO juniorzy B
02226 Krawczyński Mikołaj M-18WKS Śląsk 2000 BnO juniorzy B
02651 Krempińska Julia K-16UKS Azymut 2003 BnO juniorzy B
02606 Kruk Michał M-18UKS Azymut Dębów 1999 BnO juniorzy B
02619 Krzysztyński Michał M-18WKS Wawel 2000 BnO juniorzy B
02225 Kurzyp Stanisław M-16WKS Śląsk 2002 BnO juniorzy B
02611 Leśnicka Agnieszka K-16UKS Azymut Dębów 2002 BnO juniorzy B
02223 Mazurek Agnieszka K-16WKS Śląsk 2001 BnO juniorzy B
02096 Mianowska Julia K-16UNTS 2001 BnO juniorzy B
02117 Moskal Zuzanna K-16UKS Siódemka 2002 BnO juniorzy B
02409 Nitsch Aleksandra K-14UNTS 2003 BnO juniorzy B
02370 Nowak Grzegorz M-14UKS Azymut 45 2003 BnO juniorzy B
01785 Płóciennik Konrad M-18UKS Azymut 2000 BnO juniorzy B
02376 Paterek Mikołaj M-14HKS Azymut 2003 BnO juniorzy B
03452 Petersburski Krystian M-16KOS BnO 2001 BnO juniorzy B
02411 Pierzchała Michał M-16UNTS 2001 BnO juniorzy B
02371 Porzycz Grzegorz M-16UKS Azymut 45 2002 BnO juniorzy B
02205 Rosochacka Karolina K-18UKS OSiR 2000 BnO juniorzy B
01696 Seidel Julia K-18HKS Azymut 1999 BnO juniorzy B
01932 Czerniak Łukasz M-21UMKS ORKAN 1996 RJnO seniorzy B
00458 Gromadka Maciej M-21UNTS 1990 RJnO seniorzy B
01494 Jaroszek Radosław M-21Stowarzyszenie Team 360 stopni 1994 RJnO seniorzy B
00061 Kamińska Anna K-21KU AZS WAT 1983 RJnO seniorzy B
02946 Kielak Hubert M-21UKS Falenica 1996 RJnO seniorzy B
01947 Marcinkiewicz Grzegorz H M-21PUKS Młode Orły 1986 RJnO seniorzy B
02346 Pacek Karolina K-21Indywidualny Mazowsze 1988 RJnO seniorzy B
01736 Jaroszek Jakub M-20Stowarzyszenie Team 360 stopni 1998 RJnO juniorzy A
02947 Niebielski Bartosz M-16UKS Falenica 2001 RJnO juniorzy A
03017 Nowak Bartosz M-18UKS Falenica 1999 RJnO juniorzy A
02119 Żebrowski Artur M-20PKO Harpagan 1998 RJnO juniorzy B
03476 Dammfeld Karolina K-16LUKS Azymek 2002 RJnO juniorzy B
01917 Domagała Marcel M-20MKS Paulinum 1998 RJnO juniorzy B
03018 Kielak Igor M-18UKS Falenica 1999 RJnO juniorzy B
02821 Lach Kacper M-18MKS Paulinum 2000 RJnO juniorzy B
02408 Nitsch Tomasz (jr.) M-18UNTS 2000 RJnO juniorzy B
03331 Obstoj Adam M-18LUKS Azymek 2000 RJnO juniorzy B
03478 Ogrodnik Magdalena K-14LUKS Azymek 2003 RJnO juniorzy B
02641 Oleszek Aleksandra K-18LUKS Azymek 1999 RJnO juniorzy B
02605 Pawłowicz Bruno M-18MKS Paulinum 2000 RJnO juniorzy B
03475 Sikorski Marcin M-16LUKS Azymek 2002 RJnO juniorzy B
03333 Sulikowska Weronika K-18LUKS Azymek 2000 RJnO juniorzy B
03479 Woźniak Maciej M-16LUKS Azymek 2002 RJnO juniorzy B
10.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint
Dunajska ZuzannaGrajewski JakubNowakowski WiktorPogorzelska AgataPoteracki-Bendarczyk IgorŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies