Polski Związek Orientacj Sportowej
BUDOWNICZOWIE TRAS
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0003 Antonowicz JerzyB-1 0
0005 Bartczak JarosławB-3 2003-03-08
0008 Błachut IgorB-3 2002-10-06
0012 Cegiełka JanB-1
0016 Chachurski RyszardB-3
0017 Ciszek MarcinB-2 2003-03-08
0021 Deliński HenrykB-3 2003-03-08
0022 Deptuła JerzyB-2 2005-02-12
0024 Drągowski RobertB-1
0028 Dutkiewicz DamianB-3 2003-03-08
0029 Dwojak WojciechB-2 2011-03-06
0031 Dyzio WłodzimierzB-1
0045 Hajdas TomaszB-3 2002-10-06
0052 Janowski KonradB-1
0056 Kalsztein KarolB-3 2002-10-06
0062 Kmieciński JózefB-1 1999-02-12
0071 Kozłowski JacekB-1
0075 Krochmal AndrzejB-1
0077 Krzyśko MaciejB-3 2002-10-06
0104 Motała MichałB-1
0112 Nowak RemigiuszB-3 2003-03-08
0118 Olech AndrzejB-1
0130 Patejko PrzemysławB-2 2004-03-05
0131 Patejko TadeuszB-1
0140 Płuciennik WaldemarB-1 2003-03-08
0145 Porzycz JerzyB-1
0159 Sierzputowski PiotrB-1
0161 Skorupa MariuszB-1 2009-06-22
0174 Szepelak JanB-1 2003-03-08
0175 Szmidtka WiesławB-2 2001-01-15
0178 Tarnowski MirosławB-1
0192 Wierciński PiotrB-1 2012-04-01
0193 Włodarczyk MichałB-1
0207 Zdanowicz JanB-1 1999-02-12
0224 Polewka TomaszB-3 2005-10-23 1-5 2005-10-23
0230 Sobiegraj MarekB-3 2005-10-23 1-5 2005-10-23
0233 Majasow KonstiantynB-1 2011-04-05
0237 Morawski JacekB-3 2011-12-10 1
0238 Fijor WaldemarB-3 2014-03-01 1/1 2013-11-09
0239 Cegiełka DamianB-3 2014-06-11 1 2013-11-09
0240 Hewelt MaciejB-3 2014-07-17 1 2013-11-09
0242 Pachnik WojciechB-3 2015-05-06 2013-11-09
0243 Mazan BartłomiejB-3 2016-03-23 1 2013-11-09
0245 Biederman PawełB-3 2016-03-31 1 2013-11-09
0247 Biederman MarcinB-3 2016-12-04 2016-12-04
0252 Ciastek BogusławB-3 2016-12-04 2016-12-04
0254 Dobiecki ArturB-3 2016-12-04 2016-12-04
0259 Kaczmarek DamianB-3 2016-12-04 2016-12-04
0262 Krempiński PiotrB-3 2016-12-04 2016-12-04
0264 Kula MateuszB-3 2016-12-04 2016-12-04
[1]2następne
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Berecz EvaBaranowski OskarDżygało KatarzynaGromow WeronikaKoliński DariuszKozłowska JoannaKrawczyk DariuszKurek ElżbietaMazur AlicjaMstowska JuliaPatynkowski MichałRejniak MateuszWięcław LambertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies